Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
36
Like
5.194
Πόντοι
5.595

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
176
Πόντοι
0
Δώρα έχω δοκιμάσει, οκ ήταν.....η Ζακλιν και Λινα? Λεπτομέρειες?
Ζακλήν Ισπανίδα και μιλάει μόνο Ισπανικά. Λίγα κιλάκια παραπάνω φαίνεται στην κοιλιά. Στο μασάζ, χάιδεμα και στερήται γνώσης. Κάνανε βέβαια πολύ καλό ντουέτο με την Αντελίνα.
Για τη Λίνα πολύ καλό κορμί. Μικρή στην ηλικία (αν και νομίζω για μένα δεν υπάρχει μεγάλη) μικρό στήθος σφηχτό κ@λ@ακι, καλή στο μασάζ και με διάθεση να ικανοποιήσει. Εμένα με ικανοποίησε...
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά, τα φώτα σας ξέρετε κανένα μασατζιδικο (για μασάζ όχι έξτρα) με 15-20 ευρώ το μόνο που θέλω είναι να κάνει μασάζ κοπέλα όχι κανας μαμτραχαλας πήγαινα στο relax με 15-20 αλλά μάλλον έκλεισε.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.692
Κριτικές
2
Like
5.397
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά, τα φώτα σας ξέρετε κανένα μασατζιδικο (για μασάζ όχι έξτρα) με 15-20 ευρώ το μόνο που θέλω είναι να κάνει μασάζ κοπέλα όχι κανας μαμτραχαλας πήγαινα στο relax με 15-20 αλλά μάλλον έκλεισε.

Massage inn αν και δεν είναι και ότι καλύτερο.

Το animus έχει καλές υπηρεσίες, είναι λίγο πιο ακριβό.

Αν θες μπες στα site με τα εκπτωτικά κουπόνια και ψάξε για καμιά προσφορά
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Με το κατάλληλο αντίτιμο όλα γίνονται..Και δε λέω μέσα στο Crystal αλλα το βράδυ....μετά...
Κάποτε με εκραζες και δημόσια και στο τσατ γιατί έγραψα ότι γίνονται διαφορά με κοπέλες από το κρυσταλ χωρίς να δώσω ονόματα... Με είπες ψεύτη, μογγολακι (έπειτα) και άλλα πολλά... Κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα, μιλάς χωρίς να λες λεπτομέρειες τι και πως... Εγώ δε θα σε κράξω ούτε θα σε πω ψεύτη... Θα πω μόνο ότι καλό το παραμύθι σου αλλά χωρίς δράκο   
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Τα χουμε πει 100000 φορές στο κρυσταλ δεν παιζουν κλαρίνα
παντου παιζει ΦΑΣΗ αλλα ΕΚΤΟΣ !!! Δεν μπορω να πω περισσοτερα παιδια αλλα ορματεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

giorgos2002

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2023
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Στις 10 ερωτήσεις καίγεσαι παίχτη ήδη έχεις 7 ερωτήσεις στα 7 ποστ
Από ποτε απαγορεύεται να κάνουμε ερωτήσεις; Άλλωστε για να λύνουμε απορίες και να ενημερωνόμαστε είναι εδώ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.227
Πόντοι
2.356
Από ποτε απαγορεύεται να κάνουμε ερωτήσεις; Άλλωστε για να λύνουμε απορίες και να ενημερωνόμαστε είναι εδώ
Ηδη σου έχουμε απάντηση σε όλες Αλλά δεν είδα καμία ενημέρωσή να κάνεις
Στις πιάτσες κάτι ρώτησές κ σ απάντησα Αλλά δεν είδα να πεις κάτι πήγες δε πήγες
Ρωτάμε μαθαίνουμε κ μετά ενημερώνουμε αν θες να παίρνεις απαντήσεις έτσι πάει όχι μόνο ερωτήσεις
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Μόνο φραπές παίζει η πάει και παρακάτω ;
Εγώ θα σου πω, "μόνο φραπέ".
Άλλοι θα σου πουν, "αν κουνήσεις τα μαρούλια, όλα γίνονται".
Πηγαίνεις, βλέπεις, κινείσαι ανάλογα και ό,τι ήθελε προκύψει.
 

Dark.00

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, τα φώτα σας ξέρετε κανένα μασατζιδικο (για μασάζ όχι έξτρα) με 15-20 ευρώ το μόνο που θέλω είναι να κάνει μασάζ κοπέλα όχι κανας μαμτραχαλας πήγαινα στο relax με 15-20 αλλά μάλλον έκλεισε
Δοκίμασε μασσατζιο, ήμουν ευχαριστημένος από το μασάζ ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom