Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Επειδή μ' ενδιαφέρει το 2ο μέρος, γιατί το μασάζ αυτών των κοριτσιών δεν είναι μασάζ, αλλά κάτι σαν μασάζ, υποψία μασάζ, θέλω να είσαι περισσότερο αναλυτικός και να πεις τι ακριβώς περιελάμβανε αυτό το μέρος (εκτόνωση, χάδια, γλύψιμο κοπέλας, 69 , πιθανό σεξ, κλπ)...Αυτό θα βοηθήσει και τους επόμενους να καταλάβουν τι παίζει με αυτά τα ιδρύματα και τι προσφέρει το κάθε μαγαζί στο κόσμο που το επισκέφτεται...
Να βάλεις στην άκρη ένα 50ρικο αδελφέ ,όπως όλοι μας και να πας
διαβάζετε όλοι αναφορές άλλων ,τον παίζετε στην οθόνη και φτιάχνεστε ,αλλά να πατε δεν πατε
Γιατί με τέτοιο επιτακτικό ύφος ζητάς από τον άλλον να σου γράψει αναλυτικά τι έκανε ;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Να βάλεις στην άκρη ένα 50ρικο αδελφέ ,όπως όλοι μας και να πας
διαβάζετε όλοι αναφορές άλλων ,τον παίζετε στην οθόνη και φτιάχνεστε ,αλλά να πατε δεν πατε
Γιατί με τέτοιο επιτακτικό ύφος ζητάς από τον άλλον να σου γράψει αναλυτικά τι έκανε ;
Ελάχιστοι είναι αυτοί που δεν πάνε......Οι περισσότεροι επενδύουν ασύστολα....Γι'αυτό και δε βρίσκεις εύκολα δωμάτιο άδειο......
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
258
Πόντοι
281

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Πέρασμα ξανά με Μπέλλα από Κρυσταλ... μάγκες...απλά κορυφή! Μασάζ αρκετά καλό!
Και στο 2ο μέρος αφού τα έβγαλε όλα το μωράκι έγινε χαμός!✌️
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παρεμπιπτόντως θέλω πολύ να π;Ω μασατζιο κάποια στιγμή...έχω να πάω τουλάχιστον 2 χρόνια... γνωρίζει κανείς τι παίζει εκεί;
 

GeorgVol

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
1
Like
16
Πόντοι
0
Χθες βρέθηκα Θεσσαλονίκη και ψάχνοντας βρήκα το Krystal Massage (Μοναστηρίου), αφού πήρα τηλέφωνο έκλεισα ραντεβού, πήγα με υποδέχτηκε η Ολίβια ένα βυζομπάλονο να φάνε και οι κότες :buck2:. Με καλωσόρισε η αφεντικίνα εκεί, μου παρουσίασε την Ολίβια και άλλη μία μαυρομάλλα λίγο κοντούλα (δε θυμάμαι το όνομά της), επέλεξα Ολίβια, πέρασα στο δωμάτιο, μου είπε να κάνω μπανάκι, έκανα με την ησυχία μου, ξάπλωσα μόνο με τη πετσέτα. Ήρθε μετά από λίγο μου την έβγαλε ξεκίνησε το "μασάζ" και μου παρουσίασε ότι πέρα από το απλό μασάζ :P30€ για 50' με + 20€ μέσα στον ίδιο χρόνο φτάνεις στην ηδονή :buck2: . Το επέλεξα μιας και για αυτό πήγα :buck2:. Κάποια στιγμή μιλούσαμε και της έλεγα ότι κάνω και εγώ μασάζ και έτσι αλλάξαμε ρόλους, ξάπλωσε μόνο με το στρινκ της και της περνούσα λάδι στα πόδια και κωλομέρια. Κάποια στιγμή σηκώθηκε καθιστή στο κρεβάτι, εγώ όρθιος και άρχισε να δίνει πόνο με τα χέρια της και εγώ είχα χάσει τα μάτια μου μέσα στα βυζιά της και μου είπε αν θες μπορείς και να γλύψεις πράγμα που έκανα. Μετά τη κορύφωση ακολούθησε μπανάκι και αποχώρηση διακριτικά, βέβαια κατά την έξοδο μου συστήθηκε μια κοπέλα (ήταν σαν άγγελος) και είναι ο λόγος που θα ξαναπάω Θεσσαλονίκη να διαλέξω αυτόν τον άγγελο που γνώρισα φεύγοντας.

Λοιπόν αυτό που έχω να πω είναι ο χώρος πολύ προσεγμένος, πεντακάθαρος, όλες ευγενικές, διακριτικότητα και αυτό το κατάλαβα φεύγοντας γιατί βγήκε για να ελέγξει το πεδίο μη πέσω πάνω σε άλλο πελάτη. Υπήρχε και επιλογή με 2 κοπέλες και πήγαινε στα 60€. Τώρα για άλλα παραπάνω προγράμματα δε ρώτησα αλλά σίγουρα όταν ξαναπάω και επιλέξω τον άγγελο θα ρωτήσω.
Εννοείτε ότι και από μας χρειάζεται ευγένεια και να είμαστε πεντακάθαροι για να είναι και εκείνες άνετε μαζί μας.
Πιστεύω τα είπα όσο αναλυτικότερα μπορούσα. :P
 

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια ανεβαινω πρωτη σαλονικα απο αθηνα και θα μενω κεντρο για μασαζακι με φραπε που να παω ; σας ευχαριστω
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Χθες βρέθηκα Θεσσαλονίκη και ψάχνοντας βρήκα το Krystal Massage (Μοναστηρίου), αφού πήρα τηλέφωνο έκλεισα ραντεβού, πήγα με υποδέχτηκε η Ολίβια ένα βυζομπάλονο να φάνε και οι κότες :buck2:. Με καλωσόρισε η αφεντικίνα εκεί, μου παρουσίασε την Ολίβια και άλλη μία μαυρομάλλα λίγο κοντούλα (δε θυμάμαι το όνομά της), επέλεξα Ολίβια, πέρασα στο δωμάτιο, μου είπε να κάνω μπανάκι, έκανα με την ησυχία μου, ξάπλωσα μόνο με τη πετσέτα. Ήρθε μετά από λίγο μου την έβγαλε ξεκίνησε το "μασάζ" και μου παρουσίασε ότι πέρα από το απλό μασάζ :P30€ για 50' με + 20€ μέσα στον ίδιο χρόνο φτάνεις στην ηδονή :buck2: . Το επέλεξα μιας και για αυτό πήγα :buck2:. Κάποια στιγμή μιλούσαμε και της έλεγα ότι κάνω και εγώ μασάζ και έτσι αλλάξαμε ρόλους, ξάπλωσε μόνο με το στρινκ της και της περνούσα λάδι στα πόδια και κωλομέρια. Κάποια στιγμή σηκώθηκε καθιστή στο κρεβάτι, εγώ όρθιος και άρχισε να δίνει πόνο με τα χέρια της και εγώ είχα χάσει τα μάτια μου μέσα στα βυζιά της και μου είπε αν θες μπορείς και να γλύψεις πράγμα που έκανα. Μετά τη κορύφωση ακολούθησε μπανάκι και αποχώρηση διακριτικά, βέβαια κατά την έξοδο μου συστήθηκε μια κοπέλα (ήταν σαν άγγελος) και είναι ο λόγος που θα ξαναπάω Θεσσαλονίκη να διαλέξω αυτόν τον άγγελο που γνώρισα φεύγοντας.

Πες μου οτι δε σου φυσουσε και τον πουτσο που ειναι σα να σου παιρνουν πιπα απο αποσταση..

:2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
10
Like
4.833
Πόντοι
4.895
Χθες βρέθηκα Θεσσαλονίκη και ψάχνοντας βρήκα το Krystal Massage (Μοναστηρίου), αφού πήρα τηλέφωνο έκλεισα ραντεβού, πήγα με υποδέχτηκε η Ολίβια ένα βυζομπάλονο να φάνε και οι κότες :buck2:. Με καλωσόρισε η αφεντικίνα εκεί, μου παρουσίασε την Ολίβια και άλλη μία μαυρομάλλα λίγο κοντούλα (δε θυμάμαι το όνομά της), επέλεξα Ολίβια, πέρασα στο δωμάτιο, μου είπε να κάνω μπανάκι, έκανα με την ησυχία μου, ξάπλωσα μόνο με τη πετσέτα. Ήρθε μετά από λίγο μου την έβγαλε ξεκίνησε το "μασάζ" και μου παρουσίασε ότι πέρα από το απλό μασάζ :P30€ για 50' με + 20€ μέσα στον ίδιο χρόνο φτάνεις στην ηδονή :buck2: . Το επέλεξα μιας και για αυτό πήγα :buck2:. Κάποια στιγμή μιλούσαμε και της έλεγα ότι κάνω και εγώ μασάζ και έτσι αλλάξαμε ρόλους, ξάπλωσε μόνο με το στρινκ της και της περνούσα λάδι στα πόδια και κωλομέρια. Κάποια στιγμή σηκώθηκε καθιστή στο κρεβάτι, εγώ όρθιος και άρχισε να δίνει πόνο με τα χέρια της και εγώ είχα χάσει τα μάτια μου μέσα στα βυζιά της και μου είπε αν θες μπορείς και να γλύψεις πράγμα που έκανα. Μετά τη κορύφωση ακολούθησε μπανάκι και αποχώρηση διακριτικά, βέβαια κατά την έξοδο μου συστήθηκε μια κοπέλα (ήταν σαν άγγελος) και είναι ο λόγος που θα ξαναπάω Θεσσαλονίκη να διαλέξω αυτόν τον άγγελο που γνώρισα φεύγοντας.

Λοιπόν αυτό που έχω να πω είναι ο χώρος πολύ προσεγμένος, πεντακάθαρος, όλες ευγενικές, διακριτικότητα και αυτό το κατάλαβα φεύγοντας γιατί βγήκε για να ελέγξει το πεδίο μη πέσω πάνω σε άλλο πελάτη. Υπήρχε και επιλογή με 2 κοπέλες και πήγαινε στα 60€. Τώρα για άλλα παραπάνω προγράμματα δε ρώτησα αλλά σίγουρα όταν ξαναπάω και επιλέξω τον άγγελο θα ρωτήσω.
Εννοείτε ότι και από μας χρειάζεται ευγένεια και να είμαστε πεντακάθαροι για να είναι και εκείνες άνετε μαζί μας.
Πιστεύω τα είπα όσο αναλυτικότερα μπορούσα. :P
Από που να το πιάσεις και που να σταματήσεις.

Ευχαριστούμε που έκανες εγγραφή και αμέσως πόσταρες απλά για να μας πεις για άγγελους.
Καλά έκανες και έκανες εσύ μασάζ στην κοπέλα. Αυτό κι αν είναι βαλιου φορ μανι όπως λένε στο χωριό μου (που δεν έχω).

Μετά το μήνυμα του Αθηναίου συναγωνιστή, αυτό ήταν ότι έπρεπε για να μην παίρνουν τα μυαλά μας αέρα.

Απλά σε κάτι τέτοια μηνύματα αναρωτιέμαι, ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ μας περνάτε ρε?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.597
Κριτικές
2
Like
5.196
Πόντοι
1.056
Από που να το πιάσεις και που να σταματήσεις.

Ευχαριστούμε που έκανες εγγραφή και αμέσως πόσταρες απλά για να μας πεις για άγγελους.
Καλά έκανες και έκανες εσύ μασάζ στην κοπέλα. Αυτό κι αν είναι βαλιου φορ μανι όπως λένε στο χωριό μου (που δεν έχω).

Μετά το μήνυμα του Αθηναίου συναγωνιστή, αυτό ήταν ότι έπρεπε για να μην παίρνουν τα μυαλά μας αέρα.

Απλά σε κάτι τέτοια μηνύματα αναρωτιέμαι, ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ μας περνάτε ρε?
Δεν θυμάσαι τον άλλο που πήγαινε ΠΛΗΡΩΝΕ και μετά έκανε και μερεμέτια;
Αυτός τουλάχιστον πιάνει και κάνα μπούτι!!
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Πρέπει κάποιος από τους διαχειριστές να διαγράψει το μήνυμα με το προφίλ της κοπέλας άμεσα. Είναι τουλάχιστον ντροπή ή και πολύ χειρότερο, ειδικότερα εάν δεν είναι ούτε σίγουρος ότι δουλεύει ακόμα στο σπορ. Αυτός αποκλείεται να το κανει από μόνος του καθώς έχει επιτεθεί κατά καιρούς και σε άλλες κοπέλες αλλά ο @antisthenis πρέπει να κανει κάτι
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Στο καθαρά αγωνιστικό κομμάτι. Έχει μια Ναταλί το λουξουρι που φαίνεται πιο τσουπωτη. Την έχει δει κανεις; Για τις αποδόσεις της θα κάνω ο ίδιος καταδρομική απλά ήθελα να ξέρω εάν είναι λίγο νταρντανα ή καμία 50 κιλά που απλά την αλλάζει το ινσταγκραμ
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
72
Like
12.952
Πόντοι
25.036
Λεβεντες της Σαλονικας ,διαβαζω τα σχολια σας και πραγματικα λεω οτι στον τομεα της πουτανιας σας κοροιδευουν χωρις προηγουμενο μασατζουδες η CG.
Λοιπον στην Αθηνα στα μασατζιδικα η χρεωση ειναι 30' 60 ευρω + 20 πρωκτικο,45' 80 ευρω + 20 πρωκτικο 60" 100 ευρω.
Παρτουζα 120 + πρωκτικο 20 εξτρα.
Κοπελες που σφυριζουν ,οτι τραβαει η καρδια σας,στην συναντηση ,φιλια ,γλυφομουνι,απο ολα εχει το προγραμμα.
Η Στεφανια που ανεβαινει ξεκινησε απο ενα υπογειο στο ψυχικο,παρελασε ολη η αθηνα ,τωρα ειναι στα κατω της,καποιες που ανεβαινουν στην πολη σας οπως η Λατινα ,δεν τραβαει στην Αθηνα ,στα δε CG αφηστε καλυτερα σας δουλευουν ψηλο γαζι με τις χρεωσεις και την εμφανηση της κοπελας .

Τα ανωτερω με καθε καλη διαθεση.
Φίλε Delta να αγιάσει ο στόμας σου παιχταρά μου. Επειδή κατεβαίνω Αθήνα για δουλειά τακτικά και επισκέπτομαι και στούντιο και c-girls η διαφορά είναι χαόδης. Εδώ δεν ντράπηκαν να μας φέρουν ως new entry την Barma την ξεπεσμένη. Ήρθε ένα θεόμουνο από Αθήνα για αρπαχτή 3 ημέρες και μας χρέωνε 300€ την ώρα...
Η αλήθεια είναι ότι άμα πετύχω καλό σέρβις πάω μόνο εκεί, προσπαθώντας έτσι να το κάνω ασύμφορο για τα πρακτορεία και τα στούντιο να φέρνουν τις τελειωμένες των Αθηνών. Αλλά δυστυχώς η πόλη έχει ανάγκες και ο κόσμος (συμπεριλαμβανομένου και εμού) συχνά αναγκάζεται να γαμήσει ότι βρει...
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Παιδιά αξίζει το κρύσταλ, το ελίτ ή το ριλαξ στο κέντρο ή το λουξουρι?
Εκτος του Ελιτ που αν σε ξερουν θα παρεις κατι παραπανω απ το να σου χαιδεουν την πουτσα ,τα αλλα που αναφερεις ειναι χαιδεμα μασαζ και για να πιασεις λιγο μουνι φτανεις το 70αρη..περι ορεξεως..αν εισαι κιμπαρης με χρημα και επιμενεις εκει που βλεπεις φως κατι θ αρπαξεις στο τελος..ισως και να σ ερωτευθει..
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
954
Πόντοι
86
Εκτος του Ελιτ που αν σε ξερουν θα παρεις κατι παραπανω απ το να σου χαιδεουν την πουτσα ,τα αλλα που αναφερεις ειναι χαιδεμα μασαζ και για να πιασεις λιγο μουνι φτανεις το 70αρη..περι ορεξεως..αν εισαι κιμπαρης με χρημα και επιμενεις εκει που βλεπεις φως κατι θ αρπαξεις στο τελος..ισως και να σ ερωτευθει..
για να σε ερωτευτει απο εκει κορασιδα θα πρεπει αν εισαι μεχρι 35 ,γυμνασμενος και πανω απο 1.90-εγω παω με χρημα φουλ και οπως εχω ξαναγραψει τρωω φολα διοτι ειμαι 49 ετων. οποτε χλωμο αν δεν διαθετεις ολα τα παραπανω+χρημα+τουτουλι καγκελο !
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
για να σε ερωτευτει απο εκει κορασιδα θα πρεπει αν εισαι μεχρι 35 ,γυμνασμενος και πανω απο 1.90-εγω παω με χρημα φουλ και οπως εχω ξαναγραψει τρωω φολα διοτι ειμαι 49 ετων. οποτε χλωμο αν δεν διαθετεις ολα τα παραπανω+χρημα+τουτουλι καγκελο !
Τα μαρουλοφυλλα φιλε μου..τα μαρουλοφυλλα..ανοιγουν ολες τις πορτες:glasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom