Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Μεταξύ σοβαρού κσι αστείου.....χάνεις.....και καλό μασάζ ξέρει και από τα υπόλοιπα αδιαμαρτυρητα..εχει τον τροπο της να σε κραταει σκληρο ολη την διάρκεια του μασαζ..με 50 ευρώ....σε ξενοδοχείο είχαμε βρεθεί όχι σπίτι της προφανώς αυτή την περίοδο μπορεί....δεν τα έκλαψα....


Έχω περάσει παλαιότερα μαζί της, πριν χρόνια. Αν παραβλέψεις πως καμπουριαζει και κουτσαινει, είναι 50+, έχει κοιλιά και δεν έχει δικό της χώρο κάποιες φορές, τότε ναι έχει την πλάκα της με τις γοργόνες και το φουλ πρόγραμμα στο 50αρικο.
Σε πρόσφατη επικοινωνία μου είπε πως έχει χώρο στο Χαλάνδρι, το σπίτι της πρωινές ώρες μόνο.
Περί ορέξεως..
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Νατασα εναλλακτικες θεραπειες ειναι καλη περιπτωση οντως αλλα ΜΟΝΟ μασαζ. Αυστηρά.

Απο εμφανιση παντως νταξει εμενα δεν μ αρεσε.... Κοντη αρκετα και αδυνατη μου εμοιαζε πιτσιρικι λυκειου ξερω γω... στυλ ψιλοgoth.... Γενικα οκ ατομο ομως...
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
είχα βρει , τυχαία βέβαια και ξέρω πως δεν είναι η συνηθισμένη τιμη , κάποια που έκανε δύο ώρες φουλ μασαζ με 30€ , πολύ καλό , γινότανε μούσκεμα από την προσπάθεια και ήξερε τι κάνει , δεν έκλεβε λεπτο .. αλλά βέβαια χωρίς τίποτα έξτρα . έχει φύγει από την Αθήνα , την έχω χάσει .. πολύ καλή όμως , άξιζε.

Το τυχαίο συμβαίνει παντού... Και σεξ μπορεί η άλλη να σου κάνει τσάμπα ή να κάτσει επιπλέον μια ώρα μαζί σου χωρίς να σε χρεώσει.... Αλλα αυτα δυστυχώς 1-2 το πολυ φορες θα τυχουν και αν... Η επίσης αν σε γουστάρει σαν "πελάτη" ....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.503
Πόντοι
1.056
Νατασα εναλλακτικες θεραπειες ειναι καλη περιπτωση οντως αλλα ΜΟΝΟ μασαζ. Αυστηρά.

Απο εμφανιση παντως νταξει εμενα δεν μ αρεσε.... Κοντη αρκετα και αδυνατη μου εμοιαζε πιτσιρικι λυκειου ξερω γω... στυλ ψιλοgoth.... Γενικα οκ ατομο ομως...
Την επισκέφτηκες τώρα πρόσφατα;
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Παει χρόνος. Περσι ανοιξη πρεπει να ηταν προς καλοκαιρι... Γιατί;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.503
Πόντοι
1.056
Γιατι ηθελα να μαθω για τις τιμες, αν χρεώνει ακόμα 25€ ή αν το έχει ανεβάσει
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Φθηνή ήταν κάπου εκει ίσως 30 η ώρα. Νομίζω με 50-60 έχει 2 ώρες μασαζ...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.503
Πόντοι
1.056
Φθηνή ήταν κάπου εκει ίσως 30 η ώρα. Νομίζω με 50-60 έχει 2 ώρες μασαζ...
Ναι εχει καλες τιμες γενικα αλλα ψιλοξενερωσα μαζί της, γιατί είχα πάρει τελευταία φορά να κλείσω για μασαζ καπου κοντα Νοεμβριο με Δεκεμβριο του 2020 και μου ειπε οτι επειδη έκανε επεμβαση στηθους, της εχει απαγορέψει ο γιατρός για ενα διαστημα να ασχολείται με το μασαζ.
Μου φάνηκε πολύ γελοία σαν δικαιολογία .
Οπότε η ερώτηση μου αν την έχεις δει προσφατα , εκτός από το θέμα της τιμής, έχει να κάνει και με το αν παρατήρησες κάποια "αυξητική" αλλαγή πάνω της
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
μαλλον για ξεφορτωμα μου κανει η απαντηση της φιλε, εγω εντελως αββυζη την θυμαμαι τωρα τι να σου πω δεν μ εκανε κλικ... Επίσης μου ξαναεστειλε μονη της λιγο καιρο μετα να ξαναπαω :grin::grin::wink:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Άσχετο μάγκες..
Χωρίς να ξέρω την περίπτωση κ να κάνω τον ξερολα, επέμβαση στήθους δεν σημαίνει απαραίτητα αυξητική..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.503
Πόντοι
1.056

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
619
Πόντοι
310
Μία μέρα με ορέξεις χάζευα εδώ στο φόρουμ και έπεσε το μάτι μου στο massage4you για μία τύπισσα ασιάτισσα που βρίσκεται στο Παγκράτι. Από τις photo που μπήκα και είδα και αξιοπρεπές και έτσι έστειλα μήνυμα στο viber και τη ρώτησα αν είναι διαθέσιμη σήμερα και μου απαντάει δεν μπορώ σήμερα είμαι κλεισμένη. Μετά από λίγο μου ξανά στέλνει μήνυμα μου μπορώ στις 9:00. Okay της λέω για ποιο πρόγραμμα ενδιαφέρεσαι με ρωτάει λέω αυτό με τα 60 λεπτά στα 60 ευρώ που είναι μιάμιση ώρα okay okay.
Φτάνω εκεί λοιπόν στο Παγκράτι στέλνω μήνυμα και έρχεται ανοίγει γιατί η πόρτα της εισόδους της πολυκατοικίας ήταν κλειδωμένη. ξεκινάμε το μασάζ τσιτσιδος χωρίς πετσέτες και μαλακίες. Το μασάζ ήτανε μέτριο γιατί διάβασα και από άλλους ότι είναι πολύ καλή στο μασάζ εγώ δεν κατάλαβα τέτοια πράγμα και για να βάλω ένα μέτρο σύγκρισης τη Στεφανία από το Μαρούσι είναι πάρα πάρα πολύ καλύτερη στο μασάζ από αυτό το πράγμα. Κάνει τα δικά τις εκεί λοιπόν και περιμένω να πάμε στο δια ταύτα αφού ήμουνα γυμνός εγώ και μου έκανε μασάζ από πάνω πλησίαζε την περιοχή αλλά πολύ διακριτικά δεν ακουμπούσε και σε κάποια φάση μου λέει τελειώσαμε. Της λέω δεν μπορούμε να το συνεχίσουμε λίγο ακόμα? τι εννοείς μου κάνει; θέλω να τελειώσω μου λέει ναι συν 20 ευρώ θα πάει σύνολο 80 ευρώ και δίνω το okay. Παίρνει κάτι λάδια και αρχίζει μια χειρομάλαξη της κακιάς ώρας και έτσι όπως πάω να την αγγίξω δεν πρόλαβα καν τραβιέται, εκεί μου γύρισε το μυαλό και λέω από μέσα μου άντε γαμησου μωρη πατσαβούρα και της λέω άστο κοπέλα τελειώνει εδώ δεν θέλω να κάνω εντάξει μου λέει και ντύνομαι. Πάω στο γραφείο της που καθόταν και περίμενε της λέω πόσο είναι 60 μου καλώς τις βγάζω και τις δίνω 70 ευρώ δεν είχα ψηλά. Μου κάνει δεν έχω ρέστα δεκάρικο -εν τω μεταξύ όλα αυτά που στα λέω δεν ξέρει γρι ελληνικά η συνεννόηση γινόταν λίγα αγγλικά και τη νοηματική- Ε τι να κάνω ρε φίλε δεν έχω και εγώ της λέω δεκάρικο να σου δώσω ακριβώς 60 δεν μπορείς να βρεις ρέστα ; όχι λέει δεν έχω, τις βγάζω από το τσαντάκι μου κάτι ψιλά που βρήκα ένα τάληρο κι άλλο ένα ευρώ παίρνω το εικοσάρικο πίσω και της λέω 56 ευρώ τα 4 ευρώ θα τα βρούμε άλλη φορά. Και κάνει μία φασαρία στα κινέζικα δεν ξέρω τι έλεγε και να αγριεύει Ώπα λέω τι γίνεται εδώ πέρα φορτώνω και εγώ λέω αγαπούλα για να μην έχουμε τίποτα αλλά θα σηκωθώ να φύγω αν δεν έχεις ρεστα προβλήμα σου δεν υπήρχε περίπτωση να τις αφήσω δεκάρικο μπουρμπουάρ με αυτή τη συμπεριφορά και ανοίγω την πόρτα και σηκώνομαι και φεύγω και με κυνηγάει από πίσω πάω να ανοίξω την πόρτα της πολυκατοικίας να φύγω κλειδωμένη Να σου γαμηαω λέω άνοιξέ μου τις κάνω δεν μου ανοίγει η καριόλα μου λέει θέλω τα λεφτά όλο μπλέξαμε με τρελή τις κάνω θα έχεις πρόβλημα... Μου λέει εσύ θα έχεις πρόβλημα και αρπάζω το κινητό να πάρω ένα φίλο να έρθει θα τα έκανα πουτανα δεν υπήρχε περίπτωση να την άφηνα και με βλέπει που πάω για μιλησω και μου ανοίγει την πόρτα και έφυγα. Μιλάμε για μεγάλη καριόλα η Κινέζα παραλίγο να γίνουμε ρόμπα σε όλο το Παγκράτι.
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
619
Πόντοι
310
ω ρε φιλε... τετοια μανουρα σου επαιξε η τυπισσα;; και σκεφτομουν να την επισκεφτω... μακρυαααα
Ήταν λίγο φρίκη φαντάσου με στην είσοδο της πολυκατοικίας να μην μπορώ να φύγω και την Κινέζα να κράζει.... ευτυχώς που δεν έσκασε κανένας ένοικος εκείνη την ώρα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.
Ανεξάρτητα όμως από το περιστατικό και να μην είχε συμβεί δεν πιστεύω ότι αξίζει ντο κόπο 80 ευρώ για ένα μέτριο μασάζ από μια μετριοτατη ασιατισα και μια μέτρια χειρομαλαξη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.503
Πόντοι
1.056
Ήταν λίγο φρίκη φαντάσου με στην είσοδο της πολυκατοικίας να μην μπορώ να φύγω και την Κινέζα να κράζει.... ευτυχώς που δεν έσκασε κανένας ένοικος εκείνη την ώρα να ανοίξει η γη να με καταπιεί
δε λες παλι καλα που δεν πεταχτηκε ο IP MAN ή ο Jet Li απο το διπλα δωματιο να εχεις άλλα τραβηγματα...:cheesy:
ρε την καριολα... ολοκληρη φασαρια για 4 ευρω...
για ποιο πρόγραμμα ενδιαφέρεσαι με ρωτάει λέω αυτό με τα 60 λεπτά στα 60 ευρώ που είναι μιάμιση ώρα
αυτο λιγο με μπερδεψε ομως...αυτο με τα 60 λεπτα που ειναι μιαμιση ωρα...??:think::think::think:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.190
Like
16.048
Πόντοι
3.556
Ήταν λίγο φρίκη φαντάσου με στην είσοδο της πολυκατοικίας να μην μπορώ να φύγω και την Κινέζα να κράζει.... ευτυχώς που δεν έσκασε κανένας ένοικος εκείνη την ώρα να ανοίξει η γη να με καταπιεί
τύπε αυτο ειναι το λιγοτερο να πουμε. παλι καλα που δεν σου εκανε κανα κουνγκ φου νιτζα να σε κανει μεροκαματο και μετα να σκάσουν τιποτα κοντοπίθαροι κινεζοι να σε φορτωσουν μεσα σε καμια βαλιτσα :undecided::undecided::undecided:
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
619
Πόντοι
310
τύπε αυτο ειναι το λιγοτερο να πουμε. παλι καλα που δεν σου εκανε κανα κουνγκ φου νιτζα να σε κανει μεροκαματο και μετα να σκάσουν τιποτα κοντοπίθαροι κινεζοι να σε φορτωσουν μεσα σε καμια βαλιτσα :undecided::undecided::undecided:
Χαχα αυτό το σενάριο δεν μου πέρασε από το μυαλό....αλλά το να εσκαγε κανένας αγαπητικός - μάνατζερ και να μου έκανε σκηνή ναι δεν αποκλείεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom