Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

giannisdimitriou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Το φραπε στο κανει στανταρ..ειναι στην τιμη, αλλα θελει να της το αναφερεις με τροπο..
Επισης το καλαμακι εαν ειναι εξτρα αλλα πολυ μικρο εξτρα!...Αρα την επομενη φορα ρωτα για τα εξτραδακια κ θα σου πει!
Μμμμ.. Κατάλαβα! Κάτι τελευταίο.. Το καλαμάκι το κάνει με προφύλαξη μόνο; Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου συναγωνιστή! Ετοιμάζομαι για καταδρομική ..
 

kalosmylos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2020
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
κατανοώ ότι έχει πλέον γινει κουραστικό αλλά θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο της θείας Ελένης?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Επειδή έχω βαρεθεί να στέλνω το τηλ της Ρωσιδαρας θείας Ελενης με πμ το αφήνω για λίγο εδώ σε κοινή θέα.
+30 697 462 6214
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.669
Like
8.497
Πόντοι
1.056

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201

Xristakis2004

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξέρουμε τίποτα για το Αρκαδίας 4 στην Πανόρμου κοντά; Είναι 60€/ώρα και την κοπέλα την βρήκα μέσω ινστα (Nicole δηλώνει).
Παντως αν προκειται για το destress spa, οσες φορες και να μιλησα μαζι τους δεν υπηρξε κανενα υποννοουμενο για κατι παραπανω και γραφαν στ αγγλικα, δεν υπηρχε ελληνιδα
 

Nicknewman

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,
Νέος στο φόρουμ και με όχι πολύ εμπειρία στον αγοραίο έρωτα έκανα την επίσκεψη μου στην κοπέλα από γκράβα μεριά. Εμπειρία πολύ καλή θα έλεγα. Υποδοχή βαμμένη ωραία με ένα μίνι φορεματάκι περιποιημένη. Συνάντηση για πάνω από 1 ώρα κόστος 80€ 2 γύρους. Αγκαλιές χαδάκια πολύ ωραία δλδ για τα γούστα μου. Στοματικό καλό όχι πολύ δυνατό χωρίς προφύλαξη.
Αυτα από εμένα καλά να περνάμε όλοι.
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,
Νέος στο φόρουμ και με όχι πολύ εμπειρία στον αγοραίο έρωτα έκανα την επίσκεψη μου στην κοπέλα από γκράβα μεριά. Εμπειρία πολύ καλή θα έλεγα. Υποδοχή βαμμένη ωραία με ένα μίνι φορεματάκι περιποιημένη. Συνάντηση για πάνω από 1 ώρα κόστος 80€ 2 γύρους. Αγκαλιές χαδάκια πολύ ωραία δλδ για τα γούστα μου. Στοματικό καλό όχι πολύ δυνατό χωρίς προφύλαξη.
Αυτα από εμένα καλά να περνάμε όλοι.
Λινκ ?. πληροφορίες??
 

Erprak7777

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,
Νέος στο φόρουμ και με όχι πολύ εμπειρία στον αγοραίο έρωτα έκανα την επίσκεψη μου στην κοπέλα από γκράβα μεριά. Εμπειρία πολύ καλή θα έλεγα. Υποδοχή βαμμένη ωραία με ένα μίνι φορεματάκι περιποιημένη. Συνάντηση για πάνω από 1 ώρα κόστος 80€ 2 γύρους. Αγκαλιές χαδάκια πολύ ωραία δλδ για τα γούστα μου. Στοματικό καλό όχι πολύ δυνατό χωρίς προφύλαξη.
Αυτα από εμένα καλά να περνάμε όλοι.
Ποια ειναι αυτη ρε παιδια ? δωσε μας αγγελια η κατι να κατατοπιστουμε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,
Νέος στο φόρουμ και με όχι πολύ εμπειρία στον αγοραίο έρωτα έκανα την επίσκεψη μου στην κοπέλα από γκράβα μεριά. Εμπειρία πολύ καλή θα έλεγα. Υποδοχή βαμμένη ωραία με ένα μίνι φορεματάκι περιποιημένη. Συνάντηση για πάνω από 1 ώρα κόστος 80€ 2 γύρους. Αγκαλιές χαδάκια πολύ ωραία δλδ για τα γούστα μου. Στοματικό καλό όχι πολύ δυνατό χωρίς προφύλαξη.
Αυτα από εμένα καλά να περνάμε όλοι.
Για στείλε καμιά πληροφορία αγαπητε
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,
Νέος στο φόρουμ και με όχι πολύ εμπειρία στον αγοραίο έρωτα έκανα την επίσκεψη μου στην κοπέλα από γκράβα μεριά. Εμπειρία πολύ καλή θα έλεγα. Υποδοχή βαμμένη ωραία με ένα μίνι φορεματάκι περιποιημένη. Συνάντηση για πάνω από 1 ώρα κόστος 80€ 2 γύρους. Αγκαλιές χαδάκια πολύ ωραία δλδ για τα γούστα μου. Στοματικό καλό όχι πολύ δυνατό χωρίς προφύλαξη.
Αυτα από εμένα καλά να περνάμε όλοι.
Ρε θηρίο ένα μήνυμα και ανακάλυψες νέα με δικό της χώρο χωρίς να δώσεις πληροφορίες;; Ρε γράψτε κάτι πριν μην κάνετε τοσο μπαμ ότι είστε οι ίδιοι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom