Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.465
Πόντοι
3.796
Και μουνι που μυρίζει κάδο ανακυκλωσης, μακριάαα
:vomit:

Να πω και την πικρή αλήθεια σχετικά με τους συναγωνιστές,γιατί δεν φταίει η λενκα .όπως έχει γραφτεί πολλές φορές έχει πολλά αρνητικά από εμφάνιση και πολλά άλλα και έχουν ειπωθεί παλιότερα αναφορές για παράσημα.αυτο δεν αποτρέπει πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνουν και νέους που την ψάχνουν γιατί δεν σέβονται απλά τον εαυτό τους .
Ο νεοέλληνας είναι γύφτος απλά ότι και να λέμε !
Ο απλός λόγος που συνεχίζει να πηγαίνει σε μια παραμορφωμένη γυναίκα ,με υπερβολικές πλαστικές ,ψυχικά προβλήματα σε επικίνδυνο όριο και ίσως ακόμα και παρασημοφορημενη;....ότι δίνει 70 ευρώ και νομίζει ότι περνάει καλά γιατί τον κρατάει 2 ώρες σπίτι της λόγο ψυχολογικων προβλημάτων και του λέει ιστορίες ασταμάτητα μετά το γαμησι σε έναν άπλυτο καναπέ που έχει γαμησει η μισή Ελλάδα από το 2000 μέχρι τώρα .
Δεν σέβεστε τον εαυτό σας μερικοί .
Όπως ένα απλό παράδειγμα ότι κατά καιρούς έρχονται εσκορνταδες και ρωτάνε για γυναίκες της πιάτσας αν μπορούν να τις πάρουν στο ξενοδοχείο.
Απλά από γυφτιά να γλιτώσουν κανένα κατοσταρικο θα γλυφομουνιαζουν πρεζόνια και γυφτισσες για 50 ευρώ .

Σόρρυ που έγραψα ένα τέτοιο κείμενο στο νήμα που δεν έχει καμία σχέση με την συγκεκριμένη και με το θέμα ,αλλά που και που πρέπει μερικοί να ακούν την πικρή αλήθεια .
Ωραιες οι μαλακίες αλλά να βλέπετε με ανοιχτά μάτια και όχι μόνο ότι συμφέρει και ότι θέλετε να βλέπετε.
 

christ0s-thess

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Αν και ασχετο με τα μασαζ..οπλισου με υπομονη..

Συμφωνώ με τον φίλο
Μεγάλη υπομονή χρειάζεται και αν απαντησσει
Εγώ της έχω στείλει 2-3 φορές, πήρα την μια απάντηση και ξανά χάθηκε
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
54
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς μία Εύα σε Αμπελόκηπους ?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
:vomit:

Να πω και την πικρή αλήθεια σχετικά με τους συναγωνιστές,γιατί δεν φταίει η λενκα .όπως έχει γραφτεί πολλές φορές έχει πολλά αρνητικά από εμφάνιση και πολλά άλλα και έχουν ειπωθεί παλιότερα αναφορές για παράσημα.αυτο δεν αποτρέπει πολλούς μα πάρα πολλούς να πηγαίνουν και νέους που την ψάχνουν γιατί δεν σέβονται απλά τον εαυτό τους .
Φιλε μου..η θεσνικη εχει 1.5 εκ κοσμο..και 50 100 χιλ που μπαινει καθημερινα απο επαρχια...βλεπει μια αγγελια (οποιαδηποτε αγγελια)και παει..οι 50 60 που ασχολουντε εδω απλα ξερουν..σε ολο το φασμα του sex life..μασαζ σπιτια call girls..σιγα μην περιμεναν απο μας εδω μεσα να δουλεψουν..

Θελω να πω..οποιος παει δε σημαινει οτι ξερει και που παει..ουτε και ειναι εδω μεσα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Αν πληρώσεις 90 € για να στο παίξουν θα έπρεπε να ντρέπεσαι να το γράψεις

Αν έχεις κάνει κάτι παραπάνω Τότε ακόμα και σε μήνυμα θα είσαι ανόητος αν το πεις γιατί εδώ μιλάμε για τις στάνταρ υπηρεσίες των γυναικών. Όποιος κάνει κάτι παραπάνω μαγκιά του αλλά δεν το λέει γιατί όλοι θα πάνε και θα ζητάνε τις ίδιες υπηρεσίες

Υπαρχουν καποιοι που θεωρουν εξτρα κ πληρωνουν για να βγαλει η αλλη το κιλοτακι κ να γλυψουν λιγο μουνακι ενω η ουσια για αυτους παραμενει ο φραπες... Πεταμενα λεφτα δηλαδη!
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
141
Like
325
Πόντοι
21
Υπαρχουν καποιοι που θεωρουν εξτρα κ πληρωνουν για να βγαλει η αλλη το κιλοτακι κ να γλυψουν λιγο μουνακι ενω η ουσια για αυτους παραμενει ο φραπες... Πεταμενα λεφτα δηλαδη!
12 χρονια εδω μεσα ....69 μηνυματα....ενταξει μην εισαι τοσο απολυτος... λιγο μετριοφρων να εισαι!
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
76
Πόντοι
0
Τι εννοείς ότι έχουν αρχείο με τους αριθμούς που τους καλούνε;;; Αποκλείεται δεν συμβαίνουν τέτοια πράγματα!!!
Ναι καλά!!!! Κάποτε πριν 2-3 χρόνια που είχα τηλεφωνήσει σε ένα λαδιμαγαζο με είχαν απαντήσει με το ....όνομα μου!!
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
12 χρονια εδω μεσα ....69 μηνυματα....ενταξει μην εισαι τοσο απολυτος... λιγο μετριοφρων να εισαι!

Συμφωνα με τα δικα τους μηνυματα λεω αυτο που λεω! Προφανως αν υπαρχουν αλλα πιο ουσιαστικα εξτρα δεν μπορει καποιος να τα πει κ να εκθεσει κοπελες! Παντως πολλοι απο μονοι τους εχουν αναφερει εδω μεσα ως εξτρα υπηρεσια το κατεβασμενο κιλοτακι...
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
96
Πόντοι
0
Περασμα απο VANA SPA, με την Βερονικα, αν θυμαμαι καλα το ονομα... Καλο μασαζ κ αρκετα καυλιαρικο 2ο μερος! Αρνητικο το οτι μιλαει παρα πολυ!!! Ειναι λιγο γεματουλα, σε αποδεκτο επιπεδο, οχι χοντρη κ ηλικιακα μου φανηκε γυρω στα 25! Λογικα θα ξαναπροτιμηθει!
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Ναι καλά!!!! Κάποτε πριν 2-3 χρόνια που είχα τηλεφωνήσει σε ένα λαδιμαγαζο με είχαν απαντήσει με το ....όνομα μου!!
Το τρομακτικο είναι οτι έχουν ιστορικό τι επαγγελμα τους είχα πεί οτι κάνω απο παλαιότερη μου συνεδρία.
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Like
44
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτό με τα τηλ είναι τραγικό κάποιοι δε θελουμε να δώσουμε τον αριθμό μας και όλα αυτά τα μαγαζία επιμένουν να πάρεις από κιν φανερά! Εγώ βάζω άλλον και παίρνει και μου κλείνει και στο crystal kΆι στη Βάνα που έχω πάει! Πρέπει να το κάνουν κάπως ποιο εύκολο με κάποιο ινσταγκραμ φβκ που μπορεί και να είναι και fake αλλά τι προβλημμα υπάρχει; Να είσαι τώρα σπιτι και να σ έρθει καμία ευχή πασχαλινή από ελαιοτριβείο; Τραγικό!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Ρε παιδιά αυτό με τα τηλ είναι τραγικό κάποιοι δε θελουμε να δώσουμε τον αριθμό μας και όλα αυτά τα μαγαζία επιμένουν να πάρεις από κιν φανερά! Εγώ βάζω άλλον και παίρνει και μου κλείνει και στο crystal kΆι στη Βάνα που έχω πάει! Πρέπει να το κάνουν κάπως ποιο εύκολο με κάποιο ινσταγκραμ φβκ που μπορεί και να είναι και fake αλλά τι προβλημμα υπάρχει; Να είσαι τώρα σπιτι και να σ έρθει καμία ευχή πασχαλινή από ελαιοτριβείο; Τραγικό!
Καλά οι πιο πολλοί είναι σοβαροί και δεν θα σε ευχηθούν στην ονομαστική σου εορτή.
Βέβαια πριν πολλά χρόνια ένας τύπος που μανατζαριζε κάτι κοπέλες έστελνε μηνύματα τύπου «ήρθε το καινούριο ανταλακτικο φ20 που ζήτησες» ή «μαζί με το παξιμάδι να μην ξεχάσεις να βάλεις και ροδέλα. Παρε με τηλ να σου πω».
 

driverthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
1.069
Πόντοι
201
Ρε παιδιά αυτό με τα τηλ είναι τραγικό κάποιοι δε θελουμε να δώσουμε τον αριθμό μας και όλα αυτά τα μαγαζία επιμένουν να πάρεις από κιν φανερά! Εγώ βάζω άλλον και παίρνει και μου κλείνει και στο crystal kΆι στη Βάνα που έχω πάει! Πρέπει να το κάνουν κάπως ποιο εύκολο με κάποιο ινσταγκραμ φβκ που μπορεί και να είναι και fake αλλά τι προβλημμα υπάρχει; Να είσαι τώρα σπιτι και να σ έρθει καμία ευχή πασχαλινή από ελαιοτριβείο; Τραγικό!
Πλέον όλα σχεδόν τα smartphone είναι dual sim, έχεις και δεύτερο αριθμό για τέτοιες περιπτώσεις και το βάζεις σε λειτουργία πτήσης όταν είσαι με οικογένεια ή γκόμενα
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Πόσο βαριέστε να διαβάσετε μερικοί ρε φίλε...πόσο.
Τα έχουν γράψει 500 φορές τα παιδιά.
Δηλαδή φαντάσου, εγώ που ΔΕΝ έχω πάει ποτέ εκεί ξέρω ότι

Η Μαρία επειδή πάντα το έδινε, τώρα δίνει μόνο κώλο.
Η Νικόλ πέρα από το footjob, κάνει τρίο και με τη θεία της.
Η Βασιλεία, μόνο πίπες με φετίχ να της χύνεις τα μαλλιά.

Διαβάστε ρε μερικές σελίδες, αμέσως πετάτε ένα συναθλητές και ρωτάτε.
Και φυσικά, ποτέ μετά δεν ενημερώνετε.
Η θεια της ομως δεν είναι εκει μεσα.επειδη πηγα εγω δυο φορες για αυτο το λεω.Μονο η Μαρια αν κανει κάτι και αυτο το παιζει δυσκολη λεει τι ειναι μπουρδέλο εδω
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.555
Πόντοι
7.636
Όχι φίλε μου τα έμαθα όλα από τα μηνύματα από κοντά είδα μόνο εμφάνιση.. αν σου αρέσει εσένα αυτό το γεωργιανό σκατο με γεια σου με χαρά σου!!
435E05FB-E858-4E2F-9FAD-DEA782C9762A.png

γιαυτήν λέτε?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.555
Πόντοι
7.636
Μία Μαρία Λαδάδικα ρε τσακάλια.....ξέρει κάποιος κάτι?

Κάπου είχα διαβάσει πιο παλιά πιο πίσω.....είναι Λαδάδικα? είναι αλλού?

Υπάρχει τώρα κάποια τέτοια - να παίξουμε μπαλίτσα λίγο???
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
270
Like
852
Πόντοι
81
Καλησπέρα επειδή θέλω να πάρω μια πρώτη εμπειρία μπορεί κάποιος να μου γράψει τα πιο γνωστά μασατζιδικα και τις οδούς αν είναι εύκολο είτε εδώ είτε πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom