Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
καλησπερα. Ξερετε ποια ειναι η συγκεκριμενη κοπελα?


Προσπαθησα να κλεισω σημερα μαζι της αλλα ηταν φουλ με ραντεβου. 60€ η ωρα ειπε στην πλατεια Αττικης.
πήγε κάνεις τελικά σε αυτήν;
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
πήγε κάνεις τελικά σε αυτήν;
Τρεις φορες που μπορουσα να παω πηρα τηλεφωνο και ηταν κλεισμενη απο το μεσημερι μεχρι το βραδυ. Και δεν εχει ενημερωσει κανενας. Τι στο καλο γινεται με αυτη
 
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
70
Πόντοι
0
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Τρεις φορες που μπορουσα να παω πηρα τηλεφωνο και ηταν κλεισμενη απο το μεσημερι μεχρι το βραδυ. Και δεν εχει ενημερωσει κανενας. Τι στο καλο γινεται με αυτη
εμενα μ γραφει οτι το εχει κλειστο το κινητο..επισησ το κυρια στην αγγελια με προβληματιζει μην ειναι καμια 50+
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρώτησα για μια συγκεκριμένη πληροφορία, όχι για χρηματοοικονομικές συμβουλές
Η μαρια δεν νομιζω να πηδιεται ,οχι οτι το εχω επιδιωξει αλλα δεν θυμαμαι καποιος να εχει γραψει περι σεξ για την συγκεκριμενη κοπελα τα τελευταια 2-3 χρονια
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
9
Like
1.650
Πόντοι
3.145
Αισθητικός
Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής (Αμπέλια) - Αισθητικοί


ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έμπειρη διπλωματούχος αναλαμβάνει καθαρισμό προσώπου, αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία, αποτρίχωση ανώδυνη με κρέμα, λεμφικό μασάζ 40€ - μυοχαλαρωτικό 35€, στο χώρο της

εχει δοκιμασει κανεις ? μου ειπε οτι ειναι εμφανισιμη...
δοκίμασα εγώ προ κορωνοιού..
ηταν 50/55 τότε
μασάζ απαλό...τόσο απαλό που το έπαιρνε ο άνεμος!
εκτόνωση ναι ( τον επιανε λες και ήταν αγκαθωτό σύρμα)
καθαριότητα χώρου /μπάνιου ....ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!

* την πάτησα λόγω πονταρίσματος ...milfogilf = αυξημένη απόδοση.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
9
Like
1.650
Πόντοι
3.145
Κάνει και σεξ ή μαυρούλα ή όχι;
κάνει ναι ...(τώρα δεν ξέρω αν κανει κατ' επιλογήν γιατί όντως δεν εχει γραφτεί κάτι)
εγώ εφθασα μέχρι λίγα εκατοστά να μπώ...αλλά εγκατέλειψα καθ'ότιν με χάλασαν οι μυρωδιές.
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
κι και ψιλομπαλαμουτι; Εστω και φραπέ δηλαδη για κανα

κάνει ναι ...(τώρα δεν ξέρω αν κανει κατ' επιλογήν γιατί όντως δεν εχει γραφτεί κάτι)
εγώ εφθασα μέχρι λίγα εκατοστά να μπώ...αλλά εγκατέλειψα καθ'ότιν με χάλασαν οι μυρωδιές.
θυμαμαι εγω την ειχα επισκεφτει καλοκαιρι και η τυπισα στο πρωτο δεκαλεπτο ειχε ιδρωσει λες κ ετρεχε μαραθωνιο..μιλαμε για αηδια ,δεν ξερω καν πως εχυσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: adakos

Kostas9025

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα η ιουλια από περιστέρι δεν σηκώνει τηλ έχει κανείς νέα της ; Επίσης είναι vmf?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.671
Πόντοι
1.056
Μάγκες καλησπέρα η ιουλια από περιστέρι δεν σηκώνει τηλ έχει κανείς νέα της ; Επίσης είναι vmf?
Όταν έχει δουλειά δε το σηκώνει. Αλλα παίρνει πίσω αυτή όταν μπορέσει. Οπότε φυλάξου αν δεν εισαι μπακούρι.
Το VMF τι είναι ;; Value Mor Foney?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
1
Like
5.332
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
εφοσον ειναι απο massagio ειναι μονο κραχτες κ τπτ αλλο το μαγαζι ειναι στα δεν..κ απο μασαζ το συζηταμε αν ξερουν τελικα..
Και το θέμα είναι ότι υποτίθεται ότι κάνουν και πρακτική εκεί και η Αρτεμις απαντάει σε κάποιον Βαγγέλη για την εμπειρία της … χαχα
 

Kostas9025

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όταν έχει δουλειά δε το σηκώνει. Αλλα παίρνει πίσω αυτή όταν μπορέσει. Οπότε φυλάξου αν δεν εισαι μπακούρι.
Το VMF τι είναι ;; Value Mor Foney?
Χαχαχα ναι το καταλαβα με πήρε όντως πίσω ναι αν αξίζει το μασαζ και τα υπόλοιπα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom