Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
  Καλησπέρα στους συναδέλφους λάτρεις των μασάζ.
Μετά από τόσες αναφορές για το αμαριλις αποφάσισα να πάω και εγώ να δω από κοντά τι παίζει και να πω την γνώμη μου.
Δύο κοπέλες διαθέσιμες εκείνη την ώρα διάλεξα μια ψηλή με κοντά μαύρα μαλια ονοματη Λίζα.
Τα προγράμματα είναι τα γνωστά 40φ-60στ.-80 το φουλ διάλεξα το φουλ ...
Εντάξει δεν μπορώ να πω καλά ήταν...αλλά έχω περάσει και καλύτερα με 80€ ...θα ξαναπηγαινα για 2 λόγους 1.για το χώρο που είναι πράγματι πολύ καλός και 2.να δω και για άλλες κοπέλες μιας και έχει αναφερθεί και από άλλους πως έχει 6 κοπέλες στο σύνολο.
Δίχως να θέλω να γίνω κακός πρέπει να πω πως για πρώτη φορά μου ζήτησαν μπροστά τα χρήματα...πράγμα που με ενόχλησε λίγο μιας και δεν μου έχει ξανά συμβεί...
Αυτά τα ολίγα και από μένα.
περισσοτερη εντυπωση μου προκαλει το οτι ειπες για 40 ευρω προγραμμα ενω απο 60 ξεκινανε...εκτος κι αν εγω τους φανηκα πιο ματσο κι εκμεταλλευσιμος...πραγματικα ειναι λογος να μην ξαναπαω...φιλε και εχεις δικιο για τα λεφτα μπροστα σε αγχωνει ετσι ειναι ενα αρνητικο που δεν ειχα δει και το φουλλ σε μενα ηταν 100 οχι 80.... τι να πω.................
 

Τσικις

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Για μαγκυ έχουμε κάποια ενημέρωση διεύθυνση και τηλ να περάσουμε και εμείς?
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
περισσοτερη εντυπωση μου προκαλει το οτι ειπες για 40 ευρω προγραμμα ενω απο 60 ξεκινανε...εκτος κι αν εγω τους φανηκα πιο ματσο κι εκμεταλλευσιμος...πραγματικα ειναι λογος να μην ξαναπαω...φιλε και εχεις δικιο για τα λεφτα μπροστα σε αγχωνει ετσι ειναι ενα αρνητικο που δεν ειχα δει και το φουλλ σε μενα ηταν 100 οχι 80.... τι να πω.................

Νομίζω πως σου πήρανε παραπάνω χρήματα δεν ξέρω γιατί αλλά 80€ πλήρωσα εγώ για φουλ πρόγραμμα και αν ήθελα από πίσω +30€ διάβασα πιο πάνω τα σχόλια σου πριν πάω εγώ και υπέθεσα πως έκανες κάποιο λάθος στην τιμή πάντως και με 80 έχω περάσει και καλύτερα
 

kingrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
466
Πόντοι
290
Ενα σύντομο πέρασμα από τις... μπουτίκ της πόλης σας. Δυστυχώς στη Θεσσαλονίκη είναι τραγική η κατάτασταση. Αλλά αυτό το ξέρετε ήδη.

Μεταξά: Εμφανίστηκαν δύο πιτσιρίκες χοντρές και μία milf τίγκα στην κυτταρίτιδα. Οι πιτσιρίκες δεν ήταν μπαμπάτσικες ή πληθωρικές όπως βλέπω συχνά να γράφετε. Ήταν ΧΟΝΤΡΕΣ. Παχύσαρκες. Ονόματα αν θυμάμαι καλά Λίλα, Βάλια κάτι, και Ήρα. Μπορεί και να τα θυμάμαι λάθος γιατί ζαλίστηκα με το που μπήκα. Σκέφτηκα ότι μπορεί να κάνουν τουλάχιστον αξιοπρεπές μασάζ. Αρχίδια...

Αμαρυλλίς: Δεν απάντησε κανείς μετά από απανωτές κλήσεις. Τόση δουλειά είχαν;

Olgas/Aqua Spa: Μασάζ με πεομάλαξη από μία ξανθιά (Ξένια). Καλή στο μασάζ και στην περιποίηση γενικώς. Τσαχπινιάρα μου φάνηκε, αν και όταν πήγα να τη θωπεύσω κάτω από τη φούστα τινάχτηκε σαν να τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα. Γενικά πέρασα καλά, παρότι δεν έπαιξε κάτι παραπάνω. Αν υπάρχει δυνατότητα για έξτρα... έξτρα, θα ξαναπήγαινα. Ξέρει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω;

 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
Καλησπερα και απο εμενα
Κατερινα Ν.Κρηνη Γυμναστρια(χαχαχα)...
30+20 Μασαζ κ ΅χερι΅...
πολυ μπλα-μπλα η δικια σου...
Μάλλον δεν θα ξαναπαω,,, :thubsdown:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Νομίζω πως σου πήρανε παραπάνω χρήματα δεν ξέρω γιατί αλλά 80€ πλήρωσα εγώ για φουλ πρόγραμμα και αν ήθελα από πίσω +30€ διάβασα πιο πάνω τα σχόλια σου πριν πάω εγώ και υπέθεσα πως έκανες κάποιο λάθος στην τιμή πάντως και με 80 έχω περάσει και καλύτερα
οσο κι αν ξετρελαθηκα αυτος ειναι λογος να μην ξαναπαω φιλε σου ειπαν τιμη των 40? η αμαριλισ σου ειπε για 40?????
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ενα σύντομο πέρασμα από τις... μπουτίκ της πόλης σας. Δυστυχώς στη Θεσσαλονίκη είναι τραγική η κατάτασταση. Αλλά αυτό το ξέρετε ήδη.

Μεταξά: Εμφανίστηκαν δύο πιτσιρίκες χοντρές και μία milf τίγκα στην κυτταρίτιδα. Οι πιτσιρίκες δεν ήταν μπαμπάτσικες ή πληθωρικές όπως βλέπω συχνά να γράφετε. Ήταν ΧΟΝΤΡΕΣ. Παχύσαρκες. Ονόματα αν θυμάμαι καλά Λίλα, Βάλια κάτι, και Ήρα. Μπορεί και να τα θυμάμαι λάθος γιατί ζαλίστηκα με το που μπήκα. Σκέφτηκα ότι μπορεί να κάνουν τουλάχιστον αξιοπρεπές μασάζ. Αρχίδια...

Αμαρυλλίς: Δεν απάντησε κανείς μετά από απανωτές κλήσεις. Τόση δουλειά είχαν;

Olgas/Aqua Spa: Μασάζ με πεομάλαξη από μία ξανθιά (Ξένια). Καλή στο μασάζ και στην περιποίηση γενικώς. Τσαχπινιάρα μου φάνηκε, αν και όταν πήγα να τη θωπεύσω κάτω από τη φούστα τινάχτηκε σαν να τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα. Γενικά πέρασα καλά, παρότι δεν έπαιξε κάτι παραπάνω. Αν υπάρχει δυνατότητα για έξτρα... έξτρα, θα ξαναπήγαινα. Ξέρει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω;
ενα ενα για μεταχα η λιλα δεν ειναι τοσο χοντρη η εβελινα οκ ειναι ...τωρα για αμαριλις ισως κυριακη κλειστα αυτα.
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
περισσοτερη εντυπωση μου προκαλει το οτι ειπες για 40 ευρω προγραμμα ενω απο 60 ξεκινανε...εκτος κι αν εγω τους φανηκα πιο ματσο κι εκμεταλλευσιμος...πραγματικα ειναι λογος να μην ξαναπαω...φιλε και εχεις δικιο για τα λεφτα μπροστα σε αγχωνει ετσι ειναι ενα αρνητικο που δεν ειχα δει και το φουλλ σε μενα ηταν 100 οχι 80.... τι να πω.................
Τελικά πέρασες ή έφυγες
Και εγώ Στα 80 ξέρω;
Πέρασες καλά;;
 

kingrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
17
Κριτικές
12
Like
466
Πόντοι
290
ενα ενα για μεταχα η λιλα δεν ειναι τοσο χοντρη η εβελινα οκ ειναι

Μπράβο, Λίλα και Εβελίνα ήταν οι 2 από τις τρεις. Φίλε οι γκόμενες αυτές είναι χοντρές ό,τι και να λέμε. Και είναι και πιτσιρίκες. Σε καμιά 10αρια χρόνια αυτές θα είναι υποψήφιες για έφραγμα αν συνεχίσουν έτσι. Βέβαια τα κορίτσια ήταν ευγενικά και συμπαθητικά. Για να δουλέψουν στο ταμείο σε ένα σούπερ-μάρκετ θα ήταν ό,τι πρέπει.

 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
133
Like
58
Πόντοι
1
Olgas/Aqua Spa: Μασάζ με πεομάλαξη από μία ξανθιά (Ξένια). Καλή στο μασάζ και στην περιποίηση γενικώς. Τσαχπινιάρα μου φάνηκε, αν και όταν πήγα να τη θωπεύσω κάτω από τη φούστα τινάχτηκε σαν να τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα. Γενικά πέρασα καλά, παρότι δεν έπαιξε κάτι παραπάνω. Αν υπάρχει δυνατότητα για έξτρα... έξτρα, θα ξαναπήγαινα. Ξέρει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω;

Το πολυ πολυ καμια πιπα.
Το εχω ψαξει αρκετα για περισσοτερα αλλα γιοκ
Ξενια = ξινη. ωραιο μουνακι παντως
Δοκιμασε νινα...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Μπράβο, Λίλα και Εβελίνα ήταν οι 2 από τις τρεις. Φίλε οι γκόμενες αυτές είναι χοντρές ό,τι και να λέμε. Και είναι και πιτσιρίκες. Σε καμιά 10αρια χρόνια αυτές θα είναι υποψήφιες για έφραγμα αν συνεχίσουν έτσι. Βέβαια τα κορίτσια ήταν ευγενικά και συμπαθητικά. Για να δουλέψουν στο ταμείο σε ένα σούπερ-μάρκετ θα ήταν ό,τι πρέπει.
να λεμε ομως και αληθειες στο δωματιο και η λιλα και η εβελινα περαν απο μια δυο φορες που ισως ειχε τα δικα της ειναι οκ τα κοριτσια η λιλα δεν ειναι χοντρη και η εβελινα σου βγαζει και κατι καυλιαρικο αν χρειαστει παρολαυτα το ξαναλεμε περι ορεξεως αυτα απο μασαζομανη ¨))
 

mavropanat

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2012
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα γνωριζει καποιος κατι για την Ελενα Βασ. Ηρακλειου?
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Επίσκεψη στην Κατερίνα ανατολικά. Προτίμησα το πρόγραμμα των 30 ευρώ με λιγότερο χρόνο και happy ending μίας και αυτό είχα ανάγκη στην δεδομένη χρονική στιγμή..
 

Litmanen13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Olgas/Aqua Spa: Μασάζ με πεομάλαξη από μία ξανθιά (Ξένια). Καλή στο μασάζ και στην περιποίηση γενικώς. Τσαχπινιάρα μου φάνηκε, αν και όταν πήγα να τη θωπεύσω κάτω από τη φούστα τινάχτηκε σαν να τη χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα. Γενικά πέρασα καλά, παρότι δεν έπαιξε κάτι παραπάνω. Αν υπάρχει δυνατότητα για έξτρα... έξτρα, θα ξαναπήγαινα. Ξέρει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω;

Όσες φορές έχω πάει τα προγράμματα είναι 50 φραπες, 80 στοματικό. Κάτι παραπάνω δεν υπάρχει, α και στοματικό δεν κάνουν όλες και πρέπει λεει να το ζητήσεις με τρόπο στην κοπέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom