Νέα

Μασάζ στη θησέως στο Μαρούσι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε αυτο το parlour παίζει...

  • Μπριζόλα

    Ψήφοι: 36 23,5%
  • Φραπές

    Ψήφοι: 54 35,3%
  • Λάδωμα

    Ψήφοι: 43 28,1%
  • Ξεπέτα

    Ψήφοι: 69 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    153

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.072
Πόντοι
4.365
Ααααααααχχχχ Νάνσυ. Πόσα έχω ξοδεψει για πάρτι της και το μονο που πήρα ήταν μια ιδεα πίπας. Τρελλο απωθημένο. Ξέρει κανένας που τη βρίσκουμε?

Τύπε δεν το συζητάμε για Νάνσυ. Το υπέρτατο κυριλέ μουνί των Β.Π. Αλλά δεν καταλαβαίνω πως έμεινες στην αερόπιπα.. Οι πελάτες πέρναν μπριζολίδι κανονικά..  :think:
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Τύπε δεν το συζητάμε για Νάνσυ. Το υπέρτατο κυριλέ μουνί των Β.Π. Αλλά δεν καταλαβαίνω πως έμεινες στην αερόπιπα.. Οι πελάτες πέρναν μπριζολίδι κανονικά..  :think:

Με είχε στο την επόμενη φορά και στην επόμενη φορα. Σκεψου ότι εκανα την απόλυτη μουνοδουλιαση, αφού με τελειωσε με αερόπιπα και μου λέει την επόμενη φορά, έφυγα και επέστρεψα μετά από μιση ώρα ξανα, και ξαναμπήκαμε και μου λέει εκείνη την ώρα δεν εχω προφυλακτικά, την επόμενη φορα... Ασε ρε φίλε κλαίω...
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
καλησπερα
Αλλα απο τον 04/2106 απαντηση στις 10/2017
Πως και ??? ειχαμε κατι νεοτερο αν ναι για καντε μας μια ενημερωση ?
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα
Αλλα απο τον 04/2106 απαντηση στις 10/2017
Πως και ??? ειχαμε κατι νεοτερο αν ναι για καντε μας μια ενημερωση ?

Απο μένα τίποτα καινουριο. Απλά το θυμήθηκα και μ έπιασε η νοσταλγία και λέω δεν το παραθέτω μπας και ξέρει κάποιος κάτι για τη Νάνσουλα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Τύπε δεν το συζητάμε για Νάνσυ. Το υπέρτατο κυριλέ μουνί των Β.Π. Αλλά δεν καταλαβαίνω πως έμεινες στην αερόπιπα.. Οι πελάτες πέρναν μπριζολίδι κανονικά..  :think:

εγώ δεν πρόλαβα να την μπριζολιάσω γιατί δεν πήγα 2η φορά....το 2006-2007 αυτά...υπάρχει το ίδρυμα αυτό ακόμη??
 

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
μηπως εχει παει κανεις προσφατα?
 

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
το καλοκαιρι που πηγα ειχε μια ρουμανα γυρω στα 27 καλη..πηγαινε σε δωματιο ομως και εφυγα
 

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
κ ομως δουλευει..κατα καιρους εχει τεμαχια που ειναι καλα..απλα δεν ειναι vfm
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
315
Like
664
Πόντοι
81
Δηλαδή τι παιζει; μπορεις να μας πεις;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.571
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Που ειναι στην Θησεως ρε παιδια που δουλευω διπλα!!!!
 

alkosin

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
77
Like
56
Πόντοι
0
αυτό το μαγαζί πραγματικά είναι μία φάκα. στην αρχή δεν κάνουμε κάτι μόνο μασάζ, στη συνέχεια κάνουμε μία πιπούλα και στη συνέχεια προχωράμε σε κάτι παραπάνω και πάει λέγοντας. μέχρι να ξοδέψεις 500 με 600 ευρώ πρόγραμμα δεν βλέπεις κανονικά, τώρα στις παλιές εποχές που υπήρχε και η Νάνσυ η ξανθιά ήταν αλλιώς τα πράγματα μπαίνεις μεσα  ήξερες τι θα πληρώσεις και τι θα πάρεις. τώρα προσέχουμε και αυτή γιατί έχουνε θέματα για να μην πιαστούν στη φάκα όπως και τόσα και τόσα άλλα μαγαζιά. Αλλά μέχρι να μπορούμε εμείς αυτό που θέλουμε, θα το πληρώσουμε πανάκριβα. Άστο.............................
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
αυτό το μαγαζί πραγματικά είναι μία φάκα. στην αρχή δεν κάνουμε κάτι μόνο μασάζ, στη συνέχεια κάνουμε μία πιπούλα και στη συνέχεια προχωράμε σε κάτι παραπάνω και πάει λέγοντας. μέχρι να ξοδέψεις 500 με 600 ευρώ πρόγραμμα δεν βλέπεις κανονικά, τώρα στις παλιές εποχές που υπήρχε και η Νάνσυ η ξανθιά ήταν αλλιώς τα πράγματα μπαίνεις μεσα  ήξερες τι θα πληρώσεις και τι θα πάρεις. τώρα προσέχουμε και αυτή γιατί έχουνε θέματα για να μην πιαστούν στη φάκα όπως και τόσα και τόσα άλλα μαγαζιά. Αλλά μέχρι να μπορούμε εμείς αυτό που θέλουμε, θα το πληρώσουμε πανάκριβα. Άστο.............................
εχει παει τελευταια κανεις σ αυτο το μαγαζι...?? εχω να παω πολυ καιρο... παιζει τιποτα καλο??
 

Gio883

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
207
Πόντοι
280
εχει παει τελευταια κανεις σ αυτο το μαγαζι...?? εχω να παω πολυ καιρο... παιζει τιποτα καλο??
Επαναλαμβάνω το ερώτημα του φίλου. Πρόσφατα πήγε κανείς?
Πρίν κάνα εξάμηνο πετάχτηκα αλλά οι παρουσίες μου φάνηκαν μέτριες.
Εχει κάνει στροφή στο mainstream το μαγαζί χρόνια τώρα.
Εχω περιέργια αν έχουν πέσει οι τιμές του παρελθόντος και αν τελικά το μαγαζί είναι πλεον για φραπεδοκαλαμακομπριζόλα.
Βασίλης ακόμα παρών?
Τα φώτα σας συνάδελφοι....
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα και από εμένα...έχουμε κανένα νέο από το μαγαζί...σκεφτόμουν να το επισκεφθώ...
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
επισκεψη στο μαγαζι προ ολιγων ημερων...
ο χωρος καθαρος,σου δινουν πετσετες,παντοφλες κ εσωρουχο μιας χρησης που ειναι σαν σακι.
Καθαρα κ μονο μασαζ,χωρις να αφησει περιθωριο η κοπελα για να ζητησω κατι παραπανω,οποτε κ δεν κυνηγησα τιποτα.
ειναι στα ΔΕΝ το μαγαζι...αν καποιος εχει αλλη προσφατη εμπειρια...
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
επισκεψη στο μαγαζι προ ολιγων ημερων...
ο χωρος καθαρος,σου δινουν πετσετες,παντοφλες κ εσωρουχο μιας χρησης που ειναι σαν σακι.
Καθαρα κ μονο μασαζ,χωρις να αφησει περιθωριο η κοπελα για να ζητησω κατι παραπανω,οποτε κ δεν κυνηγησα τιποτα.
ειναι στα ΔΕΝ το μαγαζι...αν καποιος εχει αλλη προσφατη εμπειρια...

Κι όμως αγαπητέ μου, φτάνει μέχρι φουλ με κάποιες κοπέλες, απλά δεν ξέρω αν αξίζει 100-120 ευρώ η όλη υπόθεση.
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
Κι όμως αγαπητέ μου, φτάνει μέχρι φουλ με κάποιες κοπέλες, απλά δεν ξέρω αν αξίζει 100-120 ευρώ η όλη υπόθεση.

με 100 120 ευρω κανω μια ωρα μασαζ σε μασατζιδικο κ παιρνω κ μια ανεξαρτητη για μια ωρα να βγαλω κ γουστα...
no thanks
 

Lonispower

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Κριτικές
8
Like
486
Πόντοι
280
Αλάνια.. Τελευταία πηγέ κάποιος στην θησεως...παίζει κατι;;; τι γίνεται....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom