Νέα

Μασάζ στα Βόρεια Προάστια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Santos1978
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μασσαζαδικο βορεια προαστεια

  • αθηνα

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • βορεια προαστια

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Αγίου Ιωάννου 8, "ποδολογία". Αδελφό μαγαζί της Κυψέλης στην Επτανήσου. Καλό μασάζ από gilf με πουλοπαιξία. Μορφή η πορνογιαγιά Μαρία. 45€ σκέτο μασάζ, 60€ με φραπέ στα 45 λεπτά.

υπαρχουν ιδρυματα στη γειτονια κ δεν το ξεραμε κ τρεχουμε κεντρο :huh:
 

ChristosZ6

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες, για αγιου ιωαννου 8 μασαζ πως κανονιζουμε και ζηταμε ραντεβου με full service? Πρωτη φορα το κανω αυτο και δεν εχω ιδεα...
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Αγίου Ιωάννου 8, "ποδολογία". Αδελφό μαγαζί της Κυψέλης στην Επτανήσου. Καλό μασάζ από gilf με πουλοπαιξία. Μορφή η πορνογιαγιά Μαρία. 45€ σκέτο μασάζ, 60€ με φραπέ στα 45 λεπτά.
Αγίου Ιωάννου 8, μιλάμε για το foot..ολογικό ΚΕΝΤΡΟ στο 3ο???
Τα "κορίτσια" δουλεύουν με παρασύνθημα ή το πάνε αυτόματο πιλότο? :erection:
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
275
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Καλημερα μαγκες, για αγιου ιωαννου 8 μασαζ πως κανονιζουμε και ζηταμε ραντεβου με full service? Πρωτη φορα το κανω αυτο και δεν εχω ιδεα...
Δεν νομίζω παίχτη να υποστηρίζεται full service (εκτός αν εννοείς την πουλοπαιξία, όπως πολύ σωστά το έθεσε ο συμπαίκτης "ΦΟΒΕΡΟΣ"...
 

ChristosZ6

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Δεν νομίζω παίχτη να υποστηρίζεται full service (εκτός αν εννοείς την πουλοπαιξία, όπως πολύ σωστά το έθεσε ο συμπαίκτης "ΦΟΒΕΡΟΣ"...

Σωστα φιλε για πουλοπαιξια. Υπαρχει κατι "ειδικο" που λεμε για αυτο οταν παμε εκει? πως ειναι η φαση?
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Παιδες με το Amouage τι παιζει?
Για λίγες μερες θα ειμαι Αθηνα και σκεφτομαι να περασω μια βολτα απο κει. Αν καποιος εχει προσφατη εμπειρια ας πει
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Παιδες με το Amouage τι παιζει?
Για λίγες μερες θα ειμαι Αθηνα και σκεφτομαι να περασω μια βολτα απο κει. Αν καποιος εχει προσφατη εμπειρια ας πει

Είχα πάει πριν κανα μήνα. Λειτουργουν κανονικά. Έχω γράψει πιο πισω
 

plpanos0

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Και μιας και με τις ερωτήσεις σας θυμηθηκα το Μεσογείων 289, πέρασμα απο κει χτες. Στην πόρτα η Άννα, ψιλή ξανθιά απο ουκρανία milf, πολύ εντυπωσιακή που ομολογω ότι μ έψησε, αλλα έκανα υπομονή να δω και τις υπόλοιπες. Ελεύθερη μόνο η Βερόνικα, μικρή 23-25 και στο δωμάτιο Πάολα και Μελίνα. Ανανεωμένο ρόστερ. Κέρασμα νερού από την Άννα (πολύ ευγενική) και σκέψη αν θα πάρω αυτή ή τη μικρή Βερόνικα.Τελικά επέλεξα το μισάωρο των 60€ για να δοκιμάσω τη Βερόνικα και δεν το μετάνιωσα  :2funny: Απίστευτο μασάζ, της ζήτησα δυνατο και το έκανε, (μου θύμισε τη Ζάνα σ αυτό) και αφου με είχε κανει αλοιφη συνέχισε με μια βαθιά πίπα, αργη, βασανιστική. Οριακά κρατήθηκα να μην χύσω, περασμα προφύλαξης και doggy μπροστά στον καθρέφτη. Απιστευτα νεανικό και σφιχτό σωμα, αν είχε και μεγαλύτερο στήθος (καθότι βυζολάγνος) θα ερωτευόμουνα. Τελειωμα στο στοματάκι της όπου πρεπει να κατάπιε αρκετα μεγαλή ποσότητα. Συνολική ώρα συνεδριάς 40 λεπτά αβίαστα. Θα ξαναπάω σίγουρα να δοκιμάσω και τις υπόλοιπες!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Και μιας και με τις ερωτήσεις σας θυμηθηκα το Μεσογείων 289, πέρασμα απο κει χτες. Στην πόρτα η Άννα, ψιλή ξανθιά απο ουκρανία milf, πολύ εντυπωσιακή που ομολογω ότι μ έψησε, αλλα έκανα υπομονή να δω και τις υπόλοιπες. Ελεύθερη μόνο η Βερόνικα, μικρή 23-25 και στο δωμάτιο Πάολα και Μελίνα. Ανανεωμένο ρόστερ. Κέρασμα νερού από την Άννα (πολύ ευγενική) και σκέψη αν θα πάρω αυτή ή τη μικρή Βερόνικα.Τελικά επέλεξα το μισάωρο των 60€ για να δοκιμάσω τη Βερόνικα και δεν το μετάνιωσα  :2funny: Απίστευτο μασάζ, της ζήτησα δυνατο και το έκανε, (μου θύμισε τη Ζάνα σ αυτό) και αφου με είχε κανει αλοιφη συνέχισε με μια βαθιά πίπα, αργη, βασανιστική. Οριακά κρατήθηκα να μην χύσω, περασμα προφύλαξης και doggy μπροστά στον καθρέφτη. Απιστευτα νεανικό και σφιχτό σωμα, αν είχε και μεγαλύτερο στήθος (καθότι βυζολάγνος) θα ερωτευόμουνα. Τελειωμα στο στοματάκι της όπου πρεπει να κατάπιε αρκετα μεγαλή ποσότητα. Συνολική ώρα συνεδριάς 40 λεπτά αβίαστα. Θα ξαναπάω σίγουρα να δοκιμάσω και τις υπόλοιπες!!
:thumbsup:
 

somel

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2014
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
Aυτό στη Θησέως27A Mαρούσι τι παίζει? Έχω πάει 2 φορές πριν χρόνια και μου το παίζανε ιστορία.... Ξέρει κανέις τίποτα νέο? Θέλει συνθηματικό η υπόθεση?
 

neronas

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Στο 289 πήγα και εγώ κατά τις 5,30μμ και δεν άνοιγαν μάλλον θα είχαν κίνηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom