Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
επίσκεψη στο crown δευτερη συνεχομενη
μασάζ πολύ καλό αλλά μόνο μασάζ αν και ζήτησα κάτι παραπάνω...
με έχει πιάσει απογοήτευση..
:(
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
επίσκεψη στο crown δευτερη συνεχομενη
μασάζ πολύ καλό αλλά μόνο μασάζ αν και ζήτησα κάτι παραπάνω...
με έχει πιάσει απογοήτευση..
:(

όπως τα λές είναι ...
εδώ πάει το τραγούδι του Ρέμου ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΑΑΑΑΩΩΩΩ
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
όπως τα λές είναι ...
εδώ πάει το τραγούδι του Ρέμου ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΑΑΑΑΩΩΩΩ

Μα είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό!
Αν υπάρχει κάτι αξιόλογο γιατί δεν το μοιραζόμαστε να μην σκορπάμε και τα χρήματα μας δεξιά και αριστερά.. έστω και σε pm αν καποιοι νομιζουν οτι θα εκτεθούν..
αυτός είναι εξάλλου και ο λόγος ύπαρξης του site
έχω χαλάσει ένα σκασμό χρήματα και κάθε φορά λέω μπορεί να άλλαξε κάτι...
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
Μα είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό!
Αν υπάρχει κάτι αξιόλογο γιατί δεν το μοιραζόμαστε να μην σκορπάμε και τα χρήματα μας δεξιά και αριστερά.. έστω και σε pm αν καποιοι νομιζουν οτι θα εκτεθούν..
αυτός είναι εξάλλου και ο λόγος ύπαρξης του site
έχω χαλάσει ένα σκασμό χρήματα και κάθε φορά λέω μπορεί να άλλαξε κάτι...
Δεν υπάρχει περίπτωση εδώ μέσα πλην 2-3 μέλη που έχουν βοηθήσει να σου πουν κάτι. 
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Συμφωνώ απόλυτα.Η κατάσταση είναι τόσο τραγική που μόνο όταν μιλάμε μεταξύ μας μπορεί να βρεθεί κάτι...αν υπάρχει.
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Δεν υπάρχει περίπτωση εδώ μέσα πλην 2-3 μέλη που έχουν βοηθήσει να σου πουν κάτι. 

μα γιατί δεν το γράφουν εδώ...δυο φορές crown και αλλες δυο φορες στοsoft touch και δεν εχει γινει τιποτα αν και το εχω ζητησει...

αν κάποιος έχει εμπειρία σε κάποιο μασάζ η στα συγκεκριμένα γιατί δεν το αναφέρει να μη χαλάμε την ώρα και τα χρήματα μας..
απλό είναι ...
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
μα γιατί δεν το γράφουν εδώ...δυο φορές crown και αλλες δυο φορες στοsoft touch και δεν εχει γινει τιποτα αν και το εχω ζητησει...

αν κάποιος έχει εμπειρία σε κάποιο μασάζ η στα συγκεκριμένα γιατί δεν το αναφέρει να μη χαλάμε την ώρα και τα χρήματα μας..
απλό είναι ...
Tι να σου πω φίλε μου νομίζουν ότι είναι γκόμενες τους. Έχω γράψει αναφορές εδώ μέσα με όλες έχω επισκεφθεί. Δυστυχώς κάτι για μασάζ δεν ξέρω. Η Μαρία αμμουδάρα δεν θα την έβαζα στην κατηγορία μασάζ γιατί αν και καλό σεξ και στοματικό, μασάζ δεν είναι αυτό που κάνει
 

lolos21

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
76
Like
89
Πόντοι
0
Δυστυχως παιδια δεν κινειται τιποτα φταιει και ο ιος ειδικα απο μασαζ αν προκυψει κατι και μαθω θα σας πω.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές, έχουμε κάποιο νεότερο για μασάζ στο Ηράκλειο;
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
για αυτη την αγγελια εχουμε αποψη???
"ΚΟΠΕΛΕΣ
Ηράκλειο
Ελληνίδες (2) 35 ετών αρκετά εμφανίσιμες προσφέρουν θεραπευτικό χαλαρωτικό μασάζ με 4 χέρια στο χώρο τους ή κατ' οίκον. Κλήσεις με απόκρυψη δε θα απαντηθούν."


η μια είναι πιο μεγάλη από τη μάνα μου και η άλλη σαυροειδες
από τις πιο παλιές στο χώρο
μόνο για σκληροπυρηνικούς
απέφυγε τις
 

manios986

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Παιζει κανένα καλό μασαζάκι τλκ ν γουσταρουμε με ολα τα κομφορ?
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπεα καυλιαρηδες...ερημια βλεπω εω και καιρο στο topic...ξερετε αν παιζει τιποτα για μασαζ κατ οικον με φραπε?(εκτος απο αυτην με τη σοκολατοθεραπεια)
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
357
Like
1.040
Πόντοι
201
Μαγκες αιμιλια ειναι τρελο μιλφακι με περιποιημενα νυχακια,χειλαρες,ματαρες,ωραια βυζια τουμπανα για το αδυνατο σωμα της,αμα εκανε και φραπε θα ταν τρελο vfm,θα πηγαινα οσο πιο τακτικα μπορουσα.Πηγα 2 φορες,τη δευτερη χωρις πετσετα,εβλεπε οτι ημουνα ολοκαυλωτος(και τη πρωτη το εβλεπε η καυλα που ητανε σα τεντα η πετσετα απο το παπαρι μου)και δεν εκανε καμια κινηση να τη παιξει,απλα σου εκανε μασαζαρα.Μαλιστα τη δευτερη φορα ενω δε της ζητησα να μου τη παιξει ημουνα πιο τολμηρος και τη ψιλοχαιδευα και παρολα αυτα αυτη συνεχισε να με αλειφει με λαδια και να με κανει ολο και πιο τουρμπο χωρις να μου αρπαξει τη πουτσα ή να μου προτεινει εκτονωση,εστω και με εξτρα χρεωση(αλλο ενα 10αρικο να παω στο 50αρι το εδινα ανετα).Και της 2 φορες με το που τελειωσε το μασαζ βγηκε για να ντυθω και την επαιξα,τη δευτερη δεν εχυσα επανω μου αλλα πανω στο κρεβατι του μασαζ,εβγαλα πολλα φλοκια για να τα δει μετα η καυλιαρα...Μιλφακι τρελο,ωραιο μασαζ χαλαρωτικο,40 ευρω αλλα δεν υπαρχει φραπες και επισης ειναι πολυ σκοτεινα,δεν μπορεις να χαζευεις οταν γυρισεις οπως θες αυτο το μουνι οσο σε τριβει.Μακαρι να τα διαβαζει και να αλλαξει τακτικη θα αυξησει πελατεια σιγουρα............
:bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
 

Nextarios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, για να τελειώνει η ιστορία με Αιμιλία από προσωπική εμπειρία. Αν δεν της κάνει κλικ δεν εχει φραπέ, και αν της προτείνεις με παραπάνω χρήματα το παίρνει απαξιωτικά. Δεν έχει ανάγκη τα λεφτά. Αν της αρέσει η στιγμή, ο πελάτης και είναι ξεκούραστη καθώς πέρα από μασάζ κάνει και καμια 10αρια ραντεβου για μακιγιάζ νύχια κλπ. τότε και μόνο τότε θα ορμήξει. Για τη δικη της καυλα όπως λέει και οχι του πελάτη.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
327
Πόντοι
21
Δυστυχώς στην πόλη μας αποτελεί είδηση αν σου μασάζ μια κοπέλα χωρίς πετσέτα ή χωρίς εσώρουχο..
για την Αιμιλία τα έχουμε πει πολλές φορές τα υπέρ και τα κατά ,για το crown τα ίδια..
Πρέπει να προχωρήσουμε και θα προχωρήσουμε μόνο αν μιλάμε μεταξύ μας και αν γράφουμε τις εμπειρίες μας.
 

manios986

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Στο soft εχει παει κανεις τελευταια να μας ενημερωσει τι παιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom