Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 979K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hoteros

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
56
Like
168
Πόντοι
0
Γιατί δεν αναφέρεται πια ποιες κάνουν φουλ πρόγραμμα;
Νομίζω ότι λιγο απο προσωπικη εμπειρία, λιγο απο σχόλια και κριτικές γνωρίζει ο κοσμος για τις υπηρεσίες που προσφερουν τα κορίτσια. Η ενημέρωση της παρουσίας η οχι νομίζω είναι αρκετή
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αυτήν την αγγελική την έχει δεί κανείς? Δούλευε πουθενά αλλού?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.416
Πόντοι
3.846
Νομίζω ότι λιγο απο προσωπικη εμπειρία, λιγο απο σχόλια και κριτικές γνωρίζει ο κοσμος για τις υπηρεσίες που προσφερουν τα κορίτσια. Η ενημέρωση της παρουσίας η οχι νομίζω είναι αρκετή
Σόρι φίλε διαφωνώ.
Αν μπει κάποιος στο θέμα, θέλει ενημέρωση άμεσα για κάτι τέτοια. Δεν έχουμε χρόνο να διαβάζουμε 20 σελίδες ποια δίνει κωλο και ποια όχι.

Επίσης, κάποιοι κανονίζουν την επίσκεψη για το συγκεκριμένο μαγαζί με βασικό γνώμονα τα έξτρα. Αν δεν τα αναφέρουν επίσημα νομίζω ότι χάνουν ένα σημαντικό πλεονέκτημα έναντι του ανταγωνισμού.
 

hoteros

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
56
Like
168
Πόντοι
0
Σόρι φίλε διαφωνώ.
Αν μπει κάποιος στο θέμα, θέλει ενημέρωση άμεσα για κάτι τέτοια. Δεν έχουμε χρόνο να διαβάζουμε 20 σελίδες ποια δίνει κωλο και ποια όχι.

Επίσης, κάποιοι κανονίζουν την επίσκεψη για το συγκεκριμένο μαγαζί με βασικό γνώμονα τα έξτρα. Αν δεν τα αναφέρουν επίσημα νομίζω ότι χάνουν ένα σημαντικό πλεονέκτημα έναντι του ανταγωνισμού.
Εντάξει δεν είμαι ειδικός και στη διαφήμιση αλλά εχω την αίσθηση ότι έτσι θα γινοταν η "διαλογή" απο το σπίτι και δεν θα μπορούσαν να εξυπηρετηθούν ολοι αφου θα πηγαιναν σε συγκεκριμενα μαγαζια για συγκεκριμένες κοπέλες. Βέβαια εμείς είμαστε οι πελάτες και θέλουμε αυτό που βολεύει εμας και οχι το μαγαζί και σωστα γραφεις οτι θα θέλαμε πληρέστερη ενημέρωση. Αφού όμως πάντα πρέπει να βρίσκεται η χρυσή τομή, νομίζω ότι με το να μαθαίνουμε τουλάχιστον ποιες κυρίες δουλεύουν μας βολεύει επαρκώς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: e40s

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.416
Πόντοι
3.846
Για αυτή την Έλλη που κάνει και φουλ πρόγραμμα δεν βλέπω κριτικες.
Κάποιο σχόλιο;
 

tsimitsanga

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Για αυτή την Έλλη που κάνει και φουλ πρόγραμμα δεν βλέπω κριτικες.
Κάποιο σχόλιο;
Γεια σας παιδιά, ήθελα να γράψω κριτική πριν κανένα διμηνο που την είχα πάρει (ελλείψει άλλων επιλογών, έκανα το ρίσκο μου αλλά για μένα έπαιξα κι έχασα), αλλά ξεχαστηκα απο την ξενερα και μετά περασε ο καιρος. Για μενα δε βγηκε η χημεία, στην παρελαση ηταν γεματη νάζι, ακόμα και στη διαδρομή προς το δωματιο, αλλά στα του αγωνα πολυ μετριο μασαζ, δινει κωλο αλλα σα να μη θελει, να βαριεται, δε ξερω. Μπορει να ηταν η χημεια μας. Δε μου βγηκε δευτερη φορα, σα να καθοταν κ να με περιμενε 'αντε να τελειωσει να φυγουμε' και ξενερωσα, δεν τελειωσα 2η φορα, εφυγα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.217
Πόντοι
18.565
Αν το ξέρεις καλά αυτό , τότε δικαιολογείται η προτίμηση του καταστήματος !
Αν και 30 μέρες τον μήνα είναι αδύνατον εφόσον κάποια στιγμή " θα κατέβουν οι Ρώσοι " όπως λένε μερικά κορίτσια στις δύσκολες μέρες τους ??
Πολλές κοπέλες του επαγγέλματος παίρνουν χάπια για να μην έχουν αυτό το πρόβλημα και να μην χάνουν μέρες. Τώρα τί επιπτώσεις μπορεί να υπάρχουν στα γυναικολόγικα τους, είναι άλλο θέμα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.416
Πόντοι
3.846
Γεια σας παιδιά, ήθελα να γράψω κριτική πριν κανένα διμηνο που την είχα πάρει (ελλείψει άλλων επιλογών, έκανα το ρίσκο μου αλλά για μένα έπαιξα κι έχασα), αλλά ξεχαστηκα απο την ξενερα και μετά περασε ο καιρος. Για μενα δε βγηκε η χημεία, στην παρελαση ηταν γεματη νάζι, ακόμα και στη διαδρομή προς το δωματιο, αλλά στα του αγωνα πολυ μετριο μασαζ, δινει κωλο αλλα σα να μη θελει, να βαριεται, δε ξερω. Μπορει να ηταν η χημεια μας. Δε μου βγηκε δευτερη φορα, σα να καθοταν κ να με περιμενε 'αντε να τελειωσει να φυγουμε' και ξενερωσα, δεν τελειωσα 2η φορα, εφυγα.
Εμφάνιση;
Ηλικία, εθνικότητα;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Είχα μια ευχάριστη έκπληξη σήμερα! Πέρασα εκεί και μου είπε η κα Σοφία ότι δουλεύει και η Ρίτα! Εννοείτε και περίμενα στο δωμάτιο να τελειώσει με τον προηγούμενο!!
 

ProjectHedonism

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
4
Like
313
Πόντοι
280
Εμφάνιση;
Ηλικία, εθνικότητα;
Τρώει όλο το φαΐ της (και παραπάνω), αρκετά κιλά πάνω από το φυσιολογικό για το χαμηλομεσαίο ύψος της τα οποία εντέχως κρύβει στην παρέλαση, 30φεύγα, μάλλον ρωσίδα. Θα έλεγα εμφάνιση 3 άντε 4 με άριστα το 10. Την χαρακτηρίζουν απόλυτα οι περιγραφές του προλαλήσαντος : "βαριέται", "άντε να τελειώσει να φύγουμε".
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Είχα μια ευχάριστη έκπληξη σήμερα! Πέρασα εκεί και μου είπε η κα Σοφία ότι δουλεύει και η Ρίτα! Εννοείτε και περίμενα στο δωμάτιο να τελειώσει με τον προηγούμενο!!
Ειναι καλη; Για πες λεπτομέρειες αν γουστάρεις. ?
 

tsimitsanga

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Εμφάνιση;
Ηλικία, εθνικότητα;
Όπως τα ανέφερε ο ProjectHedonism, ισως αν εισαι βυζολαγνος να σου αρεσει, εχει βυζι που χωραει στη χουφτα (ποτε δε καταφερα να μαθω τι νουμερο ειναι το καθενα, δε με ενδιαφερει τοσο πολυ). Τωρα για εθνικοτητα δε ξερω, τα ελληνικα ψιλοκαλα τα ξερει παντως
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
31
Like
1.057
Πόντοι
1.011
Εγώ πάλι διάβασα κριτική ενός "μάγου" που "εμφάνισε" πρωκτικό με την Άννα (λόγω πεταχτης κωλαρας, φτιάχτηκα), προς έκπληξη μου όταν διαπίστωσα ότι όχι μόνο πρωκτικό αλλά ούτε και cim δεν έπαιξε(σχεδόν όλες οι λαδοκορες δέχονται χυμουλάκο). Το δε "καταπληκτικό μασάζ" ανύπαρκτο σχεδόν, με κάτι ατσαλες πιέσεις εδώ κι εκεί. Χωρια κάτι άκυρα χαζογελα της που με ξενερωναν, νομίζω προσυπογράφοντας μια αποτυχημένη συνεύρεση...το πιο μεγαλο μου λάθος ήταν ότι άκουσα τη σεριφισσα που μου τη διαφημιζε για 9/10 την Αννούλα...τυχαίο άραγε που μόνο αυτή, μια κακομοίρα Κάτια κι η αμφιλεγόμενη Αγάπη(που καλύτερα να είχα πάρει) είχαν ξεμείνει απογευματιατικο;
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Καλησπερα στα λαγωνικα του bou.Χθες πηγε συναδελφος στο μαγαζι και η κα Σοφια του ειπε οτι η Λιζα σταματησε,η Μαρινα ειναι σε διακοπες και η Μαρτα σταματησε επισης .Μηπως ξερει καποιος που πηγε η Μαρτα και η Λιζα ?Ευχαριστω
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Εγώ πάλι διάβασα κριτική ενός "μάγου" που "εμφάνισε" πρωκτικό με την Άννα (λόγω πεταχτης κωλαρας, φτιάχτηκα), προς έκπληξη μου όταν διαπίστωσα ότι όχι μόνο πρωκτικό αλλά ούτε και cim δεν έπαιξε(σχεδόν όλες οι λαδοκορες δέχονται χυμουλάκο). Το δε "καταπληκτικό μασάζ" ανύπαρκτο σχεδόν, με κάτι ατσαλες πιέσεις εδώ κι εκεί. Χωρια κάτι άκυρα χαζογελα της που με ξενερωναν, νομίζω προσυπογράφοντας μια αποτυχημένη συνεύρεση...το πιο μεγαλο μου λάθος ήταν ότι άκουσα τη σεριφισσα που μου τη διαφημιζε για 9/10 την Αννούλα...τυχαίο άραγε που μόνο αυτή, μια κακομοίρα Κάτια κι η αμφιλεγόμενη Αγάπη(που καλύτερα να είχα πάρει) είχαν ξεμείνει απογευματιατικο;
Συναδελφε Δε ξερω κατα ποσο θα εμενες ευχαριστημενος με Αγαπη...Εχω γραψει κριτικη γιαυτη,βεβαια γουστα ειναι αυτα .
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Καλησπερα στα λαγωνικα του bou.Χθες πηγε συναδελφος στο μαγαζι και η κα Σοφια του ειπε οτι η Λιζα σταματησε,η Μαρινα ειναι σε διακοπες και η Μαρτα σταματησε επισης .Μηπως ξερει καποιος που πηγε η Μαρτα και η Λιζα ?Ευχαριστω
Συμφορουμίτη kaavlas! ή δεν άκουσε/δεν κατάλαβε καλά ο συνάδελφος σου, ή μπερδεύτηκε η κ. Σοφία (παίζει κι αυτό λόγω της πολλής κίνησης μπερδεύεται/αστοχεί συχνά πρόσφατα).Η Μαρίνα ήταν σίγουρα τη Δευτέρα, και μάλιστα γινόταν πανικός.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.769
Κριτικές
15
Like
11.416
Πόντοι
3.846
Ισχύει ότι η Μαρίνα ήταν εκεί τις προηγούμενες μέρες. Πέρασα και με ενημέρωσε η κα Σοφία.
Τελικά κατέληξα ξανά με το σιγουράκι μου την Κάτια, αλλά να πω την αλήθεια έχει πέσει πολύ η ποιότητα. Πραγματικά είχε μόνο κάτι γεμάτες και μπουτούδες τύπισσες και για λάτρεις του σλιμ, δεν υπήρχε καμία άλλη επιλογή.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
31
Like
1.057
Πόντοι
1.011
Συναδελφε Δε ξερω κατα ποσο θα εμενες ευχαριστημενος με Αγαπη...Εχω γραψει κριτικη γιαυτη,βεβαια γουστα ειναι αυτα .
Έχω γράψει κακή και καλή κριτική για Αγάπη, με την καλή να είναι πρόσφατη (τελευταίο μήνα). Προφανώς κι είναι κορωνα-γραμματα η εν λόγω, για αυτό δεν τη διάλεξα, αλλά η επιλογή Άννας ήταν τόσο αποτυχημένη που βαριέμαι και κριτική να γράψω...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.914
Κριτικές
18
Like
15.683
Πόντοι
4.546
Ισχύει ότι η Μαρίνα ήταν εκεί τις προηγούμενες μέρες. Πέρασα και με ενημέρωσε η κα Σοφία.
Τελικά κατέληξα ξανά με το σιγουράκι μου την Κάτια, αλλά να πω την αλήθεια έχει πέσει πολύ η ποιότητα. Πραγματικά είχε μόνο κάτι γεμάτες και μπουτούδες τύπισσες και για λάτρεις του σλιμ, δεν υπήρχε καμία άλλη επιλογή.
Συμφωνώ και εγώ ότι για τους λάτρεις του αδύνατου, οι επιλογές είναι λίγες πλέον, 3 μου έρχονται στο μυαλό.

Για την Λίζα, μιας και αναφέρθηκε από συναγωνιστή, δεν έκανε το κορίτσι για τη δουλειά, ας γίνει ανεξάρτητη ή ότι άλλο, αλλά υπάρχουν κάποια κατώτατα αποδεκτά επίπεδα υπηρεσιών τα οποία μόνο όταν της έκανε κέφι τηρούσε και με όποιον γουσταρε, δεν πάει έτσι όμως αν θέλεις να λέγεσαι επαγγελματίας. Μακάρι να αλλάξει μυαλά, γιατί είχε μέλλον, αλλά είναι ακόμα πολύ μικρή και δεν έχει φάει τα μούτρα της να βάλει μυαλό.

Πρόβλημα είναι ακόμα το αποστειρωμενο πρόγραμμα που κάνουν μερικές καινούργιες, κάτι που δεν συναντούσα παλαιότερα στο μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom