Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Έκανε μεγάλη μαλακία να αυξήσει τις τιμές. Τώρα θέλουν 60 ευρώ για να στον παίξουν και 70 χωρίς ρούχα.
Από αυτό καταλαβαίνεις ότι και 130 να δώσεις πάλι θα τα κλαίς.
Aqua-Golden Τέλος. Μακριά.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.236
Πόντοι
201
3 φορες εχω παει golden..φουλ στα 100 με μια Χριστινα και μια Γιαννα και στοματικο στα 80 με μια αλλη που δεν θυμαμαι τωρα ονομα.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Έκανε μεγάλη μαλακία να αυξήσει τις τιμές. Τώρα θέλουν 60 ευρώ για να στον παίξουν και 70 χωρίς ρούχα.
Από αυτό καταλαβαίνεις ότι και 130 να δώσεις πάλι θα τα κλαίς.
Aqua-Golden Τέλος. Μακριά.
γιατι δνε πας Vana ??? 50 με φραπε και χωρις ρουχα
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.236
Πόντοι
201
γιατι δνε πας Vana ??? 50 με φραπε και χωρις ρουχα
Τα εχω γυρισει ολα...για να κανεις κανα γουστο θες +20 30.. για να κανεις πολυ καλο γουστο θα πιασεις τα 100..με 50 κανεις δεν κανει "γουστα" ..
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Τα εχω γυρισει ολα...για να κανεις κανα γουστο θες +20 30.. για να κανεις πολυ καλο γουστο θα πιασεις τα 100..με 50 κανεις δεν κανει "γουστα" ..
ε θα πληρωσεις φιλε...αλλιως πας στα ιδια και στα ιδια....Γυναικα :))

Βανα παντως δεν μου εκανα φουλ προγραμμα μονο φραπε και παω 4-5 χρονια
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Δοκιμασε κανεις την καινουρια την χριστινα απο το luxury?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Τα εχω γυρισει ολα...για να κανεις κανα γουστο θες +20 30.. για να κανεις πολυ καλο γουστο θα πιασεις τα 100..με 50 κανεις δεν κανει "γουστα" ..
Σωστός ο Μύστης.. ή βίζιτες με 150+ ή νεαρά μουνακια με 100 για κάτι παραπάνω! Βέβαια η αφεντιά μου σε 2 διαφορετικά ιδρύματα παλαιότερα(όχι πολύ) με 70 γιούρια τα κανα όλα και με τις τοπ των ιδρυμάτων κατ εμε.. αποδήμησαν και οι δυο για κακή μας τύχη, όμως βρήκα άλλο από 3ο ίδρυμα, για αυτό και ΔΕΝ πάω στα προαναφερθέντα.. (Μη στείλεις μήνυμα δε θα σου πχ κάτι παραπάνω) Θα πω όμως αυτό : βλέπεις ένα μουνακι στο ίδρυμα που σου αρέσει, πάνε μια φραπέ δυο φραπέ.. τρίτη και τέταρτη ζητά παραπάνω με δωράκι, αν δώσει πάνε και μια πέμπτη. Αν δεν κάνει κάτι παραπάνω μη ξαναπάς σε αυτήν δεν θα πάρεις τίποτα παραπάνω! Μέσα στα 10+ χρόνια που πάω στα μασαζομαγαζα τα παραπάνω έχουν επαναληφθεί αλλεπάληλα.. δεν με νοιάζει ποιος πιστεύει κ αν πιστεύει, τα λέω για αυτόν που θέλει κάτι παραπάνω και πιστεύει πως μπορεί να το πάρει φυσικά, γιατί, φίλε μου.. εσυ 60 χρόνων - 800κιλα που απαιτείς επειδή πλερωνεις, θα πάρεις από τα 3 το καλύτερο - τίποτα δηλαδή! Επειδή όμως εδώ μέσα έχει και σχετικά νεαρούς με καλή εμφάνιση που για τους χ και ψ λόγους δεν ψάχνονται σε μπαρ κ σε καφέ.. μπορείς να πάρεις ότι αξίζεις και όχι ότι πληρώνεις απλά πρέπει να πληρώσεις κάτι παραπάνω λόγω των χωρών που το επιχειρείς! Vamos ala playa παλουκαρια
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
218
Πόντοι
21
έχει πάει κανείς τελευταία στο σπα ελιτ να μας πει αν έχει καινούργιες κοπέλες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Συνάντησα την εν λόγω κοπέλα 2 φορες. Είναι 26 χρονών περίπου, ψηλή λεπτή μελαχρινή μακρυά μαλλιά.
Δεν σταμάτησε να μιλάει με τίποτα, κουβέντα του ότι έφυγε από το διαμέρισμα που τη σπιτωσε ένας 55χρονω ιδιοκτήτης σούπερ μάρκετ με τον οποίον είναι ερωτευμένη όμως! Και ψάχνει σπίτι να μείνει, έφυγε από τον Βόλο!
Τώρα μασάζ 20 ευρώ με εκτόνωση, 2η φορά 40 ευρώ μασάζ και απλό σεξ με πίπα.
Επίσης ανέφερε ότι κάνει αυταρχικό και ποδολαγνεία στα 40 ευρώ.
Δοκίμασε κάνεις; Δεν σηκώνει τηλέφωνο εδώ και 1 μήνα!
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Συνάντησα την εν λόγω κοπέλα 2 φορες. Είναι 26 χρονών περίπου, ψηλή λεπτή μελαχρινή μακρυά μαλλιά.
Δεν σταμάτησε να μιλάει με τίποτα, κουβέντα του ότι έφυγε από το διαμέρισμα που τη σπιτωσε ένας 55χρονω ιδιοκτήτης σούπερ μάρκετ με τον οποίον είναι ερωτευμένη όμως! Και ψάχνει σπίτι να μείνει, έφυγε από τον Βόλο!
Τώρα μασάζ 20 ευρώ με εκτόνωση, 2η φορά 40 ευρώ μασάζ και απλό σεξ με πίπα.
Επίσης ανέφερε ότι κάνει αυταρχικό και ποδολαγνεία στα 40 ευρώ.
Δοκίμασε κάνεις; Δεν σηκώνει τηλέφωνο εδώ και 1 μήνα!
αξιζε ?
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
Ναι, αλλά μιλάει ακατάπαυστα το γιατί δεν τη θέλει πλέον ένας 55 χρόνων ενώ αυτή 27.
Άξιζε..δοκίμασε και εσύ, εάν σηκώσει τηλέφωνο. Δίνει όνομα Μαρία ή Θεοδώρα!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
γιατι δνε πας Vana ??? 50 με φραπε και χωρις ρουχα
Που φτάσαμε ρε παιδιά; Να θεωρείται value for money το να δίνεις 50 € για να σου τον παίζουν!!!

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Ήμουν Αθήνα πήγα σε τρία μαγαζιά και μέχρι να ξανακατέβω Αθήνα δεν πάω πουθενά εδώ.
Γιατί αν πάω μόλις μπω μέσα σ’ ένα μαγαζί θα ακούω φωνές να λένε καλώς τον μαλάκα!
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Που φτάσαμε ρε παιδιά; Να θεωρείται value for money το να δίνεις 50 € για να σου τον παίζουν!!!

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Ήμουν Αθήνα πήγα σε τρία μαγαζιά και μέχρι να ξανακατέβω Αθήνα δεν πάω πουθενά εδώ.
Γιατί αν πάω μόλις μπω μέσα σ’ ένα μαγαζί θα ακούω φωνές να λένε καλώς τον μαλάκα!
δεν αντιλεγω αλλα πλεον ζητανε εμαθα 100 για πιπα!!!! ΣΕ αλλο μαγαζι εννοω οχι στη vana . Βρες μας εσυ μια λυση τοτε φιλε να παμε φτηνα
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.236
Πόντοι
201
Που φτάσαμε ρε παιδιά; Να θεωρείται value for money το να δίνεις 50 € για να σου τον παίζουν!!!

Είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Ήμουν Αθήνα πήγα σε τρία μαγαζιά και μέχρι να ξανακατέβω Αθήνα δεν πάω πουθενά εδώ.
Γιατί αν πάω μόλις μπω μέσα σ’ ένα μαγαζί θα ακούω φωνές να λένε καλώς τον μαλάκα!
Μολις ανοιξεις εσυ με 50 ολα και super μοντελα στειλε να γινουμε οι καλυτεροι πελατες !!!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
δεν αντιλεγω αλλα πλεον ζητανε εμαθα 100 για πιπα!!!! ΣΕ αλλο μαγαζι εννοω οχι στη vana . Βρες μας εσυ μια λυση τοτε φιλε να παμε φτηνα
Τον παίζουμε μόνοι μας και γλιτώνουμε 50 €! Αποχή μέχρι να εναρμονιστούν υπηρεσίες των μαγαζιών εδώ με αυτά των Αθηνών. Λέμε Λέμε για αποχή και μαύρο και όλο μου δημοσιεύετε εμπειρίες όσα στον έπαιξαν για 50 Και 60 €… Αν δεν πάμε για ένα διάστημα τα μαγαζιά θα ταρακουνηθούν. Αλλά υπάρχουν και κάποιοι που το παίζουν καλοί , Πηγαίνουν στα μαγαζιά μιλάνε για την προτεινόμενη αποχή αλλά δηλώνουν πιστοι ότι αυτή δεν συντάσσονται και είναι φίλοι των μαγαζιών… Τι δεν καταλαβαίνετε ρε παιδιά; Έχουμε φτάσει η μάλλον έχουμε γυρίσει στην εποχή του 2002
50 € για να μας τον παίξει μία κοπέλα; Και που; Στη Βάνα!!! Που ότι γίνεται στο δωμάτιο ακούγεται στον έξω κοινόχρηστο χώρο και αντίστροφα. Θεωρώ επιτομή της κοροϊδίας αυτά τα μαγαζιά τύπου Βάνα crystal κλπ
Την εποχή που η πορνεία έχει γίνει πταίσμα τώρα πηγαίνουμε σε άθλιους χώρους και να πληρώνουμε αυτά τα λεφτά επαναλαμβάνω για μία μαλακία είναι ντροπή και θα έπρεπε κάποιοι να ντρέπεστε να το γράφετε. Έχω να πάω γιατί δεν θα κρυφτώ εγώ πήγαινα, έχω να πάω λοιπόν, Και πολλούς μήνες. Αν και, αυτό όμως είναι κάτι προσωπικό και δεν ήταν κανόνας του μαγαζιού, με συγκεκριμένες γυναίκες Χωρίς έξτρα κόστος περνούσα καλά. Για να μην κουράζω με το τεράστιο μήνυμα μου, αποχή μήπως σώσουμε την κατάσταση.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
967
Πόντοι
86
Μολις ανοιξεις εσυ με 50 ολα και super μοντελα στειλε να γινουμε οι καλυτεροι πελατες !!!
δεν θα βρειτε κοπελα ομορφη στη θεσσαλονικη η οποια θα ασχοληθει για σεξ με 50....πανω απο 150 οι καλες. Και
Τον παίζουμε μόνοι μας και γλιτώνουμε 50 €! Αποχή μέχρι να εναρμονιστούν υπηρεσίες των μαγαζιών εδώ με αυτά των Αθηνών. Λέμε Λέμε για αποχή και μαύρο και όλο μου δημοσιεύεται εμπειρίες όσα στον έπαιξαν για 50 Και 60 €… Αν δεν πάμε για ένα διάστημα τα μαγαζιά θα ταρακουνηθούν. Αλλά υπάρχουν και κάποιοι που το παίζουν καλοί , Πηγαίνουν στα μαγαζιά μιλάνε για την προτεινόμενη αποχή αλλά δηλώνουν πειστεί ότι αυτή δεν συντάσσονται και είναι φίλοι των μαγαζιών… Τι δεν καταλαβαίνετε ρε παιδιά; Έχουμε φτάσει η μάλλον έχουμε γυρίσει στην εποχή του 2002
50 € για να μας τον παίξει μία κοπέλα; Και που; Στη Βάνα!!! Που ότι γίνεται στο δωμάτιο ακούγεται στον έξω κοινόχρηστο χώρο και αντίστροφα. Θεωρώ επιτομή της κοροϊδίας αυτά τα μαγαζιά τύπου Βάνα crystal κλπ
Την εποχή που η πορνεία έχει γίνει πταίσμα τώρα πηγαίνουμε σε άθλιους χώρους και να πληρώνουμε αυτά τα λεφτά επαναλαμβάνω για μία μαλακία είναι ντροπή και θα έπρεπε κάποιοι να ντρέπεστε να το γράφετε. Έχω να πάω γιατί δεν θα κρυφτώ εγώ πήγαινα, έχω να πάω λοιπόν, Και πολλούς μήνες. Αν και, αυτό όμως είναι κάτι προσωπικό και δεν ήταν κανόνας του μαγαζιού, με συγκεκριμένες γυναίκες Χωρίς έξτρα κόστος περνούσα καλά. Για να μην κουράζω με το τεράστιο μήνυμα μου, αποχή μήπως σώσουμε την κατάσταση.
σου ειπα-εκτος απο ΑΠΟΧΗ βρες μας αλλη λυση!! Δεν Γινεται ολοκληρο το site να κανει αποχη . Στη vana οντως ακουγονται ολα αλλα και στα μπουρδελα το ιδιο...
Τι σε νοιαζει τοσο ; στα @@ σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom