Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (9 μέλη και 45 επισκέπτες)

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή κάποιοι δεν ξέρετε ούτε τι σημαίνουν κάποια ακρωνυμια Καλό είναι αντί για milf να λέτε mature.
Στις Milf Δεν υπάρχει ανώτατο κατώτατο όριο ηλικίας γιατί πολύ απλά milf είναι μία μαμά.
Έτσι μπορεί να χαρακτηριστεί και μία δεκαοκτάχρονη μαμά.
Και επειδή ακόμα και στις mature το έχετε ξεφτιλίσει μερικοί mature διαχρονικά θεωρείται μια γυναίκα μετά τα 40 45.
Λέει ο άλλος mature 35αρα… Ναι ρε φίλε έχεις δίκιο έτσι την χαρακτήριζαν γύρω στο 2500 προ Χριστού που το προσδόκιμο επιβίωσης ήταν γύρω στα 45 χρόνια
Λοιπόν επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα θα σου απαντήσω!
Αυτή που είδα εγώ ήταν 50 πατημένα ένα το κρατούμενο!
Δεύτερον εσύ δεν έχεις ιδέα τι σημαίνει το milf mother I liked to fuck δλδ μια μαμά όχι οποιαδήποτε 18χρονη μαμά αλλά προσδιοριζεται ως η 35+ μαμά
Ψάξε καμμια τσόντα και βρες μιλφ 18 χρόνων! Επειδή έχω ζήσει εξωτερικό γνωρίζω πίστεψε με πολύ καλά τι σημαίνει η λέξη μιλφ και τι εννοείται!
Και το τελευταίο!
Δεν αναφερόμαστε σε μιλφ Γκίλφ για την γειτόνισσα απέναντι αλλά για γυναίκες που προσφέρουν σεξουαλικες υπηρεσίες!!!!!! Οπότε ναι εκείνη τη στιγμή που πληρώνεις θες το καλύτερο και αυτό που δεν έχεις πιο εύκολα στην καθημερινή σου ζωή που σίγουρα δεν είναι μια 40ρα με μουνι πηγάδι από τα 4 ορφανά που θα έχει βγάλει αλλά το νέο το ωραίο!
Τώρα εσύ επειδή σε κόβω και πολύ μπαζο και τελειωμένο καημένο τραβά σε καμμια 50ρα που ξέρει ότι έτσι όπως είναι μόνο κάτι άχρηστοι σαν εσένα θα βρεθούν να τη πηδηξουν!
Θες beef dog? Θα το έχεις!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
12
Like
2.506
Πόντοι
736
Λοιπόν επειδή μάλλον αναφέρεσαι σε εμένα θα σου απαντήσω!
Αυτή που είδα εγώ ήταν 50 πατημένα ένα το κρατούμενο!
Δεύτερον εσύ δεν έχεις ιδέα τι σημαίνει το milf mother I liked to fuck δλδ μια μαμά όχι οποιαδήποτε 18χρονη μαμά αλλά προσδιοριζεται ως η 35+ μαμά
Ψάξε καμμια τσόντα και βρες μιλφ 18 χρόνων! Επειδή έχω ζήσει εξωτερικό γνωρίζω πίστεψε με πολύ καλά τι σημαίνει η λέξη μιλφ και τι εννοείται!
Και το τελευταίο!
Δεν αναφερόμαστε σε μιλφ Γκίλφ για την γειτόνισσα απέναντι αλλά για γυναίκες που προσφέρουν σεξουαλικες υπηρεσίες!!!!!! Οπότε ναι εκείνη τη στιγμή που πληρώνεις θες το καλύτερο και αυτό που δεν έχεις πιο εύκολα στην καθημερινή σου ζωή που σίγουρα δεν είναι μια 40ρα με μουνι πηγάδι από τα 4 ορφανά που θα έχει βγάλει αλλά το νέο το ωραίο!
Τώρα εσύ επειδή σε κόβω και πολύ μπαζο και τελειωμένο καημένο τραβά σε καμμια 50ρα που ξέρει ότι έτσι όπως είναι μόνο κάτι άχρηστοι σαν εσένα θα βρεθούν να τη πηδηξουν!
Θες beef dog? Θα το έχεις!
Επειδή με ύφος φροντιστήρια Στρατηγάκη μου το έπαιξες και αγγλομαθής
Δεν υπάρχει milf mother

Είναι πλεονασμός αγαπητέ…
Mother I would like to fuck mother είναι σα να λες…

Και όμως μία δεκαοκτάχρονη που γουστάρεις να την γαμήσεις και είναι μαμά είναι milf

Που θα μου πεις ότι έχεις ζήσει και στο εξωτερικό…

Το αν είμαι εγώ μπαζο ή όλα αυτά που λες Απαξιώ να απαντήσω αγαπητέ γιατί εγώ δε μίλησα υπέρ ή κατά των ώριμων γυναικών. Απλά μίλησα για την ορολογία που ελαφρά την καρδία χρησιμοποιούμε. Καλή συνέχεια με υγεία
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
Από βδομάδα έχω στο πρόγραμμα να επισκεφτώ το παλιό βενους ...αν κάποιος φίλος πάει πιο νωρίς ας κάνει μια ενημέρωση
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους! Εχει δοκιμασει καποιος με Νανσυ απο vana spa; Αν θελει ας ενημερωσει εδω ή με μηνυμα.
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Επειδή με ύφος φροντιστήρια Στρατηγάκη μου το έπαιξες και αγγλομαθής
Δεν υπάρχει milf mother

Είναι πλεονασμός αγαπητέ…
Mother I would like to fuck mother είναι σα να λες…

Και όμως μία δεκαοκτάχρονη που γουστάρεις να την γαμήσεις και είναι μαμά είναι milf

Που θα μου πεις ότι έχεις ζήσει και στο εξωτερικό…

Το αν είμαι εγώ μπαζο ή όλα αυτά που λες Απαξιώ να απαντήσω αγαπητέ γιατί εγώ δε μίλησα υπέρ ή κατά των ώριμων γυναικών. Απλά μίλησα για την ορολογία που ελαφρά την καρδία χρησιμοποιούμε. Καλή συνέχεια με υγεία
Γνωρίζω τι λέξη πλεονασμός
Αν δεν ήσουν 70 χρόνων λογικά θα καταλαβαινες ότι εννοώ milf=mother I liked to Fuck!
Και ξαναλέω εσύ σε εμένα δύσκολο να μιλήσεις για αυτά τα θέματα!!!!
Οπότε άστο μεγάλε
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Και τι άλλο θα κάνετε? Θα τις βγάλετε και θα δείτε ποιος κατουράει και πιο μακριά? Δεν ξεκολλάτε και οι δύο? Και αν θέλετε να το λύσετε πηγαίνετέ το στα προσωπικά.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Με.καποτα?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Γνωρίζω τι λέξη πλεονασμός
Αν δεν ήσουν 70 χρόνων λογικά θα καταλαβαινες ότι εννοώ milf=mother I liked to Fuck!
Και ξαναλέω εσύ σε εμένα δύσκολο να μιλήσεις για αυτά τα θέματα!!!!
Οπότε άστο μεγάλε
Ρε μεγαλε το παιζεις οτι εχεις ζησει εξωτερικο και ουτε αγγλικα δεν γνωριζεις. Mother I'd like to Fuck και οχι Liked. Θα πιστευα οτι μπορει καταλαθος να εβαλες το επιπλεον D αλλα το εγραψες ετσι 2 φορες και επειδη ολιγον τι εχω και ενα καπως OCD σε διορθωσα. και για να κλεισουμε την αντιπαραθεση των MILF ως προς την ηλικια ο ορισμος το λεει ξεκαθαρα:
a sexually attractive woman who has children or is in early middle age.
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Ποιο ειναι αυτο ? που το βρισκουθμε? εχουνε καποια σελιδα ή κατι ???
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κανείς τηλ η αγγελία από elegance spa?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom