Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
Η Φωτεινή από Καλλιθέα μέχρι handjob δε φτάνει ή με απατά η μνήμη μου...?
 

feetlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή τυχαίνει να την ξέρω, είναι καθαρά μασαζ και ήταν και ψιλό τσιμπημένο! Ωστόσο δεν έχω πάει αλλά πιστεύω ότι ίσως και να προχωράει ( αυτό μου βγάζει τουλάχιστον όπως το πλασάρει)

Κι εμένα με έχει φάει η περιέργεια,αν δεν ημουν τόσο μακρυά...
Εκτος απο το facebook πως μπορουμε να επικοινωνησοτυμε μαζι της?
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Μια εμπειρία να παραθέσω για θεία ελενη συναθλητές μου...
Έψαχνα να συνδυάσω και δυνατό μασάζ και το κάτι παραπάνω και κατέληξα και εγώ σε έναν ζωντανό θρύλο του χώρου. Αργισα 15 λεπτά στο ραντεβού μας λόγο κινήσεις....δεν είχα και την πιο ευγενική αντιμετώπιση αλλά παμε παρακάτω. Πολύ καθαρός χώρος προσεγμένος μια επένδυση. Μπαίνω για ένα ντουζάκι και πάω με πετσέτα στο χώρο του μασάζ.... πραγματικά από τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει αρκετή ώρα και με τεχνική όπως λίγες του χώρου ξέρουν. Ακολούθησε μετά από αρκετή ώρα μια φανταστική φραπεδια με καλαμάκι που πραγματικά συγκρίνετε με τις καλύτερες που έχω δεχθεί και μετά από λίγο προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο το οποίο ήταν κάπως μονότονο θα έλεγα...δεν ενθουσιαστικα.... συμπερασματικα ο συνδυασμός μασάζ με τα υπόλοιπα αρκετά καλά.αλλα για μια εμπειρία.δεν θα ξανα επισκέπτομουν την εν λόγο κυρία καθαρά για λόγο τιμής....υπυρεσιες μια χαρά αλλά μη ξεχνάμε ότι με 20 ευρώ και 50 βρίσκουμε διαμάντια.... βέβαια πληρώνεις και το μασάζ που ειναι απτα πιο δυνατά. Τέλος αν και με είχε χαλάσει λιγο η συμπεριφορά στην αρχή το διόρθωσε καθώς καθόμασταν πανω από 20 λεπτά και μιλάγαμε για τις εξελίξεις στην πολιτική και τα γεωπολιτικά παιχνίδια που γίνονται και επι του προσωπικού. Ότι θέλει ένας πορνοταξιδιωτης που εξερευνά νέες ηδονές.
 

GeorgeKa

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
14
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπέρα, πως βρίσκουμε το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.811
Like
14.438
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα, πως βρίσκουμε το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα;
Δεν το έχω προσωπικά αλλά θα το βρεις μερικές σελίδες πίσω. Είχε γίνει μανούρα. Αλλιώς ψάξε στην αναζήτηση επάνω δεξιά.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Xαιρετώ την παρέα! Επειδή την Άννα την βρήκα κι εγώ από αγγελία και δεν είχε γράψει κανείς εδώ μέσα μέχρι τότε, και επειδή (κυρίως) μου αρέσουν τα κασκαντεριλίκια, είπα να δοκιμάσω (2022). Επικοινωνία πράγματι λίγο δύσκολη, δεν το σηκώνει (το τηλέφωνο, χα!) αμέσως, πράγματι θέλει να δει αν είσαι "σοβαρός" και όχι καυλάντας, αλλά κάνει εκείνη μετά αναπάντητη! Επισης στο 3ο τηλέφωνο για συνάντηση (είχαμε ήδη βρεθεί 2 φορές) έκανε ότι δεν με θυμόταν και με ρώταγε επίμονα αν έχω ξαναπάει! Στην πολυκατοικία υπάρχει πράγματι μία γριούλα που είναι και διαχειρίστρια και της έχει κάνει θέμα αρκετές φορές! Μια φορά που με είδε και με ρώτησε που πάω, είπα σε μια φοιτήτρια μου, αν και δεν νομίζω να το πίστεψε (παρά το γεγονός ότι είμαι δείχνω αρκετά σοβαρός! Χαχα! Τα 50€ που αναφέρει στην διαφήμιση είναι μόνο για σεξ! Εάν κάποιος θέλει και μασάζ, ανεβαίνει στα 60. Πάντως αν και το 60άρι δεν είναι πολύ, προσωπικά από τις 3 φορές που πήγα μόνο την μία έκανα και μασάζ το οποίο είναι απλά ΟΚ. Το δυνατό της σημείο είναι το sex! Το κορμί της είναι όντως για πολλά "χιλιόμετρα", αν ήμουν 30 χρόνια μικρότερος θα μου είχε πάρει όλο το χαρτί! Επειδή είμαι γνωστός φαν του στοματικού να πω ότι τα δεχεται όλα όπου θέλει ο "πελάτης" (στόμα. πρόσωπο, βυζιά) χωρίς πρόβλημα. Γενικά δεν έχω κλάψει το 50άρικο, απλά έχω κολλήσει τελευταία με το Ζανόσπιτο και με ένα κινεζάκι τα οποία κοστίζουν λίγο παραπάνω αλλά στο μασάζ είναι κορυφαίες επιλογές! Περισσότερες πληροφορίες με πμ.
Υγιαίνετε!
Καλησπέρα αν επιτρέπετε για ποια λέτε;υπάρχει αγγελία;
Σας ευχαριστώ
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.058
Πόντοι
1.585

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.169
Κριτικές
6
Like
6.775
Πόντοι
1.336
Μια εμπειρία να παραθέσω για θεία ελενη συναθλητές μου...
Έψαχνα να συνδυάσω και δυνατό μασάζ και το κάτι παραπάνω και κατέληξα και εγώ σε έναν ζωντανό θρύλο του χώρου. Αργισα 15 λεπτά στο ραντεβού μας λόγο κινήσεις....δεν είχα και την πιο ευγενική αντιμετώπιση αλλά παμε παρακάτω. Πολύ καθαρός χώρος προσεγμένος μια επένδυση. Μπαίνω για ένα ντουζάκι και πάω με πετσέτα στο χώρο του μασάζ.... πραγματικά από τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει αρκετή ώρα και με τεχνική όπως λίγες του χώρου ξέρουν. Ακολούθησε μετά από αρκετή ώρα μια φανταστική φραπεδια με καλαμάκι που πραγματικά συγκρίνετε με τις καλύτερες που έχω δεχθεί και μετά από λίγο προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο το οποίο ήταν κάπως μονότονο θα έλεγα...δεν ενθουσιαστικα.... συμπερασματικα ο συνδυασμός μασάζ με τα υπόλοιπα αρκετά καλά.αλλα για μια εμπειρία.δεν θα ξανα επισκέπτομουν την εν λόγο κυρία καθαρά για λόγο τιμής....υπυρεσιες μια χαρά αλλά μη ξεχνάμε ότι με 20 ευρώ και 50 βρίσκουμε διαμάντια.... βέβαια πληρώνεις και το μασάζ που ειναι απτα πιο δυνατά. Τέλος αν και με είχε χαλάσει λιγο η συμπεριφορά στην αρχή το διόρθωσε καθώς καθόμασταν πανω από 20 λεπτά και μιλάγαμε για τις εξελίξεις στην πολιτική και τα γεωπολιτικά παιχνίδια που γίνονται και επι του προσωπικού. Ότι θέλει ένας πορνοταξιδιωτης που εξερευνά νέες ηδονές.

Το ίδιο χούι κρατάει χρόνια μου φαίνεται!! Εμένα μου την είπε, πριν χρόνια τέτοια εποχή, που πήγα 10 λεπτά νωρίτερα και δεν περίμενα κάτω στην είσοδο στους 40 βαθμούς !!

Πολύ καλό μασάζ, αλλά δεν ξαναπήρα και μάλλον δε θα ξαναπάρω
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.917
Κριτικές
126
Like
21.804
Πόντοι
28.900
Το ίδιο χούι κρατάει χρόνια μου φαίνεται!! Εμένα μου την είπε, πριν χρόνια τέτοια εποχή, που πήγα 10 λεπτά νωρίτερα και δεν περίμενα κάτω στην είσοδο στους 40 βαθμούς !!

Πολύ καλό μασάζ, αλλά δεν ξαναπήρα και μάλλον δε θα ξαναπάρω
Αδερφέ πόσο χρονών είναι η θεία και από φάτσα και σώμα πως είναι;;;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Το Έλενακι έχει ρωσσικο DNA περιμένει 3ο παγκόσμιο και ίσως επιβιώσει και τότε... στον 2ο πάντως πρέπει να είχαν προγραμματίσει να την κάνουν οι γονείς της
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
52
Like
18
Πόντοι
0
Η κυρα εφη ρεεεε που είναι καμία γριά για μασαζ έχουμε
 

gerakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
52
Like
18
Πόντοι
0
Η ελενα που είναι που ειναη στον άγιο Νικόλαο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom