Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Πέρασα 2 φορές τις τελευταίες εβδομάδες. Μια φορά με Αντζελίνα και Ζακλίν και μια φορά με Λίνα. Ήταν πολύ καλά και τιος 2 φορές. Το προτείνω. Απλά από προσωπική πείρα την Δώρα μην πάρεις. Αλλά μπορεί να μην ταιριάξαμε.
Δώρα έχω δοκιμάσει, οκ ήταν.....η Ζακλιν και Λινα? Λεπτομέρειες?
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Παιδιά τι γίνεται luxury? Έχει περάσει κάνεις? Βλέπω πολλά νέα ονόματα....
Τελευταία που ήμουν στην πόλη δεν πέρασα καλά και είχα γράψει και την εμπειρία
Αντζελινα το μεγαλύτερο κα@@@λακι εκεί μέσα... Κάποτε στο Λουξουρι με 70€ έκανε τα πάντα... Πλέον ούτε δάχτυλα... Ούτε φιλιά... Ούτε εξτραδακια... Την έχει δει και κάποια ως... Οπότε από μένα μαύρο
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Κανένα πρόβλημα, έχεις δίκιο σαν μάθημα φαίνεται.. χαχαχα! Όπως το καταλαβαίνει ο καθένας.. μπορεί να μάθει κάποιος όντως! Από κει και πέρα κανένα χρύσωμα δεν ωθώ, πηδώ και μόνο με το 50€ πολλές φορές κ γω.. ανάλογα την κοπέλα! Έχω πάει σε σπίτι λαδοκορων χωρίς φράγκο κιόλας(διψήφιο)και μετά θέλαν αλλά, όποτε καλά είναι τα 100€ & το κεφάλι μας ήσυχο! Πάντως ότι μαθαίνεις καλό είναι νομίζω..

ΥΓ μάθημα τέλος(χαχαχα) που λες και εσυ.. από εκει και πέρα να κοιτάξετε πως διαφωνήσετε ή πως να βρείτε κάτι που δεν αρέσει και όχι τρόπο διείσδυσης στα μουνακια
ΥΓ 2 γαμαει καλύτερα οποίος γαμαει όντως
ΥΓ3 μιλάμε για φρέσκα μουνακια U25, πιο μεγάλα γαμα εσυ
Ο καθείς κατατάσσει τον εαυτό του κατά το δοκούν, παίδαρος, γαμοσαυρος, κούρος κ.ο.κ, απλά αγαπητέ συνιμιλητή το κάθε ποστ σου μου δημιουργεί ερωτήματα.
Πχ γιατί ενώ η εμφάνιση, η η ικανότητα σου να δημιουργείς τις πρέπουσες προϋποθέσεις ώστε (ακόμα και οι επαγγελματίες) να πέφτουν σαν ώριμα φρούτα , να σε καλούν στα σπίτια τους να τις παίρνεις τζάμπα κλπ κλπ, γιατί δεν τις εκμεταλλεύεσαι στον "πραγματικό" κόσμο?
Εύλογη δεν είναι η απορία μου δεδομένου ότι είμαι νέος εδώ μέσα, μόνο 10 χρόνια?
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
επειδη παω στα μασαζ καμια 30 χρονια θα πω οτι οντως κανουν φουλ πακετο και λιγα ευρω 100-120 αν σε γουσταρουν ομως.
Τσαμπα δυσκολα ακομα και μοντελο να εισαι . Στα λαδαδικα καμια πεταμενη ισως βρεις δωρεαν.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
Δεν υπαρχει μασατζιδικο που δεν ανοιγουν τα ποδια ή δεν κανουν πιπες...η διαφορα ειναι αυτα που δουλευουν σαν πετσεταδικα (εμεις βαραμε μονο μλκια)και τα αλλα που στο ξεκαθαριζουν..θεμα marketing ειναι..στο ενα πας μηπως και γαμησεις ποτε γιατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια(αν αντεχει η τσεπη σου) και στα αλλα γιατι ειτε δε θελεις ειτε βαριεσαι αυτη τη διαδικασια ( και να ξοδεψεις ενα σκασμο λεφτα).
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
817
Like
1.358
Πόντοι
206
Ok so εκτάκτως γυρίζω αύριο ( λολ ) λέω να πάω μια βόλτα. Μπορώ να σκάσω 100/120 πιστεύω , αρκεί να μου τα κάνει αυτά που θέλω.

Μου αρέσουν οι πετσί και κόκαλο ( don't care about age ) , ακούω προτάσεις.
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
157
Like
348
Πόντοι
21
Ok so εκτάκτως γυρίζω αύριο ( λολ ) λέω να πάω μια βόλτα. Μπορώ να σκάσω 100/120 πιστεύω , αρκεί να μου τα κάνει αυτά που θέλω.
Βανέσσα ισως!!!!
Μου αρέσουν οι πετσί και κόκαλο ( don't care about age ) , ακούω προτάσεις.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.368
Πόντοι
201
Κανένα πρόβλημα, έχεις δίκιο σαν μάθημα φαίνεται.. χαχαχα! Όπως το καταλαβαίνει ο καθένας.. μπορεί να μάθει κάποιος όντως! Από κει και πέρα κανένα χρύσωμα δεν ωθώ, πηδώ και μόνο με το 50€ πολλές φορές κ γω.. ανάλογα την κοπέλα! Έχω πάει σε σπίτι λαδοκορων χωρίς φράγκο κιόλας(διψήφιο)και μετά θέλαν αλλά, όποτε καλά είναι τα 100€ & το κεφάλι μας ήσυχο! Πάντως ότι μαθαίνεις καλό είναι νομίζω..

ΥΓ μάθημα τέλος(χαχαχα) που λες και εσυ.. από εκει και πέρα να κοιτάξετε πως διαφωνήσετε ή πως να βρείτε κάτι που δεν αρέσει και όχι τρόπο διείσδυσης στα μουνακια
ΥΓ 2 γαμαει καλύτερα οποίος γαμαει όντως
ΥΓ3 μιλάμε για φρέσκα μουνακια U25, πιο μεγάλα γαμα εσυ
Πριν ηταν ολες σαυρες τωρα τις γαμας ολες με λιγα λεφτα παραπανω. Λεω οτι καποιοι τρωνε και στο 50ρικο πριν δεν συμφωνουσες τωρα λες πηδας κι εσυ στο 50ρικο. Αγορινα διάλεξε. Ολοι οι καταφερτζηδες με λεφτα στα μασαζομαγαζα πατε να πηδησετε;
Υγειες και να περνάμε καλα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.368
Πόντοι
201
Περασμα την περασμενη εβδομαδα απο κρυσταλ. Παρουσες αντριανα, μια κοντουλα αδιαφορη καινουρια, το βαρυ πυροβολικο η μπελα , η ίριδα ,η νεφελη και μια καινούργια ακομα η αρτεμις με την οποια και περασα. Εχει γραψει ενας φιλος πιο πανω με τον οποιο θα συμφωνήσω. Εμφανησιακα στα γουστα μου. Λεει 25 πιστευω ειναι πιο μικρη. 21-22. Ξανθο με ωραιο σωμα, στηθος για μενα τοπ (χουφτας) κωλαρακι ωραιο, καυλοφατσα αλλα λογω απειρίας ψιλο κομπλαρει καποιες φασεις αλλα θελει να σε ευχαριστήσει. Ειναι χαμογελαστη που για μενα μετραει πολυ. Ευχαριστη. Στα του αγωνα βγαζει ρουχα κατευθειαν και μενει με κατω εσωρουχο απο το μασαζ κι ολας. ( κι αλλες το κανουν οκ) μασαζ λιγα πραγματα. Ενα σταδιο μετα το αλοιμα η φαση. Δευτερο μερος μονο που πιανει την πουτσα γουσταρει η μικρη. Ανεβαινει πανω κ κανει παιχνιδι γενικα. Πολυ θετικη , χαμογελαστη κ ευχαριστη κοπελα. Η ωρα κανονικα οπως προβλεπετε. Ουτε να κλεψει ουτε τπτ. Θα ξανα προτιμηθει σιγουρα.
Εχει κανενας νεα απο βανα; υπαρχει κατι αξιολογο; ή ολες ειναι σαν τον βουτσα χωρις τριχες;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
817
Like
1.358
Πόντοι
206
Περασμα την περασμενη εβδομαδα απο κρυσταλ. Παρουσες αντριανα, μια κοντουλα αδιαφορη καινουρια, το βαρυ πυροβολικο η μπελα , η ίριδα ,η νεφελη και μια καινούργια ακομα η αρτεμις με την οποια και περασα. Εχει γραψει ενας φιλος πιο πανω με τον οποιο θα συμφωνήσω. Εμφανησιακα στα γουστα μου. Λεει 25 πιστευω ειναι πιο μικρη. 21-22. Ξανθο με ωραιο σωμα, στηθος για μενα τοπ (χουφτας) κωλαρακι ωραιο, καυλοφατσα αλλα λογω απειρίας ψιλο κομπλαρει καποιες φασεις αλλα θελει να σε ευχαριστήσει. Ειναι χαμογελαστη που για μενα μετραει πολυ. Ευχαριστη. Στα του αγωνα βγαζει ρουχα κατευθειαν και μενει με κατω εσωρουχο απο το μασαζ κι ολας. ( κι αλλες το κανουν οκ) μασαζ λιγα πραγματα. Ενα σταδιο μετα το αλοιμα η φαση. Δευτερο μερος μονο που πιανει την πουτσα γουσταρει η μικρη. Ανεβαινει πανω κ κανει παιχνιδι γενικα. Πολυ θετικη , χαμογελαστη κ ευχαριστη κοπελα. Η ωρα κανονικα οπως προβλεπετε. Ουτε να κλεψει ουτε τπτ. Θα ξανα προτιμηθει σιγουρα.
Εχει κανενας νεα απο βανα; υπαρχει κατι αξιολογο; ή ολες ειναι σαν τον βουτσα χωρις τριχες;
Ξέρεις το ωράριο ; Θέλει ραντεβού η πάω έτσι ;

Επίσης , το κόστος πόσο πάει ;
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Στο Luxury η αδυναμία μου είναι η Ρωσίδα η Αναστασία (πέρσι στη Βάνα). Πολύ καλό μασάζ στην αρχή και στη συνέχεια βγάζει πολύ καλή χημεία, τουλάχιστον μαζί μου. Πήγα τελευταία φορά τον Ιούλιο, δεν ξέρω αν είναι ακόμα εκεί.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Περασμα την περασμενη εβδομαδα απο κρυσταλ. Παρουσες αντριανα, μια κοντουλα αδιαφορη καινουρια, το βαρυ πυροβολικο η μπελα , η ίριδα ,η νεφελη και μια καινούργια ακομα η αρτεμις με την οποια και περασα. Εχει γραψει ενας φιλος πιο πανω με τον οποιο θα συμφωνήσω. Εμφανησιακα στα γουστα μου. Λεει 25 πιστευω ειναι πιο μικρη. 21-22. Ξανθο με ωραιο σωμα, στηθος για μενα τοπ (χουφτας) κωλαρακι ωραιο, καυλοφατσα αλλα λογω απειρίας ψιλο κομπλαρει καποιες φασεις αλλα θελει να σε ευχαριστήσει. Ειναι χαμογελαστη που για μενα μετραει πολυ. Ευχαριστη. Στα του αγωνα βγαζει ρουχα κατευθειαν και μενει με κατω εσωρουχο απο το μασαζ κι ολας. ( κι αλλες το κανουν οκ) μασαζ λιγα πραγματα. Ενα σταδιο μετα το αλοιμα η φαση. Δευτερο μερος μονο που πιανει την πουτσα γουσταρει η μικρη. Ανεβαινει πανω κ κανει παιχνιδι γενικα. Πολυ θετικη , χαμογελαστη κ ευχαριστη κοπελα. Η ωρα κανονικα οπως προβλεπετε. Ουτε να κλεψει ουτε τπτ. Θα ξανα προτιμηθει σιγουρα.
Εχει κανενας νεα απο βανα; υπαρχει κατι αξιολογο; ή ολες ειναι σαν τον βουτσα χωρις τριχες;
Τιμή στην ώρα ?????????
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Τιμή στην ώρα ?????????
30+20 για το φραπέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρεις το ωράριο ; Θέλει ραντεβού η πάω έτσι ;

Επίσης , το κόστος πόσο πάει ;
Παίρνεις τηλέφωνο. Το βρίσκεις στη σελίδα τους στο fb ή το insta.
30+20 για το φραπέ η τιμή, περίπου 50 λεπτά ή όλη συνεδρία
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
817
Like
1.358
Πόντοι
206
30+20 για το φραπέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Παίρνεις τηλέφωνο. Το βρίσκεις στη σελίδα τους στο fb ή το insta.
30+20 για το φραπέ η τιμή, περίπου 50 λεπτά ή όλη συνεδρία
Μόνο φραπές παίζει η πάει και παρακάτω ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom