Νέα

Μασάζ στα Βόρεια Προάστια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Santos1978
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μασσαζαδικο βορεια προαστεια

  • αθηνα

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • βορεια προαστια

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Λοιπόν... κριτική για GRACE σταθμό Μαρούσι...

δεν βρήκα τοπικ για κριτική στο συγκεκριμένο οπότε το γράφω εδώ και στο "φραπάς".Κλείσιμο ραντεβού μέσω email κατευθείαν άμεση απάντηση... ζήτησα αν υπάρχει ακόμα το passion και μου είπε ναι κανονικά... επίσης ρώτησα αν κάνουν το δώρο (που φαίνεται και στην σελίδα τους) στο πρόγραμμα 50ευρώ/50 λεπτά και έγραψαν κανονικά...Μέχρι εδώ καλά και άμεση απόκριση...

Φτάνοντας όμως εκεί και ενώ έκανα κανα 20λεπτο να παρκάρω (τελικά το έβαλα σε παρκινγ με 5 ευρώ)...
Ανεβαίνω ακριβώς 17:13... (17:00 με 17:10 είχαμε ραντεβού) και είχα ζητήσει το 50λεπτο...
αλλά κάτι του ότι άργησα, κάτι που ένιωσα μια βιασύνη από μέρους της στον τρόπο που μου μιλούσε, της ζήτησα το 30λεπτο/30 ευρώ (χωρίς το δώρο που έδιναν)...
μου είπε αν θες πάμε το 50 και ας πάει το επόμενο ραντεβού λίγο μετά...
της είπα όχι καλύτερα για να είμαστε οκ με τον χρόνο.... και την άλλη φορά το κανονίζουμε...

Με μία κοπέλα Χαρά επικοινώνησα μέσω email.. μία Χρύσα μου συστήθηκε...
μάυρο κολλάν, μαύρη μακριά μπλούζα, ξανθιά πλατίνα και βαμμένη ροζ περλα α λα Αλεξανδράτου....
dog of war φάση... Ούτε ένα χαμόγελο, ούτε μια θετική αύρα σώματος...

μου λέει ξάπλωσε μπρούμυτα και έρχομαι... ζήτησα να μπω λίγο μπάνιο, μου έδωσε τις ιδιαίτερες διχαλωτές παντόφλες, πετσέτα κλπ...

ήρθε λοιπόν, και ξεκίνησε απλά χάδια και μόνο λίγο κάτω από τα κωλομέρια μου (άντε μέχρι πριν την γάμπα) έως λίγο πάνω (άντε μέχρι την μισή μου πλάτη) and that's all folks...
ζήτημα να πέρασε 10λεπτο και μου λέει "όποτε θες γύρνα"... ε και γυρίζω να δούμε τι θα παίξει...
αμ ... δε...
εκεί που ας πούμε καύλωσα λίγο με την σκέψη, τα χάδια κλπ απλά ξεκίνησε να... μαλάζει τα αρχίδια προς τα κάτω.. ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ! Πήγε και έφερε λίγο χαρτί (θεωρώντας πως είμαι έτοιμος να χύσω...) της λέω (αφού δεν έβλεπα φως) "παίξε μου λίγο και το... κεφαλάκι" και πετάει το θεϊκό ... "Α ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ".... και μου λέει μετά σαν να μου κάνει χάρη..."ΑΝΤΕ ΛΊΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ"
και το μόνο που έκανε ήταν να μου μαλάζει προς τα κάτω τα αρχίδια και να πιέζει τον κορμό της π@υτσας στην κοιλιά μου....

τώρα το πως έχυσα.... μην ρωτάτε... τα κατάφερα... ήμουν και καυλωμένος ΕΥΤΥΧΩΣ!

σηκώνεται φεύγει και μου λέει "χαλάρωσε" και μου έδωσε την εντύπωση πως θα έρθει πάλι να μου φέρει λίγο χαρτί επιπλέον κάτι να σκουπιστώ...
ΑΜ ΔΕ!!! Σηκώνομαι μετά από λίγο που δεν... είδα φως... ανοίγω την πόρτα και την ρωτάω "μπορώ να πάω μπάνιο"??? "ναι ναι"... απαντάει..
ξεπλένομαι, ντύνομαι, πάω στο καμαράκι να πληρώσω και... μου κόβει και αποδειξούλα....

όταν βγήκα το ρολόι έδειχνε 17:49 παρακαλώ...
δηλαδή 36 λεπτά door-in / door-out... όπου αν αφαιρέσεις τον χρόνο τον αρχικό με το μπάνιο μου , τον χρόνο στο τέλος που περίμενα να έρθει αλλά και τον χρόνο να κάνω μπάνιο μετά πριν φύγω, την πληρωμή κλπ.... μιλάμε για ζήτημα 15-17 λεπτά σύνολο... (10-12 το "και καλά" μασαζ και κανά 4-5λεπτο το τελείωμα)....

Εν κατακλείδι... ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ...

με 40ευρώ χτυπας μια Βίκυ-Στεφάνια γεμάτα 60 λεπτά και ευχαριστιέσαι και μασαζ αλλά και φραπέ... και με 30 επίσης ένα 45λεπτο με Ειρήνη Μάρνης σε πιο δυνατές καταστάσεις...

Κρίμα που δεν σέβονται τα λεφτά που δίνει ο πελάτης. Ούτε εμένα μου χε κάνει κανένα σοβαρό μασάζ αλλά αντε αυτό να το καταλάβω κάπως εφόσον παιχτεί η φραπεδιά κανονικά. Σε μένα πάντως την είχε παίξει κανονικά αλλά πρέπει να ήταν μια άλλη ξανθιά τότε με πολύ μακιγιάζ στο πρόσωπο.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Κρίμα που δεν σέβονται τα λεφτά που δίνει ο πελάτης. Ούτε εμένα μου χε κάνει κανένα σοβαρό μασάζ αλλά αντε αυτό να το καταλάβω κάπως εφόσον παιχτεί η φραπεδιά κανονικά. Σε μένα πάντως την είχε παίξει κανονικά αλλά πρέπει να ήταν μια άλλη ξανθιά τότε με πολύ μακιγιάζ στο πρόσωπο.

Μα πραγματικά είναι φοβερό ρε σεις... αν πχ μου έκανε καλή φραπεδια να πω ας πάει στο καλό... Αλλά αυτό το χτεσινό ούτε 10 ευρώ δεν άξιζε...
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
37
Like
1.506
Πόντοι
2.411
Συναγωνιστη κρίμα δεν σε πρόλαβα ,έκανα επίσκεψη πριν μερικές μέρες και δεν πρόλαβα να γράψω. ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα γράφεις ίδια συμπεριφορά.. καλώ λέω θέλω το passion αν υπάρχει ακομα, φυσικά μου απαντάει και κλείνω ραντεβού για μια ώρα μετά, μπαίνω κάνω μπάνιο και ξαπλώνω ,αρχίζει να χαϊδεύει και να πασαλειφει αποκριάτικα και μόνο το σημείο του όπου.. ούτε ποιο πάνω ούτε ποιο κάτω μόνο εκεί, αφού περνάει κάμποση ώρα μου λείπει γυρνά και αρχίζει να με χαϊδεύει στην κοιλιά , ανάμεσα στα μπούτια και ένα σπρώξιμο ελαφρύ στα αρχιδια. Εγώ ειμουνα ήδη καυλωμένος και περίμενα να αρχίσει την σωστή μαλαξη λέω από μέσα μου θα θέλει τον χρόνο της να φτάσει εκι. Περνάει κανένα 5λεπτο τίποτα της λέω ευγενικά  εκτονωσουλα δεν έχει? άμα μου λέει είσαι παλιός πελάτης? ναι της λέω και μου απαντάει ότι πλέον δεν κάνουν εκτόνωση και η εκτόνωση έρχεται πλέον με το να σπρώχνουν την πέτσα από τα αρχιδια προς τα κάτω και προσπαθεί να αλλάξει ύφος το μαγαζι και αφού γέλασα μου λέει οκ εντάξει θα σου κάνω εκτόνωση γιατί είσαι παλιός πελάτης και δεν το ήξερες ότι έχει αλλάξει το πρόγραμμα, οπότε ξεκινάει ένα τρίψιμο με το τελείωμα την παλάμης σχεδόν δηλαδή με τον καρπό της πάνω στο κεφαλάκι μέχρι να τελειώσω... Ε κάποια στιγμή τελείωσα με παρατάει έτσι και μου λέει χαλάρωσε λίγο νομίζοντας ότι θα γυρίσει με χαρτάκι κλπ... Μπα τίποτα ένιωσα λίγο μαλακας να περιμένω τόση ώρα σηκώθηκα μπηκα για μπάνιο βγήκα πλήρωσα και μου λέει το κορυφαίο , μην ανησυχείτε για εσάς που είστε παλιός πελάτης θα ισχύουν οι παλιές υπηρεσιες. Λόγω ότι μένω βόρεια προαστεια ψάχνω κάτι κοντά μου αλλά όπως λέει και ο συναγωνιστής χίλιες φορές Βίκυ στεφάνια , που βασικα δεν  υπάρχει καν μέτρο σύγκρισης το ένα με το άλλο αλλά έχει χαρεί που δεν είχε χρόνο εκείνη την ημέρα η Στεφανία και στράφηκα προς τα εκει
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Ακριβώς όπως τα λες.... copy paste
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλημερα ! Καποιος εμπειρια απο grace στο Μαρουσι προσφατα;
 

christos20041

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
0
Αγαπητοι φίλοι, υπαρχει κανενα μασσαζαδικο στα βορεια προαστεια ; Εχετα καμια προσφατη εμπειρια ; Ευχαριστώ αν  μπορειτε στειλτε μηνυμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom