Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

iordanis82

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
σύμφωνα πάντως με την σελίδα τους το απαγορεύουν...
 

dinos33

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους σας. Ήμουν πελάτης στην Μάγγυ ... έχω επισκεφθεί και τον νέο χώρο, αλλά δυστυχώς έχω να πάω καιρό και έχω χάσει τα τηλέφωνά της. Θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον θα μπορούσε να μου τα στείλει με pm. Υπόσχομαι ενημέρωση μετά την επίσκεψη. Σας ευχαριστώ! :)
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
80
Like
12
Πόντοι
0
Επισκεψη στ Χαριλαου διπλα στο γηπεδο του ΑΡΗ, ηταν η Λαουρα και μια με ραστα ξανθα μαλλια (ξεχασα το ονομα της) η οποια και προτιμηθηκε. Στα του αγωνα ηταν σε γενικες γραμμες καλη ,αν και θυμηζει λιγο κατασταση στουνιο, με αποκορυφωμα την  :pipa1: :pipa1: της η οποια ηταν παρα πολυ καλη.Θα ξαναπροτιμηθει και το κοστος στα 50 ευρω.

PS.Ευχαριστω τον Kassler που με ενημερωσε και με βοηθησε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Επισκεψη στ Χαριλαου διπλα στο γηπεδο του ΑΡΗ, ηταν η Λαουρα και μια με ραστα ξανθα μαλλια (ξεχασα το ονομα της) η οποια και προτιμηθηκε. Στα του αγωνα ηταν σε γενικες γραμμες καλη ,αν και θυμηζει λιγο κατασταση στουνιο, με αποκορυφωμα την  :pipa1: :pipa1: της η οποια ηταν παρα πολυ καλη.Θα ξαναπροτιμηθει και το κοστος στα 50 ευρω.

PS.Ευχαριστω τον Kassler που με ενημερωσε και με βοηθησε

Αυτο το μερος τι φαση ειναι? πριβε? πας συστημενος ξερω γω? απο εμφανιση καλη αυτη με τα ραστα?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια ο χωρος στη χαριλαου ειναι πριβε η ελευθερο? αν ειναι ελευθερο μπορει καποιος αν θελει η να πει εδω η να μου στειλει πμ ενημερωση? ευχαριστω οπου μπορω κι εγω με τις δικες μου γνωσεις φυσικα να βοηθησω παιδια
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους σας. Ήμουν πελάτης στην Μάγγυ ... έχω επισκεφθεί και τον νέο χώρο, αλλά δυστυχώς έχω να πάω καιρό και έχω χάσει τα τηλέφωνά της. Θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον θα μπορούσε να μου τα στείλει με pm. Υπόσχομαι ενημέρωση μετά την επίσκεψη. Σας ευχαριστώ! :)
[/quote
εχεις pm
 

dinos33

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους σας. Ήμουν πελάτης στην Μάγγυ ... έχω επισκεφθεί και τον νέο χώρο, αλλά δυστυχώς έχω να πάω καιρό και έχω χάσει τα τηλέφωνά της. Θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον θα μπορούσε να μου τα στείλει με pm. Υπόσχομαι ενημέρωση μετά την επίσκεψη. Σας ευχαριστώ! :)
[/quote
εχεις pm

Ευχαριστώ πολύ!
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Αυτο το μερος τι φαση ειναι? πριβε? πας συστημενος ξερω γω? απο εμφανιση καλη αυτη με τα ραστα?

δεν συνίσταται για μοντελοπνήχτες.....κατα τα άλλα νομίζω εσυ ,αν και πριβέ δεν θα εχεις θέμα να λάβεις πληροφορίες....
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Καλησπέρα
Σήμερα ήθελα να πάω αμαρυλις Αλλά το τηλέφωνο κλειστό ήταν μάλλον σήμερα είχαν ρεπό οι κοπέλες..
Μάλλον θα πάρω τηλέφωνο Αύριο..
Περισσότερες πληροφορίες Και λεπτομέρειες αύριο...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.121
Πόντοι
2.356
Επισκεψη στ Χαριλαου διπλα στο γηπεδο του ΑΡΗ, ηταν η Λαουρα και μια με ραστα ξανθα μαλλια (ξεχασα το ονομα της) η οποια και προτιμηθηκε. Στα του αγωνα ηταν σε γενικες γραμμες καλη ,αν και θυμηζει λιγο κατασταση στουνιο, με αποκορυφωμα την  :pipa1: :pipa1: της η οποια ηταν παρα πολυ καλη.Θα ξαναπροτιμηθει και το κοστος στα 50 ευρω.

PS.Ευχαριστω τον Kassler που με ενημερωσε και με βοηθησε
δώσε αν θες περισσότερες Πληροφορίες για το συγκεκριμένο μαγαζί γιατί πρώτη φορά το ακούω

Υγ είναι κοντά στην όρια ξένη??
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
την καλημέρα μου φίλτατε...
όσο για την Αλίκη απλά ΚΥΡΙΑ που ξέρει να υπηρετεί το αρσενικό...

Καλημέρα Δάσκαλε της γενιάς μου mr.bean

Καλή δουλειά.

Που είναι τα χρόνια, που είναι τα μασατζίδικα,  ωραία χρόνια...

Μεγάλη νέκρα.
 

stratas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
7
Like
231
Πόντοι
280
Πήρα τηλέφωνο να πάω Αμαρυλίς,η κυρία που απάντησε μου είπε να κλείσω ραντεβού τη Δνση δεν μου την είπε ποιος τη ξέρει ,εγω θέλω να πάω κι αν μου αρέσουν να καθήσω
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Πήρα τηλέφωνο να πάω Αμαρυλίς,η κυρία που απάντησε μου είπε να κλείσω ραντεβού τη Δνση δεν μου την είπε ποιος τη ξέρει ,εγω θέλω να πάω κι αν μου αρέσουν να καθήσω
Και εγώ πήρα τηλέφωνο με είπε ακριβώς το ίδιο...
Θα πάω Αύριο
Άμα τυχόν θέλεις Διεύθυνση στείλε πμ...
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Διαβάζοντας όλα τα σχόλια καταλαβαίνω ότι έχει ανέβει το Αμαρυλίς έχοντας ωραίες παρουσίες εκεί. Εγώ όταν πήγα στις αρχές έγραψα την εμπειρία μου. Χώρος απίστευτος αλλά από καλοπέραση μηδέν. Τώρα ίσως άλλαξε. Στα παλιά ισχύουν τα ίδια και η ευχάριστη έκπληξη για μένα που είμαι ανατολικά είναι το Βάνα σπα. Βέβαια μόνο μαλακία παίζει αλλά σιγά σιγά πιστεύω πως θα έχει κάτι παραπάνω το μενού. Όμορφες κοπελίτσες amateur θα έλεγα. Το μόνο μείον ότι περιμένεις και βλέπεσαι στο χώρο και με άλλους συναγωνιστές.
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
258
Πόντοι
281
Καλησπέρα μάγκες. Διαβάζοντας όλα τα σχόλια καταλαβαίνω ότι έχει ανέβει το Αμαρυλίς έχοντας ωραίες παρουσίες εκεί. Εγώ όταν πήγα στις αρχές έγραψα την εμπειρία μου. Χώρος απίστευτος αλλά από καλοπέραση μηδέν. Τώρα ίσως άλλαξε. Στα παλιά ισχύουν τα ίδια και η ευχάριστη έκπληξη για μένα που είμαι ανατολικά είναι το Βάνα σπα. Βέβαια μόνο μαλακία παίζει αλλά σιγά σιγά πιστεύω πως θα έχει κάτι παραπάνω το μενού. Όμορφες κοπελίτσες amateur θα έλεγα. Το μόνο μείον ότι περιμένεις και βλέπεσαι στο χώρο και με άλλους συναγωνιστές.
καμιά πληροφορία για το Βάνα σπα?
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
258
Πόντοι
281
Περασμα σημερα απ τις νεες (για μενα) εγκαταστασεις του dames, οι οποιες ειναι σαφως πολυ καλυτερες απο αυτες στο κεντρο. Παρουσες 2 κοπελες: ενα ψιλο μιλφακι αδυνατο και η ρενα (που προτιμηθηκε, φουλ @ 80). Αρκετα γεματη και με κατι βυζΓια ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθιο... Καλουτσικη στο προγραμμα της και υγρη. Θα την ξανασυναντουσα: ΙΣΩΣ.
που πήγανε τώρα δλδ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom