Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Μιχάλη απο Ζεσι σπα μπες και κανε μια ενημέρωση ποια κοριτσια εχεις τωρα ποιες ωρες δουλεύουν και κανε μια περιγραφή να μαθουμε για τα νεα αλλα και τα παλια αποκτηματα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Μια και αλλάζουν τακτικά το προσωπικο θα ηταν χρήσιμο να μαθουμε το υπαρχον ροστερ απο καθε μαγαζι που επισκεφτομαστε.Εγω προχτες που πηγα στο Ζεσι ηταν δυστηχως μονο η Ρια.
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Αυτο ειναι το θεμα  δεν εχουν μαγαζι. Δε τους νοιαζουν τα τρελα λεφτα θελουν να κανουν το κοματι τους και να εχουν λιγους και καλους μη συγκρινεις δεν ειναι σα τα σκατοψυχα που εχουμε συνιθισει στα μασατζιδικα που πουλανε και τη μανα τους για τα λεφτα. Και ολα τα λεφτα να μην εχεις πανω σ και να πεις για εκπτωση το δεχονται με χαμογελο. Αυτα απο εμενα εχουν παει αρκετα ατομα απο εδω μεσα αλλα ημουν ο μονος π το εγραψε. Γιατι ετσι εμαθα. Και στη μαριαννα απο εδω με εστειλαν και για αλλα πριβε με εμπιστευτηκαν και εγω με τη σειρα μου οσο ηλιθιο και αν ακουγεται βρηκα κατι περασα ωραια και το εχω σαν "χρεος" να ενημερωσω ολους τους συναγωνιστες. Πλεον δε μπορω δυστυχως γιατι θα εχω εγω θεμα μετα. Και δε θελω βρηκα το στεκι μ.
Λοιπον τυπέ μολις γυρισα απο τις γκομενες περασα με Ναντια καλουτσικο οχι κατι το τρελο μπορω να σε πω οτι η Ναντια μου πε οτι εννοητε και οτι θελουν να παμε δικα μας ατομα εκει απλα να μη δημοσιευτει το πραμα δε θελουν σε ξεκαρφωτους και φαντασου με ειδαν πρωτη φορα εσενα πως σε εκαναν θεμα για τον δικο σου δε μπορω να το καταλαβω η κατι εκανες και στην ειπαν η λες μπουρδες δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Λοιπον τυπέ μολις γυρισα απο τις γκομενες περασα με Ναντια καλουτσικο οχι κατι το τρελο μπορω να σε πω οτι η Ναντια μου πε οτι εννοητε και οτι θελουν να παμε δικα μας ατομα εκει απλα να μη δημοσιευτει το πραμα δε θελουν σε ξεκαρφωτους και φαντασου με ειδαν πρωτη φορα εσενα πως σε εκαναν θεμα για τον δικο σου δε μπορω να το καταλαβω η κατι εκανες και στην ειπαν η λες μπουρδες δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως
. Ρε συ ΤΥΠΕ!!!!! Ελληνας εισαι γαμω το μπελα μου? Αλλα γραφω αλλα καταλαβαινεις. Και εγω παει ποσους φιλους μου εκει και ατομα απο εδω που δεν ταξερω αλλαααα ειναι σεβασμια και φαινεται η παιδεια τους στο τροπο που μιλανε οχι επειδη κρυψαμε τις φατσες μας πισω απο ενα nickname σημαινει οτι πρεπει να εχουμε συμπεριφορα μαλακα.Ο χωρος λειτουργει εδω και 3 μηνες με κλειστο πελατολογιο απο φιλο σε φιλο. Οταν λοιπον εγω εγραψα εδω τι και πως αρχησαν να τους στελνουν δεκαδες μυνηματα στο φβ ατομα που δεν τα ξερουν δεν ξερουν ουτε απο που στελνουν ουτε αν ειναι βαλτοι ουτε τιποτα. Γιαυτο εγινε θεμα οχι επειδη εστειλα φιλους μου εννοειται θελουν φιλους φιλων.Και γενηκα χαλαρωσε λιγο τη μπαρα και να μιλας με σεβασμο. Η ευγενεια δε κοστιζει τιποτα ειμαι κοντα στα 50 και αυτο μου εχει μαθει η ζωη μου. Καλη συνεχεια
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
. Ρε συ ΤΥΠΕ!!!!! Ελληνας εισαι γαμω το μπελα μου? Αλλα γραφω αλλα καταλαβαινεις. Και εγω παει ποσους φιλους μου εκει και ατομα απο εδω που δεν ταξερω αλλαααα ειναι σεβασμια και φαινεται η παιδεια τους στο τροπο που μιλανε οχι επειδη κρυψαμε τις φατσες μας πισω απο ενα nickname σημαινει οτι πρεπει να εχουμε συμπεριφορα μαλακα.Ο χωρος λειτουργει εδω και 3 μηνες με κλειστο πελατολογιο απο φιλο σε φιλο. Οταν λοιπον εγω εγραψα εδω τι και πως αρχησαν να τους στελνουν δεκαδες μυνηματα στο φβ ατομα που δεν τα ξερουν δεν ξερουν ουτε απο που στελνουν ουτε αν ειναι βαλτοι ουτε τιποτα. Γιαυτο εγινε θεμα οχι επειδη εστειλα φιλους μου εννοειται θελουν φιλους φιλων.Και γενηκα χαλαρωσε λιγο τη μπαρα και να μιλας με σεβασμο. Η ευγενεια δε κοστιζει τιποτα ειμαι κοντα στα 50 και αυτο μου εχει μαθει η ζωη μου. Καλη συνεχεια
TYpe ουτε κι εσυ ο ιδιος δε ξερεις τη γραφεις τες πα δε το αναλυω αλλο.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
καινουρια κοπελα στο βενους καραμανλη Ιωαννα 25χρ πολυ αδυνατη.Μεσα στο δωματιο χαλια μασαζ και για να βγαλει ρουχα ζηταει αλλα 30 εκτος απο τα 20 της εκτονωσης.Μαπα το καρπουζι παιδια μακρια!!
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
καινουρια κοπελα στο βενους καραμανλη Ιωαννα 25χρ πολυ αδυνατη.Μεσα στο δωματιο χαλια μασαζ και για να βγαλει ρουχα ζηταει αλλα 30 εκτος απο τα 20 της εκτονωσης.Μαπα το καρπουζι παιδια μακρια!!
Αυτό τ μπουρδελο που λέγετε Venus κ η κάθε πουτανα νομίζει ότι
Παίρνει αξία εκεί μέσα ακόμα ν κλείσει.;;γτ πάτε κ πληρώνετε τ μαλακισμενα.;; Γτ ρε παιδια..;; Ν πεινάσουν τ μαλακισμενα αυτές κ τ αφεντικά τους.. γίνανε όλοι σωματέμποροι κ την είδαν φίρμα..
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
καινουρια κοπελα στο βενους καραμανλη Ιωαννα 25χρ πολυ αδυνατη.Μεσα στο δωματιο χαλια μασαζ και για να βγαλει ρουχα ζηταει αλλα 30 εκτος απο τα 20 της εκτονωσης.Μαπα το καρπουζι παιδια μακρια!!
Εχει περασει απο Μαρια Λαδαδικα  ακουα σπα κλπ
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
αναστασια και σισσυ πως ειναι εμφανισιακα παιδια? για τα κοριτσια της βανασ λεω!!περασμα τισ προαλεσ αλλα ηταν σε δωματιο .,,.ειδα χριστινα και ευα κι απλα εφυγα..,,ααα και η ιωαννα απο βενυς παιζει να ναι πρωην ιωαννα παλι στη μαρια λαδαδικα για οσους ειχαν προσβαση :heavymetalbig:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.149
Like
8.159
Πόντοι
2.356
καινουρια κοπελα στο βενους καραμανλη Ιωαννα 25χρ πολυ αδυνατη.Μεσα στο δωματιο χαλια μασαζ και για να βγαλει ρουχα ζηταει αλλα 30 εκτος απο τα 20 της εκτονωσης.Μαπα το καρπουζι παιδια μακρια!!
όντως δε κάνει μία..... αδύνατη πολύ Αννα Νο2


Δεν αφήνει χέρια από μέσα μόνο από πάνω

Πριν κάνα 2 χρόνια ήταν Μαρία λαδάδικα έκανε φουλ κ τώρα την ενοχλεί το χέρι από μέσα  :uglystupid:
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
αναστασια και σισσυ πως ειναι εμφανισιακα παιδια? για τα κοριτσια της βανασ λεω!!περασμα τισ προαλεσ αλλα ηταν σε δωματιο .,,.ειδα χριστινα και ευα κι απλα εφυγα..,,ααα και η ιωαννα απο βενυς παιζει να ναι πρωην ιωαννα παλι στη μαρια λαδαδικα για οσους ειχαν προσβαση :heavymetalbig:
Σκότωσε τες
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα,Εχει κανεις το τηλ απο Angels?η καποια αγγελια?Η Φαιη κανει και καλο μασαζ?
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Ιωάννα από relax τι λεει από εμφάνιση? Ακούω καλά σχόλια και λέω να δοκιμαστεί!!

Ευχαριστώ.
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Λοιπον τυπέ μολις γυρισα απο τις γκομενες περασα με Ναντια καλουτσικο οχι κατι το τρελο μπορω να σε πω οτι η Ναντια μου πε οτι εννοητε και οτι θελουν να παμε δικα μας ατομα εκει απλα να μη δημοσιευτει το πραμα δε θελουν σε ξεκαρφωτους και φαντασου με ειδαν πρωτη φορα εσενα πως σε εκαναν θεμα για τον δικο σου δε μπορω να το καταλαβω η κατι εκανες και στην ειπαν η λες μπουρδες δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως
πως μπορούμε να τις βρούμε στο φβ?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
καινουρια κοπελα στο βενους καραμανλη Ιωαννα 25χρ πολυ αδυνατη.Μεσα στο δωματιο χαλια μασαζ και για να βγαλει ρουχα ζηταει αλλα 30 εκτος απο τα 20 της εκτονωσης.Μαπα το καρπουζι παιδια μακρια!!

Έχει καμιά σχέση με την Ιωάννα που πρόσφατα αποχώρησε από το AQUA? εκείνη η Ιωάννα είναι υπερβολικά αδύνατη και από φάτσα κοπρόσκυλο που δαγκώνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom