Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Την εμπειρία μου στο luxury, που δεν ήταν και η καλύτερη, την είπα σε μιά πολύ καλή φίλη που είναι λεσβία. Και μου είπε ότι ψήνεται πολύ να πάει! Λέτε να της προσφέρουν και μαλακία αν ακολουθήσει τον προβλεπόμενο τρόπο, με εικοσαρι πάνω στο τραπεζάκι; Γιατί μόνο αυτό την νοιάζει, αδιαφορεί για το μασάζ!

edit: Α, μόλις συνειδητοποίησα οτι δεν έγραψα για την δεύτερή μου εμπειρία. Θα επανέλθω, υπόσχομαι!

Λοιπόν, για την Άρια που είχα διαλέξει τις προάλλες έχω να πω πολύ περιληπτικά τα εξής:

Στο μασάζ αρκετά καλή, βάζει και δύναμη σε σημεία που χρειάζεται. Γενικά σε κάνει να αισθανθείς καλά.
Από φραπέ, μπορώ να πω εξαιρετική. Κάνει πολύ καλή προσπάθεια και σε ανταμείβει!

Επίσης, μοιάζει να είναι εξαίρετο παιδί και φαίνεται και στο χαμόγελό της ότι είναι καλής ψυχής!
ΌΜΩΣ:
Αν έχεις όρεξη για κουβέντα, πραγματικά σκέψου το πολύ καλά πριν τη διαλέξεις. Λίγο να εμβαθύνετε σε πιό δύσκολα θέματα, στο άψε-σβήσε θα αρχίσει να φέρεται σαν να είναι θύμα gaslighting - ακόμα και τις ίδιες απόψεις να έχετε - χωρίς να έχεις αμφισβητήσει κανένα λεγόμενό της. Και παίζει να σου χαλάσει και τη μέρα με αυτή τη συμπεριφορά.

Με άλλα λόγια, αν μπορείς να κρατήσεις το στόμα σου κλειστό, είναι πολύ καλή επιλογή. Αν όχι, κοίτα αλλού.
 

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Α, και btw, τα ίδια ακριβώς μου είπε φίλος σήμερα που πήγαμε για καφέ. Χαρτί και καλαμάρι λέμε, ακριβώς έτσι. Δεν τον ρώτησα αν θα ξαναπήγαινε όμως γιατί ήθελε να αλλάξει την κουβέντα. Εγώ ίσως να την διάλεγα πάλι, δεν ξέρω.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Ελπίδα μιχαελα και αρια οχι απο μένα
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
18
Like
48
Πόντοι
0
παίδες για Λορινα και ρενε που λέγαν σήμερα τι λέει; Κανεις επίσκεψη να πει;
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
20
Πόντοι
0
Facebook Ελβίρα Τσενά δοκίμασε κάποιος? Κάνει σε δικό της χώρο στην Πάτρα
Σχετικά φτηνή αλλά στο μασάζ όχι πολλά πολλά
Δοκίμασα... μεγάλη κυρία...με πετσέτα γυμνός...αλλά δν προχωράει...και δεν θες κιόλας...
 

Thantere

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Αν εχει παει καποιος σε κανα μασαζ που του δινουν και happy ending να στειλει dm
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπέρα!Δοκίμασε κάποιος Άντζελα ή Εβελίνα luxury;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
20
Πόντοι
0
Εβελινα εξωτική ομορφιά κάπως.. Την είδα σε σαλοναρισμα είχα κλείσει μικαελα.. Αν μάθετε τπτ καλό pm me
Όχι κ εξωτική..... Πήγα ..δν Μ λεγε κάτι......η Βανέσα σε όσους αρέσουν τύπου "σκυλί" είναι ταμάμ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom