Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
Μολις ανοιξεις εσυ με 50 ολα και super μοντελα στειλε να γινουμε οι καλυτεροι πελατες !!!
Είσαι λίγο αστείος…
Σου μίλησα εγώ για 50 € φουλ; Είδες πουθενά να γράφω κάτι τέτοιο; Μάθε να κάνεις στοιχειοθετημένο διάλογο αλλιώς να πηγαίνεις να σου τον παίζουν για 50 € και να αισθάνεσαι ικανοποιημένος. Στηλιτεύω το να πληρώνει Κάποιος 50 € για μία μαλακία και να κάνουμε πλούσιους αυτούς που μας θεωρούν κορόιδα.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Είσαι λίγο αστείος…
Σου μίλησα εγώ για 50 € φουλ; Είδες πουθενά να γράφω κάτι τέτοιο; Μάθε να κάνεις στοιχειοθετημένο διάλογο αλλιώς να πηγαίνεις να σου τον παίζουν για 50 € και να αισθάνεσαι ικανοποιημένος. Στηλιτεύω το να πληρώνει Κάποιος 50 € για μία μαλακία και να κάνουμε πλούσιους αυτούς που μας θεωρούν κορόιδα.
σε αλλον ηταν το μηνυμα αυτο -ξυπνα πλυσου
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
δεν θα βρειτε κοπελα ομορφη στη θεσσαλονικη η οποια θα ασχοληθει για σεξ με 50....πανω απο 150 οι καλες. Και

σου ειπα-εκτος απο ΑΠΟΧΗ βρες μας αλλη λυση!! Δεν Γινεται ολοκληρο το site να κανει αποχη . Στη vana οντως ακουγονται ολα αλλα και στα μπουρδελα το ιδιο...
Τι σε νοιαζει τοσο ; στα @@ σου.
Γιατί ρε φίλε δε γίνεται όλο το site να κάνει αποχή; Απλά με επιβεβαιώνεις. Ότι μιλάμε για αποχή αλλά κάποιοι πηγαίνουν και δεν έχουν τρόποι και δημοσιεύουν εδώ τις εμπειρίες τους από την κοροϊδία που δέχονται. Προσωπικά εγώ πάω και στα prive γιατί πάω σε τέτοια καταστήματα από το 1998 από 22 χρονών γι’ αυτό μιλάω ότι έχουμε γυρίσει στην εποχή του 2002. Τελοσπάντων
… Δεν έχω κάτι άλλο να πω. Μπορείτε να συνεχίσετε να πηγαίνετε στα μαγαζιά αυτά να θεωρείται ότι είναι εντάξει απέναντί σας. Στην τελική τα δικά σας λεφτα τρώτε. Απλά κάνετε κακό σε όλους τους υπόλοιπους που δεν έχουν πρόσβαση σε prive μαγαζιά Και θα συνεχίσουν εσαεί να πληρώνουν τόσα λεφτά για ανύπαρκτες υπηρεσίες
Καλή συνέχεια με υγεία
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Γιατί ρε φίλε δε γίνεται όλο το site να κάνει αποχή; Απλά με επιβεβαιώνεις. Ότι μιλάμε για αποχή αλλά κάποιοι πηγαίνουν και δεν έχουν τρόποι και δημοσιεύουν εδώ τις εμπειρίες τους από την κοροϊδία που δέχονται. Προσωπικά εγώ πάω και στα prive γιατί πάω σε τέτοια καταστήματα από το 1998 από 22 χρονών γι’ αυτό μιλάω ότι έχουμε γυρίσει στην εποχή του 2002. Τελοσπάντων
… Δεν έχω κάτι άλλο να πω. Μπορείτε να συνεχίσετε να πηγαίνετε στα μαγαζιά αυτά να θεωρείται ότι είναι εντάξει απέναντί σας. Στην τελική τα δικά σας λεφτα τρώτε. Απλά κάνετε κακό σε όλους τους υπόλοιπους που δεν έχουν πρόσβαση σε prive μαγαζιά Και θα συνεχίσουν εσαεί να πληρώνουν τόσα λεφτά για ανύπαρκτες υπηρεσίες
Καλή συνέχεια με υγεία
Τα prive ποια ειναι ?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201
Είσαι λίγο αστείος…
Σου μίλησα εγώ για 50 € φουλ; Είδες πουθενά να γράφω κάτι τέτοιο; Μάθε να κάνεις στοιχειοθετημένο διάλογο αλλιώς να πηγαίνεις να σου τον παίζουν για 50 € και να αισθάνεσαι ικανοποιημένος. Στηλιτεύω το να πληρώνει Κάποιος 50 € για μία μαλακία και να κάνουμε πλούσιους αυτούς που μας θεωρούν κορόιδα.
Κρατα γερα την αντισταση συντροφε..κι ασε να μας κοροιδευουν εμας...καλημερα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: wasted

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
σε αλλον ηταν το μηνυμα αυτο -ξυπνα πλυσου
Συνεχίζεις να γίνεσαι αστείος και ξεκαρδίζομαι στα γέλια. Απαντάς σε μήνυμα δικό μου και μου λες ότι είσαι αλλού ήταν το μήνυμα
IMG_9044.png
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Συνεχίζεις να γίνεσαι αστείος και ξεκαρδίζομαι στα γέλια. Απαντάς σε μήνυμα δικό μου και μου λες ότι είσαι αλλού ήταν το μήνυμα
αντε καλα . Αφου πηγες σε ολα στο Spa Prive εφαγες ; Για πες
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
αντε καλα . Αφου πηγες σε ολα στο Spa Prive εφαγες ; Για πες
Ρε φίλε τι είναι αυτά που λες τώρα; Ποιος ανέφερε το spa prive ;;;
Δεν ξέρω αν το κάνεις επίτηδες για να δώσεις έναν Εύθυμο τόνο στην κουβέντα αλλά άλλο μαγαζιά πριβέ κι άλλο spa prive…
Και ποιος σου είπε ότι σε όλα τα μαγαζιά μπορείς να φας; Εγώ μίλησα και έκανα κριτική για συγκεκριμένα μαγαζιά που σας πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Καλή συνέχεια και σε σένα και σ’ ευχαριστώ για το όμορφο εύθυμο πρωινό που χάρισες στην παρέα
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Ρε φίλε τι είναι αυτά που λες τώρα; Ποιος ανέφερε το spa prive ;;;
Δεν ξέρω αν το κάνεις επίτηδες για να δώσεις έναν Εύθυμο τόνο στην κουβέντα αλλά άλλο μαγαζιά πριβέ κι άλλο spa prive…
απλη ερωτηση ειναι-ειπες οτι πηγες σε ολα,σε ρωταω απλα αν εφαγες στο ΣΠΑ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
απλη ερωτηση ειναι-ειπες οτι πηγες σε ολα,σε ρωταω απλα αν εφαγες στο ΣΠΑ
Σου απάντησα αλλά μάθε να διαβάζεις μάθε να κάνεις στοιχειοθετημένο διάλογο. Δεν είναι όλα τα μαγαζιά για φουλ. Δεν θέλω να εκθέσω το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά δεν είναι όλα τα μαγαζιά για φουλ. Και επαναλαμβάνω 25 χρόνια πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά. Και πάλι καλημέρα Και μην κάνετε πλούσιους τους τζάμπα μάγκες
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Σου απάντησα αλλά μάθε να διαβάζεις μάθε να κάνεις στοιχειοθετημένο διάλογο. Δεν είναι όλα τα μαγαζιά για φουλ. Δεν θέλω να εκθέσω το συγκεκριμένο κατάστημα αλλά δεν είναι όλα τα μαγαζιά για φουλ. Και επαναλαμβάνω 25 χρόνια πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά. Και πάλι καλημέρα Και μην κάνετε πλούσιους τους τζάμπα μάγκες
Ε εισαι ασχετος τελικα καλα το καταλαβα-εκει ΤΡΩΣ καλα αν εισαι ΣΧΕΤΙΚΟΣ -οχι μαγκας. Τωρα για τους πλουσιους που λες-και εμεις να μην παμε θα πανε οι μεγαλυτεροι 60-70-80 και θα τα σταζουν διοτι εκει ειναι παραδεισος για αυτους.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
Ε εισαι ασχετος τελικα καλα το καταλαβα-εκει ΤΡΩΣ καλα αν εισαι ΣΧΕΤΙΚΟΣ -οχι μαγκας. Τωρα για τους πλουσιους που λες-και εμεις να μην παμε θα πανε οι μεγαλυτεροι 60-70-80 και θα τα σταζουν διοτι εκει ειναι παραδεισος για αυτους.
Έχεις ενάμιση μήνα εδώ στο site. Και το παίζεις ειδήμων. Επειδή με κατηγόρησες ότι είμαι άσχετος αλλά επιβεβαιώνεις ότι δεν ξέρεις να διαβάζεις.
Διάβασε τι έγραψα για το spa πριβέ. Είναι ντροπή να εκθέτεις το συγκεκριμένο κατάστημα κύριε σχετικέ. Και επισης
Για διάβασε πιο πριν κάτι που έγραψα το να περάσεις καλά δεν είναι θέμα χρημάτων είναι και θέμα συμπεριφοράς Και χημείας με την κοπέλα πολλές φορές

Μία συμβουλή που την έχω ξαναγράψει στο παρελθόν. Σε μαγαζιά που δεν είναι στις παρεχόμενες υπηρεσίες κάτι δεν γράφουμε ότι κάναμε κάτι. Εντάξει κύριε σχετικέ που εσύ περνάς καλά στο σπα πριβέ;
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Έχεις ενάμιση μήνα εδώ στο site. Και το παίζεις ειδήμων. Επειδή με κατηγόρησες ότι είμαι άσχετος αλλά επιβεβαιώνεις ότι δεν ξέρεις να διαβάζεις. Είναι ντροπή να εκθέτεις το συγκεκριμένο κατάστημα κύριε σχετικέ. Για διάβασε πιο πριν κάτι που έγραψα το να περάσεις καλά δεν είναι θέμα χρημάτων είναι και θέμα συμπεριφοράς Και χημείας με την κοπέλα πολλές φορές

Μία συμβουλή που την έχω ξαναγράψει στο παρελθόν. Σε μαγαζιά που δεν είναι στις παρεχόμενες υπηρεσίες κάτι δεν γράφουμε ότι κάναμε κάτι. Εντάξει κύριε σχετικέ που εσύ περνάς καλά στο σπα πριβέ;
1 μηνα εδω αλλα εξω με πολλες γνωριμιες μικρε-κατσε τωρα εσυ στα πριβε εκει και δινε 50αρικα αιντε
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.725
Πόντοι
736
1 μηνα εδω αλλα εξω με πολλες γνωριμιες μικρε-κατσε τωρα εσυ στα πριβε εκει και δινε 50αρικα αιντε
Πόσο πόσο πόσο πόσο πολύ αστείος είσαι και δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου. Μιλάς εσύ σε μένα για πενηντάρικα που εγώ αυτά τα κοροϊδεύω και αποκαλείς εσύ εμένα μικρό Την ώρα που στο προηγούμενο μήνυμα σου δηλώνεις μικρότερος μου. Καλη συνέχεια στο site φίλε γράψε ότι θέλεις δεν πρόκειται να σου απαντήσω και καλή συνεχεια ( στο γράφω από καρδιάς αυτό) και στις εμπειρίες σου στον αγοραίο έρωτα
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
974
Πόντοι
86
Πόσο πόσο πόσο πόσο πολύ αστείος είσαι και δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου. Μιλάς εσύ σε μένα για πενηντάρικα που εγώ αυτά τα κοροϊδεύω και αποκαλείς εσύ εμένα μικρό. Καλη συνέχεια στο site φίλε γράψε ότι θέλεις δεν πρόκειται να σου απαντήσω και καλή συνεχεια ( στο γράφω από καρδιάς αυτό) και στις εμπειρίες σου στον αγοραίο έρωτα
Απο την αρχη καταλαβα οτι πηγαινεις και τα σκας και απλα εισαι τρελαμενος γιατι σε τρωνε οι μικρες και μετα οταν φευγεις σε δουλευουν πισω απο την πλατη σου -
Ε ναι λοιπον αυτο κανουν και σε πειραζει ειτε εισαι μικρος ειτε μεγαλος!

Αυτο θα γινεται παντα θα σε δουλευουν !
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81
Συνάντησα την εν λόγω κοπέλα 2 φορες. Είναι 26 χρονών περίπου, ψηλή λεπτή μελαχρινή μακρυά μαλλιά.
Δεν σταμάτησε να μιλάει με τίποτα, κουβέντα του ότι έφυγε από το διαμέρισμα που τη σπιτωσε ένας 55χρονω ιδιοκτήτης σούπερ μάρκετ με τον οποίον είναι ερωτευμένη όμως! Και ψάχνει σπίτι να μείνει, έφυγε από τον Βόλο!
Τώρα μασάζ 20 ευρώ με εκτόνωση, 2η φορά 40 ευρώ μασάζ και απλό σεξ με πίπα.
Επίσης ανέφερε ότι κάνει αυταρχικό και ποδολαγνεία στα 40 ευρώ.
Δοκίμασε κάνεις; Δεν σηκώνει τηλέφωνο εδώ και 1 μήνα!
Ανέβασε τις τιμές μασάζ με εκτόνωση είτε χέρι είτε ισπανικο το έχει στα 40 ευρώ κ δεν προσφέρει πλέον σεξ
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Ναι, αλλά μιλάει ακατάπαυστα το γιατί δεν τη θέλει πλέον ένας 55 χρόνων ενώ αυτή 27.
Άξιζε..δοκίμασε και εσύ, εάν σηκώσει τηλέφωνο. Δίνει όνομα Μαρία ή Θεοδώρα!
Δεν εχει φιλε δικο της χωρο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ανέβασε τις τιμές μασάζ με εκτόνωση είτε χέρι είτε ισπανικο το έχει στα 40 ευρώ κ δεν προσφέρει πλέον σεξ
Την πηρες φιλε ;‘Ε ; Με ενδιαφερει
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
1.246
Πόντοι
201
Γενικως το κραζω-θαυμαζω ειναι νομος ...
Σκιστε με ν αλλαξω ραφτη ενα πραμα !
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
252
Like
514
Πόντοι
81
Ανέβασε τις τιμές μασάζ με εκτόνωση είτε χέρι είτε ισπανικο το έχει στα 40 ευρώ κ δεν προσφέρει πλέον σεξ

Δεν εχει φιλε δικο της χωρο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την πηρες φιλε ;‘Ε ; Με ενδιαφερει

Δεν εχει φιλε δικο της χωρο;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την πηρες φιλε ;‘Ε ; Με ενδιαφερει
Ναι ήρθε σπίτι μασάζ + ισπανικό 40 ευρώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Απο την αρχη καταλαβα οτι πηγαινεις και τα σκας και απλα εισαι τρελαμενος γιατι σε τρωνε οι μικρες και μετα οταν φευγεις σε δουλευουν πισω απο την πλατη σου -
Ε ναι λοιπον αυτο κανουν και σε πειραζει ειτε εισαι μικρος ειτε μεγαλος!

Αυτο θα γινεται παντα θα σε δουλευουν !
Έλεος αδερφέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom