Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.109
Κριτικές
27
Like
19.479
Πόντοι
5.946
Εγώ είμαι κούκλος, γυμνασμένος, μαυρισμένος και πάνω απ´ όλα καθαρός γλυκός και ευγενικός… σπάνια ακούω όχι παρ´ όλο που είμαι απαιτητικός
πολλές φορές δε τα κορίτσια ξεπερνάνε τον εαυτό τους προς το καλύτερο
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
139
Like
151
Πόντοι
1
Σέ ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή!! μού εδωσες μία πολύ σαφή εικόνα της...σίγουρα είναι στά μείον της η μή ακάποτη πίπα καί τό ότι δέν δίνει φιλιά, αλλά έστω καί γιά μία φορά, έστω γιά τό παλμαρε θά τήν δοκιμάσω, αφου είναι ο σωματότυπος πού μού αρέσει περισσότερο...νά είσαι καλά!!
εμενα το ακα με ξενερωνει
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
139
Like
151
Πόντοι
1
Μα πέρασα μαζί της και πραγματικά δεν περίμενα να είναι τόσο παλτό. Είχε διθυραμβικές κριτικές και απογοητεύτηκα πλήρως. Ο λόγος που ρωτάω αν ήταν αυτή, είναι επειδή την συγκεκριμένη ήθελα να την δοκιμάσω απο το Νοέμβριο που έκλεισαν πάλι τα μαγαζιά και θυμάμαι αμυδρά μία Κάτια με "καστανά" μαλλιά. Μπορεί να με γελάει η μνήμη μου ή μπορεί απλά να τα έχει βάψει πλέον. Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα απλά αν εργάζεται σήμερα, για να παω στοχευμένα. Περίμενα την Κάτια αρκετή ώρα να βγεί στο σαλόνι, αν και ήταν ελεύθερη. Υποδοχή ήταν η ξινή σήμερα. Την φώναζε και την ξαναφώναζε και δεν έβγαινε κανένας. Πήγε η ίδια μέσα 2 φορές για να βγει η Κάτια. Και επειδή δεν έχω και πολύ εμπιστοσύνη στην ξινή (οτι ξέρει τι της γίνεται), και επειδή ή εμπειρία ήταν απροσδόκητα πολύ κάτω του μετρίου, μου πέρασε απο το μυαλό η ξινή να μπερδεύτηκε και να μου έδειξε κάποια άλλη ως Κάτια.
ναι , ειναι το μονο μασατζιδικο που βαριουνται να βγουν τα κοριτσια... εχω παει σε ολα , ποτέ δεν τοχω ξαναδει αυτο !!!
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !!!Σήμερα 2/07/21 θα είναι κοπέλες:

Η Μαρθα

Η Νταρια

Η Κατια

Η Πωλίνα

Η Αγάπη

Η Μαρίνα

Η Βίκυ

H Ελλη

ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

Η ΒΑΝΕΣΣΑ -όμορφη ξανθιά κοπέλα 25 ετών .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
15
Like
11.822
Πόντοι
3.846
Δυστυχώς κάποιες αλλάζουν τακτική από πελάτη σε πελάτη .Για παράδειγμα όταν πηρα τη πρώτη φορά Κατια μου είπε ότι πρωκτικό δε κάνει ???. Κάποιοι συνάδελφοι με ενημέρωσαν ότι κάνει φουλ ,όποτε την επόμενη φορά που πήγα της τον ξετρυπησα.! Επισης η Αννα Μαρία ( ανεξάρτητη ) σε εμένα μου έλεγε μη αυτό μη το άλλο και σε άλλους έκανε παπάδες ! Παίζουν πολλά ρόλο .Διαβαζω κριτικές για CG aαπό γραφεία και άλλοι γράφουν τα καλύτερα και άλλοι τρώνε παλτό με τις ίδιες κοπέλες .Παιζει ρόλο η διάθεση της κοπέλας ,η συμπεριφορά μας ,αν είμαστε καθαροί ,εμφανίσιμοι ,αν είμαστε το τελευταίο ραντεβού ,όποτε είναι κουρασμένες κλπ .
Πότε έκανες πρωκτικό με Κάτια;
Τελευταίους 2 μήνες που επίσημα σταμάτησε ή πιο παλιά;
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.689
Πόντοι
2.411
Πότε έκανες πρωκτικό με Κάτια;
Τελευταίους 2 μήνες που επίσημα σταμάτησε ή πιο παλιά;
Στις δυο Απριλίου πήρα Κατια για πρώτη φορά και έγραψα κριτική .Τοτε δε μου έδωσε πίσω πόρτα .Με ενημέρωσαν όμως συνάδελφοι ότι δίνει ,όποτε ΟΛΕΣ τις υπόλοιπες φορές από τότε παίρνω πίσω πόρτα .Απο ότι κατάλαβα τον δίνει όπου και όποτε γουστάρει .
 

Ntagkeron

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες...μια ερώτηση, έχουμε κάποια κριτική για την Ζωή?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !!!Σήμερα 2/07/21 θα είναι κοπέλες:

Η Μαρθα

Η Νταρια

Η Κατια

Η Πωλίνα

Η Αγάπη

Η Μαρίνα

Η Βίκυ

H Ελλη

ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

Η ΒΑΝΕΣΣΑ -όμορφη ξανθιά κοπέλα 25 ετών .
Γιατί αυτή η ενημέρωσή δεν γίνεται, από το προηγούμενο βράδυ ή έστω νωρίς το πρωί της μέρας ? Το να ανεβαίνει το ροστερ της ημέρας στις τρεις, είναι λίγο φάουλ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα , εδώ έφαγα σχεδόν μία ώρα ώστε να καταφέρω να δώ κάποιες από τις κοπέλες που δούλευαν μίας και είχε πάρα πολύ κόσμο που περνούσε κιόλας...η κα. Σοφία μου είπε ότι σήμερα δουλεύουν έξι κοπέλες από τις οποίες κατάφερα να δώ τις τέσσερις , Αγάπη ξανθιά(τελευταία φορά που την είχα πετύχει στο Συγγρού 40-42 τα είχε ροζ ) πια μιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα πολλά τατουάζ και 2.5άρι βυζί , Ελλη καστανή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί , Αναστασία (το πιο καλό κορμί από αυτές που είδα )μελαχρινή λεπτή κοπέλα με ωραία λεπτά πόδια και Άννα ξανθοκάστανη παχουλή ίσα ίσα πρόλαβα να τη δώ απο το παραβαν... δούλευαν ακόμη η Ζωή(γνωστή) που ήταν σε πρόγραμμα δύο ωρών και Πωλίνα που δεν είδα , σε ερώτηση μου για Μαρίνα η κα.Σοφία είπε ότι θα λείπει για 3-4 μέρες .
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Και η Μάρτα έλειπε.....
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
489
Κριτικές
35
Like
1.469
Πόντοι
3.625
Δοκιμάστηκε Ρωσίδα μιλφ Πωλίνα με καλές εντυπώσεις. Θα ακολουθήσει κριτική
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !!!Σήμερα 7/07/21 θα είναι κοπέλες

Η Νταρια

Η Κατια

Η Αναστασία

Η Αγάπη

Η Άννα

Η Βανέσσα

Η Ελλη

Η Καινούρια παρουσία Αγγελική .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γιατί αυτή η ενημέρωσή δεν γίνεται, από το προηγούμενο βράδυ ή έστω νωρίς το πρωί της μέρας ? Το να ανεβαίνει το ροστερ της ημέρας στις τρεις, είναι λίγο φάουλ.
Σωστή αυτή η ερώτηση ! Δεν είναι δύσκολο να αναφερθεί το προηγούμενο βράδυ το ρόστερ της επόμενης ημέρας ούτως ώστε να μπορεί ο καθένας να προγραμματίσει το πρωινό του (υπάρχουν και οι πρωινοί φίλοι που τους βολεύει το πρωινό ωράριο )
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Σωστή αυτή η ερώτηση ! Δεν είναι δύσκολο να αναφερθεί το προηγούμενο βράδυ το ρόστερ της επόμενης ημέρας ούτως ώστε να μπορεί ο καθένας να προγραμματίσει το πρωινό του (υπάρχουν και οι πρωινοί φίλοι που τους βολεύει το πρωινό ωράριο )
Νομίζω δεν το κάνουν γιατί δεν είναι σίγουροι ποιές και πόσες κοπέλες θα εμφανιστούν την επόμενη μέρα. Περιμένουν να δούν γύρω στις 12 το μεσημέρι της ίδιας μέρας ποιές κοπέλες εμφανίστηκαν και μετά ανακοινώνουν το πρόγραμμα με τις κοπέλες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Νομίζω δεν το κάνουν γιατί δεν είναι σίγουροι ποιές και πόσες κοπέλες θα εμφανιστούν την επόμενη μέρα. Περιμένουν να δούν γύρω στις 12 το μεσημέρι της ίδιας μέρας ποιές κοπέλες εμφανίστηκαν και μετά ανακοινώνουν το πρόγραμμα με τις κοπέλες.
Αν προσέξεις την ανακοίνωση θα δεις ότι οι περισσότερες είναι οι ίδιες κάθε ημέρα και έτσι εφόσον σου αρέσει κάποια μπορείς να προγραμματίσεις .
Κατα τις 12 που λες ας γράψουν την τελική λίστα , 2 λεπτα χρειάζεται από τον χρόνο τους
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.341
Κριτικές
1
Like
33.533
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !!!Σήμερα 2/07/21 θα είναι κοπέλες:

Η Μαρθα

Η Νταρια

Η Κατια

Η Πωλίνα

Η Αγάπη

Η Μαρίνα

Η Βίκυ

H Ελλη

ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

Η ΒΑΝΕΣΣΑ -όμορφη ξανθιά κοπέλα 25 ετών .
Αν ειναι ευκολο να γραφετε και ύψος
Ευχαριστω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.966
Κριτικές
15
Like
11.822
Πόντοι
3.846
Γιατί δεν αναφέρεται πια ποιες κάνουν φουλ πρόγραμμα;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Γιατί δεν αναφέρεται πια ποιες κάνουν φουλ πρόγραμμα;
Φαντάζομαι ότι, λόγω της πολλής δουλειάς που έχουν, πλέον δεν το δίνουν σε όλους και πάντα, αλλά επιλεκτικά και αναλόγως ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom