Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 439K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1
σε ευχαριστω φιλε να εισαι καλα που δεν εισαι παρτακιας και συμφωνο μαζι σου σε ολα οσα λες και μπραβο σου.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστες!!!! Εγω δεν εχω ξανακανει μασαζ ποτε, ουτε εχω καμια ιδιαιτερη εμπειρια. Μου κινησε ομως την περιεργεια κ ειπα να δοκιμασω στον Αγιο Νεκταριο το Ντεμακι. Μπηκα μεσα, ηταν πολυ εξυπηρετικη κ ευγενικη. Εχει αρκετες πλαστικες στηθος προσωπο κ να πω την αμαρτια μου φοβηθηκα μηπως ειναι αντρας κ δεν προχωρησα. Αν καποιος συναγωνιστης μπορει να εκφερει αποψη να μας πει, μηπως κ ξαναπαω αν τελικα ειναι οντως γυναικα κ απλα εχει κανει πλαστικες
 

John Travolta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες!πρωταρης εδω στην φαση αυτη!θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τηλ χαλεπας και αγιου νεκταριου?
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
83
Κριτικές
4
Like
206
Πόντοι
0
Πήρα τηλέφωνο εδώ


και ακούστηκε ενδιαφέρον. Ξέρει κανείς τι λέει; Αν κάνω καταδρομική θα αναφέρω!
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Kαταλαβαινω οτι υπαρχει μια διστακτικοτητα στην παροχη επαφων, τηλεφωνων κτλ, κατι απολυτα φυσιολογικο και κατανοητό δεδομενων των συνθηκων. Αφενος η κλειστη κοινωνια των Χανιων αφεταιρου κανενας δεν θελει να καψει το στανταρακι του δινοντας το τηλ σε καποιον αγνωστο σε ενα φορουμ.

Μεχρι εδω ολα καλα

Απο την αλλη θα μπορουσε να γινει μια καλυτερη ενημερωση εδω, εστω και χωρις επαφες, τηλ κτλ, ωστε να ξερουμε τι παιζει και αν αξιζει να ψαξουμε απο μονοι μας αν δεν ειναι εφικτο να βρουμ τηλ εδω.

Για παραδειγμα, ακουμε για ονοματα και περιοχες, πχ η Χ απο τα δικαστηρια, ή η Ψ απο την Χαλεπα. Θα μπορουσατε να δωσετε οσοι γνωριζετε μια αδρη περιγραφη ωστε να ξερουμε τι γινεται και να δουμε αν αξιζει. Πχ, Νεα, περιπου 25αρα, ομορφη μελαχρινή, καλο μασαζ.

Ετσι και μια καποια ενημερωση θα υπαρξει και θα διατηρηθεί η οποια διακριτικοτητα η οποια συχνα ειναι επιθυμητη.

ΥΓ... πιστευετε οτι πρεπει να υπαρχει διαξριτικοτητα για αγγελιες που δημοσιευονται στις εφημεριδες; Γιατι δεν ειμαστε πιο ανοικτοί εκει;

 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον προλαλησαντα. Ψάχνω επίσης τηλέφωνα για Άγιο Νεκτάριο και Χαλεπά όπως επίσης και αν ξέρει κάποιος να μας ενημερώσει και για τις τιμές με τις παροχές.ευχαριστω πολύ και εύχομαι σε όλους καλές και υγιείς γιορτές
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Λοιπον τα τηλεφωνα που ψάχνετε, απο οτι μου εχει πει ενα παλικαρι εδω, μαλλον ειναι ολες γριες. Τι να πω τωρα, αν παλευουμε για να γαμησουμε γριες, μαγκια τους που μας τα παιρνουνε... Στον Αγιο Νεκταριο εχει ωραιο σωμα, αδυνατη και δεν ειναι μεγαλη σχετικά... Το μονο ασχημο ειναι οι εντονες πλαστικες πχ χειλη πάπια! Αγγελιες βαζει στα Χανιωτικα νεα που τελειωνει σε 441. Απο εκει και περα αν υπαρχει κάτι που να βλεπεται παρακαλω και εγω για βοηθεια να γαμησουμε κατι στην καραντινα...
Υ. Γ. Η Λολα που εχει αγγελιες στο κανεσεξ μου ειπε ελα και μετα δεν σηκωνε τηλεφωνο...
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
214
Like
273
Πόντοι
21
Και σε εμένα τα ίδια η Λόλα.

Καλησπέρα φίλε, πιθανόν να υπήρχε κάποιος έξω οπότε δεν θα μπορούσε να σε βάλει μέσα. Εγώ όταν πήγα και τελείωσε το παιχνίδι χρειάστηκε να περιμένω μέχρι να φύγει κάποια γειτόνισσα που ήταν έξω ώστε να βγω ασφαλείς και χωρίς να με δει κάποιος.
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Για Αγιο Νεκτάριο έχω να πω οτι μέχρι πριν την καραντίνα οι υπυρεσίες της ήταν μια χαρά. Το τελευταίο διάστημα λόγω φόρτου εργασίας προφανός όλα γίνονται λίγο πιο βιαστικά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Για Αγιο Νεκτάριο έχω να πω οτι μέχρι πριν την καραντίνα οι υπυρεσίες της ήταν μια χαρά. Το τελευταίο διάστημα λόγω φόρτου εργασίας προφανός όλα γίνονται λίγο πιο βιαστικά...
Αφού το ραντεβού έχει συγκεκριμένη χρονική διάρκεια, πώς είναι βιαστικό; Η κοπέλα κάνει 45' γεμάτο.. Δεν μου έχει τύχει με την συγκεκριμένη ποτέ να βιάζεται.. Να μην έχει διαθέσιμο ραντεβού, ναι μου έχει τύχει. Όταν όμως πάω, δεν δικάζεται καθόλου... Σε μένα τουλάχιστον...
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Καλή χρονιά παιδιά με υγεία. Έχω πάει δύο φορές στην Εύα και σε μένα προσωπικά έχει φερθεί άψογα. Είναι σωστή η τιμή σε σχέση με αυτά που προσφέρει και όπως οι περισσότερες (όχι όλες) αν της φερθείς καλά θα περάσεις καλά χωρίς βιασύνες. Το μασάζ δεν είναι κάτι τρελό αλλά για άλλο πράγμα μας ενδιαφέρει να κάνει καλά. Στα αρνητικά ίσως λίγο υπερβολικές οι κραυγουλες της, όχι αγριοφωναρα αλλά οκ. Εγώ περνάω καλά και τη συνιστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Καλή χρονιά παιδιά με υγεία. Έχω πάει δύο φορές στην Εύα και σε μένα προσωπικά έχει φερθεί άψογα. Είναι σωστή η τιμή σε σχέση με αυτά που προσφέρει και όπως οι περισσότερες (όχι όλες) αν της φερθείς καλά θα περάσεις καλά χωρίς βιασύνες. Το μασάζ δεν είναι κάτι τρελό αλλά για άλλο πράγμα μας ενδιαφέρει να κάνει καλά. Στα αρνητικά ίσως λίγο υπερβολικές οι κραυγουλες της, όχι αγριοφωναρα αλλά οκ. Εγώ περνάω καλά και τη συνιστώ.
ποια ειναι η Ευα;;;
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1
χρονια πολλα σε ολους να εισαι καλα για την εμπειρια σου που μας ειπε γιατι θελω να παω οποτε ειναι οκ και ερχεται και στο σπιτι απο τη γραφει αν ισχυει αυτο :P :P :sunglasses: :sunglasses:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Η Εύα είναι στον Άγιο Νεκτάριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom