Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
ξεκοψα απο το σαιτ..δεν εχει νοημα για εμενα πια..οσο για το αν κρυβομαι δεν εχω να κρυφτω απο κανεναν..να κρυφτουν απο εμενα ναι...να κρυφτω εγω οχι. υγ. οτι σχολια και να γινυν δε θα απαντησω ξανα ποτε μιας και ξεκοψα μονιμα παρολαυτα ευχαριστω για το ενδιαφερον οσων παιδιων νοιαστηκαν..οσο για τους πικροχολους χαρισμα σας η χολη.

Το ποσταρισμα μου αφορά τον Φακιρη,εσύ γιατί παρέθεσες εμένα?  :think:
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Συναγωνιστές της όμορφης Θεσσαλονίκης λίγη από τις γνώσεις σας θα ήθελα. Θα ανέβω στην όμορφη πόλη σας και θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για animusmassage... φοράω πετσέτα; Γλουτούς προσαγωγούς κάνουν οι κοπέλες; Παίζει τίποτα παραπάνω; pm παρακαλώ και αν κάποιος κατέβει Αθήνα και χρειάζεται πληροφορίες είμαι στην διάθεση σας!
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Φίλε από Αθήνα να ξέρεις ανέμους δεν έχει τίποτα πονηρό αν θέλεις πάνε στο ρελαξ κάνε με Ιωάννα η κορινα με εκτόνωση να ευχαριστηθείς με 30€
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.692
Κριτικές
2
Like
5.404
Πόντοι
1.056
Φίλε από Αθήνα να ξέρεις ανέμους δεν έχει τίποτα πονηρό αν θέλεις πάνε στο ρελαξ κάνε με Ιωάννα η κορινα με εκτόνωση να ευχαριστηθείς με 30€

το ρελαξ που ειναι;
 

Ψηλος34

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Συναγωνιστές της όμορφης Θεσσαλονίκης λίγη από τις γνώσεις σας θα ήθελα. Θα ανέβω στην όμορφη πόλη σας και θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για animusmassage... φοράω πετσέτα; Γλουτούς προσαγωγούς κάνουν οι κοπέλες; Παίζει τίποτα παραπάνω; pm παρακαλώ και αν κάποιος κατέβει Αθήνα και χρειάζεται πληροφορίες είμαι στην διάθεση σας!
πήγα Κυριακή απόγευμα και μου έστειλαν μια Άντζελα επειδή αυτή που ήθελα ήτανε με άλλο πελάτη. Πολύ καλό μασάζ σουηδικό έκανα. Γλουτούς ψευτοεκανε προσαγωγούς κανονικά. Αλλά δεν παίζει κάτι πονηρό. Πετσέτα; Ολόκληρο σεντόνι έπαιζε.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.231
Πόντοι
2.356
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Φιλε μου θα σ ελεγα απο φβ μνμ και μετα σ δινουν αριθμο. Αλλα δε δεχονται αλλους. Εγινε ενας χαμος και δεν τους αρεσε προχθες που μιλησα για ενα φιλαρακι μου ειπαν οτι θα κρατησουν ανοιχτο φβ το πολυ μια εβδομαδα μετα θα το διαγραψουν και θα κρατησουν μονο οσους εχουν στις επαφες τους. Οποτε δε μπορω να βοηθησω σε κατι συναδελφε
Εμενα τυπε αυτα που λες γιατι μου φαινοντε καπως μου λες?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Εμενα τυπε αυτα που λες γιατι μου φαινοντε καπως μου λες?
Δικο σου προβλημα τυπε το πως σου φαινεται!!!! Εγω δε μπορω να κανω κατι γιαυτο.Δεν ξερω πως σκεφτονται και τι εχουν στο μυαλο τους. Και εγω απο εναν εδω μεσα πηγα του εστειλα τι και πως και με εμπιστευτηκε και με εστειλε. Απο την πλευρα μου εχω διευκολυνει αρκετα ατομα απο εδω μεσα  οσο μπορουσα πλεον δε μπορω.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Δικο σου προβλημα τυπε το πως σου φαινεται!!!! Εγω δε μπορω να κανω κατι γιαυτο.Δεν ξερω πως σκεφτονται και τι εχουν στο μυαλο τους. Και εγω απο εναν εδω μεσα πηγα του εστειλα τι και πως και με εμπιστευτηκε και με εστειλε. Απο την πλευρα μου εχω διευκολυνει αρκετα ατομα απο εδω μεσα  οσο μπορουσα πλεον δε μπορω.
Tυπε δεν εχω κανενα προβλημα πιστεψε με αλλα ετσι ξαφνικα οι τυπισσες να μη θελουν πελατες και απλα να θελουν τους 5-10 που υοτιθετε οτι εχουν παει θα το κλεισουν το μαγαζακι ειναι καπως περιεργο
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Φίλε από Αθήνα να ξέρεις ανέμους δεν έχει τίποτα πονηρό αν θέλεις πάνε στο ρελαξ κάνε με Ιωάννα η κορινα με εκτόνωση να ευχαριστηθείς με 30€
Δηλαδή με 30 κάνουν εκτόνωση?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Tυπε δεν εχω κανενα προβλημα πιστεψε με αλλα ετσι ξαφνικα οι τυπισσες να μη θελουν πελατες και απλα να θελουν τους 5-10 που υοτιθετε οτι εχουν παει θα το κλεισουν το μαγαζακι ειναι καπως περιεργο
Αυτο ειναι το θεμα  δεν εχουν μαγαζι. Δε τους νοιαζουν τα τρελα λεφτα θελουν να κανουν το κοματι τους και να εχουν λιγους και καλους μη συγκρινεις δεν ειναι σα τα σκατοψυχα που εχουμε συνιθισει στα μασατζιδικα που πουλανε και τη μανα τους για τα λεφτα. Και ολα τα λεφτα να μην εχεις πανω σ και να πεις για εκπτωση το δεχονται με χαμογελο. Αυτα απο εμενα εχουν παει αρκετα ατομα απο εδω μεσα αλλα ημουν ο μονος π το εγραψε. Γιατι ετσι εμαθα. Και στη μαριαννα απο εδω με εστειλαν και για αλλα πριβε με εμπιστευτηκαν και εγω με τη σειρα μου οσο ηλιθιο και αν ακουγεται βρηκα κατι περασα ωραια και το εχω σαν "χρεος" να ενημερωσω ολους τους συναγωνιστες. Πλεον δε μπορω δυστυχως γιατι θα εχω εγω θεμα μετα. Και δε θελω βρηκα το στεκι μ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Το έχω στείλε μ μήνυμα να στο δώσω
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
Ρε παιδιά Αναγεννήσεως με Γιαννιτσών ποια κορασίδα είναι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom