Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
533
Κριτικές
1
Like
543
Πόντοι
86
Επίσκεψη στην Κατερίνα ανατολικά. Προτίμησα το πρόγραμμα των 30 ευρώ με λιγότερο χρόνο και happy ending μίας και αυτό είχα ανάγκη στην δεδομένη χρονική στιγμή..

Καλημέρα παίκτες , Ποιο ειναι αυτό? Κατερίνα ανατολικά ?
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
474
Πόντοι
26


ξερει κανεις κατι?εχει δοκιμασει κανεις?
Φιλε ειμαι 90% σιγουρος γιατι δεν ειχα αποθηκευσει το τηλεφωνο πως προκειται για μια μετριοτατη κοπελα που εχει ανεβασει περιπου 100 αγγελιες. Καλο μασαζ αλλα κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει για παραπανω.  Σιγουρα δεν ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτο.
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Φιλε ειμαι 90% σιγουρος γιατι δεν ειχα αποθηκευσει το τηλεφωνο πως προκειται για μια μετριοτατη κοπελα που εχει ανεβασει περιπου 100 αγγελιες. Καλο μασαζ αλλα κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει για παραπανω.  Σιγουρα δεν ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτο.

να φανταστω πετσετα κτλ?για μαλακια ουτε λογος ε?
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Καλημερες στο φορουμ! ...καπου πηρε το ματι μου πως το Dames μεταφερθηκε Βασ. Ολγας... Ισχυει κατι τετοιο η παραμενει κεντρο?
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Thanx! ...τελευταια φορα ειχα παει πριν 11 μηνες, στο κεντρο... Τωρα που ηρθε πιο ανατολικα ισως βολευει περισσοτερο!
Είναι Στο ύψος της τράπεζα Πειραιώς...
Έχει από κάτω internet caf
Και η είσοδος είναι Στο πλάι
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Είναι Στο ύψος της τράπεζα Πειραιώς...
Έχει από κάτω internet caf
Και η είσοδος είναι Στο πλάι
καλα ειναι σημασια εχει τα κοριτσια περαν του χωρου παιδια μεταχα εχει καμποσες παρουσιες για ολα τα γουστα κοριτσια της διπλανης πορτας ¨))¨) μια τιμια λυση ειδικα στο προγραμμα των 40
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
καλα ειναι σημασια εχει τα κοριτσια περαν του χωρου παιδια μεταχα εχει καμποσες παρουσιες για ολα τα γουστα κοριτσια της διπλανης πορτας ¨))¨) μια τιμια λυση ειδικα στο προγραμμα των 40
Εγώ θεωρώ Την αλεξια Την καλύτερη εκεί μέσα...
Σύντομα θα επισκεφτώ Την αμαρυλις
..
Ελπίζω σε κάτι καλύτερο από το μεταξα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Εγώ θεωρώ Την αλεξια Την καλύτερη εκεί μέσα...
Σύντομα θα επισκεφτώ Την αμαρυλις
..
Ελπίζω σε κάτι καλύτερο από το μεταξα
μα και φυσικα την αλεξια ομως εχει ποικιλια και επιλεγεις ¨))) αμαριλις να πας εχει μουναρες κι αξιζει πιο πολυ απο μεταχα 1000 φορεσ ¨))απλως ακομα δεν εχει πολλες αν τις επιλεξει ετσι ολεςς σαν τις 2 που ειδα και βαλει πχ 6 τετοιες θα ναι το απολυτο της πολης φιλε το αμαριλις
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Περασμα σημερα απ τις νεες (για μενα) εγκαταστασεις του dames, οι οποιες ειναι σαφως πολυ καλυτερες απο αυτες στο κεντρο. Παρουσες 2 κοπελες: ενα ψιλο μιλφακι αδυνατο και η ρενα (που προτιμηθηκε, φουλ @ 80). Αρκετα γεματη και με κατι βυζΓια ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθιο... Καλουτσικη στο προγραμμα της και υγρη. Θα την ξανασυναντουσα: ΙΣΩΣ.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Περασμα σημερα απ τις νεες (για μενα) εγκαταστασεις του dames, οι οποιες ειναι σαφως πολυ καλυτερες απο αυτες στο κεντρο. Παρουσες 2 κοπελες: ενα ψιλο μιλφακι αδυνατο και η ρενα (που προτιμηθηκε, φουλ @ 80). Αρκετα γεματη και με κατι βυζΓια ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθιο... Καλουτσικη στο προγραμμα της και υγρη. Θα την ξανασυναντουσα: ΙΣΩΣ.
περασες καλα χχαχα ¨)))
 

iordanis82

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα
Κατερινα Ν.Κρηνη Γυμναστρια(χαχαχα)...
30+20 Μασαζ κ ΅χερι΅...
πολυ μπλα-μπλα η δικια σου...
Μάλλον δεν θα ξαναπαω,,, :thubsdown:

Μπορείς να δώσεις λίγες παραπάνω πληροφορίες όπως ηλικία και περιγραφικά την εμφανιση της; Το σκέφτομαι να πάω ...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Μπορείς να δώσεις λίγες παραπάνω πληροφορίες όπως ηλικία και περιγραφικά την εμφανιση της; Το σκέφτομαι να πάω ...
μπαμπατσικο milf....καλο μασαζ και μαλακια στο τελος.....30+20Ε  ,δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο καθως απο εξωτερικη εμφανιση,μιλαει και πολυ...
 

iordanis82

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
μπαμπατσικο milf....καλο μασαζ και μαλακια στο τελος.....30+20Ε  ,δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο καθως απο εξωτερικη εμφανιση,μιλαει και πολυ...

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση... Θα δοκιμάσω ίσως να δω τι παίζει... Μόνο μην είναι εμφανισιακά χάλια μαύρα φοβάμαι :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom