Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (10 μέλη και 34 επισκέπτες)

thessalonikios67

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2022
Μηνύματα
3
Like
5
Πόντοι
0
καλησπέρα ....εκεί στο elegance το έκλεισαν;;; Μην φτουρίσει κανένα καλό μαγαζί !!!!
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Εγώ κάνω αδελφέ. Δεν έχω παει πουθενά πάνω από μήνα. Μόνο Αθήνα
Πρότεινε ένα στην Αθήνα που να έμεινες ευχαριστημένος, κατά προτίμηση νότια προάστια μέχρι κέντρο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Αυτό με την αποχή να ξέρετε είναι τελείως ουτοπικό. Η πελατεία των μαγαζιών αυτό δε συμμετέχει στο φορούν ούτε κατά 10%

Αντίθετα σχεδόν όλες διαβάζουν εδώ το τοπικ όποτε τα εξτραδακια και τις συμπάθειες αν τις πετύχετε κρατήστε τες για τον εαυτό σας. Η κριτική σας να είναι σχετικά με το ποσό έκανε τα αναμενόμενα
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
196
Like
694
Πόντοι
81
καλησπέρα σας!θα παραμείνω κοντά σας μέχρι 31

καλησπέρα σας!θα παραμείνω κοντά σας μέχρι 31!

Δυστυχώς άλλαξαν τα σχέδια Γιατί δεν κατάφερα να βρω ένα διαμέρισμα διαθέσιμο όπως θα το ήθελα Οπότε Δυστυχώς ακυρώνεται ιδέα και ισχύει ότι θα φύγω αύριο κανονικά όπως ήταν προγραμματισμένο

Καμία ενημέρωση για Κριστη στη Βάνα;;;;8

Σωστός ο Μύστης.. ή βίζιτες με 150+ ή νεαρά μουνακια με 100 για κάτι παραπάνω! Βέβαια η αφεντιά μου σε 2 διαφορετικά ιδρύματα παλαιότερα(όχι πολύ) με 70 γιούρια τα κανα όλα και με τις τοπ των ιδρυμάτων κατ εμε.. αποδήμησαν και οι δυο για κακή μας τύχη, όμως βρήκα άλλο από 3ο ίδρυμα, για αυτό και ΔΕΝ πάω στα προαναφερθέντα.. (Μη στείλεις μήνυμα δε θα σου πχ κάτι παραπάνω) Θα πω όμως αυτό : βλέπεις ένα μουνακι στο ίδρυμα που σου αρέσει, πάνε μια φραπέ δυο φραπέ.. τρίτη και τέταρτη ζητά παραπάνω με δωράκι, αν δώσει πάνε και μια πέμπτη. Αν δεν κάνει κάτι παραπάνω μη ξαναπάς σε αυτήν δεν θα πάρεις τίποτα παραπάνω! Μέσα στα 10+ χρόνια που πάω στα μασαζομαγαζα τα παραπάνω έχουν επαναληφθεί αλλεπάληλα.. δεν με νοιάζει ποιος πιστεύει κ αν πιστεύει, τα λέω για αυτόν που θέλει κάτι παραπάνω και πιστεύει πως μπορεί να το πάρει φυσικά, γιατί, φίλε μου.. εσυ 60 χρόνων - 800κιλα που απαιτείς επειδή πλερωνεις, θα πάρεις από τα 3 το καλύτερο - τίποτα δηλαδή! Επειδή όμως εδώ μέσα έχει και σχετικά νεαρούς με καλή εμφάνιση που για τους χ και ψ λόγους δεν ψάχνονται σε μπαρ κ σε καφέ.. μπορείς να πάρεις ότι αξίζεις και όχι ότι πληρώνεις απλά πρέπει να πληρώσεις κάτι παραπάνω λόγω των χωρών που το επιχειρείς! Vamos ala playa παλουκαρια
Σωστός ο Μύστης.. ή βίζιτες με 150+ ή νεαρά μουνακια με 100 για κάτι παραπάνω! Βέβαια η αφεντιά μου σε 2 διαφορετικά ιδρύματα παλαιότερα(όχι πολύ) με 70 γιούρια τα κανα όλα και με τις τοπ των ιδρυμάτων κατ εμε.. αποδήμησαν και οι δυο για κακή μας τύχη, όμως βρήκα άλλο από 3ο ίδρυμα, για αυτό και ΔΕΝ πάω στα προαναφερθέντα.. (Μη στείλεις μήνυμα δε θα σου πχ κάτι παραπάνω) Θα πω όμως αυτό : βλέπεις ένα μουνακι στο ίδρυμα που σου αρέσει, πάνε μια φραπέ δυο φραπέ.. τρίτη και τέταρτη ζητά παραπάνω με δωράκι, αν δώσει πάνε και μια πέμπτη. Αν δεν κάνει κάτι παραπάνω μη ξαναπάς σε αυτήν δεν θα πάρεις τίποτα παραπάνω! Μέσα στα 10+ χρόνια που πάω στα μασαζομαγαζα τα παραπάνω έχουν επαναληφθεί αλλεπάληλα.. δεν με νοιάζει ποιος πιστεύει κ αν πιστεύει, τα λέω για αυτόν που θέλει κάτι παραπάνω και πιστεύει πως μπορεί να το πάρει φυσικά, γιατί, φίλε μου.. εσυ 60 χρόνων - 800κιλα που απαιτείς επειδή πλερωνεις, θα πάρεις από τα 3 το καλύτερο - τίποτα δηλαδή! Επειδή όμως εδώ μέσα έχει και σχετικά νεαρούς με καλή εμφάνιση που για τους χ και ψ λόγους δεν ψάχνονται σε μπαρ κ σε καφέ.. μπορείς να πάρεις ότι αξίζεις και όχι ότι πληρώνεις απλά πρέπει να πληρώσεις κάτι παραπάνω λόγω των χωρών που το επιχειρείς! Vamos ala playa παλουκαρια
Πολυ σωστα αναφερεσαι συμφωνω..... Αυτο το καθεστωs υπαρχει στην καλυτερη περιπτωση των παραπανω ιδρυματων με τιs top κορασιδεs!!! που κανουν ολων των ειδων τα εξτρα και που εξαφανιζονται δια μαγειαs σε ανυποπτο χρονο.
 

lester94

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα, παλιο μελος αλλα ουσιαστικα νεο ξανα γτ ειχα να μπω χρονια.. τι προτεινετε απο μασατζιδικα να κεραστω; ειχα παει στο dommes παλια αλλα παιζει να εκλεισε.. που εχουμε πιθανοτητες για κατι μεχρι πιπα; και ποσο το μαλλι; ευχαριστω εκ των προτερων αδερφια..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.125
Πόντοι
2.356
Καλησπερα στην παρεα, παλιο μελος αλλα ουσιαστικα νεο ξανα γτ ειχα να μπω χρονια.. τι προτεινετε απο μασατζιδικα να κεραστω; ειχα παει στο dommes παλια αλλα παιζει να εκλεισε.. που εχουμε πιθανοτητες για κατι μεχρι πιπα; και ποσο το μαλλι; ευχαριστω εκ των προτερων αδερφια..
Αν εννοείς το dames ζει κ βασιλεύει
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Καλησπερα στην παρεα, παλιο μελος αλλα ουσιαστικα νεο ξανα γτ ειχα να μπω χρονια.. τι προτεινετε απο μασατζιδικα να κεραστω; ειχα παει στο dommes παλια αλλα παιζει να εκλεισε.. που εχουμε πιθανοτητες για κατι μεχρι πιπα; και ποσο το μαλλι; ευχαριστω εκ των προτερων αδερφια..
Πλέον και στο aqua μπορείς και πίπα και φουλ , απλά δεν είναι διαθέσιμα όλα τα κορίτσια. Για φουλ πρέπει να είναι διαθέσιμη η Χριστίνα και μια ακόμα, στα 100€ νομίζω, ενώ η πίπα είναι στα 80€.
Ξανά λέω όμως δεν είναι αυτονόητο ότι τα κάνουν όλα τα κορίτσια, διευκρίνισε το στο τηλέφωνο.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
235
Like
380
Πόντοι
21
Στο παλιό venus στην Καραμανλή που πήρε τη θέση του το καινούργιο bodyfree ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι αξιόλογο; Λογικά οι τιμές θα είναι ίδιες;80€ φουλ;
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Πλέον και στο aqua μπορείς και πίπα και φουλ , απλά δεν είναι διαθέσιμα όλα τα κορίτσια. Για φουλ πρέπει να είναι διαθέσιμη η Χριστίνα και μια ακόμα, στα 100€ νομίζω, ενώ η πίπα είναι στα 80€.
Ξανά λέω όμως δεν είναι αυτονόητο ότι τα κάνουν όλα τα κορίτσια, διευκρίνισε το στο τηλέφωνο.
Δεν λένε τίποτα στο τηλέφωνο φίλε μου... Σου λένε έλα από εδώ και βλέπουμε....λες και έχουμε όρεξη να γράφουμε χιλιόμετρα.....μαυροοοο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Δεν λένε τίποτα στο τηλέφωνο φίλε μου... Σου λένε έλα από εδώ και βλέπουμε....λες και έχουμε όρεξη να γράφουμε χιλιόμετρα.....μαυροοοο
Και εσυ τωρα περιμενεις σε εναν αγνωστο που τηλεφωνει,
να του πουν κανουμε πιπες και γαμησια?
Σκεφτειτε και λιγο λογικα...
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Όχι φίλε μου απλά για μένα πρέπει να ακολουθούν όλες την ίδια γραμμή στις υπηρεσίες δεν γίνεται να πηγαίνειε εκεί και να σου λένε. Μαλακίες η να κλείσεις ραντεβού με κάποια συγκεκριμένη για συγκεκριμένη υπηρεσία και όταν πας εκεί να σου λέει η άλλη εγώ φεύγω τώρα κάνε με άλλη αν υπάρχει διαθέσιμη και αν προσφέρει την υπηρεσία
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Όχι φίλε μου απλά για μένα πρέπει να ακολουθούν όλες την ίδια γραμμή στις υπηρεσίες δεν γίνεται να πηγαίνειε εκεί και να σου λένε. Μαλακίες η να κλείσεις ραντεβού με κάποια συγκεκριμένη για συγκεκριμένη υπηρεσία και όταν πας εκεί να σου λέει η άλλη εγώ φεύγω τώρα κάνε με άλλη αν υπάρχει διαθέσιμη και αν προσφέρει την υπηρεσία
Στο δευτερο εχεις δικιο,αν εχεις κλεισει ραντεβου συμφωνω οτι
πρεπει να ειναι συνεπης.
Οσο για το πρωτο,διαφωνω,οποια θελει προχωραει οσο θελει.
Οσο πιο λιγα κανει,λιγοτερο μεροκαματο θα παρει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
640
Like
976
Πόντοι
86
Στο λέω επειδή έχει γίνει 2 φορές..και για το μεροκάματο έτσι όπως είναι διαμορφωμένες η τιμές στο Γκόλντεν αυτές τις συμφέρει να τον παίζουν (70/2=35) από το να κάνουν πίπες (80/2=40) για 5€ διαφορά εσύ τι θα έκανες εμείς πρέπει να διαμορφώσουμε τις τιμές και τις υπηρεσίες
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Humax

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.981
Κριτικές
10
Like
4.869
Πόντοι
4.895
Στο λέω επειδή έχει γίνει 2 φορές..και για το μεροκάματο έτσι όπως είναι διαμορφωμένες η τιμές στο Γκόλντεν αυτές τις συμφέρει να τον παίζουν (70/2=35) από το να κάνουν πίπες (80/2=40) για 5€ διαφορά εσύ τι θα έκανες εμείς πρέπει να διαμορφώσουμε τις τιμές και τις υπηρεσίες
Θέλω να πιστεύω ότι ο @ΦΑΚΙΡΗΣ δεν θα έκανε ούτε πίπες, ούτε θα τον έπαιζε.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Στο τηλ μην περιμενετε ν
Στο λέω επειδή έχει γίνει 2 φορές..και για το μεροκάματο έτσι όπως είναι διαμορφωμένες η τιμές στο Γκόλντεν αυτές τις συμφέρει να τον παίζουν (70/2=35) από το να κάνουν πίπες (80/2=40) για 5€ διαφορά εσύ τι θα έκανες εμείς πρέπει να διαμορφώσουμε τις τιμές και τις υπηρεσίες
Φανταζομαι η ζητηση για το μικροφωνο θα ειναι μεγαλυτερη απ οτι το χερι..με οτι συνεπαγεται..αλλο 2×35 κι αλλο 4 5 × 40..αν τα πολλαπλασιασεις δε ×30 η διαφορα ειναι χαοτικη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom