Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Φτάνω εκεί λοιπόν στο Παγκράτι στέλνω μήνυμα και έρχεται ανοίγει γιατί η πόρτα της εισόδους της πολυκατοικίας ήταν κλειδωμένη.

Πάω στο γραφείο της που καθόταν και περίμενε της λέω πόσο είναι 60 μου καλώς τις βγάζω και τις δίνω 70 ευρώ δεν είχα ψηλά. Μου κάνει δεν έχω ρέστα δεκάρικο -εν τω μεταξύ όλα αυτά που στα λέω δεν ξέρει γρι ελληνικά η συνεννόηση γινόταν λίγα αγγλικά και τη νοηματική-

Μου λέει εσύ θα έχεις πρόβλημα και αρπάζω το κινητό να πάρω ένα φίλο να έρθει θα τα έκανα πουτανα δεν υπήρχε περίπτωση να την άφηνα και με βλέπει που πάω για μιλησω και μου ανοίγει την πόρτα και έφυγα. Μιλάμε για μεγάλη καριόλα η Κινέζα παραλίγο να γίνουμε ρόμπα σε όλο το Παγκράτι.
1. πάντα πάω με το ακριβές αντίτιμο κ ακόμη ένα 10ευρω ή 20ευρω επιπλέον για κάνα έξτρα αν τύχει στην πορεία .. δεν το παίζω ξερόλας, αλλά μιλάω ως παθών σε ανάλογη περίπτωση (2 φορές μου έχει τύχει κ πάντα σε φόλες) που δεν είχε ρέστα κ έτσι έβαλα μυαλό ..

2. Όταν βλέπεις ή ακούς για κλειδωμένη πόρτα πολυκατοικίας, κάντην με την μια .. πάμε για άλλα δλδ..
Επί τη ευκαιρία είναι παράνομο να κλειδώνουν οι πόρτες των πολυκατοικιών για λόγους προστασίας από κλέφτες κλπ, κλπ ..

Υπάρχει νομοθεσία που μου την εξήγησε το γραφείο που μας βγάζει τα κοινόχρηστα και αφορά την ασφάλεια όσων μένουν μέσα σε περίπτωση φωτιάς για παράδειγμα (μάλιστα μου είπε για περίπτωση ασφαλιστικής που δεν αποζημίωσε γιατί αποδείχτηκε κλειδωμένη η εξωτερική πόρτα ..) Θα βρω τον νόμο κ θα επανέλθω (sorry για το σύντομο off topic)
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
921
Πόντοι
86
1. πάντα πάω με το ακριβές αντίτιμο κ ακόμη ένα 10ευρω ή 20ευρω επιπλέον για κάνα έξτρα αν τύχει στην πορεία .. δεν το παίζω ξερόλας, αλλά μιλάω ως παθών σε ανάλογη περίπτωση (2 φορές μου έχει τύχει κ πάντα σε φόλες) που δεν είχε ρέστα κ έτσι έβαλα μυαλό ..

2. Όταν βλέπεις ή ακούς για κλειδωμένη πόρτα πολυκατοικίας, κάντην με την μια .. πάμε για άλλα δλδ..
Επί τη ευκαιρία είναι παράνομο να κλειδώνουν οι πόρτες των πολυκατοικιών για λόγους προστασίας από κλέφτες κλπ, κλπ ..

Υπάρχει νομοθεσία που μου την εξήγησε το γραφείο που μας βγάζει τα κοινόχρηστα και αφορά την ασφάλεια όσων μένουν μέσα σε περίπτωση φωτιάς για παράδειγμα (μάλιστα μου είπε για περίπτωση ασφαλιστικής που δεν αποζημίωσε γιατί αποδείχτηκε κλειδωμένη η εξωτερική πόρτα ..) Θα βρω τον νόμο κ θα επανέλθω (sorry για το σύντομο off topic)
Ωραίος. Σωστός.
Μου έχει τύχει και μένα να είναι κλειδωμένη η κάτω θύρα και να κατεβαίνουν από τον ...4ο να μου ξεκλειδώσουν, για να βγω έξω!!!!!!!!
Παρατήρηση: Σε κάποιες πολυκατοικίες είναι κλειδωμένη, αλλά εκεί δίπλα (ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ) έχει ένα κουμπάκι που όταν το πατήσεις ξεκλειδώνει η πόρτα και βγαίνεις, χωρίς να χρειάζεται κλειδί για ξεκλείδωμα από μέσα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Παρατήρηση: Σε κάποιες πολυκατοικίες είναι κλειδωμένη, αλλά εκεί δίπλα (ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ) έχει ένα κουμπάκι που όταν το πατήσεις ξεκλειδώνει η πόρτα και βγαίνεις, χωρίς να χρειάζεται κλειδί για ξεκλείδωμα από μέσα.
αυτό είναι κατά μια έννοια το σωστό, αλλά κ πάλι σου λέει ότι πρέπει να είναι ευδιάκτριτο σε συνθήκες "πανικού" από όλες τις κατηγορίες των ανθρώπων (ΑΜΕΑ, κινητικά προβλήματα, κλπ) σε καταστάσεις έκτακτης αποχώρησης, για παράδειγμα ..
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Κάποιος συναγωνιστής που έχει δοκιμάσει με την Αλίκη (πίσω από την Αλεξάνδρας κοντά στο Π.Άρεως) να παραθέσει την εμπειρία του?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.342
Κριτικές
7
Like
1.250
Πόντοι
216
1. πάντα πάω με το ακριβές αντίτιμο κ ακόμη ένα 10ευρω ή 20ευρω επιπλέον για κάνα έξτρα αν τύχει στην πορεία .. δεν το παίζω ξερόλας, αλλά μιλάω ως παθών σε ανάλογη περίπτωση (2 φορές μου έχει τύχει κ πάντα σε φόλες) που δεν είχε ρέστα κ έτσι έβαλα μυαλό ..

2. Όταν βλέπεις ή ακούς για κλειδωμένη πόρτα πολυκατοικίας, κάντην με την μια .. πάμε για άλλα δλδ..
Επί τη ευκαιρία είναι παράνομο να κλειδώνουν οι πόρτες των πολυκατοικιών για λόγους προστασίας από κλέφτες κλπ, κλπ ..

Υπάρχει νομοθεσία που μου την εξήγησε το γραφείο που μας βγάζει τα κοινόχρηστα και αφορά την ασφάλεια όσων μένουν μέσα σε περίπτωση φωτιάς για παράδειγμα (μάλιστα μου είπε για περίπτωση ασφαλιστικής που δεν αποζημίωσε γιατί αποδείχτηκε κλειδωμένη η εξωτερική πόρτα ..) Θα βρω τον νόμο κ θα επανέλθω (sorry για το σύντομο off topic)
Κανινισμός περι παθητικής πυροπροστασίας κτηρίων. Ετσι θα τον βρεις στη ΠΥ.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
534
Κριτικές
18
Like
2.118
Πόντοι
1.196
1. πάντα πάω με το ακριβές αντίτιμο κ ακόμη ένα 10ευρω ή 20ευρω επιπλέον για κάνα έξτρα αν τύχει στην πορεία .. δεν το παίζω ξερόλας, αλλά μιλάω ως παθών σε ανάλογη περίπτωση (2 φορές μου έχει τύχει κ πάντα σε φόλες) που δεν είχε ρέστα κ έτσι έβαλα μυαλό ..
Σωστά σπουδαίε μου, πάντα με το ακριβές αντίτιμο, αν δεν θέλουμε παρεξηγήσεις με την όποια κοπέλα, μιλάω εκ πείρας!
 

allgood

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
336
Πόντοι
21
Από άλλη οπτική γωνία έχει τα χάλια της
Μακριά, γυφτοβουλγαρα φόλα. 2 λεπτα μασαζ βιαστικό γαμησι, εντελώς ξεπέτα 10 λεπτου
 

bilkis

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια αν μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ της γκιλφ απο την αχαρνων ευχαριστωωωω πολυ
 

allgood

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
336
Πόντοι
21

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
Μάγκες πήγα πρώτη φορά στη Στεφάνια και είναι εξαιρετική. Μασάζ, χώρος , υπηρεσίες και συμπεριφορά άψογα. Εγώ έγινα φαν.
ναι,αν ηταν και κανονικων διαστασεων... :wink:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056

psari14

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
861
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Ρε μάγκες τελικά σίγουρα είναι καθαρά υποκειμενικό το γούστο σε ότι αφορά την εμφάνιση των γυναικών!
Αν κάποιος οικείος μου έλεγε ότι η Στεφάνια του φαινόταν μια χαρά θα τον πήγαινα άμεσα για επέμβαση καταρράκτη! Όσες φπρες διαβάζω κάτι τέτοια για τ συγκεκριμένο άτομο πάω απευθείας στο προφίλ της στ φβ που τυχαίνει να την έχω χρόνια και κοιτάζω να δω αν όντως μιλάμε για το ίδιο άτομο! Πραγματικά μου είναι τόσο απωθητικό το πρόσωπο και δεν πιστεύω ότι είναι έστω λίγο έστω ένα Τσακ αντικειμενικά όμορφη η χαριτωμένη! Τώρα αν μιλάμε για υπηρεσίες πάει αλλου το θεμα και δν εκφέρω άποψη γιατι δν έχω δοκιμάσει αλλά ρε μάγκες εμένα χωρίς υπερβολές κάτι τέτοιες με παρακαλάνε να τους τον δώσω εμένα και πολλούς άλλους που είμαστε στα ντουζενια μας και στοιχειωδώς εμφανίσιμοι! Για να κλείσω γιατι έφτιαξα σεντονάκι δεν υποτιμώ κανέναν απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση ποσό διαφορετικά γούστα έχουμε εδώ μεσα και για ακόμα μια φορά ότι πρέπει οπωσδήποτε να βλέπουμε με τα ίδια μας τα μάτια πριν εμπιστευτούμε τα λεγόμενα κάποιου! Καλό βράδυ φίλοι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom