Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,
Νέος στο φόρουμ και με όχι πολύ εμπειρία στον αγοραίο έρωτα έκανα την επίσκεψη μου στην κοπέλα από γκράβα μεριά. Εμπειρία πολύ καλή θα έλεγα. Υποδοχή βαμμένη ωραία με ένα μίνι φορεματάκι περιποιημένη. Συνάντηση για πάνω από 1 ώρα κόστος 80€ 2 γύρους. Αγκαλιές χαδάκια πολύ ωραία δλδ για τα γούστα μου. Στοματικό καλό όχι πολύ δυνατό χωρίς προφύλαξη.
Αυτα από εμένα καλά να περνάμε όλοι.
Πληροφορίες??
 

Nicknewman

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Ρε θηρίο ένα μήνυμα και ανακάλυψες νέα με δικό της χώρο χωρίς να δώσεις πληροφορίες;; Ρε γράψτε κάτι πριν μην κάνετε τοσο μπαμ ότι είστε οι ίδιοι!!
Δεν ανακάλυψα εγώ κάτι... αναφέρεται η αγγελία και στις προηγούμενες σελίδες!! Όσο γιατί το ότι έχω 1 μήνυμα δεν σημαίνει κάτι πιστεύω.
Είναι λιγάκι κακό να βγάζουμε συμπεράσματα χωρίς να ξέρουμε!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Δεν ανακάλυψα εγώ κάτι... αναφέρεται η αγγελία και στις προηγούμενες σελίδες!! Όσο γιατί το ότι έχω 1 μήνυμα δεν σημαίνει κάτι πιστεύω.
Είναι λιγάκι κακό να βγάζουμε συμπεράσματα χωρίς να ξέρουμε!
Βάλτο το λινκ για εμάς που βαριόμαστε να ψάχνουμε
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Η Αλίκη δουλεύει μέχρι τις 6μμ αυστηρά ίσως γι αυτό δεν απαντάει στο τηλέφωνο! Κατά τα λοιπά, έχω νομίζω ξαναγράψει, εξαιρετική εμφάνιση και συμπεριφορά, θυμάται τις προτιμήσεις του επισκέπτη, ΠΟΛΥ καθαρή (σημαντικό τις μέρες μας), θέλει όμως και ωραίο τρόπο να ζητήσεις αυτά που θέλεις χωρίς εξασφάλιση οτι θα στα προσφέρει αν δεν της πολυαρέσει!
Πόσο πάει το μαλλί για Αλίκη ; Φαίνεται καλή περίπτωση...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Έχεις ένα δίκιο ??
Αυτή είναι η αγγελία....
Γράφει κάτι για μασάζ η αγγελία? Η συγκεκριμένη αγγελία και συζήτηση για την κοπέλα, υπάρχει στο ανεξάρτητες με δικό τους χώρο, εδώ και μέρες.Γιατί κάποιος να βάλει και εδώ το λινκ, που είναι και άσχετο, αφού δεν κάνει μασάζ?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Η Αλίκη δουλεύει μέχρι τις 6μμ αυστηρά ίσως γι αυτό δεν απαντάει στο τηλέφωνο! Κατά τα λοιπά, έχω νομίζω ξαναγράψει, εξαιρετική εμφάνιση και συμπεριφορά, θυμάται τις προτιμήσεις του επισκέπτη, ΠΟΛΥ καθαρή (σημαντικό τις μέρες μας), θέλει όμως και ωραίο τρόπο να ζητήσεις αυτά που θέλεις χωρίς εξασφάλιση οτι θα στα προσφέρει αν δεν της πολυαρέσει!
link?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
η Αλικη εχει μετριο προσωπο και μετριο σωμα.
δεν με εντυπωσιασε εμφανισιακα καθολου
πολυ μετρια ολα δλδ

απο υπηρεσιες ελαχιστο μασαζ
εχει καλαμακι, φραπε, μπριζολα, συνεργαζεται, ...δεν περασα ασχημα, ομως εχω περασει και πολυ καλυτερα
ΔΕΝ θα ξαναπηγαινα

αναρωτιεμαι μηπως μου συστηθηκε σαν Αλικη καποια αλλη δλδ, με τα θετικα που διαβαζω απο αλλους!!!!!!!
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
137
Like
255
Πόντοι
21

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
854
Πόντοι
86
η Αλικη εχει μετριο προσωπο και μετριο σωμα.
δεν με εντυπωσιασε εμφανισιακα καθολου
πολυ μετρια ολα δλδ

απο υπηρεσιες ελαχιστο μασαζ
εχει καλαμακι, φραπε, μπριζολα, συνεργαζεται, ...δεν περασα ασχημα, ομως εχω περασει και πολυ καλυτερα
ΔΕΝ θα ξαναπηγαινα

αναρωτιεμαι μηπως μου συστηθηκε σαν Αλικη καποια αλλη δλδ, με τα θετικα που διαβαζω απο αλλους!!!!!!!
μπααα, μην αναρωτιέσαι, αυτός ο προβληματισμός επανέρχεται ξανά και ξανά ....
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
η Αλικη εχει μετριο προσωπο και μετριο σωμα.
δεν με εντυπωσιασε εμφανισιακα καθολου
πολυ μετρια ολα δλδ

απο υπηρεσιες ελαχιστο μασαζ
εχει καλαμακι, φραπε, μπριζολα, συνεργαζεται, ...δεν περασα ασχημα, ομως εχω περασει και πολυ καλυτερα
ΔΕΝ θα ξαναπηγαινα

αναρωτιεμαι μηπως μου συστηθηκε σαν Αλικη καποια αλλη δλδ, με τα θετικα που διαβαζω απο αλλους!!!!!!!
Δώσε λινκ που υπάρχει
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Αλλο ενα link για Αλικη απο Χολαργο, λεπτομερειες δεν ξερω, πριν κανα μηνα την πηρα τηλ. δεν απαντησε, εκλεισα με αλλη κοπελα και περασε στα αζητητα

 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216

Συνεννοηση ΜΟΝΟ απο mamba
Η κυρια μενει μονιμα στη Νεα Μακρη, εδω και 20 μερες περιπου ειναι στη Βουλγαρια, αγνωστο ποτε επιστρεφει.
Αυστηρα και μονο μασαζ με πετσετα, για τα γουστα μου πολυ καλο μασαζ, ''πεφτει ξυλο'', αλλα οχι τοσο πολυ σαν της Ιουλιας απο Περιστερι, για οσους γνωριζουν.
Χρονος μια ωρα, κοστος 30€.
Μη περιμενετε κανα σπα, ενα ισογειο σπιτι, αρκετα παλιο, οχι και οτι καλυτερο σαν πρωτη εικονα.
Χρησιμοποιει λαδι που δεν μυριζει και το απορροφαει το δερμα.
Μπανιο πριν και μετα, στο σπιτι σας.


Λοιπες πληροφοριες ΟΧΙ ΕΝΤΟΣ, ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ.

Οποιος δεν εχει mamba, να φτιαξει, ολο και κατι θα τσιμπησει..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom