Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280

Συνεννοηση ΜΟΝΟ απο mamba
Η κυρια μενει μονιμα στη Νεα Μακρη, εδω και 20 μερες περιπου ειναι στη Βουλγαρια, αγνωστο ποτε επιστρεφει.
Αυστηρα και μονο μασαζ με πετσετα, για τα γουστα μου πολυ καλο μασαζ, ''πεφτει ξυλο'', αλλα οχι τοσο πολυ σαν της Ιουλιας απο Περιστερι, για οσους γνωριζουν.
Χρονος μια ωρα, κοστος 30€.
Μη περιμενετε κανα σπα, ενα ισογειο σπιτι, αρκετα παλιο, οχι και οτι καλυτερο σαν πρωτη εικονα.
Χρησιμοποιει λαδι που δεν μυριζει και το απορροφαει το δερμα.
Μπανιο πριν και μετα, στο σπιτι σας.


Λοιπες πληροφοριες ΟΧΙ ΕΝΤΟΣ, ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ.

Οποιος δεν εχει mamba, να φτιαξει, ολο και κατι θα τσιμπησει..........
Αφου ειναι μονο μασαζ αποριπτεται
 

timvorixos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπερα σύντροφοι! Κάποια αγγελία της θείας Έλενας ή το τηλέφωνο της ; Ευχαριστώ!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.698
Like
8.645
Πόντοι
1.056

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Αλλο ενα link για Αλικη απο Χολαργο, λεπτομερειες δεν ξερω, πριν κανα μηνα την πηρα τηλ. δεν απαντησε, εκλεισα με αλλη κοπελα και περασε στα αζητητα

Εγώ την θυμάμαι πιο λεπτή, αυτή στην φωτό φαίνεται παχουλή! Ίσως είναι και θέμα φωτό, ίσως υπάρχει και άλλη σύμφωνα με σχόλιο πιο πάνω!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Ρε μύστες επειδή έχω Καιρό να επισκεφτώ την Φωτεινή στην Καλλιθέα πόσα παίρνει για όλα 30 ή 40
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Εγώ την θυμάμαι πιο λεπτή, αυτή στην φωτό φαίνεται παχουλή! Ίσως είναι και θέμα φωτό, ίσως υπάρχει και άλλη σύμφωνα με σχόλιο πιο πάνω!
Εφτιαξε και viber αλλα και insta
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
33
Like
576
Πόντοι
6.055
Παίδες καλημέρα.Θυμάμαι πριν χρόνια που επισκέφθηκα για μια φορά την θεία Ελένη από Καλλιθέα ,μου είχε κανονίσει και είχε και μια φίλη της μαζί κοκκινομάλλα,σκυλί του πολέμου(δεν θυμάμαι όνομα)!Μήπως ξέρει κανείς αν παίζει ακόμα μόνη και τηλέφωνο επικοινωνίας?Ευχαριστώ
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπέρα και συγνώμη που γράφω εδώ αλλά δεν έχω βρει νήμα για την ερώτηση που θέλω να κάνω .έχετε γνώμη για το karma μασάζ Μιχαλακοπούλου ? Είναι σκέτο μασάζ ή παίζει και extra ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
Παίδες καλημέρα.Θυμάμαι πριν χρόνια που επισκέφθηκα για μια φορά την θεία Ελένη από Καλλιθέα ,μου είχε κανονίσει και είχε και μια φίλη της μαζί κοκκινομάλλα,σκυλί του πολέμου(δεν θυμάμαι όνομα)!Μήπως ξέρει κανείς αν παίζει ακόμα μόνη και τηλέφωνο επικοινωνίας?Ευχαριστώ
Χαρά μήπως την έλεγαν.... Ελληνιδα
 

nilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
19
Πόντοι
0

Συνεννοηση ΜΟΝΟ απο mamba
Η κυρια μενει μονιμα στη Νεα Μακρη, εδω και 20 μερες περιπου ειναι στη Βουλγαρια, αγνωστο ποτε επιστρεφει.
Αυστηρα και μονο μασαζ με πετσετα, για τα γουστα μου πολυ καλο μασαζ, ''πεφτει ξυλο'', αλλα οχι τοσο πολυ σαν της Ιουλιας απο Περιστερι, για οσους γνωριζουν.
Χρονος μια ωρα, κοστος 30€.
Μη περιμενετε κανα σπα, ενα ισογειο σπιτι, αρκετα παλιο, οχι και οτι καλυτερο σαν πρωτη εικονα.
Χρησιμοποιει λαδι που δεν μυριζει και το απορροφαει το δερμα.
Μπανιο πριν και μετα, στο σπιτι σας.


Λοιπες πληροφοριες ΟΧΙ ΕΝΤΟΣ, ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ.

Οποιος δεν εχει mamba, να φτιαξει, ολο και κατι θα τσιμπησει..........
αδιάφορο απόσταση μεγαλη και ενα μπάνιο να φύγει το λαδι πως θα γυρίσω σπίτι λαδομενος
 

nilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
19
Πόντοι
0
παιδεία σημερα επίσκεψη Καλλιρρόης δεν θυμάμαι αριθμό δίπλα στο βενζινάδικο στο 40 όροφο καλο μασαζ φουλ πρόγραμμα πενήντα χρόνο δυο με παζάρι στα 40 Γιούρο δεν τα κλαις τα λεφτα
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.807
Κριτικές
24
Like
3.825
Πόντοι
1.446
Nai. Μελαχρινή με ωραίο κορμί... Πολύ καυλιαρα
Ακριβώς, πρώην λαδοκόρη και ως άνθρωπος "καλό παιδί" η Χαρά. Αλλά αμφιβάλλω αν ασκεί ακόμα το επάγγελμα. Ας ενημερώσει κανείς που ξέρει, αν έχει ακόμα επαφή μαζί της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom