Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Παιδια εγω που πηγα πριν αρκετους μηνες, μου εκανε μεν μασαζ γυμνο, αλλα δεν αγγιζε περιεργα και δεν προτεινα τιποτα. Το μασαζ της ειναι καλο, ειναι ομορφη, αλλα στο τελος ηταν ξινη μαζι μου και οταν της ξαναεστειλα για ραντεβου ειπε : δεν θελω, γιατι ετσι. Ουτε την ειχα αγγιξει , ουτε προτεινει φραπεδες ουτε τιποτα. Ξινιολα και μπεκρου.
Εγώ παντως να καταθεσω πως εχω παει παλιοτερα κάνει καλό μασάζ αλλά δεν άκουγε τπτ για παραπανω και γνωστός που της εστειλε για ραντεβου στο μεσεντζερ από fake προφίλ του ζήτησε φωτο για να προχωρησει σε ραντεβου! Νομίζω πως το μπεκρου μάλλον την χαρακτηριζε
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Νομιζω μια ωρα ειχα κανει, και ειχα δωσει 35 ευρω.
Και εγώ στην μια ώρα έδωσα νομίζω 40€ με πολύ καλό μασάζ με καυτό λάδι , ευθέως δεν άγγιξε τίποτα,μόνο από μπροστά κάποια και καλά τυχαία περάσματα και μου έγινε κοντάρι .δεν ανέφερα κάτι και φυσικά ούτε εκείνη.οταν την ρώτησα το πρόγραμμα της 1 1/2ωραεψτι διαφορετικό έχει μου είπε ότι θα ασχοληθεί με το μπροστινό μέρος καλύτερα .τώρα τι να πω , σίγουρα θα ξαναπάω όμως γιατί μου άρεσε και το μασάζ και το στυλακι της ,στην αρχή λίγο απόμακρη αλλά όταν ξεκινήσαμε τα αγγλικά γλυκανε
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Και εγώ στην μια ώρα έδωσα νομίζω 40€ με πολύ καλό μασάζ με καυτό λάδι , ευθέως δεν άγγιξε τίποτα,μόνο από μπροστά κάποια και καλά τυχαία περάσματα και μου έγινε κοντάρι .δεν ανέφερα κάτι και φυσικά ούτε εκείνη.οταν την ρώτησα το πρόγραμμα της 1 1/2ωραεψτι διαφορετικό έχει μου είπε ότι θα ασχοληθεί με το μπροστινό μέρος καλύτερα .τώρα τι να πω , σίγουρα θα ξαναπάω όμως γιατί μου άρεσε και το μασάζ και το στυλακι της ,στην αρχή λίγο απόμακρη αλλά όταν ξεκινήσαμε τα αγγλικά γλυκανε
Εμενα μου εκανε εντυπωση οτι οταν καναμε μασαζ ηταν αρκετα επικοινωνιακη, και μολις τελειωσαμε ψυχρανε αποτομα και υστερα δεν απαντουσε στα μηνυματα στο viber για ραντεβου. Οταν καποια στιγμη απαντησε, μου ειπε : δεν θελω να κανω ραντεβου. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ανεφερα τιποτα για φραπε.
Γνωμη μου ειναι οτι καβλαντιζει διαρκως με πορνογερους που την κερνανε κρασακι και μετα εχει νευρακια γιατι δεν την κοιταζει και κανενας αξιολογος.
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81
Εμενα μου εκανε εντυπωση οτι οταν καναμε μασαζ ηταν αρκετα επικοινωνιακη, και μολις τελειωσαμε ψυχρανε αποτομα και υστερα δεν απαντουσε στα μηνυματα στο viber για ραντεβου. Οταν καποια στιγμη απαντησε, μου ειπε : δεν θελω να κανω ραντεβου. ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ανεφερα τιποτα για φραπε.
Γνωμη μου ειναι οτι καβλαντιζει διαρκως με πορνογερους που την κερνανε κρασακι και μετα εχει νευρακια γιατι δεν την κοιταζει και κανενας αξιολογος.
Εμένα πήγε ανάποδα ξεκίνησε ψυχρά και μετά όλα καλά,βέβαια δεν έχω ξαναστείλει για να δω πως θα αντιδράσει
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Κανει και φραπε, ρωτηστε για εχτρα στο τελος του μασαζ , ζηταει 20 με παζαρι παει + 10€

Ισχύει για τον φραπέ κάνει κανονικά με ένα εξτρα ποσό στο τελος.

Αυτή παλιότερα πριν πάει Πακγράτι ήταν στην Δάφνη αλλά δεν μπορώ να θυμωθώ την οδό.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Εμένα πάντως, αν και στα μηνύματα μου είχε πει μόνο μασάζ ,όταν πήγα μου το είχε προτείνει μόνη της στο τέλος μετά το μασάζ . Δεν πίεσα όμως καταστάσεις ούτε της έιχα αναφέρει κάτι πριν το προτείνει η ίδια, οπότε δεν ξέρω αν παίζει και αυτό ρόλο. Συνολικά έχω παει 3 φορές.
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Ρε παιδια ανεβάστε καμία κριτικη από πρόσφατη επίσκεψη σας...σαν το παλιό μασάζ κατ'οικον θα καταντήσει το νήμα έτσι πως πάει
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.581
Πόντοι
1.056
Εμένα πάντως, αν και στα μηνύματα μου είχε πει μόνο μασάζ ,όταν πήγα μου το είχε προτείνει μόνη της στο τέλος μετά το μασάζ . Δεν πίεσα όμως καταστάσεις ούτε της έιχα αναφέρει κάτι πριν το προτείνει η ίδια, οπότε δεν ξέρω αν παίζει και αυτό ρόλο. Συνολικά έχω παει 3 φορές.
Και εχεις παρει φραπε και τις 3 φορες; Πόσα παραπανω ζήτησε; 20€ όπως αναφέρουν οι αλλοι;
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
δυστυχώς , έφτασε το 30€ να θεωρείται καλή τιμή , αλλά δεν είναι , κατά τη δική μου γνώμη ..
τον φραπέ της δεν τον βάζω στη τιμή , γιατί δεν πίνεται , καλύτερα να λείπει δηλαδή ..

Όπως και να χει με τα τωρινα δεδομενα ειναι η πιο καλη τιμη στην αγορά αυτή τη στιγμή, ανεξαρτήτως εμφάνισης/ βαριεστημάρας που γράφεται κλπ. Κάποιος ειχε γραψει πιο παλια οτι του τον επαιζε με χαρα και ναζι, μηπως αυτο εχει να κανει και με τον πελάτη;

Δεν ξερω δεν εχω παρει παρολα αυτά....

Οι περισσότερες (δλδ σχεδόν όλες) θελουν 60 για μασαζ και φραπέ.... Δλδ 100% πανω η τιμή απο την περιστεριοτισα που οι περισσοτεροι γραφουν οτι κανει τιμιο μασαζ επίσης...

Διαβάζεις όμως ότι κάποιες θέλουν +20 ή +30 για να στον παίξουν.... Δεν μιλάμε τι ζητάνε για να σου κάνουν καλαμάκι....

Αρα βγαζεις καποια συμπερασματα αντικειμενικα εδώ για αυτη στο περιστέρι....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
878
Πόντοι
86
Όπως και να χει με τα τωρινα δεδομενα ειναι η πιο καλη τιμη στην αγορά αυτή τη στιγμή, ανεξαρτήτως εμφάνισης/ βαριεστημάρας που γράφεται κλπ. Κάποιος ειχε γραψει πιο παλια οτι του τον επαιζε με χαρα και ναζι, μηπως αυτο εχει να κανει και με τον πελάτη;

Δεν ξερω δεν εχω παρει παρολα αυτά....

Οι περισσότερες (δλδ σχεδόν όλες) θελουν 60 για μασαζ και φραπέ.... Δλδ 100% πανω η τιμή απο την περιστεριοτισα που οι περισσοτεροι γραφουν οτι κανει τιμιο μασαζ επίσης...

Διαβάζεις όμως ότι κάποιες θέλουν +20 ή +30 για να στον παίξουν.... Δεν μιλάμε τι ζητάνε για να σου κάνουν καλαμάκι....

Αρα βγαζεις καποια συμπερασματα αντικειμενικα εδώ για αυτη στο περιστέρι....
είχα βρει , τυχαία βέβαια και ξέρω πως δεν είναι η συνηθισμένη τιμη , κάποια που έκανε δύο ώρες φουλ μασαζ με 30€ , πολύ καλό , γινότανε μούσκεμα από την προσπάθεια και ήξερε τι κάνει , δεν έκλεβε λεπτο .. αλλά βέβαια χωρίς τίποτα έξτρα . έχει φύγει από την Αθήνα , την έχω χάσει .. πολύ καλή όμως , άξιζε.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.581
Πόντοι
1.056
είχα βρει , τυχαία βέβαια και ξέρω πως δεν είναι η συνηθισμένη τιμη , κάποια που έκανε δύο ώρες φουλ μασαζ με 30€ , πολύ καλό , γινότανε μούσκεμα από την προσπάθεια και ήξερε τι κάνει , δεν έκλεβε λεπτο .. αλλά βέβαια χωρίς τίποτα έξτρα . έχει φύγει από την Αθήνα , την έχω χάσει .. πολύ καλή όμως , άξιζε.
αν θες σκέτο μασάζ δίωρο με παρόμοια τιμή (40€) υπάρχει η Νατάσα - Εναλλακτικές Θεραπείες, στην Πετρούπολη
 
Τελευταία τροποποίηση:

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
878
Πόντοι
86

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
78
Like
7.413
Πόντοι
17.436
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Θα περάσω ένα κασκαντεριλικι από την Χρυσαυγη να δούμε
Από υγιεινή πως πάει; Τηρεί τίποτα ή είναι αέρα πατέρα;
Ρωτάω γιατί είχα ένα σοκ απτό τελευταίο ραντεβού που είχα με άλλη γυναίκα βέβαια
στειλε φιλε την αγγελια να δω ποια ειναι αυτη,πρεπει να ειναι απο τις λιγες π δεν εχω παει
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Μακριά ρε από τον Δρακουμέλ είστε καλά; Εμένα μου έστελνε κάτι γυμνές φωτό για να με ψησει μόνο εμετό δεν έκανα..
Μεταξύ σοβαρού κσι αστείου.....χάνεις.....και καλό μασάζ ξέρει και από τα υπόλοιπα αδιαμαρτυρητα..εχει τον τροπο της να σε κραταει σκληρο ολη την διάρκεια του μασαζ..με 50 ευρώ....σε ξενοδοχείο είχαμε βρεθεί όχι σπίτι της προφανώς αυτή την περίοδο μπορεί....δεν τα έκλαψα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom