Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (16 μέλη και 64 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
2
Like
5.198
Πόντοι
1.056
IMG_1251.png
Κράζουμε τους συναγωνιστές που δίνουν αβέρτα τα 50αρικα για να βγάλει η μασαζοκοπέλα κάνα ρούχο. Αυτούς που θα δώσουν λεφτά για να πάνε για life coaching σε αυτήν τι πρέπει να τους κάνουμε;;;;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
423
Κριτικές
6
Like
1.657
Πόντοι
481
Κι εμένα πιο πιθανό μου φαίνεται να το γυρίσει σε σάιμπερ σεξ session παρά Σε life coach
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.836
ανατολικα ε? μια χαρα. τι προγραμματα εχεις εσυ? δωρακι κτλ...
Ναι ναι μιας και θα είναι τελευταία επίσκεψη για φέτος θεσσαλονίκη ας γίνει ανατολικά όχι άλλο δυτικά που ερχόμουν συνήθως !
Στείλε μου μηνυματάκι αγάπη
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
423
Κριτικές
6
Like
1.657
Πόντοι
481
Ναι ναι μιας και θα είναι τελευταία επίσκεψη για φέτος θεσσαλονίκη ας γίνει ανατολικά όχι άλλο δυτικά που ερχόμουν συνήθως !
Στείλε μου μηνυματάκι αγάπη
Και πριν δυο μήνες ειπες ότι δεν ξαναέρχεσαι αλλά ξανά ήρθες .
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Εγώ δεν είπα πουθενά κάτι τέτοιο, προφανώς κάνεις λάθος.
Με όλον τον σεβασμό...Και εσύ προφανώς είσαι σε λάθος forum. Το έχουμε ξαναπεί. Όπως ξαναείπαμε πως θα πρέπει να γράφεις ανακοινώσεις στο δικό σου θέμα
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.416
Like
16.836
Με όλον τον σεβασμό...Και εσύ προφανώς είσαι σε λάθος forum. Το έχουμε ξαναπεί. Όπως ξαναείπαμε πως θα πρέπει να γράφεις ανακοινώσεις στο δικό σου θέμα
Δηλαδή στο αθηναϊκό να γράφω οτι θ ερθω εδώ αλήθεια τώρα?
Ξεχνάς λίγο τον σκοπό του κάθε νήματος ο οποίος είναι για προβολή .
αν δεν σας αποδέχεσαι τν προβολή που προσπαθώ να κάνω όσο πιο διακριτικά γίνεται δεν μπορώ να ρυθμίσω κάτι διαφορετικά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.376
Κριτικές
165
Like
25.032
Πόντοι
34.168

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Δηλαδή στο αθηναϊκό να γράφω οτι θ ερθω εδώ αλήθεια τώρα?
Ξεχνάς λίγο τον σκοπό του κάθε νήματος ο οποίος είναι για προβολή .
αν δεν σας αποδέχεσαι τν προβολή που προσπαθώ να κάνω όσο πιο διακριτικά γίνεται δεν μπορώ να ρυθμίσω κάτι διαφορετικά.
Δεν είπα πως δεν εισαι διακριτική. Είπα πως εδώ γράφουμε μασατζιδικα Θεσσαλονίκης. Νομίζω δεν είσαι μασατζιδικο Θεσσαλονίκης. Η κάθε κοπέλα έχει το προσωπικό της topic. Για αυτό πχ αν πας στην Ανταρκτική, θα το μάθουμε από εκεί. Εκτός αν θες να γράψεις στα μασατζιδικα Ανταρκτικης, οπότε πάσο Anyway, αφού σου έδωσε το οκ ο Φακίρης, no prob
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.376
Κριτικές
165
Like
25.032
Πόντοι
34.168
Δεν είπα πως δεν εισαι διακριτική. Είπα πως εδώ γράφουμε μασατζιδικα Θεσσαλονίκης. Νομίζω δεν είσαι μασατζιδικο Θεσσαλονίκης. Η κάθε κοπέλα έχει το προσωπικό της topic. Για αυτό πχ αν πας στην Ανταρκτική, θα το μάθουμε από εκεί. Εκτός αν θες να γράψεις στα μασατζιδικα Ανταρκτικης, οπότε πάσο Anyway, αφού σου έδωσε το οκ ο Φακίρης, no prob
Τα ιδια ειχαμε πει και την προηγουμενη φορα φιλε μου.
Δεν γραφει στο νημα πιατσες η μπουρδελα..
Μασαζ κανει η κοπελα..πως θα ενημερωθουν οι εδω κατοικοι..?
Δεν νομιζω οτι ψαχνουν το νημα της ποτε θα ερθει?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Τα ιδια ειχαμε πει και την προηγουμενη φορα φιλε μου.
Δεν γραφει στο νημα πιατσες η μπουρδελα..
Μασαζ κανει η κοπελα..πως θα ενημερωθουν οι εδω κατοικοι..?
Δεν νομιζω οτι ψαχνουν το νημα της ποτε θα ερθει?
Μασάζ στην Θεσσαλονίκη --- και ανοίγει topic με το όνομά της. Ok δεν πειράζει, αρκεί να μην αρχίσει κουβέντα πάλι όπως την άλλη φορά. Εσύ είπες, και μετά μας είπανε, και δεν έκανες και έκανες κτλ...
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
69
Like
75
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλικάρια ξέρετε ποια μαγαζιά έχουν "μασαζ" από δύο συγχρονως;;
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
145
Like
392
Πόντοι
21
Καλησπέρα παλικάρια ξέρετε ποια μαγαζιά έχουν "μασαζ" από δύο συγχρονως;;
Καλησπέρα φιλε!
Κατά καιρούς σχεδόν όλα τα μαγαζιά της πόλης ανεβάζουν τέτοια "προσφορά", οπότε αν τα ακολουθείς στα social media θα το δεις.
Προσωπικά θεωρώ ότι ακόμη και να μην είναι τέτοια περίοδος, αν το ζητήσεις μπορεί και να στο προσφέρουν ως υπηρεσία, απλά με το ανάλογο κόστος: 50+50.
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
69
Like
75
Πόντοι
0
Καλησπέρα φιλε!
Κατά καιρούς σχεδόν όλα τα μαγαζιά της πόλης ανεβάζουν τέτοια "προσφορά", οπότε αν τα ακολουθείς στα social media θα το δεις.
Προσωπικά θεωρώ ότι ακόμη και να μην είναι τέτοια περίοδος, αν το ζητήσεις μπορεί και να στο προσφέρουν ως υπηρεσία, απλά με το ανάλογο κόστος: 50+50.
Δεν καίγομαι για προσφορά θέλω ενα διπλο αρκεί να μην είναι πρεζογριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom