Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
280
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1

...στην αρχή νόμιζα ότι έλεγε Ελπίδα
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
280
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Νταξ, είναι τσουπωτή, αλλά το παραπάνω ισχύει!
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0
Καιρό το ήθελα να πάω και τελικά το έκανα σήμερα κ ήταν καλά.
Όταν λέω καλά πάντα σε σχέση με το τι άλλο υπάρχει στην σεξοαγορα της πατρουλας μας... όταν κάτι ζαρωμενες πατσαβούρες ζητάνε 70-80 για ένα κακό γαμησι σε τρώγλες τύπου αγ Διονύσιος ή απέναντι απο το αρχαίο ωδείο και πάνε και τους τα δίνουν, τότε 50€ για 40λεπτα μασάζ κ φραπέ σε έναν καθαρο χώρο με ευγενικές κοπέλες ειναι λογικότατο.
Με βρισκεις απολυτο συμφωνο,απλα αν θελεις πες μας ποια σου εκανε μασαζ κ αν αξιζε
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0
Με την Βανέσα έχει κάνει κάποιος, να μας πει εντυπώσεις?
δυνατο κομματι,εμενα προσωπικο μου μιλησε απο μονη της για το τι περιλαμβανει το καθε πακετο κ ηταν αρκετα δυνατη....
 

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
59
Like
53
Πόντοι
0
λοιπον δεθα κουρασω κ θα ειμαι οσο μπορω πιο στοχευμενος,αν θελει καποιος να πηδηξει (εκτος απο το γκομενακι του ή την γυναικα του) θα πρεπει να εχει ενα 100αρικακι περιπου στην τσεπη του να μπει στις διαφορες σελιδες που εχουν τετοια γκομενακια να ερθει σε επαφη μαζι τους να κλεισει ραντεβου κ απο εκει κ περα αν θα χτυπαειτο κεφαλι του στο τειχο ή δε θα το εχει μετανοιωσει θα εξαρταται απο το πως περασε με το πουτανακι...τωρα στα πιο δικα μας, το συγκεκριμενο σπα δεν ειναι για οποιον θελει μασαζ μασαζ,το δηλωνουν ακομα κ οι ιδιες οι κοπελες,προκειται για αισθησιακο μασαζ κ για οποιον θελει κατι παραπανω το πληρωνει...οπως σε ολα στη ζωη ακομα κ εκει παρολο που πληρωνεις θελει τροπο...με τροπο λοιπον κ οχι βιασυνες απο μονες τους οι κοπελες θα στο πανε εκει που ειναι κ ο λογος υπαρξης,δηλ 20 ευρω παραπανω αν θελεις εκτονωση,παντα με το χερι κ συν ακομα 20 ευρω αν αυτη η εκτονωση θελεις να γινει με ρουχα ή οχι,με παιξιμο κ χυσιμο στο κορμι τους...οτι αλλο κερδιζει ο καθενας ειναι εχτρακ οπως ειπαμε εχει να κανει κ με τον τροπο κ πως φερεσαι στα κοριτσια...βομβα η Βανεσσα, με φοβερο μπουστο, για την ακριβεια βυζο με συμπαθητικο σωμα κ εκρηκτικες χειλαρες...επομενη μαλλον η αρια...ελπιζω να βοηθησα λιγο, κ να μην ακυτε διαφορα...το τσαμπα εχει πεθανει κ οσοι το χρησιμοποιουν ειναι μεγαλη παπατζα....απο 30 μεχρι 70 ευρω θελεις μπορει κ αν εχεις τροπο στα 60 ή και 50 ευρουλακια....καλη τυχη μαγκες κ σεβασμο κ τροπο!!!
✌️✌️✌️
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
43
Like
44
Πόντοι
0
καλησπερα. με αυτα που ακουω χαιρομαι πολυ. ανετα θα διεθετα συν 50 με 70 για να βλεπω στηθος και να ψιλοπιανω και να χυσω πανω της μετα το μασαζ με μαλακια. αν ειναι ετσι θα παω. ειναι καλη ιδεα να παρω και να ρωτησω αν δουλευει την μερα που θα παω η βανεσα η με ολες τις κοπελες παιζει το συν 50 συν 70 για να γδυθουν και να μου τον παιξουν?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
280
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
καλησπερα. με αυτα που ακουω χαιρομαι πολυ. ανετα θα διεθετα συν 50 με 70 για να βλεπω στηθος και να ψιλοπιανω και να χυσω πανω της μετα το μασαζ με μαλακια. αν ειναι ετσι θα παω. ειναι καλη ιδεα να παρω και να ρωτησω αν δουλευει την μερα που θα παω η βανεσα η με ολες τις κοπελες παιζει το συν 50 συν 70 για να γδυθουν και να μου τον παιξουν?
Δες stories facebook, βγαζουν καθε
μερα κατα τις 13.00
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0
Δες stories facebook, βγαζουν καθε
μερα κατα τις 13.00
δε ξερω γτ,αλλα δε μπορω να δω τα στορις στο φβ,οποτε δε μπορω να εχω εικονες για ολες τις κοπελες κ ακομα περισσοτερο για τις νεοφερμενες,π.χ εχει κανεις εικονα για την Λινα;(νεο αιμα), κ επιπροσθετως σημερα που ρωτησα για αυτη νωρις το πρωι,ηταν κλεισμενη μεχρις αργα το απογευμα με συνεχομενα ραντεβου...ξερει καποιος τι παιζεται με αυτη την κοπελα;;
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
43
Like
44
Πόντοι
0
εντωμεταξυ θελω να παω στο λουξουρι γιατι θελω να το ευχαριστηθω. δε κανω πολυ σεξ με τη γυναικα μου και εχω συνεχεια νευρα. αν εβρισκα μια καλη βιζιτα που να μου εδινε χρονο και επικοινωνια θα την πληρωνα ανετα 200 ευρω το μηνα για μερικα καλα σεξακια και καμια πιπα. και 300 ισως. αν ρε φιλαρες ξερετε καμια πειτε. και καμια κοπελα αν το διαβαζει και με καταλαβαινει ας πει.
 

Aral500

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
183
Like
175
Πόντοι
1


Πατάς εδώ βρίσκεις την Αλεξία που είναι Πάτρα..τώρα .. Και την Στεφάνια που είναι Καλαμάτα αυτή τη στιγμή αλλά ερχεται ανά 2 εβδομάδες Πάτρα... Και κάνεις δουλειά... Η Στεφάνια είναι πολύ καλό για 60€το μισάωρο... Οσο τους φέρεσαι καλά θα περνάς και καλά
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0
εντωμεταξυ θελω να παω στο λουξουρι γιατι θελω να το ευχαριστηθω. δε κανω πολυ σεξ με τη γυναικα μου και εχω συνεχεια νευρα. αν εβρισκα μια καλη βιζιτα που να μου εδινε χρονο και επικοινωνια θα την πληρωνα ανετα 200 ευρω το μηνα για μερικα καλα σεξακια και καμια πιπα. και 300 ισως. αν ρε φιλαρες ξερετε καμια πειτε. και καμια κοπελα αν το διαβαζει και με καταλαβαινει ας πει.
χριστινα,πολλη δυνατο κομματι(100 ευρω η ωρα) αλλα στο διαστημα αυτο εχει οσες εκτονωσεις μπορεις κ θελεις...κ την ψηνει την μπιφτεκα κ απο τις 2 πλευρες με τα ιδια χρηματα...εσυ αποφασιζεις....
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
1
Like
5.324
Πόντοι
1.056
εντωμεταξυ θελω να παω στο λουξουρι γιατι θελω να το ευχαριστηθω. δε κανω πολυ σεξ με τη γυναικα μου και εχω συνεχεια νευρα. αν εβρισκα μια καλη βιζιτα που να μου εδινε χρονο και επικοινωνια θα την πληρωνα ανετα 200 ευρω το μηνα για μερικα καλα σεξακια και καμια πιπα. και 300 ισως. αν ρε φιλαρες ξερετε καμια πειτε. και καμια κοπελα αν το διαβαζει και με καταλαβαινει ας πει.
Αν επιτρέπεται σύντροφε τα 200-300 πόσες συναντήσεις καλύπτουν,δλδ για πόσες θα θέλεις με τόσα;για τη μία φορά αναφέρεσαι μόνο;
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
43
Like
44
Πόντοι
0
Αν επιτρέπεται σύντροφε τα 200-300 πόσες συναντήσεις καλύπτουν,δλδ για πόσες θα θέλεις με τόσα;για τη μία φορά αναφέρεσαι μόνο;
καλησπερα. ιδανικα για 3 με 4 το μηνα στο χωρο μου
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
1
Like
5.324
Πόντοι
1.056
καλησπερα. ιδανικα για 3 με 4 το μηνα στο χωρο μου
κολλητε σου προτεινω να κανεις καλυτερα πρωτα μια ερευνα αγορας να μαθεις τι τιμες παιζουν πλεον..
τα λεφτα που δινεις δεν ειναι κατι το αξιολογο,η οποιαδηποτε μπορει να βγαλει περισσοτερα σε δικο της χωρο στουντιο κ σε λιγοτερο χρονο,ιδιως σε μια περιοχη που δεν εχει οπως η αθηνα πολλες επιλογες...
εκτος αν βρεις καμια καταστραμενη σαπια θειτσα με μασελα που ουτε για μπουρδελο δε κανει,τοτε ναι εκει θα της ειναι ευκαιρια!
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
20
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom