Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
Μασάζ στην Θεσσαλονίκη --- και ανοίγει topic με το όνομά της. Ok δεν πειράζει, αρκεί να μην αρχίσει κουβέντα πάλι όπως την άλλη φορά. Εσύ είπες, και μετά μας είπανε, και δεν έκανες και έκανες κτλ...
Με όλο τον σεβασμό. Το forum αυτό υπάρχει για να ενημερωνόμαστε , για την sexoκατάσταση της πόλης. Πού έχει κοπέλες, ποιες καινούργιες ήρθαν, ποιες έφυγαν, τι κάνει η κάθε μία, πόσο δωράκι θέλει , που βρίσκεται, αν ο άλλος πέρασε ωραία κ.λπ. , κ.λπ. Και μη γελιόμαστε, κυρίως μπαίνουμε για να ενημερωθούμε (τώρα πλέον). Λίγες οι κριτικέ.ς. Ενημέρωση λοιπόν. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. Τώρα, αν την ενημέρωση την κάνει άνδρας ή γυναίκα λίγο με ενδιαφέρει. Όλοι έχουν αυτό το δικαίωμα. Πόσο μάλλον η κοπέλα για την οποία μιλάμε που διακρίνεται για τον ορθό λόγο της. Ποτέ δεν μας το έπαιξε κάποια. Πάντα ευγενέστατη.
Συνέχισε κοπέλα μου, συνέχισε......
Υ.Γ.: Για να προλάβω μερικούς καλοθελητές , παντογνώστες ενημερώνω ότι την κοπέλα την ¨είδα¨ μια φορά στην Αθήνα τυχαία πριν 2-3 χρόνια. Όσες φορές ήρθε στην πόλη μας δεν την επισκέφθηκα ποτέ. Όλο δεν βόλευε, τέλος πάντων. Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Πάμε πάλι για Relief γιατί είτε δεν θυμάστε τίποτα είτε δεν ψάξατε καθόλου. Εάν πάτε για πρώτη φορά, μην περιμένετε απολύτως τίποτα ερωτικο. Μπορεί να φάτε και πετσέτα, ειδικά από τη Νικολ την ξανθιά. Εάν συνεχίζετε και πηγαίνετε για να δίνεται 40€ το απλό μασάζ και σας μάθουν, τότε θα παιχτεί μια ξενερωτη μαλακια που πραγματικά δεν αξίζει καθόλου. Εάν καταφέρετε και περάσετε με την Μαρία που είναι αφεντικό, τότε ίσως καταλάβει ότι μπορεί να ανοιχτεί και να πάρετε κάτι παραπάνω. Σαν δικαιολογία θα σας πει να κάνετε στο στρώμα και έχει θα ξεκινα από 70€ και μπορεί να φτάσει και 150€.

Τέλος από προσωπική εμπειρία δεν αξίζει καμία από τις 3 εκεί μέσα για κάτι ερωτικο. Ενώ και για μασάζ απλό τα 40 ειναι πολύ ακριβά
Η ΜΑΡΙΑ οταν ηταν μικρη αξιζε -πριν 10-15 χρονια δηλαδη! Τωρα ειναι αρκετα μεγαλη και την επιασαν πολλα χερια τελος
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα σε όλους. Δηλαδή, κανείς μας δεν έχει πάει με καινούργιες κοπέλες σε vana και luxury για να ενημερώσει;;;;
Δηλαδή έλεος ρε μάγκες

Πέρασμα με Φαίδρα στο Crystal. Ευχάριστη χωρίς να είναι μουναρα, λίγο ατσουμπαλο σώμα χωρίς να είναι γεμάτη, δεν ξέρω αν θα συνεχίσει αλλά είναι ένα κλικ κάτω από τα στάνταρντς του μαγαζιού. Μασάζ δεν κάνει ή δεν ξέρει να κάνει, β μέρος μονότονο. Μια θεία μου να έφερνα, με πιο μεγάλη όρεξη θα μου την έπαιζε .
Καστανή με μακριά μαλλιά. Εγώ δεν θα ξαναπερνουσα.
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
212
Πόντοι
21
Η ΜΑΡΙΑ οταν ηταν μικρη αξιζε -πριν 10-15 χρονια δηλαδη! Τωρα ειναι αρκετα μεγαλη και την επιασαν πολλα χερια τελος

Η ΜΑΡΙΑ οταν ηταν μικρη αξιζε -πριν 10-15 χρονια δηλαδη! Τωρα ειναι αρκετα μεγαλη και την επιασαν πολλα χερια τελος
η βασιλεία κάνει Χωρής πετσέτα μασάζ η εκτόνωση
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους. Δηλαδή, κανείς μας δεν έχει πάει με καινούργιες κοπέλες σε vana και luxury για να ενημερώσει;;;;
Δηλαδή έλεος ρε μάγκες

Πέρασμα με Φαίδρα στο Crystal. Ευχάριστη χωρίς να είναι μουναρα, λίγο ατσουμπαλο σώμα χωρίς να είναι γεμάτη, δεν ξέρω αν θα συνεχίσει αλλά είναι ένα κλικ κάτω από τα στάνταρντς του μαγαζιού. Μασάζ δεν κάνει ή δεν ξέρει να κάνει, β μέρος μονότονο. Μια θεία μου να έφερνα, με πιο μεγάλη όρεξη θα μου την έπαιζε .
Καστανή με μακριά μαλλιά. Εγώ δεν θα ξαναπερνουσα.
Καστανή; Όχι ξανθιά;
Δεν ειναι η γνωστή Φενια/Φαίδρα;
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
26
Like
112
Πόντοι
0
Η Βασιλεια απο Relief κανει χωρις πετσετα και αν θες σε αφηνει να τον παιξεις αφου σκασεις κανενα 20ευρω και αφου δεχτειαν σε εμπιστευτει και αν σκασεις λεφτα σε 3-4 ραντεβου.
Kοινως πεταμενα λεφτα οπως και με τη Νικολ που δεν αξιζει γενικα το μαγαζι.
Aσε που η Βασιλεια ειναι μια μετρια γεματη γυναικα,
Μακαρι να ηταν η Βασιλεια (Basel) της Ελβετιας, τουλαχιστον εκεινη εχει βγει Champions League.
 

MarasGod

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
20
Πόντοι
0
Στο golden spa έχει πάει κανείς στα κοντά ;
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Στο πίσω δωμάτιο ???
ε πισω μπρος--στο παλιο σπιτι πριν 11 χρονια εκει στην Αιγαιου ειχε 1 παιδικο δωματιο 1 κρεβ και ενα μικρο για μασαζ -νομιζω ηταν ισογειο δεν θυμαμαι.
Μετα πηγε δεξια οπως πας καλαμαρια απο την Αιγαιου-
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η βασιλεία κάνει Χωρής πετσέτα μασάζ η εκτόνωση
ΟΛΕΣ τα κανουν ΟΛΑΑ αρκει να εισαι γνωστος στην πολη Η να εχεις Χρημα !
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
133
Like
58
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Πέρασμα για πρώτη φορά προ ημερών από elegance. Παρούσες η Ντάρια η Φένια και η υπεύθυνη (Βαλέρια αν δεν κάνω λάθος). Πήρα Φενια. Ξανθό αδύνατο με γλυκό πρόσωπο. Πρώτο μέρος μέτριο. Σοσιαλ μια χαρά. Στο δεύτερο μέρος το κατέχει το άθλημα. Η πίπα ήταν απίστευτη. Κόστος 70 ευρώ.

Ερώτηση. Αυτή η Βαλέρια (αν δεν μπερδεύω το όνομα) με τα τσιμπουκοχειλα και το γαμάτο κορμί κάνει πρόγραμμα? Γιατί η Φένια στο δωμάτιο μου είπε ότι δεν κάνει.

2η ερώτηση: υπάρχει περίπτωση να κάνουν φουλ πρόγραμμα ή παραμένουν σταθερά στο μασάζ πίπα? Κι αν ναι πως πάμε στο παρασύνθημα?
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
212
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πέρασμα για πρώτη φορά προ ημερών από elegance. Παρούσες η Ντάρια η Φένια και η υπεύθυνη (Βαλέρια αν δεν κάνω λάθος). Πήρα Φενια. Ξανθό αδύνατο με γλυκό πρόσωπο. Πρώτο μέρος μέτριο. Σοσιαλ μια χαρά. Στο δεύτερο μέρος το κατέχει το άθλημα. Η πίπα ήταν απίστευτη. Κόστος 70 ευρώ.

Ερώτηση. Αυτή η Βαλέρια (αν δεν μπερδεύω το όνομα) με τα τσιμπουκοχειλα και το γαμάτο κορμί κάνει πρόγραμμα? Γιατί η Φένια στο δωμάτιο μου είπε ότι δεν κάνει.

2η ερώτηση: υπάρχει περίπτωση να κάνουν φουλ πρόγραμμα ή παραμένουν σταθερά στο μασάζ πίπα? Κι αν ναι πως πάμε στο παρασύνθημα?
το παρασύνθημα είναι τα 150 ευρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom