Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Ναι ρε την ειδα και εγω αυτη μου την εβγαλε καππου στα προτεινομενα του FB.... Μάλλον ετσι με τα βυζια ψαρευει πελατες για μασαζ...

Δυσκολα αυτες να κανουν κατι περισσοτερο να το ανακοινωσουν κιολας στους πελατες απο πριν αποκλειεται... Ισως καποιος πιο τυχερός ίσως να πάρει κάνα έξτρα....


Βασικα τωρα που ξαναειδα καποια βιντεακια της μπαμ κανει οτι με τη βυζοχαραδρα φορα παρτιδα ψαχνει να μαζέψει πελάτες..... Και εντελως ανουσια τα βιντεακια της ετσι....
εχει κατι αυτη η γυναικα με το τροπο της που με καυλώνει...ας παει κάποιος να δούμε.....τα βιντεακια που εχει βαλει ειναι σαν να μας λέει γαμιεμαι....
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
295
Like
348
Πόντοι
21
εχει κατι αυτη η γυναικα με το τροπο της που με καυλώνει...ας παει κάποιος να δούμε.....τα βιντεακια που εχει βαλει ειναι σαν να μας λέει γαμιεμαι....
Ρε αδερφέ μου, μέσα στο μυαλό μου είσαι.. Τελικά δεν βγάζει μόνο σε εμένα κάτι ανώμαλο...
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201
΄ήθελα και εγώ να απευθύνω αυτό το σωστό ερώτημα διότι τα βιντεάκια πουχει ανεβάσει με έχουν καυλώσει με λιγο ανοιχτό ντεκολτέ καυλιάρικη φωνή κλπ.δεν έχω πάει μαζίτης και στο ερώτημα που της απεύθυνα στο ισταγκραμ μου απάντισε ότι κάνει μόνο μασσαζ.πάντως αν πάει καποιος συναγωνιστής ας γράψει μήπως έχουμε εκπλήξεις... εμένα μούπε οτι παλιά πήγενε μασσαζ κατ οικον ντε και καλά μόνο μασσαζε... αλλά σταμάτισε.
Όπως έγραψε και εχθές και απάντησα στον φίλο μόνο μασάζ κάνει (και από κοντά)
Και δεν ήταν τόσο λάγνα και αισθησιακή από κοντά όπως είναι στα βίντεο
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.541
Πόντοι
446
Μίλησα στο instagram με μια Xeniadeligianni (aloha massage), μου είπε στα 30€ η μία ώρα 40 η μιάμιση και 50 οι 2 ώρες. Ρώτησα για happy end και μου είπε ΌΧΙ κατευθείαν.... Εχει εμπειρία κάποιος???
Έχω πάει. Καλό μασάζ, αλλά αυστηρά μέχρι εκεί. Δεν αφήνει καν το περιθώριο να ρωτήσεις. Υπάρχει και άντρας στον χώρο, ίσως να είναι ζευγάρι.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.669
Like
8.503
Πόντοι
1.056
στο δια ταύτα του νήματος, συμπολεμιστες, ποιο κορίτσι προτείνετε για μασάζ και εκτόνωση;;;
στο δια ταυτα του νηματος.. μην αρχιζεις τετοιες ερωτησεις, την ξερεις τη δουλεια , παλιος εισαι.. διαβασε μερικες σελιδουλες και κανε τις επιλογές σου.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.753
Πόντοι
201
στο δια ταυτα του νηματος.. μην αρχιζεις τετοιες ερωτησεις, την ξερεις τη δουλεια , παλιος εισαι.. διαβασε μερικες σελιδουλες και κανε τις επιλογές σου.
δε το έχω δοκιμάσει το μασάζ με εκτόνωση κ είπα για καμία γνώμη,
ευχαριστώ πάντως, όταν καταλήξω και κάνω συνάντηση θα καταθέσω την εμπειρία...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
Για το δεύτερο μπορούμε να σαχλαμαριζουμε στις σελίδες των κοριτσιών..καλημεροκαλησπερες ποιηση κλπ..απλα να γράφουμε την πάσα αλήθεια σε μια κριτική και όχι όπως μας συμφέρει έτσι ώστε να έχουμε ένα προφίλ αποδεκτό από την κοινότητα του μπου.κομ....τεσπα το πλατιασαμε....
Μιλάς εσύ που δεν έχεις ούτε μια κριτική!!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Για το δεύτερο μπορούμε να σαχλαμαριζουμε στις σελίδες των κοριτσιών..καλημεροκαλησπερες ποιηση κλπ..απλα να γράφουμε την πάσα αλήθεια σε μια κριτική και όχι όπως μας συμφέρει έτσι ώστε να έχουμε ένα προφίλ αποδεκτό από την κοινότητα του μπου.κομ....τεσπα το πλατιασαμε....
ξεκίνα τότε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Δεν γράφω κριτικές.....απλά μπορεί να απαντήσω σε ποστ μέλους η σε πμ μέλους......όπως έκανα λίγο πριν για την ίριδα....
ε τότε πως προτρέπεις τα μέλη να γράφουν κριτικές ενώ εσύ δεν το κάνεις?
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
ε τότε πως προτρέπεις τα μέλη να γράφουν κριτικές ενώ εσύ δεν το κάνεις?
Όσοι θέλουν.....εγώ δεν διαβάζω κριτικές....μόνο κριτικές τύπου ποστ μέσα στα νήματα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
ε τότε πως προτρέπεις τα μέλη να γράφουν κριτικές ενώ εσύ δεν το κάνεις?
Τι ψάχνεις να βρεις, ο @ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ ή αλλιώς vagma ή αλλιώς χαχας ή αλλιώς παράσιτο, είναι ένας από τους δύο που ξεβρακοναμε στο νήμα της Αλικης της δήθεν μασατζους!!!
 

voreio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα, βόρεια προαστεια γνωρίζετε τίποτα Μασαζάκι και έξτρα ;
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201
Η Χρυσαυγή ίσως τώρα λόγω καλοκαιριού να δέχεται σπίτι της.. .γενικά μόνο ξενοδοχείο
Για τώρα του το έγραψα, τώρα αν το πάρει απόφαση τα Χριστούγεννα να πάει δεν φταίω εγώ!
Αν και νομίζω λείπει διακοπές τώρα στο στρουμφοχωριό
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
79
Like
120
Πόντοι
0
εχει κατι αυτη η γυναικα με το τροπο της που με καυλώνει...ας παει κάποιος να δούμε.....τα βιντεακια που εχει βαλει ειναι σαν να μας λέει γαμιεμαι....
Πηγα αδιαφορο μασαζ δεν κανει τιποτα αλλο υπαρχει και ενας τυπος στον χωρο .
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom