Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 206 54,1%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 91 23,9%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    381

ElaEl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να κάνω δώρο στο σύντροφό μου μια υπηρεσία μασαζ που να έχει σίγουρα και εκτόνωση με κάποιο τρόπο. Θα ήθελα τις προτάσεις σας σας παρακαλώ πολύ. Για να σας πω λίγες παραπάνω πληροφορίες θα ήθελα να μου προτείνετε μέρος που να κάνουν καλό μασαζ πριν την οποία εκτόνωση, δηλαδή να το απολαύσει πολύ όλο και να μην είναι απλά για το σεξ, γιατί αν είναι έτσι το κάνει και μαζί μου ή με κάποια άλλη. Ψάχνω δηλαδή μια ωραία συνολική εμπειρία. Επίσης θα ήθελα να μου πείτε ένα μέρος που να ξέρετε κατά το δυνατόν ότι οι κοπελες επιλέγουν να εργάζονται εκεί και δεν είναι θύματα εκμετάλλευσης. Ως γυναίκα δεν θα μπορούσε να μη με νοιάζει κάτι τέτοιο. Τέλος, θα ήθελα να τον πάω κάπου να το απολαύσει, δηλαδή να είναι μια κοπέλα που να της αρέσει η δουλειά της. Ο ίδιος είναι πολύ εμφανίσιμος και πάντα πεντακάθαρος οπότε θα ήθελα απλώς κάποια να μην το κάνει καταναγκαστικα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω τις προτάσεις σας ❤️

Υ. Γ. Κάτι μου είχε πει για nuru μασαζ, αλλά όσο το ψάχνω αυτό δεν έχει εκτόνωση η κάτι. Είναι γυμνό μεν αλλά μόνο μασαζ. Ξέρετε κάτι παραπάνω;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα να κάνω δώρο στο σύντροφό μου μια υπηρεσία μασαζ που να έχει σίγουρα και εκτόνωση με κάποιο τρόπο. Θα ήθελα τις προτάσεις σας σας παρακαλώ πολύ. Για να σας πω λίγες παραπάνω πληροφορίες θα ήθελα να μου προτείνετε μέρος που να κάνουν καλό μασαζ πριν την οποία εκτόνωση, δηλαδή να το απολαύσει πολύ όλο και να μην είναι απλά για το σεξ, γιατί αν είναι έτσι το κάνει και μαζί μου ή με κάποια άλλη. Ψάχνω δηλαδή μια ωραία συνολική εμπειρία. Επίσης θα ήθελα να μου πείτε ένα μέρος που να ξέρετε κατά το δυνατόν ότι οι κοπελες επιλέγουν να εργάζονται εκεί και δεν είναι θύματα εκμετάλλευσης. Ως γυναίκα δεν θα μπορούσε να μη με νοιάζει κάτι τέτοιο. Τέλος, θα ήθελα να τον πάω κάπου να το απολαύσει, δηλαδή να είναι μια κοπέλα που να της αρέσει η δουλειά της. Ο ίδιος είναι πολύ εμφανίσιμος και πάντα πεντακάθαρος οπότε θα ήθελα απλώς κάποια να μην το κάνει καταναγκαστικα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω τις προτάσεις σας ❤️

Υ. Γ. Κάτι μου είχε πει για nuru μασαζ, αλλά όσο το ψάχνω αυτό δεν έχει εκτόνωση η κάτι. Είναι γυμνό μεν αλλά μόνο μασαζ. Ξέρετε κάτι παραπάνω;
Έχεις σκεφτεί ότι μετα μπορει να του γίνει συνήθεια η απλά να θέλει να δει και αλλα και αλλα.....γιατί οι επιλογές θα είναι πολλές?
Και μετα θα ψάχνεις άλλο σύντροφο.....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456
Έχεις σκεφτεί ότι μετα μπορει να του γίνει συνήθεια η απλά να θέλει να δει και αλλα και αλλα.....γιατί οι επιλογές θα είναι πολλές?
Και μετα θα ψάχνεις άλλο σύντροφο.....
Οχι, περιμένει εσένα να της το πεις !
 

mygunnerknowskungfu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι,

Λόγω ενός τραυματισμού δεν μπορώ να συνεχίσω να πηγαίνω στα studio που πήγαινα μέχρι τώρα για σεξ / εκτόνωση.
Θα πρέπει για αρκετούς μήνες να τη βγάζω μόνο με στοματικό (και καθόλου σεξ :( ).
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μασατζίδικο ή κάποια κοπέλα που να δίνει αυτήν την υπηρεσία και να αξίζει?
Μέχρι 100 ευρώ μπορώ να δώσω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Καλησπέρα μύστες, λοιπόν κυκλοφορεί στο fb μια διαφήμιση μασάζ ΚΑΤ οίκον από κάποιο deluxe massage έχοντας φωτογραφια με 4 τορπίλες κορασίδες λέγεται ότι είναι κανονικό μασάζ μιας ώρας ΚΑΤ οίκον με τιμή 60 η 80 κάτι τέτοιο πρώτον είναι πολύ ακριβό γι απλό μασάζ και δεύτερον δουλεύουν έως της 1 το βράδυ, άμα ξέρετε κάτι ας μου πείτε ευχαριστώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.361
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα μύστες, λοιπόν κυκλοφορεί στο fb μια διαφήμιση μασάζ ΚΑΤ οίκον από κάποιο deluxe massage έχοντας φωτογραφια με 4 τορπίλες κορασίδες λέγεται ότι είναι κανονικό μασάζ μιας ώρας ΚΑΤ οίκον με τιμή 60 η 80 κάτι τέτοιο πρώτον είναι πολύ ακριβό γι απλό μασάζ και δεύτερον δουλεύουν έως της 1 το βράδυ, άμα ξέρετε κάτι ας μου πείτε ευχαριστώ
Υπάρχουν δεκάδες ποστ για το συγκεκριμένο και άλλα παρόμοια μαγαζιά.
Πήγαινε βρες το αντίστοιχο θέμα να μάθεις πληροφορίες για τις κοπέλες.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Υπάρχουν δεκάδες ποστ για το συγκεκριμένο και άλλα παρόμοια μαγαζιά.
Πήγαινε βρες το αντίστοιχο θέμα να μάθεις πληροφορίες για τις κοπέλες.
Θα μπορούσες να μου στείλεις το θέμα να με βοηθήσεις κάπως θέλω να μάθω τι παίζει γιατί πήρα τηλ κ αρνιοντουσαν πονηρά πράγματα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.716
Κριτικές
15
Like
11.361
Πόντοι
3.846

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Θα μπορούσες να μου στείλεις το θέμα να με βοηθήσεις κάπως θέλω να μάθω τι παίζει γιατί πήρα τηλ κ αρνιοντουσαν πονηρά πράγματα
Μην περιμένεις από τηλέφωνο να σου απαντήσουν στα ίσια αν παρέχουν εξτρά υπηρεσίες.
 

bodle-9

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
41
Like
18
Πόντοι
0
Καλημερα αρχοντια.Ξερει κανεις να μου πει αν εχει δει καπου την Κορινα απο Μπακνανα;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.343
Πόντοι
736
Μην περιμένεις από τηλέφωνο να σου απαντήσουν στα ίσια αν παρέχουν εξτρά υπηρεσίες.
Καλησπέρα συναγωνιστή δηλαδή απ ότι καταλαβαίνω πάμε για γουρούνι στο σακί δίνεις 60 για μασάζ της κακιάς ώρας φαντάζομαι κ μετά ότι γίνει ότι έξτρα ακούσεις ότι προσφέρετε, επικίνδυνα σπορ εάν δεν είσαι διαβασμένος
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν κάποια που δεν προσφέρουν εξτρά υπηρεσίες αλλά και σε αυτά που τις προσφέρουν δεν το κάνουν όλες οι κοπέλες.
Γι' αυτό ανταλλάσσουμε πληροφορίες και κριτικές μεταξύ μας εμείς τα μέλη ώστε να μπορούμε να αποκτήσουμε μια άποψη σχετικά με τις υπηρεσίες που προσφέρουν τα κορίτσια.
Φυσικά υπάρχουν και οι μαγαζάτορες και προμότορες που λόγω συμφέροντος παραπληροφορούν. Θέλει καλό φιλτράρισμα το θέμα.
Πάντως ναι έχεις ένα δίκιο στο "γουρούνι στο σακί" . Γιατί δεν έχουν όλες συνεχώς την ίδια διάθεση και απόδοση στη δουλειά τους. Θα πάρω εγώ πχ μια σήμερα ,θα είναι τούρμπο, θα στην προτείνω και μπορεί σε εσένα να είναι παλτό.
Είναι επικίνδυνο σπορ λόγω κόστους. Αλλά μόνο με δοκιμές και τις φόλες που σίγουρα θα σου πετύχουν θα καταφέρεις να αποκτήσεις μια εμπειρία και να έχεις μια άποψη στο τι παίζει από μαγαζί σε μαγαζί.
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
168
Like
232
Πόντοι
21
Ψάχνω κοπέλα που να κάνει μασάζ , όντως να είναι καλή στο μασάζ, αλλά και να κάνει σεξ με κορυφή στην πίπα διότι παίζει να μην το προχωρήσω παρακάτω. Δεν με ενδιαφέρει να είναι τοπ μοντέλο αλλά γλυκιά να έχει όρεξη για δουλειά . Προτιμώ κοπέλες με μεγάλο στήθος και ας έχουν ελάχιστα παραπάνω κιλά ( όχι χοντρές) . Έχω διαβάσει καλά λόγια για μια Αγνή.
Έχετε να προτείνετε άλλες ; Γενικά τι τιμές παίζουν και αν πρέπει να πάω σε ξενοδοχείο ημιδιαμονης πόσο θα μου στοιχίσει;
 

JAMESON21

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
135
Like
45
Πόντοι
1
αυτο που ειπες .... αγνη πολυ καλη για το σκοπο που το θες . σε ξενοδοχειο κανει ραντεβου ..
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
168
Like
232
Πόντοι
21
Γιατι το κανεις πολυπλοκο το θεμα. Αμα θες επαγγελματικο μασαζ , πηγαινε σε κανονικο μασσερ με ενα 40-50αρι καθαρισες.
Βιζιτες ειναι οι αλλες μην εχεις και τρελες απαιτησεις.
Εννοείται πως δεν ψάχνω αντίστοιχο μασάζ από μια που δεν είναι καθαρά μασέρ. Όμως θέλω να το ζήσω ως εμπειρία , ως σκηνικό, ότι όντως κάτι κάνει και δεν είναι σκέτη πρόφαση.
 
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
168
Like
232
Πόντοι
21
αυτο που ειπες .... αγνη πολυ καλη για το σκοπο που το θες . σε ξενοδοχειο κανει ραντεβου ..
Έχουμε περιγραφή ; Κιλά ύψος σώμα , συμπεριφορά , πρόσωπο. Πόσο χρεώνει;

Επειδή δεν το έχω ξανά κάνει αυτό , το ξενοδοχείο το κλείνω εγώ ; Έχω ακούσει για το bill hotel στο Μεταξουργείο. Τι τιμές παίζουν γενικά;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Έχουμε περιγραφή ; Κιλά ύψος σώμα , συμπεριφορά , πρόσωπο. Πόσο χρεώνει;

Επειδή δεν το έχω ξανά κάνει αυτό , το ξενοδοχείο το κλείνω εγώ ; Έχω ακούσει για το bill hotel στο Μεταξουργείο. Τι τιμές παίζουν γενικά;
Επιβεβαιώνω και εγώ για Αγνή, τίμια επιλογή για αυτό που αναφέρεις. Στο bill με 22 - 23 ευρώ ημιδιαμονή και κάνεις δουλειά σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom