Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (9 μέλη και 33 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Απλώς επειδή εγώ θα αργήσω με όλα αυτά τα στρατιωτικά. Και δεν έχω καμία ιδέα όπως και αυτός, για αυτό και ρωτάω ότι ίσως σε εξετάσεις κτλ ρωτήσουν πράγματα ή ξέρω γω υπάρχει καμία σύσταση ότι μην το κάνετε πριν μπείτε.

Αν κάποιος έχει κάποια ιδέα με αυτά, θα ήθελα να πει την ιστορία του ή τις απόψεις του
Ποιο ρε μάστορα μην το κάνετε πριν μπείτε, το σεξ..? Θα μας τρελάνεις....? Πες μας ότι τρολάρεις τώρα πληζ.......
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εννοώ να πας σε μασατζιδικο με ότι αυτό σημαίνει
Το πολύ πολύ να πάρει αναβολή επειδή του την παίξαν
Ή να βγει Ι5 ψυχολογικο αν τον έχει καυλώσει πολύ η γκόμενα.
Αδερφέ, δεν θα ψάξουν το πουλί του να δουν αν μαμησε. Αλλά ο ίδιος, μετά τις πρωτες μέρες θα το ψάχνει...
Αλλά, περαν της πλάκας, μην πάει στρατό με αυτά τα μυαλά. Την πουτσισε
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201
Παιδιά SOS ο κολλητός μου μπαίνει στρατό ξηράς και με ρώτησε για να ηρεμήσει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να πάει σε μασάζ ή cg. Δεν ξέρω τι να του πω, για αυτό τα γράφω εδώ. Θα τον ρωτήσουν κάτι τέτοιο ή λέτε υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος? Ευχαριστώ
Ημερα τρολαρισματος η σημερινη
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201
Το πολύ πολύ να πάρει αναβολή επειδή του την παίξαν
Ή να βγει Ι5 ψυχολογικο αν τον έχει καυλώσει πολύ η γκόμενα.
Αδερφέ, δεν θα ψάξουν το πουλί του να δουν αν μαμησε. Αλλά ο ίδιος, μετά τις πρωτες μέρες θα το ψάχνει...
Αλλά, περαν της πλάκας, μην πάει στρατό με αυτά τα μυαλά. Την πουτσισε
Κλαιω..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Όταν ήσουν σε αυτήν την ηλικία, είχες τόσο μεγάλη εμπειρία σε αυτά ή ήξερες τα πάντα? Νομίζω ότι την ερώτηση αν θα σου δημιουργήσει προβλήματα μια τέτοια εμπειρία, την έχουν όλοι όσοι πάνε., γιατί δεν ξέρουν. Και εγώ δεν ήξερα τι να του πω, για αυτό θεώρησα ότι είναι καλη ερώτηση για το μπλογκ.
Τι εννοείς προβλήματα; αυτό ρωτάω. Τι φοβο μπορεί να έχει δηλαδή; τι πρόβλημα να υπάρξει;κ άντε προβληματίστηκε αυτός. Και εσύ; εσένα τι σε προβλημάτισε και δεν μπορούσες να απαντήσεις; αν θες, explain. Αλλιώς, troll 4 ever
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αν ρωτανε στο ιατρείο αν πηγές πρόσφατα σε τέτοιο μέρος, αν πρέπει να το δηλώσεις σε κάποιο χαρτί, αν σε βάλουν να κάνεις εξετάσεις. Δεν ξέρω τι παίζει, αλλά αν μπορεί κάτι τέτοιο να έχει τέτοια εξέλιξη
Δεν θα κάνουν τέτοια ερώτηση. Ούτε ορό αλήθειας δινουν. Και τι εξετάσεις; αν γάμησε;Και ο φίλος σου θα κάνει τόσα εμβόλια την πρώτη μέρα που κ σκατά να φάει, δεν θα πάθει τίποτα.
Αχ μην ακούω μαλακίες. Πλιζ ας πάει να του την παίξουν να χαλαρώσει να μπει στο Κέντρο. Ας τον απασχολήσουν άλλα πράγματα. Καλός πολίτης
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Παιδιά SOS ο κολλητός μου μπαίνει στρατό ξηράς και με ρώτησε για να ηρεμήσει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να πάει σε μασάζ ή cg. Δεν ξέρω τι να του πω, για αυτό τα γράφω εδώ. Θα τον ρωτήσουν κάτι τέτοιο ή λέτε υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος? Ευχαριστω
Πες τον να εχει οποιαδήποτε 50 ευρώ και δυο φωτογραφιες του μαζι του
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Αν ρωτανε στο ιατρείο αν πηγές πρόσφατα σε τέτοιο μέρος, αν πρέπει να το δηλώσεις σε κάποιο χαρτί, αν σε βάλουν να κάνεις εξετάσεις. Δεν ξέρω τι παίζει, αλλά αν μπορεί κάτι τέτοιο να έχει τέτοια εξέλιξη
Το πολύ πολύ ρε σειρά να τον ρωτήσει ο καραβανας σε πιο πήγε !!!!no big deal!!!
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556
Παιδιά SOS ο κολλητός μου μπαίνει στρατό ξηράς και με ρώτησε για να ηρεμήσει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να πάει σε μασάζ ή cg. Δεν ξέρω τι να του πω, για αυτό τα γράφω εδώ. Θα τον ρωτήσουν κάτι τέτοιο ή λέτε υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος? Ευχαριστώ
Καλά έκανες και ρώτησες. Πες του να μην πάει γιατί ένας νέος νόμος λέει πως οι νεοσύλλεκτοι υποβάλλουν υπεύθυνη δήλωση στο γκοβ.γρ ότι δεν έχουν πάει σε μασάζ , Κολ γκιρλ , ή οτιδήποτε παρόμοιο..
Πες του μη κάνει καμμιά μ@λ@κι@ και πάει..
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Παιδιά SOS ο κολλητός μου μπαίνει στρατό ξηράς και με ρώτησε για να ηρεμήσει, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να πάει σε μασάζ ή cg. Δεν ξέρω τι να του πω, για αυτό τα γράφω εδώ. Θα τον ρωτήσουν κάτι τέτοιο ή λέτε υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος? Ευχαριστώ
Ρωτάνε μόνο αν πηγές με ενεργητικό trans ,για να ξέρουν το φ του γκροβερ
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Πέρασμα από Κρυστσλ , παρούσες αλλά όχι ελεύθερες Ρουμπίνι (χωρίς γυαλάκια ) , ίριδα και αλκές δυο αδιάφορες.
Πέρασα με Μπελλα. Δείχνει να έχει παραπάνω κιλάκια αλλά όταν πετάξει τα άχρηστα υφάσματα αποκαλύπτει εκπληκτικό σωματάκι , απίστευτο κωλαρακι και απίστευτες βυζαρες. Συννενοήσημη και ευχάριστη . Με τελείωσε δυνατά.
Άξιζε η κατάθεση.
Έπομενη Ρουμπίνη. Να δούμε τι ψάρια πιάνει.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
238
Like
383
Πόντοι
21
Ποιο ρε μάστορα μην το κάνετε πριν μπείτε, το σεξ..? Θα μας τρελάνεις....? Πες μας ότι τρολάρεις τώρα πληζ.......
Ο φίλος μάλλον το ρωτάει από ιατρικής άποψης, διότι και όταν πας να δώσεις αίμα , στα χαρτιά που υπογράφεις συμφωνείς ότι το τελευταίο εξάμηνο δεν έχεις πάει με ιερόδουλη, για να αποφευχθεί η πιθανότητα μετάδοσης ΣΜΝ μέσα από το αίμα σου.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ο φίλος μάλλον το ρωτάει από ιατρικής άποψης, διότι και όταν πας να δώσεις αίμα , στα χαρτιά που υπογράφεις συμφωνείς ότι το τελευταίο εξάμηνο δεν έχεις πάει με ιερόδουλη, για να αποφευχθεί η πιθανότητα μετάδοσης ΣΜΝ μέσα από το αίμα σου.
Φίλε, Στρατό θα πάει, δεν θα κάνει εγχείρηση
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Επειδή μ' ενδιαφέρει το 2ο μέρος, γιατί το μασάζ αυτών των κοριτσιών δεν είναι μασάζ, αλλά κάτι σαν μασάζ, υποψία μασάζ, θέλω να είσαι περισσότερο αναλυτικός και να πεις τι ακριβώς περιελάμβανε αυτό το μέρος (εκτόνωση, χάδια, γλύψιμο κοπέλας, 69 , πιθανό σεξ, κλπ)...Αυτό θα βοηθήσει και τους επόμενους να καταλάβουν τι παίζει με αυτά τα ιδρύματα και τι προσφέρει το κάθε μαγαζί στο κόσμο που το επισκέφτεται...
Να βάλεις στην άκρη ένα 50ρικο αδελφέ ,όπως όλοι μας και να πας
διαβάζετε όλοι αναφορές άλλων ,τον παίζετε στην οθόνη και φτιάχνεστε ,αλλά να πατε δεν πατε
Γιατί με τέτοιο επιτακτικό ύφος ζητάς από τον άλλον να σου γράψει αναλυτικά τι έκανε ;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Να βάλεις στην άκρη ένα 50ρικο αδελφέ ,όπως όλοι μας και να πας
διαβάζετε όλοι αναφορές άλλων ,τον παίζετε στην οθόνη και φτιάχνεστε ,αλλά να πατε δεν πατε
Γιατί με τέτοιο επιτακτικό ύφος ζητάς από τον άλλον να σου γράψει αναλυτικά τι έκανε ;
Ελάχιστοι είναι αυτοί που δεν πάνε......Οι περισσότεροι επενδύουν ασύστολα....Γι'αυτό και δε βρίσκεις εύκολα δωμάτιο άδειο......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom