Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

manoscooper

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
106
Like
159
Πόντοι
1
Αισθητικός
Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής (Αμπέλια) - Αισθητικοί


ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έμπειρη διπλωματούχος αναλαμβάνει καθαρισμό προσώπου, αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία, αποτρίχωση ανώδυνη με κρέμα, λεμφικό μασάζ 40€ - μυοχαλαρωτικό 35€, στο χώρο της

εχει δοκιμασει κανεις ? μου ειπε οτι ειναι εμφανισιμη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
47
Like
7.140
Πόντοι
5.646
Αισθητικός
Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής (Αμπέλια) - Αισθητικοί


ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έμπειρη διπλωματούχος αναλαμβάνει καθαρισμό προσώπου, αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία, αποτρίχωση ανώδυνη με κρέμα, λεμφικό μασάζ 40€ - μυοχαλαρωτικό 35€, στο χώρο της

εχει δοκιμασει κανεις ? μου ειπε οτι ειναι εμφανισιμη...
Το θέμα είναι αν προχωράει στο παρασύνθημα
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
Το θέμα είναι αν προχωράει στο παρασύνθημα

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά στο παρελθόν. Νομίζω πως παίζει φραπές, αλλά αν θυμάμαι καλά αρνητικά σχόλια γενικότερα.
Αν γνωρίζει κάποιος, ας μιλήσει παρακαλώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
47
Like
7.140
Πόντοι
5.646

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.671
Πόντοι
1.056
Αισθητικός
Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής (Αμπέλια) - Αισθητικοί


ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έμπειρη διπλωματούχος αναλαμβάνει καθαρισμό προσώπου, αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία, αποτρίχωση ανώδυνη με κρέμα, λεμφικό μασάζ 40€ - μυοχαλαρωτικό 35€, στο χώρο της

εχει δοκιμασει κανεις ? μου ειπε οτι ειναι εμφανισιμη...
Βάλε λινκ αγγελιας. Εχω μια υποψία ποια είναι. Αν ειναι αυτη που νομίζω , φώναξε επιτόπου το υγειονομικό ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
561
Κριτικές
1
Like
980
Πόντοι
86
Αισθητικός
Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής (Αμπέλια) - Αισθητικοί


ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έμπειρη διπλωματούχος αναλαμβάνει καθαρισμό προσώπου, αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία, αποτρίχωση ανώδυνη με κρέμα, λεμφικό μασάζ 40€ - μυοχαλαρωτικό 35€, στο χώρο της

εχει δοκιμασει κανεις ? μου ειπε οτι ειναι εμφανισιμη...
Έχω πάει εγώ. Εργατικές πολυκατοικίες παραπλεύρως σχεδόν της Εθνικής. Ένα διαμέρισμα σίχαμα, το οποίο προφανώς δεν με ένοιαζε αφού δεν μένω εγώ, όμως κουκλίτσα μου κράτησέ το λίγο καθαρό, μην σιχαινόμαστε πού θα πατήσουν οι σόλες των παπουτσιών μας. Για ντους ούτε για αστείο..Ο πάγκος σκονισμένος και γενικά όλα μία βρωμιά και ακαταστασία. Η κυρία κάνει υποφερτό μασάζ με φραπέ και αν επιμείνεις μπορεί και να στον γλύψει και λίγο....Αυτά!!!
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26
Αισθητικός
Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής (Αμπέλια) - Αισθητικοί


ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έμπειρη διπλωματούχος αναλαμβάνει καθαρισμό προσώπου, αρωματοθεραπεία, σοκολατοθεραπεία, αποτρίχωση ανώδυνη με κρέμα, λεμφικό μασάζ 40€ - μυοχαλαρωτικό 35€, στο χώρο της

εχει δοκιμασει κανεις ? μου ειπε οτι ειναι εμφανισιμη...
Bαλε ενα λινκ.θα την παρω τηλ.να δουμε τι θα μου πει......
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
καλησπερα. Ξερετε ποια ειναι η συγκεκριμενη κοπελα?


Προσπαθησα να κλεισω σημερα μαζι της αλλα ηταν φουλ με ραντεβου. 60€ η ωρα ειπε στην πλατεια Αττικης.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
331
Κριτικές
5
Like
784
Πόντοι
81
καλησπερα. Ξερετε ποια ειναι η συγκεκριμενη κοπελα?


Προσπαθησα να κλεισω σημερα μαζι της αλλα ηταν φουλ με ραντεβου. 60€ η ωρα ειπε στην πλατεια Αττικης.

Μόνο η Ναταλία από Γλυφάδα δεν έκανε barefoot; by the way που χάθηκε;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.180
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
καλησπερα. Ξερετε ποια ειναι η συγκεκριμενη κοπελα?


Προσπαθησα να κλεισω σημερα μαζι της αλλα ηταν φουλ με ραντεβου. 60€ η ωρα ειπε στην πλατεια Αττικης.
Σε τηλ επικοινωνια μου ειπε ξερα οτι ειναι επαγγελματικο μασαζ. Δεν υπονοηθηκε κατι αλλο. Ρωσιδα ή Βουλγαρα πρεπει ναναι
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Σε τηλ επικοινωνια μου ειπε ξερα οτι ειναι επαγγελματικο μασαζ. Δεν υπονοηθηκε κατι αλλο. Ρωσιδα ή Βουλγαρα πρεπει ναναι
Εγω που τη ρωτησα μου ειπε ελα να το συζητησουμε απο εδω. Αρα κατι παιζει ειδικα οταν κοστιζει και 60 ευρω. Και μου εκανε εντυπωση οτι την πηρα απογευμα και ηταν κλεισμενη μεχρι το βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom