Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

racer013

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2014
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Για πές εαν θές πως την βρίσκουμε αυτην στο Ρέθυμνο?
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
μουφα το σοφτ
 

colasi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
απο αγγελιες εχω κανει αποπήρα και εχω παρει αλλα δεν το σηκώνουν,ειναι μια γνωστή μου στο ρεθυμνο που κανει μασαζ με happy end και βυζομαλακια (25ευρω)αλλα τα εχει τα παχακια της...την γαμουσα παλια αλλα τωρα το γύρισε,ηταν να ερθει και ηρακλειο αλλα δεν εκλεισε κανενα ραντεβου και το ακύρωσε.

ενδιαφέρον ακούγεται φια πες καμια πληροφορια
 

christou

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον για την γνωστή μου στο Ρεθυμνο θα δώσω πληροφορίες αλλα να μιλήσω πρώτα μαζί της για το πως θα επικοινωνήσετε μαζι της,απο αγγελιες τωρα,πηρα διαφορες αλλα δεν το σηκοναν ,σε μια απο τις Κρητικές αγγελιες γραφει "Κυρια ,παρέχει μασάζ σε άνδρες"πηρα και ρωτησα αν κανει κατι παραπανω απο μασαζ,αυτα απο κοντα μου ειπε,πηγα ,ειναι καπου στο κεντρο,εκτος υποψιας μερος ,σε πολυκατοικία ασχετη...δεν κινεί το ενδιαφερον τελος παντον ,μπηκα στο σπιτι της και ρωτησα τι κανει,"μασαζ και μασαζ με εκτονοση" ,κατι παραπανω??ρωτησα ,"δεν το κανω συνηθως αλλα και σεξ",25 ευρω και εριξα τα κατακαθια μου,οσο για την τυπησα,μεγαλη σε ηλικια,ρουμανα νομιζω,πατσαβουρε σε γενικες γραμμες και γαμήσι οκ....νορμαλ οπως πας σε μια πουτανα,στενομουνα μεν αλλα μπαζο δε...ας εχει χαρη που μουν ολοκαυλωτος!αυτα φιλαρακια,δυστυχώς το Ηρακελιο ειναι πολυ χαμηλα σε ποιοτητα...
 

christou

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
για αυτη την αγγελια εχουμε αποψη???
"ΚΟΠΕΛΕΣ
Ηράκλειο
Ελληνίδες (2) 35 ετών αρκετά εμφανίσιμες προσφέρουν θεραπευτικό χαλαρωτικό μασάζ με 4 χέρια στο χώρο τους ή κατ' οίκον. Κλήσεις με απόκρυψη δε θα απαντηθούν."
 

racer013

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2014
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Έχει αναφερθει γι'αυτες σε προηγουμενες σελίδες. Λέει πως δεν αξίζει
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Φίλε christou
η αγγελία που λέει 2 κοπέλες είναι ότι χειρότερο έχω δει ... και η μόνη περίπτωση που εχω φύγει ... μου έκαναν σε πρεζάκια
σε πιο site είναι η αγγελία της φίλης σου ...
 

christou

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Για αυτη στο ρεθυμνο ζηταω συγνωμη και μου ειπε να  μην πω τιποτα αλλο,και αυτα που ειπα πολλα ειναι,εχει καποιους φοβους και το σταματαω εδω,
εδω εχω παει
εχω αμφιβολια αν ειναι ιδια με την φωτο αλλα σε γενικες γραμμες ομορφη μιλφα και καλο σεξ,κανενα 60ρη αν θυμαμαι για 30.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ρε μαγκες το soft touch ανοιξε και παραρτημα στη Χερσόνησο,πιστεύω οτι είναι στα "ΔΕΝ" σίγουρα.Για την τυπισα στο Fb πήγε κανένας;εχει εκτόνωση τελικά και σε τι επίπεδα διαμορφώνονται οι τιμές;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Συμπουρδελιάριδες Ηρακλειώτες και πέριξ,μασαζομονομάχοι,μήπως ξέρει κανείς αν εχει κατέβει απο την Αθήνα καμμια κοπελα απο τον στιβο του μασάζ???????????
 

faidraguru

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
719
Like
0
Πόντοι
6
Συμπουρδελιάριδες Ηρακλειώτες και πέριξ,μασαζομονομάχοι,μήπως ξέρει κανείς αν εχει κατέβει απο την Αθήνα καμμια κοπελα απο τον στιβο του μασάζ???????????
ε τοσα καραβια και τοσα αεροπλανα πανε Κρητη ολο και κατι κατεβαζουν..... :-*
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Μάγκες, γνωρίζει κανείς ξενοδοχείο να έχει ημιδιαμονή και αν ναι, πάνω κάτω τι τιμές παίζουν;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Μάγκες, γνωρίζει κανείς ξενοδοχείο να έχει ημιδιαμονή και αν ναι, πάνω κάτω τι τιμές παίζουν;
νομιζω δεν υπαρχει στο ηρακλειο,μονο αν πας σε κανεναν γνωστο σου...ειχα παει σε αυτο απεναντι απο τα carreffour της αμουδαρας τον χειμώνα,βραδυ μετα απο φορτωτική,ο τυπας της ρεσεψιον ξαπλα στους καναπεδες εβλεπε τηλεοραση και μου λέει 50 ακατεβατα.Του λεω δεν θα μεινω ολο το βραδυ,μου λεει μπορειτε να φυγετε οτι ωρα θελετε μεχρι το check out το μεσημερι :jerking:Προς την ΔΕΗ μου ειχαν πει οτι υπαρχουν καποια αλλα δεν εχω παει
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
νομιζω δεν υπαρχει στο ηρακλειο,μονο αν πας σε κανεναν γνωστο σου...ειχα παει σε αυτο απεναντι απο τα carreffour της αμουδαρας τον χειμώνα,βραδυ μετα απο φορτωτική,ο τυπας της ρεσεψιον ξαπλα στους καναπεδες εβλεπε τηλεοραση και μου λέει 50 ακατεβατα.Του λεω δεν θα μεινω ολο το βραδυ,μου λεει μπορειτε να φυγετε οτι ωρα θελετε μεχρι το check out το μεσημερι :jerking:Προς την ΔΕΗ μου ειχαν πει οτι υπαρχουν καποια αλλα δεν εχω παει

Και το Ελ Γκρέκο και 1-2 ακόμα στο κέντρο τα ίδια έλεγαν και μάλιστα για μεσημέρι...  >:(
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Και το Ελ Γκρέκο και 1-2 ακόμα στο κέντρο τα ίδια έλεγαν και μάλιστα για μεσημέρι...  >:(
Νομίζω οτι ενα ξενοδοχείο ημιδιαμονής εξω απο το Ηρακλειο,στα περίχωρα,ειναι η καλυτερη επιχειρηματική πρόταση,τουλάχιστον για τον χειμώνα,που εχουν αναστεναξει τα βουνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom