Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.105
Πόντοι
2.356
Από ποτε απαγορεύεται να κάνουμε ερωτήσεις; Άλλωστε για να λύνουμε απορίες και να ενημερωνόμαστε είναι εδώ
Ηδη σου έχουμε απάντηση σε όλες Αλλά δεν είδα καμία ενημέρωσή να κάνεις
Στις πιάτσες κάτι ρώτησές κ σ απάντησα Αλλά δεν είδα να πεις κάτι πήγες δε πήγες
Ρωτάμε μαθαίνουμε κ μετά ενημερώνουμε αν θες να παίρνεις απαντήσεις έτσι πάει όχι μόνο ερωτήσεις
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Μόνο φραπές παίζει η πάει και παρακάτω ;
Εγώ θα σου πω, "μόνο φραπέ".
Άλλοι θα σου πουν, "αν κουνήσεις τα μαρούλια, όλα γίνονται".
Πηγαίνεις, βλέπεις, κινείσαι ανάλογα και ό,τι ήθελε προκύψει.
 

Dark.00

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, τα φώτα σας ξέρετε κανένα μασατζιδικο (για μασάζ όχι έξτρα) με 15-20 ευρώ το μόνο που θέλω είναι να κάνει μασάζ κοπέλα όχι κανας μαμτραχαλας πήγαινα στο relax με 15-20 αλλά μάλλον έκλεισε
Δοκίμασε μασσατζιο, ήμουν ευχαριστημένος από το μασάζ ..
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.332
Πόντοι
201
Κάποτε με εκραζες και δημόσια και στο τσατ γιατί έγραψα ότι γίνονται διαφορά με κοπέλες από το κρυσταλ χωρίς να δώσω ονόματα... Με είπες ψεύτη, μογγολακι (έπειτα) και άλλα πολλά... Κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα, μιλάς χωρίς να λες λεπτομέρειες τι και πως... Εγώ δε θα σε κράξω ούτε θα σε πω ψεύτη... Θα πω μόνο ότι καλό το παραμύθι σου αλλά χωρίς δράκο   
Ο "ανθρωπος" ειναι για την ανακυκλωση αδερφε μην ασχολείσαι. Βριζει σαν 15χρονο. Εχει παθει ψύχωση με την ίριδα και την ολιβια ανα 15 μερες ρωταει αν κανουν τσιμπουκια ή αν γαμιουνται. Παιζει να ναι και τρολ. Δεν τον λεει και κανενας τιποτε και συνεχιζει.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.969
Πόντοι
726
Ο "ανθρωπος" ειναι για την ανακυκλωση αδερφε μην ασχολείσαι. Βριζει σαν 15χρονο. Εχει παθει ψύχωση με την ίριδα και την ολιβια ανα 15 μερες ρωταει αν κανουν τσιμπουκια ή αν γαμιουνται. Παιζει να ναι και τρολ. Δεν τον λεει και κανενας τιποτε και συνεχιζει.
Παμε παρακάτω... Μην ασχολείστε με τέτοια κατακάθια.... Δώστε τις εμπειρίες σας στον κόσμο χωρίς να ζητάτε αντάλλαγματα...εδω είμαστε να βοηθάμε ο ένας τον άλλον... Ώστε να γλυτώνουμε τιις φόλες...
 

jlake

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αλανια, πρωτη φορα γραφω στο φορουμ.

ερωτηση, ξερει κανεις ποια ειναι η κοπελα στο σημερινο(25/8) story του crystal στο fb. Ρωταω γιατι σκεφτομαι να επισκεφτω για πρωτη φορα το συγκεκριμένο μαγαζι.

ευχαριστω εκ των προτέρων σε όποιον απαντήσει...
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
501
Like
905
Πόντοι
86
Εγώ θα σου πω, "μόνο φραπέ".
Άλλοι θα σου πουν, "αν κουνήσεις τα μαρούλια, όλα γίνονται".
Πηγαίνεις, βλέπεις, κινείσαι ανάλογα και ό,τι ήθελε προκύψει.
φιλε αυτο ισχυει γενικως στην ΖΩΗ---αλλα προσεξε θα σας δωσω μια πληροφορια -εγω εδωσα στη Vana σε καποια κοπελα 200 σπαρταριστα και ειπα ΟΧΙ !!!
Ειναι ειτε θεμα κοπελας ειτε καθαρα αν σε γουσταρει η οχι .
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291


Εδώ η αγγελία της Κορίνας για όποιον θέλει. Δράκος πάντως κωλόμπαρου δεν είναι η θεία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάντως έφαγα πολύ Σικάγο
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου για την Κορίνα.
Ευκολη συννενοηση και συντονισμό. Σκαώ στο διαμέρισμα της. Πρώτη εντύπωση, πολύ μέτρια, μεγάλη σε ηλικία και ψιλοπαρακμή!!! Λέω να κάτσω να δώ τι θα εντύπωση θα έχω στο τέλος. Είπε και κάποια κοπλιμέντα αρχικά για να με κερδίσει. Μετά στην διαδικασία μου έκανε συνέχεια υποδειξεις για το πώς θα κάνω ντους, πως θα σκουπιστώ, πως να ξαπλώσω. Εγώ ακολουθούσα περισσότερο απο περιέργεια για να δώ τι θα βγεί!! Αφού μου έκανε ενα μέτριο μασάζ κολακευοντας συνέχεια το σώμα μου (με επρηξε!!!!) Μου λέει να γυρίσω.
Κατεβάζει την μπλουζα, ανεβάζει την φούστα και ξεκινάει το στοματικό. Εγώ μπορούσα να χουφτώσω ότι ήθελα και όσο ήθελα, αν και με δυσκολευε η φούστα που ηταν στην μέση της.
Να σας καταθέσω ότι απο θείες έχω φάει γαμήσι που παραμιλούσα μετά. Με τόσο μεγάλη θεία όμως πρωτη φορά βρισκόμουν! Συνεχίζω την αφήγηση, στοματικό αυτή γυμνόστηθη και εγώ ξαπλωτός. Την κάνω την πρόταση να μου κάτσει, απορρίπτει την πρόταση με την υπόσχεση ότι θα ''ολοκληρώσουμε'' την επόμενη φορά. Βαρίομουν να ξαναπάω και την ξανακάνω την πρόταση να μου κάτσει. Την απορρίπτει ξανα!!! Τέλος εχυσα στα βυζιά της τα οποία τα χειριζόταν καλά!!! Σκουπίζεται και αρχίζει να με χαιδευει τα αρχίδια και να προσπαθεί να με δακτυλιάσει ρωτόντας με για το τι θα κάνουμε την επόμενη φορά. Εκανε και κανα δύο προσπάθειες που με χαιδευε να με φιλήσει αλλά δεν μου εκανε κέφι!!! Στη συνέχεια ξανα υποδείξεις για το πώς θα κάνω μπανιο, θα σκουπιστώ, θα φορέσω τις παντόφλες κτλ (ξανα πρήξιμο).
Συνοψίζοντας φευγοντας είχα ανάμεικτα συναισθήματα. Αν κάποια μέρα θέλω παρακμή και να διώξω τα χοντρά, θα ξαναπάω για βρόμικο γαμήσι, αλλά δεν θα την πρότεινα αλλού.
Κόστος 50,00€
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.815
Πόντοι
4.895
Να αυτή είναι η ανωμαλία μας.
Ενώ κανονικά θα έπρεπε να σου δώσει 50€, εσύ πας και την πληρώνεις.
Πόσες τέτοιες μαλακίες έχουμε κάνει όλοι μας.
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
251
Like
514
Πόντοι
81
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου για την Κορίνα.
Ευκολη συννενοηση και συντονισμό. Σκαώ στο διαμέρισμα της. Πρώτη εντύπωση, πολύ μέτρια, μεγάλη σε ηλικία και ψιλοπαρακμή!!! Λέω να κάτσω να δώ τι θα εντύπωση θα έχω στο τέλος. Είπε και κάποια κοπλιμέντα αρχικά για να με κερδίσει. Μετά στην διαδικασία μου έκανε συνέχεια υποδειξεις για το πώς θα κάνω ντους, πως θα σκουπιστώ, πως να ξαπλώσω. Εγώ ακολουθούσα περισσότερο απο περιέργεια για να δώ τι θα βγεί!! Αφού μου έκανε ενα μέτριο μασάζ κολακευοντας συνέχεια το σώμα μου (με επρηξε!!!!) Μου λέει να γυρίσω.
Κατεβάζει την μπλουζα, ανεβάζει την φούστα και ξεκινάει το στοματικό. Εγώ μπορούσα να χουφτώσω ότι ήθελα και όσο ήθελα, αν και με δυσκολευε η φούστα που ηταν στην μέση της.
Να σας καταθέσω ότι απο θείες έχω φάει γαμήσι που παραμιλούσα μετά. Με τόσο μεγάλη θεία όμως πρωτη φορά βρισκόμουν! Συνεχίζω την αφήγηση, στοματικό αυτή γυμνόστηθη και εγώ ξαπλωτός. Την κάνω την πρόταση να μου κάτσει, απορρίπτει την πρόταση με την υπόσχεση ότι θα ''ολοκληρώσουμε'' την επόμενη φορά. Βαρίομουν να ξαναπάω και την ξανακάνω την πρόταση να μου κάτσει. Την απορρίπτει ξανα!!! Τέλος εχυσα στα βυζιά της τα οποία τα χειριζόταν καλά!!! Σκουπίζεται και αρχίζει να με χαιδευει τα αρχίδια και να προσπαθεί να με δακτυλιάσει ρωτόντας με για το τι θα κάνουμε την επόμενη φορά. Εκανε και κανα δύο προσπάθειες που με χαιδευε να με φιλήσει αλλά δεν μου εκανε κέφι!!! Στη συνέχεια ξανα υποδείξεις για το πώς θα κάνω μπανιο, θα σκουπιστώ, θα φορέσω τις παντόφλες κτλ (ξανα πρήξιμο).
Συνοψίζοντας φευγοντας είχα ανάμεικτα συναισθήματα. Αν κάποια μέρα θέλω παρακμή και να διώξω τα χοντρά, θα ξαναπάω για βρόμικο γαμήσι, αλλά δεν θα την πρότεινα αλλού.
Κόστος 50,00€
Για βρώμικο γαμησι πανε στην γυφτοΡουμάνα την Χριστίνα στην Παπάφη φιλε
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
420
Κριτικές
6
Like
1.655
Πόντοι
481
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου για την Κορίνα.
Ευκολη συννενοηση και συντονισμό. Σκαώ στο διαμέρισμα της. Πρώτη εντύπωση, πολύ μέτρια, μεγάλη σε ηλικία και ψιλοπαρακμή!!! Λέω να κάτσω να δώ τι θα εντύπωση θα έχω στο τέλος. Είπε και κάποια κοπλιμέντα αρχικά για να με κερδίσει. Μετά στην διαδικασία μου έκανε συνέχεια υποδειξεις για το πώς θα κάνω ντους, πως θα σκουπιστώ, πως να ξαπλώσω. Εγώ ακολουθούσα περισσότερο απο περιέργεια για να δώ τι θα βγεί!! Αφού μου έκανε ενα μέτριο μασάζ κολακευοντας συνέχεια το σώμα μου (με επρηξε!!!!) Μου λέει να γυρίσω.
Κατεβάζει την μπλουζα, ανεβάζει την φούστα και ξεκινάει το στοματικό. Εγώ μπορούσα να χουφτώσω ότι ήθελα και όσο ήθελα, αν και με δυσκολευε η φούστα που ηταν στην μέση της.
Να σας καταθέσω ότι απο θείες έχω φάει γαμήσι που παραμιλούσα μετά. Με τόσο μεγάλη θεία όμως πρωτη φορά βρισκόμουν! Συνεχίζω την αφήγηση, στοματικό αυτή γυμνόστηθη και εγώ ξαπλωτός. Την κάνω την πρόταση να μου κάτσει, απορρίπτει την πρόταση με την υπόσχεση ότι θα ''ολοκληρώσουμε'' την επόμενη φορά. Βαρίομουν να ξαναπάω και την ξανακάνω την πρόταση να μου κάτσει. Την απορρίπτει ξανα!!! Τέλος εχυσα στα βυζιά της τα οποία τα χειριζόταν καλά!!! Σκουπίζεται και αρχίζει να με χαιδευει τα αρχίδια και να προσπαθεί να με δακτυλιάσει ρωτόντας με για το τι θα κάνουμε την επόμενη φορά. Εκανε και κανα δύο προσπάθειες που με χαιδευε να με φιλήσει αλλά δεν μου εκανε κέφι!!! Στη συνέχεια ξανα υποδείξεις για το πώς θα κάνω μπανιο, θα σκουπιστώ, θα φορέσω τις παντόφλες κτλ (ξανα πρήξιμο).
Συνοψίζοντας φευγοντας είχα ανάμεικτα συναισθήματα. Αν κάποια μέρα θέλω παρακμή και να διώξω τα χοντρά, θα ξαναπάω για βρόμικο γαμήσι, αλλά δεν θα την πρότεινα αλλού.
Κόστος 50,00€
Αδερφέ τα ειπες όλα όπως είναι.Έχω καιρό να πάω τουλάχιστον χρόνο ίσως και παραπάνω.Να προσθέσω ότι εμένα και τις 3 φορές έλεγε συνέχεια αχ τι κορμί έχεις πουλάκι μου την επόμενη φορά θα σε χαρώ μέσα στην κρεβατοκάμαρα.Ε μάντεψε κάθε επόμενη φορά μου το πήγαινε στην επόμενη ως που μετά την Τρίτη φορά δεν την ξαναπατησα.Επίσης να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι κάθε φορά με ξετρακιαζε με την δικαιολογία ότι το έχει κόψει το τσιγάρο αλλά τα δικά μου είναι τα αγαπημένα της και έπαιρνε απο δυο τρία την τελευταία φορά μπορεί και παραπάνω.Την τελευταία φορά θυμάμαι πέραν απο τον ότι δεν πήγαμε μέσα με ξενέρωσαν πολυ τρία πράγματα.Πρώτον είχε τρίχες γύρω απο τις θηλές που με αηδίασαν.Δεύτερον οτι απο το σπιτι και πηγαίνοντας προς το μπάνιο είχε μια άλλη πόρτα που αυτή μπαινόβγαινε και Ακουγόταν κάτι σαν μικρο παιδί η μικρά παιδιά ,πιθανόν εγγόνια η δεν ξέρω που άλλου να πάει ο νους μου.Γενικά μέσα στο σπιτι -αχούρι ειχα προσέξει κάτι παιχνίδια και δυο ζευγάρια παιδικά Παπουτσια στην πόρτα.Όταν την ρώτησα αν ήμαστε μόνοι είπε και καλά ναι και ότι αφήνει μια τηλεόραση μέσα ανοιχτή για να μην ακουγόμαστε και την σχολιάζουν στην οικοδομή αλλά δεν την πίστεψα ποτέ.Όλο αυτό δεν μ άφησε να χαλαρώσω όσο έπρεπε και τέλος όταν έβαλα χέρι στο μουνι μου ήρθε μια μυρωδιά και το παράτησα.Όλα αυτά με έκαναν να την βάλω στην blacklist.Επίσης να σημειώσω ότι πιθανόν κρατάει τηλέφωνα γιατί με είχε πάρει μια φορά μετά απο μήνες να μου πει ότι δουλεύει παλι και αν θέλω να περάσω κι επειδή δεν ειχα τον αριθμό της αποθηκευμένο λέω ποια είστε και λέει εκανα λάθος!Μοκις κλείσαμε το γκουγκλάρα και κατάλαβα ότι ήταν η κυρία.Αυτά απο εμένα κάποια πράγματα τα έχω ξαναγράψει και πριν καιρό αλλά μιας που το έφερε η κουβέντα είπα να κάνω μια υπενθύμιση!Α και τέλος κάτι ακόμα περίεργο ήταν ότι την ρωτήσω φορά που έκλεισα ραντεβού μαζί της μου είχε δώσει λάθος νούμερο και όταν έφτασα εκεί και πήρα τηλ μου λέει έλα δυο νούμερα παρακάτω.Δεν μπορώ να φανταστώ γιατί το έκανε.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
234
Like
614
Πόντοι
81
Εχει παει κανεις τελευταια στην ευα jumbo ;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
102
Like
290
Πόντοι
21
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου για την Κορίνα.
Ευκολη συννενοηση και συντονισμό. Σκαώ στο διαμέρισμα της. Πρώτη εντύπωση, πολύ μέτρια, μεγάλη σε ηλικία και ψιλοπαρακμή!!! Λέω να κάτσω να δώ τι θα εντύπωση θα έχω στο τέλος. Είπε και κάποια κοπλιμέντα αρχικά για να με κερδίσει. Μετά στην διαδικασία μου έκανε συνέχεια υποδειξεις για το πώς θα κάνω ντους, πως θα σκουπιστώ, πως να ξαπλώσω. Εγώ ακολουθούσα περισσότερο απο περιέργεια για να δώ τι θα βγεί!! Αφού μου έκανε ενα μέτριο μασάζ κολακευοντας συνέχεια το σώμα μου (με επρηξε!!!!) Μου λέει να γυρίσω.
Κατεβάζει την μπλουζα, ανεβάζει την φούστα και ξεκινάει το στοματικό. Εγώ μπορούσα να χουφτώσω ότι ήθελα και όσο ήθελα, αν και με δυσκολευε η φούστα που ηταν στην μέση της.
Να σας καταθέσω ότι απο θείες έχω φάει γαμήσι που παραμιλούσα μετά. Με τόσο μεγάλη θεία όμως πρωτη φορά βρισκόμουν! Συνεχίζω την αφήγηση, στοματικό αυτή γυμνόστηθη και εγώ ξαπλωτός. Την κάνω την πρόταση να μου κάτσει, απορρίπτει την πρόταση με την υπόσχεση ότι θα ''ολοκληρώσουμε'' την επόμενη φορά. Βαρίομουν να ξαναπάω και την ξανακάνω την πρόταση να μου κάτσει. Την απορρίπτει ξανα!!! Τέλος εχυσα στα βυζιά της τα οποία τα χειριζόταν καλά!!! Σκουπίζεται και αρχίζει να με χαιδευει τα αρχίδια και να προσπαθεί να με δακτυλιάσει ρωτόντας με για το τι θα κάνουμε την επόμενη φορά. Εκανε και κανα δύο προσπάθειες που με χαιδευε να με φιλήσει αλλά δεν μου εκανε κέφι!!! Στη συνέχεια ξανα υποδείξεις για το πώς θα κάνω μπανιο, θα σκουπιστώ, θα φορέσω τις παντόφλες κτλ (ξανα πρήξιμο).
Συνοψίζοντας φευγοντας είχα ανάμεικτα συναισθήματα. Αν κάποια μέρα θέλω παρακμή και να διώξω τα χοντρά, θα ξαναπάω για βρόμικο γαμήσι, αλλά δεν θα την πρότεινα αλλού.
Κόστος 50,00€
Περιοχή αδερφέ μου το διαμέρισμα της Κορίνας ;
 

JD34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερες αλανια καινούριος εδω..ξερουμε κατι για studio body free τι ακριβως παιζει;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom