Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Προσφατο τσεκ ιν στο ιδρυμα της Τσιμισκη ,απο το κακο στο χειροτερο ,πριν απο κανα διμηνο που ειχα περασει παλι τα ιδια ,που τα βρησκουν αυτα τα μπαζα ??
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
αυτη την αγγελια την ανεβαζουν καθε τριμηνο και στη Λαρισα μαλλον τουρ κανουν
ε βρίσκουν κόσμο που ρισκάρει νομίζοντας ότι θα βρει κελεπούρι σε τιμή ευκαιρίας! Πιστεύω λίγο να έχεις ιδέα τι συμβαίνει στον χώρο κάτι τέτοιες αγγελίες μπορείς να τις καταλάβεις και να μην μπεις καν στον πειρασμό να πάρεις τηλέφωνο...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Αυτο ειναι το θεμα  δεν εχουν μαγαζι. Δε τους νοιαζουν τα τρελα λεφτα θελουν να κανουν το κοματι τους και να εχουν λιγους και καλους μη συγκρινεις δεν ειναι σα τα σκατοψυχα που εχουμε συνιθισει στα μασατζιδικα που πουλανε και τη μανα τους για τα λεφτα. Και ολα τα λεφτα να μην εχεις πανω σ και να πεις για εκπτωση το δεχονται με χαμογελο. Αυτα απο εμενα εχουν παει αρκετα ατομα απο εδω μεσα αλλα ημουν ο μονος π το εγραψε. Γιατι ετσι εμαθα. Και στη μαριαννα απο εδω με εστειλαν και για αλλα πριβε με εμπιστευτηκαν και εγω με τη σειρα μου οσο ηλιθιο και αν ακουγεται βρηκα κατι περασα ωραια και το εχω σαν "χρεος" να ενημερωσω ολους τους συναγωνιστες. Πλεον δε μπορω δυστυχως γιατι θα εχω εγω θεμα μετα. Και δε θελω βρηκα το στεκι μ.
Πλακα μας κανεις ρε τυπε δε τους νοιαζουν τα λεφτα και τη δηλαδη γαμιουνται ετσι απλα με τον καθενα και επιπλεον που θα ξερουν οτι εδωσες το τηλ εσυ τες πα εστειλα στ fb mesa einai αν απαντησει απαντησε αν οχι δε θα σκασω κιολας
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

VasilisPPPP

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Στην Μαριάννα δεν ήρθε καμία καινούργια.Αλλα πήγε ο φίλος μου την Δευτέρα και ήταν μια που του έλεγε να μην πάρει την Δανάη.Οτι ναναι  πολύ ζηλια πεφτει εκεί μέσα .
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Στην Μαριάννα δεν ήρθε καμία καινούργια.Αλλα πήγε ο φίλος μου την Δευτέρα και ήταν μια που του έλεγε να μην πάρει την Δανάη.Οτι ναναι  πολύ ζηλια πεφτει εκεί μέσα .
Όταν λες ήταν μια, τι εννοείς, στο σαλόνι στην θέση της Μαριάννας ή η κοπέλα που επέλεξε στο δωμάτιο?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Περασμα χθες κατα της μια το μεσημέρι απο το Ζεσι σπα.Παρουσα μονο η Ρια με την οποια περασα με το στοματικο στα 50 ευρώ.Οπως και την προηγουμενη φορα η κοπελα τα έδωσε ολα μεσα και περασα πολυ καλα.Διαρκεια 45 λεπτα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Οσο περιμενα να ετοιμαστει η Ρια ο Μιχαλης μου ειπε οτι περίμενε ενα καινουργιο πιτσιρικι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
Προσφατο τσεκ ιν στο ιδρυμα της Τσιμισκη ,απο το κακο στο χειροτερο ,πριν απο κανα διμηνο που ειχα περασει παλι τα ιδια ,που τα βρησκουν αυτα τα μπαζα ??

Ανάπτυξη-Ανοικοδόμηση
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.560
Κριτικές
2
Like
5.152
Πόντοι
1.056

Πέρασμα και από εμένα από Ζεσι. Ο κύριος στην είσοδο όλα τα λεφτά χαλαρός και επικοινωνιακός.
Μπήκα στο δωμάτιο με την Ρια για απλο στοματικο.
Σωματικά δεν ήταν το στυλ μου αλλά λόγω των καλών σχολίων την επέλεξα και δεν έχασα.
Ικανοποιητικό μασάζ ευχάριστη επικοινωνιακή, με ωραία περιποίηση της περιοχής και καβλωτικα κοιταγματα στα μάτια.

Έπεται δοκιμή σε άλλο φρι "κατάστημα". Οποιαδήποτε πρόταση είναι ευπρόσδεκτη!!
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
επίσης δε θα ηταν πιο σωστο να κανετε 2 νηματα για "Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη"
ενα με τα free και ενα με τα prive;
διαβαζω ποσες ωρες και ακρη δεν βγαινει ευκολα.
Τι ειναι free και τι οχι, μιαζουν και τα ονοματα μαγαζιων κοριτσιών.
Παντρεμενος άνθρωπος δεν εχω τοσο χρονο, ξεκλεβω κανα 2ωρακι αμα το φαω ολο στο διαβασμα...
Φανταζομε και αλλοι ειναι στην ιδια φαση.
 

Fighter91

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
αν μπορει καποιος συναθλητης να στειλει τ τηλεφωνο της κατερινας μιλφ απο καλαμαρια σε π.μ... ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom