Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανένας κασσανδρα από κρυσταλ να με ενημερώσει;
 

ladogios69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Γεια συνάδελφοι καινούργιος στο σάιτ, παλιός στο άθλημα, ποια κοπέλα προτείνεται για Krystal , διάβασα καλές κριτικές για Κασανδρα και Ρουμπίνη.
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Καλημέρα αυτό είναι τό luxury; Πολύ διαφήμιση παίζει!! Εκτός από τον φραπέ έχει κάτι άλλο;

Αυτές πού είναι στο βίντεο κάνουν και μασάζ;
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στο κρυσταλ.
Στοχευμένη επίσκεψη για κασσανδρα μιας κ είχε καλες κριτικές!
Παρούσες ίριδα,Ρουμπίνη,Αντριάνα,κασσανδρα κ δυο καινούριες που δεν συγκράτησα ονόματα!
Κασσανδρα λοιπον,ψηλή γύρω στο 1,80,με αρκετα τατουάζ,γαλανά μάτια,κωλαρακι ωραίο κ γενικα όμορφη παρουσία κ χαμογελαστή!
Πρώτο μέρος θα έλεγα αρκετα ικανοποιητικό για το επίπεδο μασαζ που προσφέρουν αυτά τα μαγαζιά.
Στο δεύτερο μέρος πολύ καλη με προσπάθεια να σε ικανοποιήσει!
Θα ξανά προτιμηθεί σίγουρα.
Στα μείον για εμένα προσωπικά το ανύπαρκτο βυζι.
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
164
Like
329
Πόντοι
21
Καλημέρα αυτό είναι τό luxury; Πολύ διαφήμιση παίζει!! Εκτός από τον φραπέ έχει κάτι άλλο;

Αυτές πού είναι στο βίντεο κάνουν και μασάζ;
Μόνο φραπέ. Όχι αυτές είναι και καλά ινφλουενσερς του τικ τοκ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Παιδιά SOS ο κολλητός μου μπαίνει στρατό ξηράς και με ρώτησε για να ηρεμήσει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να πάει σε μασάζ ή cg. Δεν ξέρω τι να του πω, για αυτό τα γράφω εδώ. Θα τον ρωτήσουν κάτι τέτοιο ή λέτε υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος? Ευχαριστώ
Τι πρόβλημα δηλαδή....? Μήπως τον ρωτήσουν τα cg ή τα μασατζίδικα αν είναι φαντάρος ή μήπως τον ρωτήσουν οι αξιωματικοί στο κέντρο νεοσυλλέκτων αν πηγαίνει σε cg ή μασάζ....? Κυριακάτικη ερώτηση ε....?
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Λεβεντες της Σαλονικας ,διαβαζω τα σχολια σας και πραγματικα λεω οτι στον τομεα της πουτανιας σας κοροιδευουν χωρις προηγουμενο μασατζουδες η CG.
Λοιπον στην Αθηνα στα μασατζιδικα η χρεωση ειναι 30' 60 ευρω + 20 πρωκτικο,45' 80 ευρω + 20 πρωκτικο 60" 100 ευρω.
Παρτουζα 120 + πρωκτικο 20 εξτρα.
Κοπελες που σφυριζουν ,οτι τραβαει η καρδια σας,στην συναντηση ,φιλια ,γλυφομουνι,απο ολα εχει το προγραμμα.
Η Στεφανια που ανεβαινει ξεκινησε απο ενα υπογειο στο ψυχικο,παρελασε ολη η αθηνα ,τωρα ειναι στα κατω της,καποιες που ανεβαινουν στην πολη σας οπως η Λατινα ,δεν τραβαει στην Αθηνα ,στα δε CG αφηστε καλυτερα σας δουλευουν ψηλο γαζι με τις χρεωσεις και την εμφανηση της κοπελας .

Τα ανωτερω με καθε καλη διαθεση.
Αυτά που γράφεις είναι δυστυχώς, η ωμή και σκληρή αλήθεια...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Χθεσινή επίσκεψη κρυσταλ.
Παρούσες Ρουμπίνη,νεφέλη,αρτεμις,Ανδριάνα κ κασσανδρα!
Επιλέχθηκε η Ρουμπίνη η οποία είναι αξιόλογη επιλογή.
Ομορφούλα,γύρω στα 25,με βυζαρες κ κωλαρα!
Πρώτο μέρος χάιδεμα με προσπάθεια να σε ικανοποιήσει!
Δεύτερο μέρος απόλαυση!η μικρή γουστάρει πολύ κ το δείχνει!παιχνιδιαρα κ με βλέμμα όλο Καυλα!θα ξαναπροτιμηθει οπωσδηποτε!
Έχει δοκιμάσει κανένας Κασσανδρα να μας πει εντυπώσεις;
Επειδή μ' ενδιαφέρει το 2ο μέρος, γιατί το μασάζ αυτών των κοριτσιών δεν είναι μασάζ, αλλά κάτι σαν μασάζ, υποψία μασάζ, θέλω να είσαι περισσότερο αναλυτικός και να πεις τι ακριβώς περιελάμβανε αυτό το μέρος (εκτόνωση, χάδια, γλύψιμο κοπέλας, 69 , πιθανό σεξ, κλπ)...Αυτό θα βοηθήσει και τους επόμενους να καταλάβουν τι παίζει με αυτά τα ιδρύματα και τι προσφέρει το κάθε μαγαζί στο κόσμο που το επισκέφτεται...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παιδιά SOS ο κολλητός μου μπαίνει στρατό ξηράς και με ρώτησε για να ηρεμήσει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να πάει σε μασάζ ή cg. Δεν ξέρω τι να του πω, για αυτό τα γράφω εδώ. Θα τον ρωτήσουν κάτι τέτοιο ή λέτε υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος? Ευχαριστώ
Φίλε, δεν θα του πάρουν αναφορά ή ταυτότητα. Το πολύ πολύ, καμία πίπα στην καλύτερη.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Γενικά έχει διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη παρ' όλο που είμαι πάνω από 40 και κοιλαράς. Επίσης δεν μου ζήτησε έξτρα και ικανοποίησε τις "ιδιαίτερες προτιμήσεις μου". Γενικά θα έλεγα δεν εκμεταλεύεται τον πελάτη.
"Ιδιαίτερες προτιμήσεις"...Όπως; Τι ιδιαίτερο έκανες και στο ικανοποίησε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μόλις μου ήρθε ειδοποίηση στο FB οτι το Βάνα σπα άλλαξε ονομα σε Ανίτα σπα



Screenshot 2023-10-17 at 16-40-56 Facebook.png
Αλλαγή διεύθυνσης, να υποθέσω...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.479
Κριτικές
165
Like
25.312
Πόντοι
34.168
Καλημέρα αυτό είναι τό luxury; Πολύ διαφήμιση παίζει!! Εκτός από τον φραπέ έχει κάτι άλλο;

Αυτές πού είναι στο βίντεο κάνουν και μασάζ;
Μοναστηριου 163 λεει ....στη....καρδια της Θεσσαλονικης.
Πιο καρδια πεθαινεις λεμε.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
972
Πόντοι
86
Μοναστηριου 163 λεει ....στη....καρδια της Θεσσαλονικης.
Πιο καρδια πεθαινεις λεμε.
καλα αυτο ναι λαλακιες λεει--εχει κανα καλο μωρο εκει ; Βασικα ψαχνω μικρη μεχρι 28 το πολυ,λεπτη μεση και κ@λαρα -αν παιζει κατι πειτε μου για σημερα θελω.
 

Συνημμένα

  • kormaresss.jpg
    kormaresss.jpg
    35 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595
Το εκανα αναζητηση στο Google και με έβγαλε πάνω πάνω το elxis spa. Αν και υποψιάζομαι ότι είναι καμια μετανομασια studio body free ή το άλλο απέναντι και απλά άλλαξαν το όνομα στην αγγελία για να πάει κάποιος
Εγώ παρατήρησα κάτι άλλο: Επισκέφτηκα πρόσφατα το Golden Spa στη Β. Όλγας και από μία τυχαία αναζήτηση στο διαδίκτυο σχετικά με τη διεύθυνση του μαγαζιού, είδα ότι είχε το ίδιο νούμερο επικοινωνίας με το παλιό χώρο του Body Free. Δεν ξέρω εάν αυτός ο χώρος στη Καραμανλή έχει κλείσει, ε΄χει πολύ καιρό να πάω από εκεί, κάποιοι ανέφεραν (δεν ξέρω εάν ισχύει) ότι ο Νίκος τα παράτησε και άφησε το μαγαζί...Μπορεί να ενοποιήθηκαν αυτά τα δύο μαγαζιά και να έγινε το Body Free, Golden Spa...
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Εγώ παρατήρησα κάτι άλλο: Επισκέφτηκα πρόσφατα το Golden Spa στη Β. Όλγας και από μία τυχαία αναζήτηση στο διαδίκτυο σχετικά με τη διεύθυνση του μαγαζιού, είδα ότι είχε το ίδιο νούμερο επικοινωνίας με το παλιό χώρο του Body Free. Δεν ξέρω εάν αυτός ο χώρος στη Καραμανλή έχει κλείσει, ε΄χει πολύ καιρό να πάω από εκεί, κάποιοι ανέφεραν (δεν ξέρω εάν ισχύει) ότι ο Νίκος τα παράτησε και άφησε το μαγαζί...Μπορεί να ενοποιήθηκαν αυτά τα δύο μαγαζιά και να έγινε το Body Free, Golden Spa...
Ναι εγινε ενοποίηση τα 2 μαγαζιά μαζι
Ο χωρος στην καραμνλη εγινε ιατρείο
 

Gustaro

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα για Ολίβια από crystal?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom