Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Από βδομάδα έχω στο πρόγραμμα να επισκεφτώ το παλιό βενους ...αν κάποιος φίλος πάει πιο νωρίς ας κάνει μια ενημέρωση
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
120
Like
88
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους! Εχει δοκιμασει καποιος με Νανσυ απο vana spa; Αν θελει ας ενημερωσει εδω ή με μηνυμα.
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Επειδή με ύφος φροντιστήρια Στρατηγάκη μου το έπαιξες και αγγλομαθής
Δεν υπάρχει milf mother

Είναι πλεονασμός αγαπητέ…
Mother I would like to fuck mother είναι σα να λες…

Και όμως μία δεκαοκτάχρονη που γουστάρεις να την γαμήσεις και είναι μαμά είναι milf

Που θα μου πεις ότι έχεις ζήσει και στο εξωτερικό…

Το αν είμαι εγώ μπαζο ή όλα αυτά που λες Απαξιώ να απαντήσω αγαπητέ γιατί εγώ δε μίλησα υπέρ ή κατά των ώριμων γυναικών. Απλά μίλησα για την ορολογία που ελαφρά την καρδία χρησιμοποιούμε. Καλή συνέχεια με υγεία
Γνωρίζω τι λέξη πλεονασμός
Αν δεν ήσουν 70 χρόνων λογικά θα καταλαβαινες ότι εννοώ milf=mother I liked to Fuck!
Και ξαναλέω εσύ σε εμένα δύσκολο να μιλήσεις για αυτά τα θέματα!!!!
Οπότε άστο μεγάλε
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Και τι άλλο θα κάνετε? Θα τις βγάλετε και θα δείτε ποιος κατουράει και πιο μακριά? Δεν ξεκολλάτε και οι δύο? Και αν θέλετε να το λύσετε πηγαίνετέ το στα προσωπικά.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
126
Like
181
Πόντοι
1
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Με.καποτα?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.567
Πόντοι
25.015
Γνωρίζω τι λέξη πλεονασμός
Αν δεν ήσουν 70 χρόνων λογικά θα καταλαβαινες ότι εννοώ milf=mother I liked to Fuck!
Και ξαναλέω εσύ σε εμένα δύσκολο να μιλήσεις για αυτά τα θέματα!!!!
Οπότε άστο μεγάλε
Ρε μεγαλε το παιζεις οτι εχεις ζησει εξωτερικο και ουτε αγγλικα δεν γνωριζεις. Mother I'd like to Fuck και οχι Liked. Θα πιστευα οτι μπορει καταλαθος να εβαλες το επιπλεον D αλλα το εγραψες ετσι 2 φορες και επειδη ολιγον τι εχω και ενα καπως OCD σε διορθωσα. και για να κλεισουμε την αντιπαραθεση των MILF ως προς την ηλικια ο ορισμος το λεει ξεκαθαρα:
a sexually attractive woman who has children or is in early middle age.
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Ποιο ειναι αυτο ? που το βρισκουθμε? εχουνε καποια σελιδα ή κατι ???
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Παιδιά έχει κανείς τηλ η αγγελία από elegance spa?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.493
Πόντοι
736
Φενια-Φαίδρα μετά από εκεί και πέρα το χάος!!!!!κρίμα που σταμάτησε μου έλειψε το ωραίο μασαζζ που εκανε
ολο αναφορές για την λεγαμενη γίνονται.... εκανε φουλ και ολοι την αναπολείτε?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
966
Πόντοι
81
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Σωστός ο παίχτης! Αυτό ακριβώς περιέγραφα και εγώ για την Νικολ! Το γεγονός ότι η Τόκιο- Νεφέλη - Ολίβια πχ ή η οποιαδήποτε στο Κρυσταλ δεν σου κάνει πίπες φίλε(εσυ που διαβάζεις το ποστ και απορείς) είναι ότι την πληρώνεις για να στον παίζει μόνο.. αν σταματήσεις να την πληρώνεις να είσαι σίγουρος ότι θα αρχίσει τις πίπες και αυτή με 50€.. & μην πει κανένας καρεκλοκένταυρος ότι προτιμάει μόνο το φραπέ;; Παταγώδη ψευτοανειλικρινεια.. Σταμάτησε 1 μήνα το κρυσταλ, πάνε Νικολ ή όπου άλλου θέλεις και αν δεν κάνει πίπες μέχρι και η Ναντια να μη με λένε Τακ Πολ..
Εγώ σχεδόν το έκοψα και το κρυσταλ κ το λουξουρι που πήγα 2-3 φορές γιατί έχει ένα ωραίο μουνακι αλλά και αυτό τα ίδια αντί να κάνει καμία πίπα κάνει την παρθένα ή την περιοδεύον! Ξυπνάτε Μακεδονομάχοι .. οι Αθηναίοι πως τα χουν δηλαδή! Τα φιλιά μου καυλοπαιδα!!
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
153
Like
470
Πόντοι
21
Από βδομάδα έχω στο πρόγραμμα να επισκεφτώ το παλιό βενους ...αν κάποιος φίλος πάει πιο νωρίς ας κάνει μια ενημέρωση
μια κουβεντα θα σου πω ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ξεπετα του κερατα κλαιω ακομα τα 80
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
325
Κριτικές
4
Like
815
Πόντοι
361
Παντός να γουστάρεται πιπα από αυτή την θείτσα αντί να πατε καμία Εύα ή καμιά μάρκελα για full εξηγεί πολλα για το επίπεδο της Σαλονίκης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom