Νέα

Μασάζ στη θησέως στο Μαρούσι!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 522
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε αυτο το parlour παίζει...

  • Μπριζόλα

    Ψήφοι: 36 23,5%
  • Φραπές

    Ψήφοι: 54 35,3%
  • Λάδωμα

    Ψήφοι: 43 28,1%
  • Ξεπέτα

    Ψήφοι: 69 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    153

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...στην τελευταία φωτογραφία το χαμαμ είναι όλα τα λεφτά...
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Το μαγαζί έχει αλλάξει αρκετά. Η Νάνσυ έφαγε σουτ (τον λόγο δεν τον ξέρω, ούτε τον λένε φυσικά). Οι τιμές όμως ίδιες υψηλές (σε πέρασμα πριν κάνα μήνα (δεν έκατσα). Οι κοπέλες μέτριες (δεν θυμάμαι κάποια να μου έκανε κλικ).
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Το μαγαζί έχει αλλάξει αρκετά. Η Νάνσυ έφαγε σουτ (τον λόγο δεν τον ξέρω, ούτε τον λένε φυσικά). Οι τιμές όμως ίδιες υψηλές (σε πέρασμα πριν κάνα μήνα (δεν έκατσα). Οι κοπέλες μέτριες (δεν θυμάμαι κάποια να μου έκανε κλικ).
Φιλε αμας πας εκει και  :knockinb:  :pipa3: εχω φυγει σφαιρα και εγω μιασ και ειμαι διπλα
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Φιλε αμας πας εκει και  :knockinb:  :pipa3: εχω φυγει σφαιρα και εγω μιασ και ειμαι διπλα
Έχω ρίξει καλούς πούτσους στο παρελθόν εκεί μέσα, ιδιαίτερα στο χαμάμ. Όμως τις εποχές των παχιών αγελάδων. Τώρα πλέον βρίσκεται σε ελαφρά παρακμή, αν και κάνουν κάποιες φιλότιμες προσπάθειες για να ανακαινίσουν τα ντουβάρια. Το πρόβλημα όμως είναι το προσωπικό.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Έχω ρίξει καλούς πούτσους στο παρελθόν εκεί μέσα, ιδιαίτερα στο χαμάμ. Όμως τις εποχές των παχιών αγελάδων. Τώρα πλέον βρίσκεται σε ελαφρά παρακμή, αν και κάνουν κάποιες φιλότιμες προσπάθειες για να ανακαινίσουν τα ντουβάρια. Το πρόβλημα όμως είναι το προσωπικό.
Έχω πολλούς μήνες, σχεδόν χρόνο, να κάτσω σε αυτό το μαγαζί. Πολλά λεφτά πλέον γι' αυτά που προσφέρει.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446
Έλα ρε, η πρώην μουνάρα Νάνσυ ακόμα εδώ είναι? Εμφανισιακά πως είναι τώρα? Γέρασε?  :think:

ελα μνι στον τόπο σου!!!! ήταν μέχρι προσφάτως ακόμη η νάνσυ στον κιλ μπιλ????
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
τελικα αξιζει να παμε να ριξουμε κανα τεμαχιο η μονο μασαζ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
σιγουρα απλα ρωταω αν προσφερουν ακομα ολοκληρωμενες υπηρεσιες η θα μου τραβηξουν ενα μπουκιτσι κ μια μαλακια κ γεια σας..αυτο ρωταω
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
ελα μνι στον τόπο σου!!!! ήταν μέχρι προσφάτως ακόμη η νάνσυ στον κιλ μπιλ????
Όπως είπα και προηγουμένως, η Νάνσυ έφυγε (ή την έδιωξαν) προ εξαμήνου περίπου (ίσως και οκτάμηνο).
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
σιγουρα απλα ρωταω αν προσφερουν ακομα ολοκληρωμενες υπηρεσιες η θα μου τραβηξουν ενα μπουκιτσι κ μια μαλακια κ γεια σας..αυτο ρωταω
Μια Χρύσα ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό που πήγαινε στο ίδρυμα δύο φορές την εβδομάδα. Πλήρες πρόγραμμα, όμως πολύ λεπτή και άβυζη. Προτιμούσε το στοματικό από το γαμήσι, διότι παραπονιόταν ότι πονούσε με τους μεγάλους πούτσους. Σε πέρασμα προ δεκαημέρου μου είπαν όμως ότι σταμάτησε.
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Μια Χρύσα ήταν μέχρι πριν λίγο καιρό που πήγαινε στο ίδρυμα δύο φορές την εβδομάδα. Πλήρες πρόγραμμα, όμως πολύ λεπτή και άβυζη. Προτιμούσε το στοματικό από το γαμήσι, διότι παραπονιόταν ότι πονούσε με τους μεγάλους πούτσους. Σε πέρασμα προ δεκαημέρου μου είπαν όμως ότι σταμάτησε.
καλημερα
για πες πιο συγκεγκρομενα τιμη? πληρες προγραμμα ?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Οχι απαραιτητα για την χρυσα, αλλα για το μαγαζι.
Φανταζομαι οτι ισχυειε για την χρυσα ισχυει και για της υπολοιπες

Αν ριξεις μια ματια στις 33 σελιδες που αφορουν το μαγαζι η εστω στις πεντε τελευταιες, θα καταλαβεις οτι δεν ειναι τιποτα σιγουρο

Μην τα περιμενεις στο πιατο, διαβασε ;)
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
καλημερα
για πες πιο συγκεγκρομενα τιμη? πληρες προγραμμα ?
ΟΙ τιμές ήταν στα 100 με 120 (ανάλογα το εάν θα δώσεις κάτι παραπάνω) για το πλήρες πακέτο. Περίπου εκεί που ήταν χρόνια.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
ΟΙ τιμές ήταν στα 100 με 120 (ανάλογα το εάν θα δώσεις κάτι παραπάνω). Ήταν περίπου εκεί που ήταν χρόνια.
Όπως όμως είπα η Χρύσα μάλλον έχει φύγει. Οι λοιπές που έχει δεν λένε και πολλά πράγματα.
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Ααααααααχχχχ Νάνσυ. Πόσα έχω ξοδεψει για πάρτι της και το μονο που πήρα ήταν μια ιδεα πίπας. Τρελλο απωθημένο. Ξέρει κανένας που τη βρίσκουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom