Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Κύριοι είστε εκτός θέματος. :rockon::priest::2funny:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
η μαστιγα ειστε εσεις οι αλεξιπτωτιστες,παρτακηδες,μοναχοφαηδες,παρασιτα,που δεν προσφερετε τιποτα στην κοινοτητα και μονο ζητατε.
εισαι και παλιος τρομαρα σου,απο το 2006 και μονο ρωτας,ρωτας,ζητας,ζητας,ζητουλας εχεις καταντησει καημενε και ΜΙΑ κριτικη,ΜΙΑ ενημερωση δεν εχεις βαλει ποτε σου.
ψαξε βρες το να βαλεις και λιγο το μυαλουδακι σου (αν εχεις) να δουλεψει,να μην σκουριαζεις,που μας θυμηθηκες υστερα απο δεκα,εντεκα χρονια να ερθεις να μας ζητησεις το τηλεφωνο απο το ζομπι την θεια Ελενη.
ηρθες και ζητησες το τεφαρικι :2funny:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

ρε ποσο για γελια ειστε μερικοι.

Ρε τελεμέ όταν εγώ γράφτηκα στο site εσύ αναρωτιόσουν τι είναι αυτό που σου κρέμεται ανάμεσα στα πόδια.
Που έκανα μια ερώτηση και άρχισες τις συμβουλές.
Δεν θέλω συμβουλάτορες πιτσιρίκο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.417
Πόντοι
41.443
Ρε τελεμέ όταν εγώ γράφτηκα στο site εσύ αναρωτιόσουν τι είναι αυτό που σου κρέμεται ανάμεσα στα πόδια.
Που έκανα μια ερώτηση και άρχισες τις συμβουλές.
Δεν θέλω συμβουλάτορες πιτσιρίκο.
:sopase::babycry::blahblah1::sopase::sopase:
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Επειδή βλέπω ότι υπάρχει ενδιαφέρον ας γράψω κι εγώ λοιπόν. Το παρόν είναι ένα πμ το οποίο έστειλα σε δύο συναγωνιστές που εξέφρασαν ενδιαφέρον. Το αντιγράφω αυτούσιο.
"Την είχα λοιπόν λοκάρει και παίρνω τηλ. Δε το σηκώνει. Λέω θα έχει πελάτη. Σε μισή ώρα ξαναπαίρνω, τίποτα, μετά από λίγο ξανά, τίποτα!!! Καπάκι μου κάνει αναπάντητη. Την παίρνω και μου λέει "δεν είχα πελάτη αλλά ήθελα να δω αν επιμένεις, τότε πραγματικά θέλεις ραντεβού". Λέω, σκέψου τι τραβάνε οι κοπέλες από τους καυλάντηδες... Οκ ραντεβού την τάδε ώρα, πες μου πρόγραμμα, μου λέει το και το, δε θυμάμαι ακριβώς γιατί έχουν περάσει και 2-3 χρόνια, 60 ευρώ. Της λέω στην αγγελία γράφεις 50! Ναι λέει αυτή, τι ψυχή έχει ένα δεκάρικο;;; Λέω μέσα μου, δε γαμιέται!!! Το κλείσαμε. Ξεκινάω και στο δρόμο με παίρνει τηλ. Ξέρεις λέει, δεν μπορώ στο σπίτι μου και έχω πρόβλημα με τη σπιτινοικοκυρά και να πάμε σε χοτέλ. Της λέω ξέρεις κάτι;;; Έχει δυσκολέψει πολύ, δεν πειράζει, άλλη φορά!!! Μου λέει, θα σου κόψω το δεκάρικο που θα δώσεις στο χοτέλ. Ρε δε γαμιέσαι, το δεκάρικο είναι το θέμα ή η δυσκοιλιότητα;;;; Τελικά μου λέει, έλα σπίτι αλλά μην κάνεις θόρυβο κλπ. Σα μαλάκας εγώ πάω ενώ είχα τόσα red flags. Μην πολυλογώ, πήγα. Ωραία παρουσία από σώμα-πρόσωπο, λίγο κοιλιά αλλά ωραία!!! Με ξαπλώνει και φεύγει. Ξαναέρχεται και μου κάνει μασάζ κουβεντιάζοντας για τη σπιτονοικοκυρά, για κάτι σκύλους, για τις άλλες μασατζούδες κλπ κλπ. Λίγο μασάζ πολλά λόγια άσχετα!!! Πάμε στο άλλο δωμάτιο με το κρεβάτι. Με αφήνει και χάνεται για λίγο. Έρχεται, να με κοιτάει περίεργα. Μόλις της έβγαλα το κιλοτάκι, το μουνί της μου άρεσε και λέω να τη γλείψω λίγο.Ειχε φουσκωτά μουνόχειλα. Μου λέει ένα λεπτό και φεύγει. Πάει στο μπάνιο και ξαναέρχεται και είχε πασαλειφτεί με ένα υγρό, όλη την περιοχή!!! Δε μύριζε τίποτα αλλά δεν ήταν για γλείψιμο. Μόλις της λέω τέλος πάντων να κάνουμε σεξ, μου λέει με συγχωρείς ένα λεπτό και φεύγει πάλι!!! Λέω ρε πούστη μου, τι γίνεται;;;; πάει στο μπάνιο και ενώ φαίνεται πως κάτι κάνει, αυτή με παρακολουθεί να δει τι κάνω;;;; Μετά από λίγο ξανάρχεται, τη βάζω να μου τον σηκώσει και την πηδάω πολύ δυνατά ιεραποστολικά να χύσω μην πάει χαμένο το 60άρι. Έδειχνε σαν να φοβάται κάτι εκείνη την ημέρα, δεν ξέρω, ίσως κάτι προσωπικό της, ίσως τη σπιτονοικοκυρά;;;; Δεν ξέρω. Ενώ έχει καλό κορμί, δεν ξαναπάτησα. Η ίδια μου είπε ότι δούλευε στο Σολωμού αλλά ήρθε μια καινούρια και τους πήρε τη δουλειά!!! Από άλλες μασατζούδες έμαθα πως είναι τεμπέλα στη δουλειά. Αυτό δε σημαίνει ότι θα κάνει και σε εσένα τα ίδια. Μη με παρεξηγήσεις. Ίσως ήταν σε κακή μέρα. Καλό βόλι!!!"
Xαιρετώ την παρέα! Επειδή την Άννα την βρήκα κι εγώ από αγγελία και δεν είχε γράψει κανείς εδώ μέσα μέχρι τότε, και επειδή (κυρίως) μου αρέσουν τα κασκαντεριλίκια, είπα να δοκιμάσω (2022). Επικοινωνία πράγματι λίγο δύσκολη, δεν το σηκώνει (το τηλέφωνο, χα!) αμέσως, πράγματι θέλει να δει αν είσαι "σοβαρός" και όχι καυλάντας, αλλά κάνει εκείνη μετά αναπάντητη! Επισης στο 3ο τηλέφωνο για συνάντηση (είχαμε ήδη βρεθεί 2 φορές) έκανε ότι δεν με θυμόταν και με ρώταγε επίμονα αν έχω ξαναπάει! Στην πολυκατοικία υπάρχει πράγματι μία γριούλα που είναι και διαχειρίστρια και της έχει κάνει θέμα αρκετές φορές! Μια φορά που με είδε και με ρώτησε που πάω, είπα σε μια φοιτήτρια μου, αν και δεν νομίζω να το πίστεψε (παρά το γεγονός ότι είμαι δείχνω αρκετά σοβαρός! Χαχα! Τα 50€ που αναφέρει στην διαφήμιση είναι μόνο για σεξ! Εάν κάποιος θέλει και μασάζ, ανεβαίνει στα 60. Πάντως αν και το 60άρι δεν είναι πολύ, προσωπικά από τις 3 φορές που πήγα μόνο την μία έκανα και μασάζ το οποίο είναι απλά ΟΚ. Το δυνατό της σημείο είναι το sex! Το κορμί της είναι όντως για πολλά "χιλιόμετρα", αν ήμουν 30 χρόνια μικρότερος θα μου είχε πάρει όλο το χαρτί! Επειδή είμαι γνωστός φαν του στοματικού να πω ότι τα δεχεται όλα όπου θέλει ο "πελάτης" (στόμα. πρόσωπο, βυζιά) χωρίς πρόβλημα. Γενικά δεν έχω κλάψει το 50άρικο, απλά έχω κολλήσει τελευταία με το Ζανόσπιτο και με ένα κινεζάκι τα οποία κοστίζουν λίγο παραπάνω αλλά στο μασάζ είναι κορυφαίες επιλογές! Περισσότερες πληροφορίες με πμ.
Υγιαίνετε!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
37
Like
20.361
Πόντοι
4.646
Ρε τελεμέ όταν εγώ γράφτηκα στο site εσύ αναρωτιόσουν τι είναι αυτό που σου κρέμεται ανάμεσα στα πόδια.
Που έκανα μια ερώτηση και άρχισες τις συμβουλές.
Δεν θέλω συμβουλάτορες πιτσιρίκο.
Γελάνε και τά πλακάκια με αυτά που γράφεις, άστο γιατί τό κανείς χειρότερα.
Σκέψου καί δες τί γράφεις :idiot:

Δεν πάνα είσαι γραμμένος καί από τόυς πρώτους εδώ, τό θέμα είναι τί έχεις προσφέρει σέ ενημέρωση στα άλλα μέλη. Αυτό σού είπε καί ό Peter μήν τά θέλετε όλα έτοιμα ψάξτε και λίγο.... καί ειδικά εσύ που λες καί τό καυχιέσαι κιόλας ότι είσαι παλιό μέλος θά έπρεπε νά αντιδρας αλλιώς.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
Βρε παιδιά, μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος, που θα φτάσετε?

Μην είμαστε απαξιωτικοί προς τον συνάνθρωπό μας, δεν είχε χρόνο να ψάξει , δεν είχε όρεξη, για κάποιο λόγο ήθελε εκείνη τη στιγμή μία πληροφορία. Είτε τον προσπερνάμε , είτε του απαντάμε κόσμια..

Γιατί του επιτίθεστε? δε χρειάζεται να μετράμε τι έχει προσφέρει κ τι όχι ο καθένας εδώ μέσα, ούτε πότε έκανε εγγραφή, συμφωνώ με τον professor ότι η προσφορά κ η ενημέρωση που προσφέρουμε έχει σημασία, αλλά αυτό δε μας καθιστά αυτόματα κριτές των άλλων..

Μόλις προχτές έτερος συναγωνιστής ρώτησε κάτι που είχε αναφερθεί εκτενώς στην αμέσως προηγούμενη σελίδα, δε θυμάμαι σε ποιο νήμα ήταν, τι έπρεπε να κάνω δηλαδή ? να τον πιάσω από το γιακά? του απάντησα άμεσα χωρίς απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς ή αλαζονική συμπεριφορά. και αυτό προσφορά είναι,,,

Σεμνότητα λοιπόν κ να μην χάνεται η ουσία του σκοπού για τον οποίο υφίσταται η ιστοσελίδα..
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Γελάνε και τά πλακάκια με αυτά που γράφεις, άστο γιατί τό κανείς χειρότερα.
Σκέψου καί δες τί γράφεις :idiot:

Δεν πάνα είσαι γραμμένος καί από τόυς πρώτους εδώ, τό θέμα είναι τί έχεις προσφέρει σέ ενημέρωση στα άλλα μέλη. Αυτό σού είπε καί ό Peter μήν τά θέλετε όλα έτοιμα ψάξτε και λίγο.... καί ειδικά εσύ που λες καί τό καυχιέσαι κιόλας ότι είσαι παλιό μέλος θά έπρεπε νά αντιδρας αλλιώς.

Εσύ τώρα πήρες τον ρόλο του δικηγόρου;
Δες τι έγραψε για μένα το τυπάκι και μετά έλα και μίλα μου.
Για δείτε τα μνμ μου στο παρελθόν να δείτε αν έχω κάνει ενημέρωση ή όχι.
Επίσης δες και τα κοσμητικά επίθετα που έγραψε. Βέβαια πίσω από το πληκτρολόγιο όλοι μάγκες.

Ένας από τους βασικούς λόγους που σταμάτησα να γράφω ήταν ότι κάποια σουργελα αντί να ασχολούνται με τα threads ασχολούνται μονίμως με τα μνμ των άλλων.

Οπότε δικηγόρε εσύ άστο γιατί εσύ το κάνεις χειρότερα.

Επίσης όποιος θέλει το τηλ της Ελένης από Καλλιθέα ας μου στείλει pm να του το στείλω.
Δεν θα τον συμβουλεψω για φακουδάκια και λοιπές μαλακίες.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.646
Like
13.569
Πόντοι
2.256
Τελευταία φορά (πριν από ένα χρόνο περίπου) που την πήρα τηλέφωνο (τη θεία Ελένη), σχεδόν δεν έβγαινε η φωνή της. Από κούραση;;;Για κάποιο άλλο λόγο;;; Δεν ξέρω!!! Ούτε ραντεβού έκανα ούτε το τηλέφωνο κράτησα. Ίσως κάποια στιγμή αναφερθεί σε thread "οι πουτάνες που ΔΕΝ γάμησα".
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Εσύ τώρα πήρες τον ρόλο του δικηγόρου;
Δες τι έγραψε για μένα το τυπάκι και μετά έλα και μίλα μου.
Για δείτε τα μνμ μου στο παρελθόν να δείτε αν έχω κάνει ενημέρωση ή όχι.
Επίσης δες και τα κοσμητικά επίθετα που έγραψε. Βέβαια πίσω από το πληκτρολόγιο όλοι μάγκες.

Ένας από τους βασικούς λόγους που σταμάτησα να γράφω ήταν ότι κάποια σουργελα αντί να ασχολούνται με τα threads ασχολούνται μονίμως με τα μνμ των άλλων.

Οπότε δικηγόρε εσύ άστο γιατί εσύ το κάνεις χειρότερα.

Επίσης όποιος θέλει το τηλ της Ελένης από Καλλιθέα ας μου στείλει pm να του το στείλω.
Δεν θα τον συμβουλεψω για φακουδάκια και λοιπές μαλακίες.
τελικα εισαι μπαγλαμας...αν δεν ξερεις τοσα χρονια εδω,τι ειναι το φακουδακι..αν εγραφες λοιπον θεια ελενη στον φακο πανω δεξια,θα εβρισκες αυτο... Μασέζ με δικό τους χώρο - Page 233 - bourdela.com forum
και πολλα αλλα..
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
τελικα εισαι μπαγλαμας...αν δεν ξερεις τοσα χρονια εδω,τι ειναι το φακουδακι..αν εγραφες λοιπον θεια ελενη στον φακο πανω δεξια,θα εβρισκες αυτο... Μασέζ με δικό τους χώρο - Page 233 - bourdela.com forum
και πολλα αλλα..

Άκου εδώ μεγαλε. Έκανα μια ερώτηση με πολύ όμορφο και ευγενικό τρόπο. Ούτε απαίτησα από κάποιον κάτι ούτε ενόχλησα κάποιον.
Αντ' αυτού πετάχτηκε η πορδή όπως πετάγεσαι εσύ τώρα και άρχισε τις ειρωνείες.
Πολλές φορές μπορεί να ψάξεις για κάτι αλλά επειδή η πληροφορία είναι πολύ πίσω μπορεί να το προσπεράσεις. Δεν κατάλαβα θα μου κάνεις και μήνυση που μπορεί να μην το είδα;

Για χαλάρωσε λίγο που μου βγάζεις και συμπέρασμα.
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
270
Πόντοι
21
Επίσκεψη στην φωτεινή από Καλλιθέα μετά από κάμποσο καιρό.
Το μασάζ το διατηρεί σε πολύ υψηλό επίπεδο με άριστη τεχνική.
Φραπεδιά επίσης εξαιρετική νομίζω ακόμα καλύτερη σε σχέση με παλιότερα.
Όπως είναι ήδη γνωστό πέραν του φραπέ δεν προχωράει. Κόστος σταθερά 50 ευρώ.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
846
Πόντοι
86
Τελευταία φορά (πριν από ένα χρόνο περίπου) που την πήρα τηλέφωνο (τη θεία Ελένη), σχεδόν δεν έβγαινε η φωνή της. Από κούραση;;;Για κάποιο άλλο λόγο;;; Δεν ξέρω!!! Ούτε ραντεβού έκανα ούτε το τηλέφωνο κράτησα. Ίσως κάποια στιγμή αναφερθεί σε thread "οι πουτάνες που ΔΕΝ γάμησα".
μπορεί και να σταμάτησε ...

 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.646
Like
13.569
Πόντοι
2.256
μπορεί και να σταμάτησε ...
Τώρα σε λίγο θα αρχίσει το πολυβόλο!!!
Έχεις το τηλέφωνο;;;
Μπορώ να έχω κι εγώ το τηλεφωνακι;;;
Μήπως ξέρει κανείς το τηλ;;;
Στείλε πμ το τηλ τύπε...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
846
Πόντοι
86

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
1
Like
5.148
Πόντοι
1.056

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.587
Κριτικές
190
Like
48.417
Πόντοι
41.443
Επίσκεψη στην φωτεινή από Καλλιθέα μετά από κάμποσο καιρό.
Το μασάζ το διατηρεί σε πολύ υψηλό επίπεδο με άριστη τεχνική.
Φραπεδιά επίσης εξαιρετική νομίζω ακόμα καλύτερη σε σχέση με παλιότερα.
Όπως είναι ήδη γνωστό πέραν του φραπέ δεν προχωράει. Κόστος σταθερά 50 ευρώ.
ετσι ακριβως.
καλη τιμη,πολυ καλο μασαζ,καθαριοτητα χωρου σε μεγιστο βαθμο και ισως η μονη που προσφερει ατομικα ειδη προσωπικης υγιεινης στον καθενα σφραγισμενα,σφουγγαρακι,παντοφλες μιας χρησης,αφρολουτρα κλπ κλπ.
 

apostiz30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
120
Κριτικές
6
Like
209
Πόντοι
281
ετσι ακριβως.
καλη τιμη,πολυ καλο μασαζ,καθαριοτητα χωρου σε μεγιστο βαθμο και ισως η μονη που προσφερει ατομικα ειδη προσωπικης υγιεινης στον καθενα σφραγισμενα,σφουγγαρακι,παντοφλες μιας χρησης,αφρολουτρα κλπ κλπ.
Πολυ ωραια..Την φωτεινη πως την βρισκουμε..? Υπαρχει καποιο link?
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
34
Like
76
Πόντοι
0
Τύποι μου καλησπέρα σας Επίσκεψη στην θεία Ελένη στην Καλλιθέα πριν μερικές εβδομάδες. Στα του μασάζ, ότι καλύτερο έχω κάνει. Πολύ δυνατό ίσως και υπερβολικά κάποιες φορές αλλά εμένα μου άρεσε. Στα υπόλοιπα καταπληκτική πίπα και ωραία συμμετοχή.
Στα μείον, εγώ προσωπικά διέκρινα ένα πιο "επαγγελματικό" προφίλ, με την έννοια ότι προσωπικά αρέσκομαι στο καλώς νοούμενο (έστω και επιτηδευμενο) αματσουριλικι. Επίσης με ξενέρωσε λίγο η πολύ μπάσα φωνή και μια αίσθηση κατάθλιψης που έβγαζε η φάση.
Δεν θα ξαναπήγαινα για τα υπόλοιπα, αλλά για το μασάζ σίγουρα εάν προσφερόταν μόνο του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom