Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (10 μέλη και 34 επισκέπτες)

Kostas(18)

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2020
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Απάντησες στον εαυτό σου....αν δεν το κατάλαβες....
Πω πω φίλε τέτοια διερετικοτητα χαραμιζεσαι εδώ.τελοσπαντων δε θα κάτσω να μαλασω ούτε να συνεχιζω να απαντάω σε άτομα χωρίς επίπεδο και μόρφωση καλή συνέχεια..
 

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0
Μόνο μασαζ....και πολύ καλό μάλιστα
Είχα ένα ραντεβού μαζί της. ένα φανταστικό μασάζ. αξίζει μια επίσκεψη. Ωστόσο, καμία ένδειξη για πρόσθετη υπηρεσία.
Κανει και φραπε, ρωτηστε για εχτρα στο τελος του μασαζ , ζηταει 20 με παζαρι παει + 10€
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Κανει και φραπε, ρωτηστε για εχτρα στο τελος του μασαζ , ζηταει 20 με παζαρι παει + 10€
Εγώ πάω για το μασάζ.....τώρα αν έχω εκείνη την ώρα ορεξουλες μπορεί και να ζητήσω....αν και τα χω ξεχωρίσει αυτά....πάει χάλασε και αυτή....πόση ώρα έκανες μασάζ 1 ώρα ή 1,5 ώρα???
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
60
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα πολύ κίνηση έπεσε στην Ιουλία. Μεσημεριανή επίσκεψη από εμένα. Τελικά πολλοί πάνε παρόλα όσα γράφονται
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Τι

Τι φραπε ρε? Γαμιεται κανονικα με το 50αρι
Τι να σου πω..Εγω ειχα μεχρι φραπε με Καλαμακι .
Τοσο αντεξα και δεν ηξερα αν προχωρουσε κ αλλο,
που και να γαμιεται ενταξει μπορω να ζησω και χωρις αυτο...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Παιδιά σήμερα πολύ κίνηση έπεσε στην Ιουλία. Μεσημεριανή επίσκεψη από εμένα. Τελικά πολλοί πάνε παρόλα όσα γράφονται
Η Ιουλία όταν μιλάμε για μασάζ είναι εγγύηση, γενικά είναι πολύ καλή περίπτωση για οικονομικό, πολύ καλό μασάζ, με δυστυχώς μηχανική εκτόνωση, όπως και να το δούμε όμως, για 30€ είναι πολύ καλά.
 

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0
Εγώ πάω για το μασάζ.....τώρα αν έχω εκείνη την ώρα ορεξουλες μπορεί και να ζητήσω....αν και τα χω ξεχωρίσει αυτά....πάει χάλασε και αυτή....πόση ώρα έκανες μασάζ 1 ώρα ή 1,5 ώρα???
Εννοεις μαλλον εφτιαξε ; )) 1 ωρα εκανα , αλλα εχει και 1.30 ωρα μασαζ και εκτονωση με 70€
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201
To τηλ.που εχει δεν υπαρχει........
1659342236531.png


Το γράφει ξεκάθαρα
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
110
Like
173
Πόντοι
1
Εννοεις μαλλον εφτιαξε ; )) 1 ωρα εκανα , αλλα εχει και 1.30 ωρα μασαζ και εκτονωση με 70€
Η εκτονωση είναι μόνο χέρι ή παιζει και καλαμακι?
Επίσης ξέρουμε αν βγάζει ρούχα και μπορείς να αγγίζεις?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Η εκτονωση είναι μόνο χέρι ή παιζει και καλαμακι?
Επίσης ξέρουμε αν βγάζει ρούχα και μπορείς να αγγίζεις?
Πολλα ζητάς. Εδώ ακόμα γίνεται debate αν προσφέρει φραπέ ή όχι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Παιδια εγω που πηγα πριν αρκετους μηνες, μου εκανε μεν μασαζ γυμνο, αλλα δεν αγγιζε περιεργα και δεν προτεινα τιποτα. Το μασαζ της ειναι καλο, ειναι ομορφη, αλλα στο τελος ηταν ξινη μαζι μου και οταν της ξαναεστειλα για ραντεβου ειπε : δεν θελω, γιατι ετσι. Ουτε την ειχα αγγιξει , ουτε προτεινει φραπεδες ουτε τιποτα. Ξινιολα και μπεκρου.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
973
Like
856
Πόντοι
86
Η Ιουλία όταν μιλάμε για μασάζ είναι εγγύηση, γενικά είναι πολύ καλή περίπτωση για οικονομικό, πολύ καλό μασάζ, με δυστυχώς μηχανική εκτόνωση, όπως και να το δούμε όμως, για 30€ είναι πολύ καλά.
δυστυχώς , έφτασε το 30€ να θεωρείται καλή τιμή , αλλά δεν είναι , κατά τη δική μου γνώμη ..
τον φραπέ της δεν τον βάζω στη τιμή , γιατί δεν πίνεται , καλύτερα να λείπει δηλαδή ..
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
973
Like
856
Πόντοι
86
Παιδια εγω που πηγα πριν αρκετους μηνες, μου εκανε μεν μασαζ γυμνο, αλλα δεν αγγιζε περιεργα και δεν προτεινα τιποτα. Το μασαζ της ειναι καλο, ειναι ομορφη, αλλα στο τελος ηταν ξινη μαζι μου και οταν της ξαναεστειλα για ραντεβου ειπε : δεν θελω, γιατι ετσι. Ουτε την ειχα αγγιξει , ουτε προτεινει φραπεδες ουτε τιποτα. Ξινιολα και μπεκρου.
καλά που ενημέρωσες γιατί αυτές οι συμπεριφορές είναι πολύ ενοχλητικές ..

αν και νομίζω , επιλέγει εκείνη πού θέλει ..
 

blakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
42
Like
182
Πόντοι
0
Θα περάσω ένα κασκαντεριλικι από την Χρυσαυγη να δούμε
Από υγιεινή πως πάει; Τηρεί τίποτα ή είναι αέρα πατέρα;
Ρωτάω γιατί είχα ένα σοκ απτό τελευταίο ραντεβού που είχα με άλλη γυναίκα βέβαια
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Παιδια εγω που πηγα πριν αρκετους μηνες, μου εκανε μεν μασαζ γυμνο, αλλα δεν αγγιζε περιεργα και δεν προτεινα τιποτα. Το μασαζ της ειναι καλο, ειναι ομορφη, αλλα στο τελος ηταν ξινη μαζι μου και οταν της ξαναεστειλα για ραντεβου ειπε : δεν θελω, γιατι ετσι. Ουτε την ειχα αγγιξει , ουτε προτεινει φραπεδες ουτε τιποτα. Ξινιολα και μπεκρου.
Αν θυμάσαι έκανες μια ώρα η μιάμιση ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom