Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 436K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Χθεσινή επίσκεψη στην κοπέλα στον Αγ. Νεκτάριο. Εμφάνιση τούμπανο. Βυζάρες μπουτάρες τσιμπουκόχειλα. Από αυτές που αρέσουν στους πελάτες των μασατζίδηκων. 'Εχει στήσει έξυπνα το πρόγραμμα απλό μασάζ 20 ευρώ,μασάζ με φραπέ 40 ευρώ, φουλ ερωτικό 60 ευρώ. Από ότι μου είπε έχει και γυναίκες πελάτισσες άρα κάνει και φουλ λεσβιακό πρόγραμμα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ακουγεται ενδιαφερον!!:P
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

styleman32

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
469
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
1
Μάγκες αυτή την αγγελία με το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν την βρίσκω.
Αν έχει κατέβει θα εκτιμουσα το τηλ. σε π.μ.

Εννοείται θα ακολουθήσει κριτική προς ενημέρωση όλων.

Ευχαριστώ

Γειά σας παιδιά.. Λοιπόν.. Επίσκεψη στον Άγιο Νεκτάριο.. Μέτριο μασάζ.. Καλός φραπες... Από αυτά που είπαμε,προχωράει και σε άλλα απ ότι κατάλαβα.... Αγγελία στα χανιωτικα 699...395 επίσκεψη κατ οίκον... Καλο μασάζ καλός φραπες απλά από εμφάνιση είναι κάπως....

Σε ευχαριστουμε πολυ
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
στον αγιο νεκτάριο τα δίνει όλα , καλο σωμα αλλα η μουρη της ειναι περίεργη απο τις πλαστικες υποθέτω,μασαζ μέτριο αλλα οκ λες και παμε γιαυτο
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο νέο από το DAY SPA στις Μουρνιές......???
την κοπελα την ξερω δεν κατι τετοια σταματηστε να ρωτατε μ**** για αυτην αντε αμα θετε καμια αποτριχωση πλατης η εχετε πιασιματα πηγαινετε η κοπελα ειναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
ισχύει για την κοπέλα στις μουρνιές καμία σχέση με αυτά , πολύ όμορφη και επαγγελματίας
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Καλημέρα .είχα ρωτήσει πριν μερικούς μήνες για την Μαριάννα εδώ στο φόρουμ πληροφορίες. Τις ξαναδιάβασα και τις επόμενες μέρες λέω να την επισκεφτώ . Θα επανέλθω να σας πω εντυπώσεις. Επίσης θα ήθελα πληροφορίες για αυτη στον Άγιο Νεκτάριο.
Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι άσχετο γνωρίζει κάποιος λεπτομέρειες για την γυμνή φωτογράφιση που έγινε προχθές στο λιμάνι? Αν υπάρχουν οι φωτογραφίες κάπου να τις δούμε? Ποια ήταν το μοντέλο?
 

Mic(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Λοιπόν, Κλαδισός 10 στο μασάζ, 10 περιποίηση, 4 εμφάνιση. Άγιος Νεκτάριος, 5 μασάζ, 4 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Αρχή Κυδωνίας 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Κουμ Καπί Μολδαβή, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 6 εμφάνιση. Δημαρχείο, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Χαλέπα, 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Έχω χάσει το τηλέφωνο από την κοπέλα που είναι μετά το δημαρχείο.. Αν το έχει κάποιος και θέλει, μου το δίνει!
 

trelokomio81

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Λοιπόν, Κλαδισός 10 στο μασάζ, 10 περιποίηση, 4 εμφάνιση. Άγιος Νεκτάριος, 5 μασάζ, 4 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Αρχή Κυδωνίας 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Κουμ Καπί Μολδαβή, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 6 εμφάνιση. Δημαρχείο, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Χαλέπα, 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Έχω χάσει το τηλέφωνο από την κοπέλα που είναι μετά το δημαρχείο.. Αν το έχει κάποιος και θέλει, μου το δίνει!
φίλε εάν θες μπορείς να μου στείλεις σε π.μ τα τηλέφωνα από κάθε κοπέλα;
Ευχαριστώ
 

Emme(2)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα θα μπορούσα να εχω και εγω τα τηλέφωνα απο τις κοπέλες;
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Λοιπόν, Κλαδισός 10 στο μασάζ, 10 περιποίηση, 4 εμφάνιση. Άγιος Νεκτάριος, 5 μασάζ, 4 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Αρχή Κυδωνίας 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Κουμ Καπί Μολδαβή, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 6 εμφάνιση. Δημαρχείο, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Χαλέπα, 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Έχω χάσει το τηλέφωνο από την κοπέλα που είναι μετά το δημαρχείο.. Αν το έχει κάποιος και θέλει, μου το δίνει!
καλυτερα να μολας με ονοματακια η σε τι τελειωνουν τα τηλ ετσι δεν εχει ουσια... επι του παροντως δινω κι εγω καποια εξτρα βοηθεια... κλαδισο=κα μαριαννα
αγ. νεκταριο= νεαρα ελληνιδα οπως αναφερετε αλλα 60€ για :zfuck: απο μενα δεν καλυτερα 2 φορες μινωος..οσοι εχετε παει ξερετε καλυτερα βεβαια...
αρχη κυδωνιας χαλεπα και δημαρχειο δεν εχω αποψη(θα θελα ομως)
κουμ καπι μολδαβη εχει σταματησει για τωρα μεγαλη σε ηλικια καλυτερα στη μαριαννα(κλαδισος)
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
συμφωνω με momo
1. μαριανα 10-10-5 καλυτερη απο μολδαβη 4.
2. demy ?-?-6
3. εννοεις ιουλια; θα ελεγα 7-7-7 την εχω χασει ομως
5. δημαρχειο δεν ξερω θα ηθελα παρακαλω να με στειλετε!!
6. χαλεπα εννοεις κατερινα; 10-?-8 γιατι δεν εχω πληρη εικονα!


παρακαλω στειλτε μου δημαρχειο και χαλεπα εαν οχι κατερινα. ευχαριστω
 

VGiannis78

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
213
Like
272
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα. Λοιπόν, Κλαδισός 10 στο μασάζ, 10 περιποίηση, 4 εμφάνιση. Άγιος Νεκτάριος, 5 μασάζ, 4 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Αρχή Κυδωνίας 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 5 εμφάνιση. Κουμ Καπί Μολδαβή, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 6 εμφάνιση. Δημαρχείο, 10 μασάζ, 9 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Χαλέπα, 10 μασάζ, 8 περιποίηση, 8 εμφάνιση. Έχω χάσει το τηλέφωνο από την κοπέλα που είναι μετά το δημαρχείο.. Αν το έχει κάποιος και θέλει, μου το δίνει!
[/code]
Ωραία η παρουσίαση και η ανάλυση που έκανες φίλε αλλά είναι εύκολο να μου στείλεις σε pm τα τηλέφωνα από τα κορίτσια που λες γιατί δεν είμαι από Χανιά αλλά έρχομαι για δουλειά κατά διαστήματα οπότε να κανονίσουμε ένα μασάζ για ξεπιασμα!!!!??????
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπέρα και ήθελα τα τηλέφωνα από Δημαρχείο και Χαλεπά. Και τι παίζει με αυτές.
Έχω στο πρόγραμμα να επισκεφτώ την Μαριάννα για αρχή .μήπως μπορεί κάποιος να μου κάνει μια περιγραφή εμφάνισης?ευχαριστώ
 

pavlo_s

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2015
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αν θέλει κάποιος ας μου στείλει τα τηλέφωνα από Κυδωνίας και Δημαρχείο.
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
αμα μπορει καποιος και μενα τηλεφωνα για δημαρχειο χαλεπα και κουμ καπι
 

giorgakis_89

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Ας ανεβάσει κάποιος ρε παιδιά ονόματα και τηλέφωνα..
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
εαν κυδωνιας δεν εννοειτε ιουλια... που εχει σταματησει

και χαλεπα δεν εννοειτε κατερινα απο δικαστηρια

τοτε ειναι 2 αγνωστα για μενα
(που νομιζα οτι τα ηξερα ολα! χα χα ) και μαζι με το δημαρχειο που σιγουρα δε το ξερω (εκτος εαν εννοειτε περιδου τωρα που το σκεφτομαι...)

μεγαλος ντορος με αυτα τα 3 τηλεφωνα.
οποιος μπορει pm και εμενα παρακαλω να ξεκαθαρισω...
και οσο μπορω να βοηθησω για τα αλλα που ξερω
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Και εγω θα ηθελα Χαλεπα,Αγιο νεκταριο και Δημαρχειο.Οποιος τα παρει ας στειλει και στους υπολοιπους!Δεν ειναι κακο να βοηθαμε..Εχω σχολιασει κατα καιρους και εγω για μασαζοκατασταση σε Ιουλια και μια Κατερινα σαπια που ειναι στο κουμ καπι κατα καιρους..Η Ιουλια χαθηκε και στην Κατερινα δε συστηνω σε κανε α να παει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Konstantinos(5)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Όποιος μπορεί να μου στείλει σε pm τηλ κοπέλας που έχει επισκεφθεί γιατί ψάχνω κάτι αξιόλογο.. Ευχαριστώ :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom