Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.181
Like
230
Πόντοι
36
30 και 50, ανάλογα το είδος.Πάντως στις φωτογραφίες είναι πολλά υποσχόμενο.....Βέβαια είπαμε,μπορεί να είναι μόνο μασαζ.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.167
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
30 και 50, ανάλογα το είδος.Πάντως στις φωτογραφίες είναι πολλά υποσχόμενο.....Βέβαια είπαμε,μπορεί να είναι μόνο μασαζ.

Πάντως και μια εκτόνωση έστω να έκανε, ψηνόμουνα
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
9
Like
1.650
Πόντοι
3.145
30 και 50, ανάλογα το είδος.Πάντως στις φωτογραφίες είναι πολλά υποσχόμενο.....Βέβαια είπαμε,μπορεί να είναι μόνο μασαζ.
199745004_1809937992510752_6353265737888437886_n.jpg

αν κρίνω απο αυτό + οτι σε όλες τις φωτο είναι μόνη της..
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
873
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Επεσα τυχαία στο συγκεκριμένο προφίλ.Μιλήσαμε και μου είπε είναι στη Νίκαια με δικό της χώρο,αλλα Γλυφάδα που είμαι εγώ της πέφτει μακρυά.Προσοχή δεν λέω ότι κάνει κάτι παραπάνω απο μασάζ,δεν ξέρω,η γυναίκα μπορεί όντως να είναι μόνο μασερ και τίποτα παραπάνω.Το βάζω εδώ αν κάποιος ξέρει περισσότερα....https://www.facebook.com/profile.php?id=100004837065318
Επειδή τυχαίνει να την ξέρω, είναι καθαρά μασαζ και ήταν και ψιλό τσιμπημένο! Ωστόσο δεν έχω πάει αλλά πιστεύω ότι ίσως και να προχωράει ( αυτό μου βγάζει τουλάχιστον όπως το πλασάρει)
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.181
Like
230
Πόντοι
36
Κι εμένα με έχει φάει η περιέργεια,αν δεν ημουν τόσο μακρυά...
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Επειδή τυχαίνει να την ξέρω, είναι καθαρά μασαζ και ήταν και ψιλό τσιμπημένο! Ωστόσο δεν έχω πάει αλλά πιστεύω ότι ίσως και να προχωράει ( αυτό μου βγάζει τουλάχιστον όπως το πλασάρει)
Μας Μπέρδεψες
 

Theo1996

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα αγαπητέ.
Κάνει κανονικά. Αν σε ενδιαφέρει περισσότερο το μασάζ από το τελείωμα, είναι από τα καλύτερα.
Για το μετά, εξαρτάται από τα γούστα σου για τις γκιλφ ...
Τέλεια Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Οι φωτογραφίες που έχει ανεβάσει κάθε άλλο παρά σε επαγγελματία παραπέμπουν, είναι όπως έχω ξαναπεί, σε τι φάση θα την πετύχεις την καθεμιά από αυτές.

Είναι ανοιχτή σε δωράκια κ πολλά υποσχόμενη, προχωράει, αρκεί να ξέρεις πως θα το ζητήσεις, χωριό που φαίνεται...

Τουλάχιστον για εμάς που είμαστε παλιές καραβάνες, ξέρουμε να ξεχωρίζουμε..

Διακριτική επίθεση με το καλημέρα...
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα αλάνια. Αν μπορεί κάποιος με pm το τηλ της θείας Ελένης από Καλλιθέα. Είχα βρεθεί παλιότερα αλλά το έχω χάσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Akisswtrs

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδία, θα μπορούσα να έχω το τηλ της θείας Ελένης απο Καλλιθέα σε πμ ; Έχω ακούει τόσα και χρειάζομαι ένα καλο μασάζ .
Σας ευχαριστώ πολύ
 

masterchef1925

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
55
Like
115
Πόντοι
0

Καλημέρα.ειπα και γω να δοκιμάσω πρώτη φορα μασαζ.επελεξα λοιπόν την Αλίκη!!
Επικοινωνία πανευκολη.φτανω λοιπόν από κάτω , τηλέφωνο και μου άνοιξε την πόρτα. φιλακι στην υποδοχή και νερο στο δωμάτιο.αιρκοντισιον στο φουλ και με αφήνει να κανω το μπανάκι μου.ερχεται μετα απο κανα δεκάλεπτο,με ξαπλωνει μπρουμητα και αρχίζει το μασαζ.δεν εχω αλλη εμπειρία οποτε δεν μπορω να εχω γνώμη.παντως πιο πολύ για δυνατό χαιδεμα μου φάνηκε.αλλα εγω χαλάρωσα.
Δεύτερος γύρος , ξεκινάει με γλυψιμο στ αρχιδια και περνάει σκούφο για πίπα.σεξ, τελείωμα στον σκούφο,μπανακι και γεια σας.
Συμπέρασμα:μετριο μασαζ,πολυ ωραιο σωμα ,απαλο δερμα, ωραίο πρόσωπο.καλο δεύτερο μερος.επισης είναι πολύ καλο τυπακι.ηλικια 45+ περιπου.
Κόστος 60 ευρωπουλα
Δεν τα εκλαψα.ισως κανω μια επαναληψη
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195

Καλημέρα.ειπα και γω να δοκιμάσω πρώτη φορα μασαζ.επελεξα λοιπόν την Αλίκη!!
Επικοινωνία πανευκολη.φτανω λοιπόν από κάτω , τηλέφωνο και μου άνοιξε την πόρτα. φιλακι στην υποδοχή και νερο στο δωμάτιο.αιρκοντισιον στο φουλ και με αφήνει να κανω το μπανάκι μου.ερχεται μετα απο κανα δεκάλεπτο,με ξαπλωνει μπρουμητα και αρχίζει το μασαζ.δεν εχω αλλη εμπειρία οποτε δεν μπορω να εχω γνώμη.παντως πιο πολύ για δυνατό χαιδεμα μου φάνηκε.αλλα εγω χαλάρωσα.
Δεύτερος γύρος , ξεκινάει με γλυψιμο στ αρχιδια και περνάει σκούφο για πίπα.σεξ, τελείωμα στον σκούφο,μπανακι και γεια σας.
Συμπέρασμα:μετριο μασαζ,πολυ ωραιο σωμα ,απαλο δερμα, ωραίο πρόσωπο.καλο δεύτερο μερος.επισης είναι πολύ καλο τυπακι.ηλικια 45+ περιπου.
Κόστος 60 ευρωπουλα
Δεν τα εκλαψα.ισως κανω μια επαναληψη
H παλια γνωστη Κρητικια Αλικη ειναι ????
Διοτι και οι φωτο δεν την θυμιζουν εκτος αν ειναι πολυ παλιες ....
 

masterchef1925

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
55
Like
115
Πόντοι
0
H παλια γνωστη Κρητικια Αλικη ειναι ????
Διοτι και οι φωτο δεν την θυμιζουν εκτος αν ειναι πολυ παλιες ....
Δεν την ξερω από παλιά.μου ειπε ότι είναι απο Κρήτη.λογικα αλήθεια ελεγε γιατι η προφορα της σε κάποιες λέξεις ηταν κρητική.οι φωτογραφίες ειναι πραγματικες.
 

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Κριτικές
8
Like
503
Πόντοι
301

Καλημέρα.ειπα και γω να δοκιμάσω πρώτη φορα μασαζ.επελεξα λοιπόν την Αλίκη!!
Επικοινωνία πανευκολη.φτανω λοιπόν από κάτω , τηλέφωνο και μου άνοιξε την πόρτα. φιλακι στην υποδοχή και νερο στο δωμάτιο.αιρκοντισιον στο φουλ και με αφήνει να κανω το μπανάκι μου.ερχεται μετα απο κανα δεκάλεπτο,με ξαπλωνει μπρουμητα και αρχίζει το μασαζ.δεν εχω αλλη εμπειρία οποτε δεν μπορω να εχω γνώμη.παντως πιο πολύ για δυνατό χαιδεμα μου φάνηκε.αλλα εγω χαλάρωσα.
Δεύτερος γύρος , ξεκινάει με γλυψιμο στ αρχιδια και περνάει σκούφο για πίπα.σεξ, τελείωμα στον σκούφο,μπανακι και γεια σας.
Συμπέρασμα:μετριο μασαζ,πολυ ωραιο σωμα ,απαλο δερμα, ωραίο πρόσωπο.καλο δεύτερο μερος.επισης είναι πολύ καλο τυπακι.ηλικια 45+ περιπου.
Κόστος 60 ευρωπουλα
Δεν τα εκλαψα.ισως κανω μια επαναληψη

ρώτησες για πίπα χωρίς προφυλακτικό; γλωσσόφιλα;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
34
Like
3.157
Πόντοι
4.365
Είναι η Αλίκη προ τετραετίας περίπου.. την επισκέφτηκα πρόσφατα για επανάληψη, πρόσχαρη θημυθήκαμε τα παλιά, ΑΛΛΑ απογο'ητεσυση στις υπηρεσίες και τιμές

Ζήτησε 60 μόνο για φραπέ και 80 φουλ πλην πρωκτικό που τελικά έδωσα και πήρα απλό χάιδεμα, πιπα με λαστιχο και βαρετό γαμήσι. Γλωσσόφιλα γιοκ

Με +20 γιουρα δηλαδή πήρα λιγότερα από τις παλιές της υπηρεσίες. Από μένα κατράμι
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585
Η γνωστή Αλίκη, την είχα επισκεφτεί πριν πολύ καιρό, είναι καλή στα social αλλά από υπηρεσίες δεν αξίζει.

Βαρετά διεκπεραιωτική.

Εγώ είμαι εκτός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom