Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kam87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω για τις τρεις πρώτες αγγελίες αλλά η τελευταία είναι γραφείο γνωριμιών και ζητάει χρήματα για να σου δώσει τηλέφωνα από κοπέλες που δεν είναι βίζιτες αλλά πρέπει να είναι απάτη
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Δεν έχουν ανοίξει ακόμα ...  :walkingpenis:
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Κινείται τίποτα στο Ηράκλειο ή μπα;
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Άντε άνοιξαν και τα δικά μας εδώ στο Ηράκλειο ... :heavymetalbig:
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
Επισκεφτηκα ξανα το crown massage την προηγουμενη εβδομαδα! Η ιδια λογικη καλο μασαζ αλλα μονο μασαζ!απο κοπελες ηταν η γνωστη αφροδιτη και μια μαγδα! Κριμα παντως γιατι αν προσεφερε και καμια εξτρα υπηρεσια θα ηταν εξαιρετικη φαση!
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Συμφωνώ απόλυτα φίλε για crown και Αφροδίτη όσα λες πολυυ καλό μασαζ..η Μάγδα είναι η ξανθιά η λίγο  μεγάλη με τις βυζάρες ή καινούργια;
Αν κάποιος έχει πάρει κάτι περισσότερο να το πει έστω σε π.μ. να βοηθήσει.
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
Η μαγδα ειναι αυτη που περιεγραψες μανωλη
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Δεν παίζει πάντως σε ολόκληρο το Ηράκλειο να υπάρχει μόνο μία Αιμιλία και μια Αφροδίτη που να κάνουν απλά καλό μασάζ.. τόσο καιρό...Αν κάποιος έχει επισκεφθεί κάτι που αξίζει ας το γράψει.. πιθανόν να μας γλιτώσει από φολες.Μονο έτσι έχει νόημα η ομάδα όταν μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας και βοηθάμε να καλυτερέψει όσο γίνεται η κατάσταση.
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους! Μετα τις καλες κριτικες για το  μασαζ στο soft touch (Ισμηνης) αποφασισα να το επισκεφτω! Εξαιρετικο μερος πολυ καθαρο και προσεγμενο και πολυ καλο μασαζ.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Πλέον έχουν αρχίσει και σέβονται τον πελάτι ...είδαν τα δύσκολα και κάνουν υπερπροσπάθειες  :kneel:πολύ ευχαριστημένος απο την επανέναρξη σε Crown και Soft
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Απ' ότι κατάλαβαινω εννοεί ότι τιμούν και το τελευταίο ευρώ που τους δίνεις.. ιδρώνουν τα φανέλα γιατί ξέρω ότι δεν θα υπάρχει ίδια ζήτηση άρα διεκδικούν τον πελάτη...και θέλουν να τον κρατήσουν.
Συμφωνώ άψογη συμπεριφορά στο crown που πήγα.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Απ' ότι κατάλαβαινω εννοεί ότι τιμούν και το τελευταίο ευρώ που τους δίνεις.. ιδρώνουν τα φανέλα γιατί ξέρω ότι δεν θα υπάρχει ίδια ζήτηση άρα διεκδικούν τον πελάτη...και θέλουν να τον κρατήσουν.
Συμφωνώ άψογη συμπεριφορά στο crown που πήγα.

Ακριβός αυτό Μανώλη ... όπου και να πηγαίνουμε τουλάχιστον αυτό το καιρό θα έχουμε άψογο service
 

kamilieris

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξέρουμε επιβεβαιωμένα κανένα μέρος για σεξ μασάζ; Όχι από Κρητικές.Η Αιμιλία μόνο κοιτάζει και δεν ακουμπάει.
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
359
Like
1.052
Πόντοι
201
Επιβεβαιώνω και εγώ για Αιμιλία.Πήγα πρώτη φορά σήμερα και παρότι μου είχε κάνει το μποξερακι τέντα δε μου πρότεινε φραπέ,ούτε και εγώ καθώς περίμενα μπας και κάνει κίνηση μόνη της για να μη φάω άκυρο όπως πολλοί συναγωνιστές.Κρίμα πάντως μάγκες,θα είχε το απόλυτο πακέτο γιατί εκτός από καλό μασάζ έχει και απίστευτα περιποιημένα νυχακια,και χέρια και πατουσάκια που τα είδα όταν ήρθε από πάνω μου  :humpleg: και προσωπάρα,αν και κάπως αδύνατη.
Κάτι καινούργιο μάγκες έχει πέσει στην αντίληψη σας τελευταία?Με happy ending φυσικά  :wanker:
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Ξέρουμε κάτι για αυτό εδώ:


?
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Επιβεβαιώνω και εγώ για Αιμιλία.Πήγα πρώτη φορά σήμερα και παρότι μου είχε κάνει το μποξερακι τέντα δε μου πρότεινε φραπέ,ούτε και εγώ καθώς περίμενα μπας και κάνει κίνηση μόνη της για να μη φάω άκυρο όπως πολλοί συναγωνιστές.Κρίμα πάντως μάγκες,θα είχε το απόλυτο πακέτο γιατί εκτός από καλό μασάζ έχει και απίστευτα περιποιημένα νυχακια,και χέρια και πατουσάκια που τα είδα όταν ήρθε από πάνω μου  :humpleg: και προσωπάρα,αν και κάπως αδύνατη.
Κάτι καινούργιο μάγκες έχει πέσει στην αντίληψη σας τελευταία?Με happy ending φυσικά  :wanker:


Συναγωνιστή το μποξερακι είναι περιττό στην Αιμιλία.. μπορούν να το επιβεβαιώσουν αρκετοί εδώ. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom