Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Λοοπον λοιπον το μυστηριο εχει λυθει βρεθηκαν εαν οχι ολα τα περισσοτερα απο τα "μασατζιδικα" που υπαρχουν και επεοδη την αλλη η την παραλλη βδομαδα σιγουρα θα μας κλεισουν λεω να σας βοηθησω!! οσοι ειναι να πατε και θελε ΣΟΒΑΡΑ ομως να πατε χωρις μαλακιες του τυπου"ειμαι ηρακλειο η οταν πληρωθω θα παω" στειλτε μου!!
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Λοοπον λοιπον το μυστηριο εχει λυθει βρεθηκαν εαν οχι ολα τα περισσοτερα απο τα "μασατζιδικα" που υπαρχουν και επεοδη την αλλη η την παραλλη βδομαδα σιγουρα θα μας κλεισουν λεω να σας βοηθησω!! οσοι ειναι να πατε και θελε ΣΟΒΑΡΑ ομως να πατε χωρις μαλακιες του τυπου"ειμαι ηρακλειο η οταν πληρωθω θα παω" στειλτε μου!!
Εγώ ενδιαφέρομαι.. Αν θες στείλε μου..
Ευχαριστώ
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0

Σήμερα πήρε το μάτι μου την παραπάνω αγγελία.. Αν κάποιος έχει άποψη ας γράψει κάτι...
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Τηλεφωνο Χαλεπας θα ηθελα!Οποιος ξερει ας στειλει παρακαλω!
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
215
Like
273
Πόντοι
21
Λοοπον λοιπον το μυστηριο εχει λυθει βρεθηκαν εαν οχι ολα τα περισσοτερα απο τα "μασατζιδικα" που υπαρχουν και επεοδη την αλλη η την παραλλη βδομαδα σιγουρα θα μας κλεισουν λεω να σας βοηθησω!! οσοι ειναι να πατε και θελε ΣΟΒΑΡΑ ομως να πατε χωρις μαλακιες του τυπου"ειμαι ηρακλειο η οταν πληρωθω θα παω" στειλτε μου!!

Καλημέρα, είμαι Χανιά σήμερα και αύριο για δουλειά οπότε στείλε μου σε παρακαλώ σε pm τα τηλέφωνα να κάνουμε ένα μασάζ να χαλαρώσουμε μετά τη δουλειά. Ευχαριστώ.
 

Emme(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει και εμένα σε pm καποιο απο τα τηλ. για μασάζ;
 

George(15)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν μπορεί να καποιος να στείλει και σε εμένα σε pm το τηλ της κοπελας στην Χαλεπά! ευχαριστω :cheesy:
 

George(15)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν εχει κάποιος το τηλ της κοπέλας από την Χαλεπά μπορεί να το στείλει?ευχαριστώ :)
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Χθεσινη επισκεψη στον Αγιο Νεκταριο.
Επικοινωνια καλη,μασαζ μετριο,εμφανηση καλη,φραπες καλος!
Τα εχουν ξανα πει και αλλοι παραπανω..Αυτα.
 

arisfffff

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2020
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
καποια κριτηκη για τη κοπελα στη χαλεπα κ πως ειναι εμφανισιακα καπιος ξερει?
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
215
Like
273
Πόντοι
21
Λοοπον λοιπον το μυστηριο εχει λυθει βρεθηκαν εαν οχι ολα τα περισσοτερα απο τα "μασατζιδικα" που υπαρχουν και επεοδη την αλλη η την παραλλη βδομαδα σιγουρα θα μας κλεισουν λεω να σας βοηθησω!! οσοι ειναι να πατε και θελε ΣΟΒΑΡΑ ομως να πατε χωρις μαλακιες του τυπου"ειμαι ηρακλειο η οταν πληρωθω θα παω" στειλτε μου!!

Καλησπέρα φίλε, τη βοήθεια σου σε σχετικά με τα τηλέφωνα από τα κορίτσια.... Στείλε εάν μπορείς σε P.M. Ευχαριστώ πολύ
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Και εγώ θα ήθελα τα τηλέφωνα.. Ευχαριστώ
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ τα τηλέφωνα για Χαλεπά και άγιο Νεκτάριο..και αν μπορεί κάποιος από εσάς να δώσει μια σύντομη περιγραφή εμφάνισης και τι παίζει με αυτές. Ευχαριστώ
 

Konstantinos(5)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Έχει κάποιος υπόψη του τη Λόλα από Σούδα; Αν έχει δοκιμάσει εκεί να στείλει ένα pm. Να έχουμε μια ιδέα ?
 

arisfffff

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2020
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα μπορει καπιος να μ στειλει το τηλ της κοπελας στη χαλεπα σε ενα PM? ευχαριστω
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλ της κοπέλας στη Χαλεπά...
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
215
Like
273
Πόντοι
21
Λοιπόν φίλοι και συναγωνιστές, συνάντησα το κορίτσι της παρακάτω αγγελίας


Όπου έχει τρία προγράμματα μόνο μασάζ 20€ ( εάν θυμάμαι καλά), μασαζ με φραπέ 40€ και το Special (μασάζ με sex) στα 50€. Δοκίμασα το Special. Το κορίτσι 27 χρονών, πολύ ωραίο κορμί, στητο βυζακι. Μασάζ όχι κάτι ιδιαίτερο προς το καλό θα έλεγα. Στα του αγώνα τώρα κολαρακι δεν δείνει, αγγίζεις παντού εκτός από κολοδαχτυλο που δεν δέχεται. Καλή συμμετοχή. Για την εμπειρία εντάξει είναι δεν ξέρω εάν θα ξαναπήγαινα, αλλά με τη ξεραήλα που υπάρχει και τη μυστικοπάθεια εδώ μέσα με τηλέφωνα που ζητάμε και κάνεις δε λέει τίποτα, ίσως να υπάρξει και επίσκεψη στο μέλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom