Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
197
Like
193
Πόντοι
1
Τηλέφωνα Όλγας και Νότη δεν δίνω σε όποιον δεν ξέρω προσωπικά. Τα αλλά που είπα είναι στα χανιώτικα νέα. Στο δήμο καλούτσικο μασάζ και καλός φραπές. Από εμφάνιση μέτρια. Στον άγιο νεκταριο μέτριο μασάζ αλλά μετά φουλ πρόγραμμα. Και από εμφάνιση σώμα 9 και πρόσωπο 7.
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
197
Like
193
Πόντοι
1
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;

Εγω πρωτη φορα ακουω περι Νοτη. Οπως και για Ζετα, που ειχα ζητησει πληροφοριες παλιοτερα αλλα δεν ελαβα τιποτα. Το περα απο τον δημο τι ειναι; Ο Αγιος Νεκταριος;

Τελικα βαθια νυχτωμενος μου φαινεται ειμαι...

Πηρα μια κοπελα απο Χανιωτικα Νεα 69...441 που υποτιθεται κανει και σε δικο σου χωρο. Απο την τιμη της ομως μαλλον δεν παιζει τιποτε αλλο αρα μαλλον δεν θα το προσπαθησω καν. Αν εχετε κατι υπ οψιν σας, καθε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.


Και μόνο από αυτό που λες με χαλάει. Την πήρες λοιπόν πήγαινε και πες μας εντυπώσεις. Κάνε και εσυ ένα κασκαντεριλίκι. Μην περιμένεις όλες τις πληροφορίες στο πιάτο.
 

CHAROS30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
39
Like
30
Πόντοι
0
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;

Εγω πρωτη φορα ακουω περι Νοτη. Οπως και για Ζετα, που ειχα ζητησει πληροφοριες παλιοτερα αλλα δεν ελαβα τιποτα. Το περα απο τον δημο τι ειναι; Ο Αγιος Νεκταριος;

Τελικα βαθια νυχτωμενος μου φαινεται ειμαι...

Πηρα μια κοπελα απο Χανιωτικα Νεα 69...441 που υποτιθεται κανει και σε δικο σου χωρο. Απο την τιμη της ομως μαλλον δεν παιζει τιποτε αλλο αρα μαλλον δεν θα το προσπαθησω καν. Αν εχετε κατι υπ οψιν σας, καθε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.
Πήγαινε δεν θα χάσεις
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Φίλε αν μπορείς να γράψεις σε τι τελειώνει το τηλ. Στον Άγιο Νεκτάριο θα σου ειμουν υπόχρεος.
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Να σε καλα φίλε, μόλις πάω θα ενημερώσω...
 

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0

Momo(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;

Εγω πρωτη φορα ακουω περι Νοτη. Οπως και για Ζετα, που ειχα ζητησει πληροφοριες παλιοτερα αλλα δεν ελαβα τιποτα. Το περα απο τον δημο τι ειναι; Ο Αγιος Νεκταριος;

Τελικα βαθια νυχτωμενος μου φαινεται ειμαι...

Πηρα μια κοπελα απο Χανιωτικα Νεα 69...441 που υποτιθεται κανει και σε δικο σου χωρο. Απο την τιμη της ομως μαλλον δεν παιζει τιποτε αλλο αρα μαλλον δεν θα το προσπαθησω καν. Αν εχετε κατι υπ οψιν σας, καθε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.
Δεν χανεις κατι που δεν παιρνεις την Ζετα γτ απλα δεν σηκωνει τηλ και αν σηκωσει πρεπει να σαι απο τους "παλιους" της πελατες αλλιως τρως ακυρο εκανες βλακεια που δεν ανοιγες τα ΧΝ απο τοτε που ξεκινησες να γραφεις πριν 3-4 χρονια να παιρνες διαφορα τηλ στην κατηγορια ΜΑΣΑΖ και γενικα να δοκιμαζες κι εσυ τιποτα τωρα θα χες ΠΟΛΛΕΣ ακρες και την Ζετα με ανοιχτα ποδια....
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Δεν έχει πέσει καθόλου ησυχία αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι για την πάρτη τους. Δεν γνωρίζει κανένας για τον Νότη; Για την Όλγα; Για το μασάζ πιο πέρα από το δήμο; Για το μασάζ στον Άγιο Νεκταριο; Δεν γνωρίζει κανένας τίποτα ε;

Εγω πρωτη φορα ακουω περι Νοτη. Οπως και για Ζετα, που ειχα ζητησει πληροφοριες παλιοτερα αλλα δεν ελαβα τιποτα. Το περα απο τον δημο τι ειναι; Ο Αγιος Νεκταριος;

Τελικα βαθια νυχτωμενος μου φαινεται ειμαι...

Πηρα μια κοπελα απο Χανιωτικα Νεα 69...441 που υποτιθεται κανει και σε δικο σου χωρο. Απο την τιμη της ομως μαλλον δεν παιζει τιποτε αλλο αρα μαλλον δεν θα το προσπαθησω καν. Αν εχετε κατι υπ οψιν σας, καθε πληροφορια ειναι ευπροσδεκτη.


Και μόνο από αυτό που λες με χαλάει. Την πήρες λοιπόν πήγαινε και πες μας εντυπώσεις. Κάνε και εσυ ένα κασκαντεριλίκι. Μην περιμένεις όλες τις πληροφορίες στο πιάτο.

Αν δεις αυτα που εχω γραψει κατα καιρους θα δεις πως ειμαι απο αυτους που μοιραζονται πληροφοριες. Οχι μονο εδω Χανια αλλα και Αθηνα. Εδω δεν θελω να παω γιατι αυτο δεν λεγεται κασκαντεριλικι, που εχω κανει πολυ, αλλα γιατι δεν βλεπω να υπαρχει λογος
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
239
Κριτικές
4
Like
160
Πόντοι
1
sfakiot Με βαση τα λεγομενα των απο πανω, το 441 ειναι στον Άγιο Νεκταριο οπου υπαρχει ζουμί μαλλον.. αρα δεν ξερω αν θεωρειται 100% κασκαντεριλικι..
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
197
Like
193
Πόντοι
1
Το 441 είναι Άγιο Νεκτάριο.Ο Νότης και η Όλγα έχουν δικό τους χώρο απόλυτα ασφαλή.
 

CHAROS30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
39
Like
30
Πόντοι
0
Φίλε αν μπορείς να γράψεις σε τι τελειώνει το τηλ. Στον Άγιο Νεκτάριο θα σου ειμουν υπόχρεος.
Το γράφει στα χανιώτικα 441
Το τηλ στο δημαρχειο σε τι τελειωνει ρε παιδια ;;
Αυτό δεν το ξέρω. Αν το ξέρει κανείς να μας πει.
 

giorgakis_89

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά.. Λοιπόν.. Επίσκεψη στον Άγιο Νεκτάριο.. Μέτριο μασάζ.. Καλός φραπες... Από αυτά που είπαμε,προχωράει και σε άλλα απ ότι κατάλαβα.... Αγγελία στα χανιωτικα 699...395 επίσκεψη κατ οίκον... Καλο μασάζ καλός φραπες απλά από εμφάνιση είναι κάπως....
 

giorgakis_89

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2017
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Μπορώ να έχω πληροφορίες για Νότη... Όλγα... Δήμο...?
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Αγ. Νεκτάριο περιποιημένη εμφάνηση μεγάλα βυζια, πάνω από 35 θα έλεγα αλλά μια χαρά. Κάνει φουλ πρόγραμμα, μασαζ μέτριο, συνεννόηση εύκολη, τιμές λογικές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Γειά σας παιδιά.. Λοιπόν.. Επίσκεψη στον Άγιο Νεκτάριο.. Μέτριο μασάζ.. Καλός φραπες... Από αυτά που είπαμε,προχωράει και σε άλλα απ ότι κατάλαβα.... Αγγελία στα χανιωτικα 699...395 επίσκεψη κατ οίκον... Καλο μασάζ καλός φραπες απλά από εμφάνιση είναι κάπως....

Σε ευχαριστουμε πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στην κοπέλα στον Αγ. Νεκτάριο. Εμφάνιση τούμπανο. Βυζάρες μπουτάρες τσιμπουκόχειλα. Από αυτές που αρέσουν στους πελάτες των μασατζίδηκων. 'Εχει στήσει έξυπνα το πρόγραμμα απλό μασάζ 20 ευρώ,μασάζ με φραπέ 40 ευρώ, φουλ ερωτικό 60 ευρώ. Από ότι μου είπε έχει και γυναίκες πελάτισσες άρα κάνει και φουλ λεσβιακό πρόγραμμα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom