Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.529
Πόντοι
1.056
Καλημερα,εαν θέλετε να πετάξετε τα χρηματα σας,παντε.. Μιλφ κοντα στα 60,κοντη αδυνατη απο Πειραιά ,μετριο μασαζ,μιλαει πολυ,και εαν εχετε κανενα κιλο παραπανω ,χρεώνει +10 €...,α δεν εχει πετσετες για να κανεις μπανιο... Ευτυχως φευγει αυριο βραδυ..ουφ!!
Στο ρεφλεξολογία σταμάτησα να διαβάσω .....εφόσον επικαλείται ψευδοεπιστημη =φόλα ολκής
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Λες αμα της πω ότι είμαι βαρυκόκκαλος και όχι χοντρός να πιάσει;;; :P
Πες αυτό που έλεγε και ο κυρ Παντελής στην ταινία με το Ζήκο......! Μην κοιτάς που φαίνομαι μεγάλος, είναι επειδή είμαι χοντροκόκκαλος.......!
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
48
Like
26
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς για εδώ τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΒΑΝΑ ΣΠΑ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ,
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
643
Like
984
Πόντοι
86
Κάνεις πληροφορίες για Φαίη από Βάνα
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
27
Like
58
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα...ήθελα να ρωτήσω αν επερνε κανένας από εσάς την δαναη που ήταν στο aqua νυν golden spa εκτός μαγαζιού?? Εγώ την επερνα συχνά αλλά έχω χάσει τα ίχνη της?? Συνεχίζει να το ασκεί το επάγγελμα?? Θα ήθελα μια βοήθεια..ευχαριστώ
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.131
Κριτικές
9
Like
3.587
Πόντοι
736
Παίδες καλησπέρα...ήθελα να ρωτήσω αν επερνε κανένας από εσάς την δαναη που ήταν στο aqua νυν golden spa εκτός μαγαζιού?? Εγώ την επερνα συχνά αλλά έχω χάσει τα ίχνη της?? Συνεχίζει να το ασκεί το επάγγελμα?? Θα ήθελα μια βοήθεια..ευχαριστώ
Δεν την επαιρνες συχνα οπως φαινεται.....
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
262
Like
60
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους! Ήθελα να ρωτήσω για την κοπέλα στην Αγ.Δημητρίου που κάνει nuru. Στο site γράφει και για μασάζ προστάτη στα 50€. Έχει κάνει κάποιος να μας πει την εμπειρία?
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους! Ήθελα να ρωτήσω για την κοπέλα στην Αγ.Δημητρίου που κάνει nuru. Στο site γράφει και για μασάζ προστάτη στα 50€. Έχει κάνει κάποιος να μας πει την εμπειρία?
εχωω κανει καλα ειναι νιωθεις ελαφρυτεροςςςςςςςςςςς
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.133
Κριτικές
53
Like
3.984
Πόντοι
6.050
Μετάβαση στο γνωστό και μη εξαιρετέο Dames. Πάλι σε νέο χώρο στην διπλανή οικοδομή του σπιτιού της Lenka στην σχολή τυφλών. Προτιμήθηκε η Alex μια σαραντάρα λευκορωσσίδα ! Επειδή τα δωμάτια έχουν μόνον μασσαζοκρέβατα, η πράξη έγινε στον καναπέ του σαλονιού ! Τιμή 50 € + 20 € πρωκτός που δεν προτιμήθηκε. Τελείωμα με CIM. Το μαγαζί έχει μια τιμολογιακή πολιτική όπου το τρίο είναι πολύ φθηνό μόλις στα +10 € ή +20 € επειδή έχει πάντα πολλές γυναίκες παρούσες. Στα μειονεκτήματα η επαγγελματική συμπεριφορά της κυρίας και η απαιτούμενη ησυχία επειδή η οικοδομή κατοικείται από οικογενειάρχες, γιαγιάδες κ.λπ.
πρωτη φορα την εβλεπες την Alex? εγω συνεχεια μονο 2 βρισκω οταν παω και σε υψηλοτερη τιμη
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
Elegance, καλό μασάζ από Σοφία. Σε καβλωνει. Μετά Ντάρια...η ντάλια...δεν ειμαι σίγουρος. Καλή πίπα με αντοχή... όλα στη μαπα.
Ερώτηση, εκτός από την Ντάρια...είχε άλλη μια...ποια είναι καλύτερη; την έχει πάρει κανείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom